Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
Witamy, Gość

TEMAT: Chorobowe na bezrobotnym

Chorobowe na bezrobotnym 2 lata 5 miesiąc temu #30509

• Anonim
  • Anonim Avatar
Witam .
Jestem na 2 tygodniowym urlopie w Polsce.
okazało się ze muszę zostać na zabieg czyli jeszcze 2-3 tygodnie.Jak to załatwić w socjalu? Czy dzwonić i zgłosić przez telefon? Czy dopiero jak wrócę? Czy ktoś miał podobna sytuację?
Bardzo proszę o konkretne odpowiedzi?
Pozdrawiam

Chorobowe na bezrobotnym 2 lata 5 miesiąc temu #30510

• bum
  • bum Avatar
Zdecydowanie zadzwonic przed a nie po.
Nie mialam podobej sytuacji ale wiem napewno ze 'oni' lubia byc poinformowani wczesniej a nie po fakcie, Co jest zrozumiale. Po za tym jest to wazny powod - ktory napewno bedzie mozna udokumentowac jakims zaswiadczeniem od lekarza lub czyms podobnym wiec mysle ze bez problemu.

Chorobowe na bezrobotnym 2 lata 5 miesiąc temu #30513

• barwo81
  • barwo81 Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
Jaka sytuacja.... Jak można być na urlopie kiedy jest się bezrobotnym.?ciekawe ze ludzie którzy chodzą do pracy nie mają takich problemów.... Przecież socjalowce mają wakacje cały rok lol.

Chorobowe na bezrobotnym 2 lata 5 miesiąc temu #30514

• barwo81
  • barwo81 Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
Jaka sytuacja.... Jak można być na urlopie kiedy jest się bezrobotnym.?ciekawe ze ludzie którzy chodzą do pracy nie mają takich problemów.... Przecież socjalowce mają wakacje cały rok lol. Urlop od ciężkiego męczącego chodzenia po zasiłki?

Chorobowe na bezrobotnym 2 lata 5 miesiąc temu #30515

• a
  • a Avatar
absolutnie zadzwon i poinformuj co sie stalo,przesuna payment tobie po prostu a jak nie poinformujesz to ci przepadnie zasilek bo to tak samo jakby pieniadze czekaly na ciebie na poczcie a ty bys po prostu nie poszedl sobie po nie przez dwa tyg.nic sie nie boj tam sa mili ludzie i cierpliwosci bo czasami trudno sie dodzwonic...

Chorobowe na bezrobotnym 2 lata 5 miesiąc temu #30517

• Anonim
  • Anonim Avatar
brawo 81 czy jak tam się nazywasz prosiłem o konkretne odpowiedzi a nie pierwotny i głupie domysły. Dla twojej zakochanej wiadomości.
Na bezrobotnym jestem od 3 miesięcy. Po przepracowanych wcześniej 12 latach bez przerw w jednym miejscu. Zadowolony? Czy Będąc na bezrobotnym można wyjechać zgłaszając wcześniej na 2 tygodnie.
I nie bredz mi tu .
Pozostałym osobom bardzo dziękuję za podpowiedzi
pozdrawiam.

Chorobowe na bezrobotnym 2 lata 5 miesiąc temu #30520

• dob
  • dob Avatar
Polecam zadzwonic i wszystko wytlumaczyc. Badz przygotowany ze zazadaja kopii biletu i ew zasw medycznego jako potwierdzenia i ze byc moze nie zaplaca Ci za nic wiecej powyzej 2ch tyg ale tez nie cofna Ci zasilku i nie bedziesz mial klopotu z odzyskaniem po powrocie. Tak bylo ze mna. powodzenia ps. napisz jak poszlo, bedzie wskazowka dla osob w podobnej sytuacji

Chorobowe na bezrobotnym 2 lata 5 miesiąc temu #30523

• Jann
  • Jann Avatar
Nie wiem jak z chorobowym ale było tak że jak bralem zasilek w środę to najpóźniej mogłem następny brać we wtorek w następnym tygodniu tak że prawie dwa tygodnie było wolne
Pozdrawiam

Chorobowe na bezrobotnym 2 lata 5 miesiąc temu #30530

• Anonim
  • Anonim Avatar
Mi na poczcie powiedziała babka ze juz w piątek automatycznie wraca do social. Twierdził że tylko dwa dni jest na odebranie.
Czas generowania strony: 0.146 s.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem