Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
Witamy, Gość

TEMAT: Rozwod

Rozwod 2 lata 1 miesiąc temu #31580

• To juz jest koniec
  • To juz jest koniec Avatar
Witam chcialbym sie rozwiesc ze swoja zona,mam nadzieje ze wkrotce byla,prosze o pomoc co w pierwszej kolrjnosci powinienem zrobic

Rozwod 2 lata 1 miesiąc temu #31582

• alka
  • alka Avatar
Jeśli chcesz to zrobić w Irlandii, to najpierw musicie być 5 lat w separacji. Separacja może być orzeczona po roku "niemieszkania" razem. Jeśli obie strony tego chcą, to najszyciej będzie pojechać do Polski na 2-3 rozprawy i koniec....

Rozwod 2 lata 1 miesiąc temu #31583

• to juzz jest koniec
  • to juzz jest koniec Avatar
dziekuje za odpowiedz

Rozwod 2 lata 1 miesiąc temu #31584

• pozew
  • pozew Avatar
http://www.infor.pl/prawo/rozwody/pozew-rozwodowy/74205,Jak-zlozyc-pozew-o-rozwod.html

Rozwod 2 lata 1 miesiąc temu #31587

• holk
  • holk Avatar
A juz myslalem, ze moja stara chce sie rozwiesc

Rozwod 2 lata 1 miesiąc temu #31670

• janeczka437
  • janeczka437 Avatar
Rozwody to trudne sprawy, więc lepiej skorzystać z pomocy adwokata. W Warszawie warto współpracować z mec. Budrewiczem - skuteczny i przyjazny klientowi. Poczytajcie o nim opinie. Ja zaczęła bym już na etapie pozwu, by sprawa przebiegła szybko i po naszej myśli.

Rozwod 2 lata 1 miesiąc temu #31673

• Anonim
  • Anonim Avatar
jesli twoja zona takze chce rozwodu to sie dogadajcie o nieorzekaniu o winie, heja do Polski na jedna rozprawe (jesli nie macie dzieci lub dzieci sa dorosle), bez adwokatow i niepotrzebnych kosztow i babrania sie w rodzinnych brudach. inaczej potrwa to troche, zezre duzo pieniedzy i wszyscy ostatecznie przegraja...
Czas generowania strony: 0.134 s.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem