Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
Witamy, Gość

TEMAT: zmuszanie przez socjal

zmuszanie przez socjal 2 lata 1 tydzień temu #31515

• ja
  • ja Avatar
Witam od niedawna jestem bezrobotna .Szukam pracy ale jak narazie to dostalam propozycje jezdzenia wlasnym autem z psami 2 godziny tygodniowo a z czasem moze wiecej :)Nie zgodzilam sie bo jak mam zyc za 20e Chodze blisko katedry na spotkania .Pierwszy raz pani zapytala mnie dlaczego przez 2 miesiace nie moge znalesc pracy wiec powiedzialam ze mam level 2 i nawet do fabryk nie moge skladac poniewaz musze miec level 4 to samo z kursami do wiekszosci musze miec level 4.Pani mi doradzila zebym wyrobila sobie safe pass zebym mogla pracowac np jako kurier i poszla na jezyk angielski.Tak zrobilam wyrobilam safe pass zapisalam sie na darmowe lekcje jednak na to musze czekac ok 6 miesiecy.Dwa tyg temu dostalam pismo ze moge isc na kurs i pracowac jako care assystant jednak takiej pracy nie moge wykonywac bo po prostu mam odruych wymiotny wiec odmowilam .Ostatnim razem gdy bylam na spotkaniu pani zmusila mnie ze musze isc do szkoly zeby wyrobic level 3 zapisala mnie bez mojej zgody pomimo tego ze nie umie dobrze czytac i pisac (nie mam problemu z mowa) po angielsku .Poszlam do tej szkoly zapytac jak to wyglada a tu okazuje sie ze nigdy wczesniej nie chodzil tam zaden obcokrajowiec tylko sami Irlandczycy .Malo tego ta szkola trwa 2 lata.Pani powiedziala ze do tego bede musiala placic za przedszkole 5e dziennie mam 2 dzieci wiec to jest 50 e tygodniowo .Zastanawiam sie co ja moge zrobic czy moge odmowic ???Czy sa jakies kursy na ktore moge zapisac sie majac level 2 pani z socjala twierdzi ze nie ma nic oprocz mycia starszych osob:(Przepraszam za bledy i bardzo prosze o jakas madra odpowiedz

zmuszanie przez socjal 2 lata 1 tydzień temu #31516

• Anonim
  • Anonim Avatar
Mam jedno zasadnicze pytanie-czy Masz moze meza?konkupenta?czy partnera?z ktorym razem zyjesz?

zmuszanie przez socjal 2 lata 1 tydzień temu #31517

• Anonim
  • Anonim Avatar
Anonim napisał:
Mam jedno zasadnicze pytanie-czy Masz moze meza?konkupenta?czy partnera?z ktorym razem zyjesz?
sorry konkubenta,

zmuszanie przez socjal 2 lata 1 tydzień temu #31520

• Level 9 certificate
  • Level 9 certificate Avatar
Jak przeczytalem Twojego posta to aż mi szczeka opadla...Jak dorosla kobieta z dwojka dzieci moze miec level 2 education?!? Przeciez to jest wyksztalcenie podstawowe?! Cos Ty robila przez ostatnie 10 czy 15 lat?? Do tegi widac,ze mąż lub partner Cie zostawil albo juz dlugo jestes sama...Po co takie osoby sie pchają za granice to ja nie mam pojecia?!?! Pewnie referencji ani stazu i doswiadczenia tez nie masz,bo nigdy nie pracowalas...Nie dziwie sie ze ta babka z sociala nawet sie nie pytala o Twoje zdanie. Oni wiedza ze beda Cie utrzymywac z pieniedzy podatnikow cale zycie...Ja sobie tak mysle,jak czlowiek moze nie miec za grosz ambicji i checi osiagniecia czegos w swoim zyciu oprocz siedzenia na 4 literach i wychowywania dzieci...Szkoda gadac. Wstydu oszczedz...

zmuszanie przez socjal 2 lata 1 tydzień temu #31521

• Trąbalski
  • Trąbalski Avatar
Przeciez napisala,ze od niedawna jest na bezrobotnym :) Domyslam sie ze to od niedawna to pewnie kilka lat,az sie boje pomyslec gdzie ta kobieta pracowala bez jezyka i bez szkoly jakiejkolwiek...Nie wiedzialem,ze w dzisiejszych czasach mozna zyc i funkcjonowac z wyksztalceniem podstawowym,bez zawodu...Good Luck

zmuszanie przez socjal 2 lata 1 tydzień temu #31522

• Anonim
  • Anonim Avatar
Kobieta w socjalu ma racje i daje Ci możliwe opcje. Praca care assystant lub podwyższenie kwalifikacji.
Teraz socjal wziął się za wszystkich bezrobotnych bez znaczenia czy ktoś nie ma wykształcenia , czy ktoś jest magistrem.Teraz jest krótko albo robisz coś w kierunku rozwoju ( podniesienie kwalifikacji, lewela itp) albo idziesz do pracy. W przeciwnym wypadku zabierają socjal i bez gadania.Doświadczył tego mój kolega który sobie bimbał i odmówił trzy razy. Zabrali socjal z miejsca i teraz sunie w hotelu na nocki.Jednak się dało znaleźć pracę

zmuszanie przez socjal 2 lata 1 tydzień temu #31523

• Nie rozumiem
  • Nie rozumiem Avatar
Nie rozumiem tutaj czegos, przeciez jesli ktos proponuje ci nauke za free to ty sie wogole nie zastanawiaj. Ten kurs daje ci fetac level 5, znacznie podniesie twoje kwalifikacje a i papierek to nie byle co.Praca Health Care Assistant nie jest taka zla, nie musisz isc zaraz do Nursing Home, naprawde mozna znalezc fajna prace z tym zawodem. Aczkolwiek jak nie chcesz nie musisz isc w tym zawodzie, a zawsze latwiej znalezc prace.Sprobuj to jest szansa dla ciebie, rozwiniesz sie intelektualnie i podniesiesz swoja wartosc.Powodzenia!!!A do powyzszych komentatorow mam tylko jedna uwage, nie oceniajcie ludzi po pozorach to, ze ktos nie ma wyksztalcenia nie znaczy, ze jest glupi czy tez leniwy.Pamietajcie, ze zycie pisze nam rozne scenariusze i czasami nie mamy na to wplywu.Czlowiek jest istota bardzo krucha i podatna na negatywne bodzce.Pozdrawiam

zmuszanie przez socjal 2 lata 1 tydzień temu #31524

• Anonim
  • Anonim Avatar
Level 9 certificate napisał:
Jak przeczytalem Twojego posta to aż mi szczeka opadla...Jak dorosla kobieta z dwojka dzieci moze miec level 2 education?!? Przeciez to jest wyksztalcenie podstawowe?! Cos Ty robila przez ostatnie 10 czy 15 lat?? Do tegi widac,ze mąż lub partner Cie zostawil albo juz dlugo jestes sama...Po co takie osoby sie pchają za granice to ja nie mam pojecia?!?! Pewnie referencji ani stazu i doswiadczenia tez nie masz,bo nigdy nie pracowalas...Nie dziwie sie ze ta babka z sociala nawet sie nie pytala o Twoje zdanie. Oni wiedza ze beda Cie utrzymywac z pieniedzy podatnikow cale zycie...Ja sobie tak mysle,jak czlowiek moze nie miec za grosz ambicji i checi osiagniecia czegos w swoim zyciu oprocz siedzenia na 4 literach i wychowywania dzieci...Szkoda gadac. Wstydu oszczedz...
jak to po co? Po kasę
Aby tylko coś wydoić

zmuszanie przez socjal 2 lata 1 tydzień temu #31528

• ja to ja
  • ja to ja Avatar
Level 9 certificate napisał:
Chwalisz się levelem dziewiątym , a nie umiesz ustawić na klawiaturze polskich znaków? Cóż...

zmuszanie przez socjal 2 lata 1 tydzień temu #31529

• Ja
  • Ja Avatar
Zapomnialam dodac w moim zapytaniu ze mam skanczona szkole zawodowa I przepracowane w irl 11 lat

zmuszanie przez socjal 2 lata 1 tydzień temu #31530

• Anonim
  • Anonim Avatar
może ma level z czegoś innego nie z ustawiania klawiatury :)

zmuszanie przez socjal 2 lata 1 tydzień temu #31531

• Anonim
  • Anonim Avatar
Anonim napisał:
Kobieta w socjalu ma racje i daje Ci możliwe opcje. Praca care assystant lub podwyższenie kwalifikacji.
Teraz socjal wziął się za wszystkich bezrobotnych bez znaczenia czy ktoś nie ma wykształcenia , czy ktoś jest magistrem.Teraz jest krótko albo robisz coś w kierunku rozwoju ( podniesienie kwalifikacji, lewela itp) albo idziesz do pracy. W przeciwnym wypadku zabierają socjal i bez gadania.Doświadczył tego mój kolega który sobie bimbał i odmówił trzy razy. Zabrali socjal z miejsca i teraz sunie w hotelu na nocki.Jednak się dało znaleźć pracę
Pewnie się wzięli za bezrobotnych, żeby mieć kasę na imigrantów z Syrii, którym trzeba będzie dać mieszkania i zasiłki.

zmuszanie przez socjal 2 lata 1 tydzień temu #31533

• woj
  • woj Avatar
Ludzie jest jedno mądre przyłowie: "nigdy nie oceniaj człowieka dopóki nie dowiesz się co musiał przejść w życiu" .nie wiem dlaczego oceniacie dziewczynę, która tylko grzecznie zaptyała. Wstydzcie się !!!!!!

zmuszanie przez socjal 2 lata 1 tydzień temu #31534

• Anonim
  • Anonim Avatar
woj napisał:
Ludzie jest jedno mądre przyłowie: "nigdy nie oceniaj człowieka dopóki nie dowiesz się co musiał przejść w życiu" .nie wiem dlaczego oceniacie dziewczynę, która tylko grzecznie zaptyała. Wstydzcie się !!!!!!
dobrze napisale każdy mądry, wiemy jak jest w kraju niekiedy mimo checi i zdolnosci dzieci nie zawsze sa warunki aby każdy mial level 9. Tylko skoro taki dobry to po co emigrował ?

zmuszanie przez socjal 2 lata 1 tydzień temu #31535

• Anonim
  • Anonim Avatar
Anonim napisał:
woj napisał:
dobrze napisale każdy mądry, wiemy jak jest w kraju niekiedy mimo checi i zdolnosci dzieci nie zawsze sa warunki aby każdy mial level 9. Tylko skoro taki dobry to po co emigrował ?
Też popieram

zmuszanie przez socjal 2 lata 1 tydzień temu #31537

• Anonim
  • Anonim Avatar
idz do citizen information i dopytaj tam, tu ci nikt nie pomoze. jesli masz dobry angielski w mowe to poradzisz sobie kazdego dnia. zdaje sie ze we wtorki jest tam polka. poza tym, napisz jaka praca by ci odpowiadala (jesli masz odruch wymiotny nie dokonca wiadomo na co... na chorych starych ludzi?). czasem znajduja sie tu ludzie, ktorzy cos wiedza i moze posuna jakis pomysl gdzie uderzyc. nastepna rzecz, ksztalc sie. po 11 latach pobytu tutaj twoj angielski powinien byc perfect w mowie i pismie - bezdyskusyjnie. niestety moi przedmowcy maja racje piszac, ze biora sie za socialowcow... i dobrze. z drugiej strony zawsze bedzie tak ze zanim dojda do tych co po kilka lat siedza na zasilkach, to najbolesniej oberwie sie takim osobom jak ty.

zmuszanie przez socjal 1 rok 11 miesiąc temu #31581

• Anonim
  • Anonim Avatar
Proponuje żeby Pani przeszła do citizen information, tam otrzyma pani profesjonalna poradę. Proszę jednak rozmawiać z Irlandczykiem i zabrać wszystkie dokumenty jakie Pani ma. Powodzenia,

zmuszanie przez socjal 1 rok 11 miesiąc temu #31586

• Anonim
  • Anonim Avatar
Anonim napisał:
Proponuje żeby Pani przeszła do citizen information, tam otrzyma pani profesjonalna poradę. Proszę jednak rozmawiać z Irlandczykiem i zabrać wszystkie dokumenty jakie Pani ma. Powodzenia,
citizen I rzetelne informacje ha ha ha ha

zmuszanie przez socjal 1 rok 11 miesiąc temu #31589

• Ha
  • Ha Avatar
bylam w citizen faktycznie pomogli :)szkoda tylko ze tyle to dogryzania zamiast pomocy

zmuszanie przez socjal 1 rok 11 miesiąc temu #31592

• profesor przysłowiologii
  • profesor przysłowiologii Avatar
woj napisał:
Ludzie jest jedno mądre przyłowie: "nigdy nie oceniaj człowieka dopóki nie dowiesz się co musiał przejść w życiu" .

Nie ma takiego przysłowia.

zmuszanie przez socjal 1 rok 11 miesiąc temu #31594

• Anonim
  • Anonim Avatar
no to już jest

zmuszanie przez socjal 1 rok 11 miesiąc temu #31756

• Anonim
  • Anonim Avatar
Psy wszędzie szczekają po polsku więc się dogadacie. praca łatwa i lekka. Ciesz się, że każą Ci wozić psy a nie barany czy krowy.
Ja wożę owce, smród w aucie nieziemski ale za to jak je pozawożę do domu i pozabijam to mam żarcia za free tyle, że nawet sprzedaję. A kasa nie śmierdzi :laugh:
Czas generowania strony: 0.278 s.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem