Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
Witamy, Gość

TEMAT: Irish Water

Irish Water 2 lata 3 tygodni temu #31825

• Irish Water
  • Irish Water Avatar
Witam. Mam problem z Irish Water a mianowicie nie placilem rachunków a teraz przyszedł 4, ostrzeżenie. Jest może też ktoś taki jak ja, co robić dalej? Jakie konsekwencje mogą być dalej jak nie zapłacę tego? Dzięki za pomoc:-)

Irish Water 2 lata 3 tygodni temu #31826

• Anonim
  • Anonim Avatar
no cóż...

Irish Water 2 lata 3 tygodni temu #31827

• Anonim
  • Anonim Avatar
Nikt nie płaci.
U mnie na osiedlu mieszkancy ( Irlanczycy) zrobili zebranie w sprawie solidarności w niepłaceniu.To i ja też nie płacę

Irish Water 2 lata 3 tygodni temu #31830

• bogo
  • bogo Avatar
a ja placilem ,i place,za pierwsze polrocze dostalem zwrot 100 euro,to w sumie za pol roku wyniosl mnie rachunek 20 euro,spie spokojnie, ej POLACZKI POLACZKI

Irish Water 2 lata 3 tygodni temu #31833

• kk
  • kk Avatar
bogo napisał:
a ja placilem ,i place,za pierwsze polrocze dostalem zwrot 100 euro,to w sumie za pol roku wyniosl mnie rachunek 20 euro,spie spokojnie, ej POLACZKI POLACZKI

Widze ``POLACZKU`` ze wywiozles maniery prosto z Polski , najlepiej podkulic ogon i zgodzic sie na kazdy nowy podatek- nie protestowac w zadnej formie.
Nie place !! solidaryzuje sie z Irlandczykami, 75 % nie placi, wszystkich nie wsadza :)

Irish Water 2 lata 3 tygodni temu #31838

• Anonim
  • Anonim Avatar
Ja tez osobiscie wole placic poniewaz jak ZNAM ZYCIE to w razie problemow nie nie beda Scigac Irola ale POLAKA.Niestety to Oni sa na swoim anie MY. :( :( :(

Irish Water 2 lata 3 tygodni temu #31849

• gg
  • gg Avatar
to placcie dalej debile!
ja nawet rachunku nie dostalem
IW nie moze nic zrobic

Irish Water 2 lata 3 tygodni temu #31850

• Anonim
  • Anonim Avatar
.Po to aby otrzymac rachuner musisz sie zarejestrowac w IW.To znaczy po polsku ,prosto tak zeby trafilo to tego INTELIGENTA. .Jesli landlord przyniesie ci papiery i powie ze musisz przerejestrowac to na swoje nazwisko to nie masz wyjscia i masz to zalatwic, bo inaczej to ZEGNAJ :whistle: .Zaden landlord nie bedzie placil za Ciebie ,Pierwsza rzecz jaka zrobi IW w razie nie placenia to zakreca Ci wode.I wtedy zostaje Ci tylko kopanie STUDNI. :lol: a dopiero potem beda myslec jak z Ciebie sciagnac DLUG.To na tyle na ten temat.A TERAZ DRUGA RZECZ jak czytam jak ktos nazywa kogos debilem bo placi rachunki to RECE I NOGI mi opadaja.PLACE I ZYJE SPOKOJNIE nie czekam az ktos mi zapuka do drzwi i powie oddaj to co mi jestes winna :angry: :angry: :angry:

Irish Water 2 lata 3 tygodni temu #31851

• Donkonow
  • Donkonow Avatar
Ja płacę. W przyszłości zamierzam starać się o irlandzkie obywatelstwo. Chcę mieć czystą kartę.

Irish Water 2 lata 3 tygodni temu #31858

• patol
  • patol Avatar
gg napisał:
to placcie dalej debile!
ja nawet rachunku nie dostalem
IW nie moze nic zrobic

Za prąd też nie płacisz?

Irish Water 2 lata 2 tygodni temu #31930

• alka
  • alka Avatar
ale mnie ubawiles:zakreca wode?!, poogladaj sobie tv i poczytaj gazety, nie maja srodkow prawnych zeby to zrobic, bo juz za wode placisz z taxu. Jedyne co moga to straszyc i prosic. Ludzie nie placcie, oni wiedza ze ta ich woda to niewypal...nic n ie zrobia ja ludzie nie zaplaca

Irish Water 2 lata 2 tygodni temu #31938

• Anonim
  • Anonim Avatar
To sie mylisz napisalam to na wlasnym przykladzie wynajmowalam mieszkanie i moje landlordka nie splacala kredytu do banku i nie robila zadnych oplat ktore do niej nalezaly a przy tym oplaty rocznej za udostepnie wody(byl to dom prywatny wolnostojacy). w kwoci 24e nie robila tego przez dwa lata to jest 48 e i pewnego pieknego dnia odkrecam kurek A TU ECHO.Moz poszedl sprawdzic studzienke przy posesji i okazalo sie ze odkrecony jest kawalek rurki laczacy doplyw wody do domu.Zadzwonilam wiec do IW i dowiedzialam sie ze jest dlug w wysokosci 48 e +14,50e odsetekWIEC NIE MOW MI ZE NIE MOGA TEGO ZROBIC!!! :angry: :angry: :angry:

Irish Water 2 lata 2 tygodni temu #31939

• Anonim
  • Anonim Avatar
Ach jeszcze jedna przestroga pilnujcie sobie czy wlasciciele Waszych domow tak Was nie chca wykiwac .Ja przez dwa lata placilam rent a ona brala do wlasnej kieszeni i miesiac przed wlasnie dzieki tej sytuacji z woda dowiedzialam sie ze musze sie wyprowadzac, :(

Irish Water 2 lata 1 tydzień temu #31953

• alka
  • alka Avatar
Anonim napisał:
To sie mylisz napisalam to na wlasnym przykladzie wynajmowalam mieszkanie i moje landlordka nie splacala kredytu do banku i nie robila zadnych oplat ktore do niej nalezaly a przy tym oplaty rocznej za udostepnie wody(byl to dom prywatny wolnostojacy). w kwoci 24e nie robila tego przez dwa lata to jest 48 e i pewnego pieknego dnia odkrecam kurek A TU ECHO.Moz poszedl sprawdzic studzienke przy posesji i okazalo sie ze odkrecony jest kawalek rurki laczacy doplyw wody do domu.Zadzwonilam wiec do IW i dowiedzialam sie ze jest dlug w wysokosci 48 e +14,50e odsetekWIEC NIE MOW MI ZE NIE MOGA TEGO ZROBIC!!! :angry: :angry: :angry:
Te mondralinska, zeby zamknac wode, trzeba miec podstawe prawna. Ten twoj cyrk, okresla dokladnie ustawa bo to jest inny rodzaj podatku! A ten nowy ichny 'irish wataaa' NIE MA REGULACJI EGZEKUCJI!!! poki co przynajmniej...
nska

Irish Water 2 lata 1 tydzień temu #31956

• Anonim
  • Anonim Avatar
To moze ALKAIDA mi zakrecilawode :woohoo: ,przecierz pisze ze zadazylo sie to mi osobiscie.wiec ktos musisal to zrobic :angry: a TAK POZATYM TOW SUMIE TRUDNO MI BYLO OGARNAC O CO WLASCIWIE tobie chodzi.moze bys tak sprezyla szare komurki i napisala cos zrozumialego :(

Irish Water 2 lata 1 tydzień temu #31966

• Anonim
  • Anonim Avatar
Irish Water napisał:
Witam. Mam problem z Irish Water a mianowicie nie placilem rachunków a teraz przyszedł 4, ostrzeżenie. Jest może też ktoś taki jak ja, co robić dalej? Jakie konsekwencje mogą być dalej jak nie zapłacę tego? Dzięki za pomoc:-)
skontaktuj sie z biurem tego pana. partia Sinn Fein jest przeciwko IW i tam uzuyskasz wszelakie wskazowki co dalej robic

Oifig na Gaillimhe/Galway Office
Trevor Ó Clochartaigh
Seanadóir/Senator
Urlár 3/3rd Floor,
Teach Ross/Ross House,
Br. na gCeannaithe/Merchants Road,
Gaillimh/Galway.
(091)567921 (Gaillimh/Galway)
Czas generowania strony: 0.168 s.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem