• arto-logistics
  • greenspeed
Witamy, Gość

TEMAT: Internet- skad najlepszy??

Internet- skad najlepszy?? 3 lata 6 miesiąc temu #5473

• julka Avatar
  • julka
Witam czy mozecie napisac jaki internet uwazacie za najlepszy w Irlandii???mam problem iz rezygnuje z ntl upc company,a nie iwem z jakiej firmy wziac obecnie i nie miec problemow typu:rachunki,szybkosc.....

O:Internet- skad najlepszy?? 3 lata 6 miesiąc temu #5474

• gosc Avatar
  • gosc
ntl jest chyba najlepszy i najszybszy. Szkoda rezygnowac

O:Internet- skad najlepszy?? 3 lata 6 miesiąc temu #5475

• julka Avatar
  • julka
chodzi o to iz ciagle mam zbyt wysokie rachunki ,place za service ktorego wogole nie uzywam.wysylalam listy do nich ,iz rezygnuje z dodatkowych servisow oprocz internetu i nic......wiec musze zrezygnowac ,bo mnie poprostu nie stac a i zaznacze za jestem singielka i mieszkam sama wiec mega szybkosc tez jest mi zbedna-jedynie do czego mi potrzebny net to sprawdzenie poczty i gg,skype

O:Internet- skad najlepszy?? 3 lata 6 miesiąc temu #5484

• Kazik Avatar
  • Kazik
Jesli potrzebujesz tylko do sprawdzania poczty i czybkosc ci obojetna, to kup Vodafona/3/meteora stica, koszt to 20 euro miesiecznie, zamula, ze hoho, ale najtaniej wychodzi ;)
Jesli chodzi o inne serwisy, to masz wersje przez telefon (24 euro za telefon + 20 euro za neta), badz zdarzaja sie w roznych miejscach dostepne opcje wimaxa , ale nie jestem pewien czy jest on wogole dostepny.
Jesli chodzi o NTL, to nie pisz do nich, bo to strata czasu. Po prostu zadzwon i wytlumacz im co chcesz. NTL niestety ma monopol tam gdzie jest dostepny. Aha, co do ceny NTLa to najtanszy to 25 euro + 8 euro jesli nie bierzesz z TV lub tel.
Powodzenia!

O:Internet- skad najlepszy?? 3 lata 6 miesiąc temu #5486

• Viking Avatar
  • Viking
Zgadzam się z Kazikiem. Nie trać czasu na pisanie tylko zadzwoń pod bezpłatny nr 1908 i po prostu powiedz czego oczekujesz od UPC. Zapisz sobie też imię i nazwisko osoby z którą rozmawiasz bo niestety ale ktoś w UPC próbuje dorabiać na boku i robi niezłe wałki tzn robi wszystko zeby zrezygnować z usłóg tej firmy i przejść do konkurencji.

O:Internet- skad najlepszy?? 3 lata 6 miesiąc temu #5508

• julka Avatar
  • julka
ja juz do nich dzwonilam i wysylalam listy pod podany adres i nic dalej place za cos czego nie uzywam!!!!!
A te drozsze w vodafone lub meteorze ,mniej zamulaja?

O:Internet- skad najlepszy?? 3 lata 5 miesiąc temu #6342

• mantykora5000 Avatar
  • mantykora5000
Ja w chwili obecnej mam Eircom i bede zmienial na Perlico z Vodafona. Predkosc w Perlico wieksza bo do 8Mb, limit 120Gb i 45€ z telefonem, gdzie masz rozmowy do Vodafona za free i za granice. Eircom same problemy: 3Mb, limit 30Gb i 52€ z telefonem, gdzie rozmowy sa drogie i weekendy darmowe za granice. Na dodatek zawsze jakies dodatkowe koszta typu podatek, ktory sie pojawia i znika w zaleznosci od rachunku - zlodzieje. Sticki sa wygodne ale nie wszedzie jest dobry zasieg. W miescinie, w ktorej mieszkam slabo to dziala i lapek zawsze byl przy oknie a stick na kablu i parapecie.

O:Internet- skad najlepszy?? 3 lata 5 miesiąc temu #6381

• Kornel Avatar
  • Kornel
  • Expert Boarder
  • Oklaski: 5
Polecam clearwire, 29E miesięcznie bez żadnej umowy i limitów. Przyjeżdża przedstawiciel do domu daje malutką skrzyneczkę na parapet i można surfować do woli. Jeżeli wyjeżdżasz na urlop to po prostu nie płacisz. Po powrocie płacisz i masz z powrotem.

O:Internet- skad najlepszy?? 1 rok 2 miesiąc temu #23363

• Anonim Avatar
  • Anonim
czy ktoś próbował zrezygnowac z Eircomu ? jesli tak to w jaki sposób bo ja chcialbym przeniesc sie do Vodafonu ale najpier chce rozwiazac umowe z Eircomem ale dzwonilem tam i robia jakies problemy chca zebym im jakis lis pisal i wysylal do Dublina .....

Internet- skad najlepszy?? 1 rok 2 miesiąc temu #23364

• Anonim Avatar
  • Anonim
u nas po osiedlu chodził przedstawiciel vodafonu,podpisałam z nimi umowę a oni zajęli się resztą,nawet zwrot kasy dostałam z eircomu:)
Więc może zacznij od vodafonu najpierw :)

Internet- skad najlepszy?? 1 rok 2 miesiąc temu #23366

• Anonim Avatar
  • Anonim
Najlepszy internet jest od sąsiada w eircomie po rozkodowaniu oczywiście

O:Internet- skad najlepszy?? 1 rok 2 miesiąc temu #23376

• ja Avatar
  • ja
Anonim napisał:
czy ktoś próbował zrezygnowac z Eircomu ? jesli tak to w jaki sposób bo ja chcialbym przeniesc sie do Vodafonu ale najpier chce rozwiazac umowe z Eircomem ale dzwonilem tam i robia jakies problemy chca zebym im jakis lis pisal i wysylal do Dublina .....
Wymagają miesięcznego wypowiedzenia na piśmie. W raie problemów idź do Citizena, tam pracownik w Twoim imieniu załatwi wszystko. Inna jest gadka, jak się przedstawiają i mówią że dzwonią z Citizena w imieniu klienta. Tylko nie zapomnij zabrac ze sobą rachunku, masz na nim wszystkie informacje ,których wymagają.

O:Internet- skad najlepszy?? 1 rok 2 miesiąc temu #23380

• eircom Avatar
  • eircom
dziekuje bardzo:-)
Time to create page: 0.171 seconds

DOŁĄCZ DO NAS:

We use cookies to improve our website and your experience when using it. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our Privacy Policy.

I accept cookies from this site