Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
Witamy, Gość

TEMAT: woda- płacić czy nie płacić ???

woda- płacić czy nie płacić ??? 1 rok 5 miesiąc temu #32853

• Anonim
  • Anonim Avatar
ludzie, jak to jest z tą wodą? płacić te rachunki czy nie? jedni mówią , że nie płacić,drudzy , że ci co zapłacili to kasy nie odzyskają, inni mówia , że płacić trzeba...sam nie wiem, w radio mówia inaczej, w gazetach inaczej, co sądzicie ??? czy płaciliscie rachunki????

woda- płacić czy nie płacić ??? 1 rok 5 miesiąc temu #32855

• Anonim
  • Anonim Avatar
Zniesiono juz oplate za wode wiec nie trzeba placic

woda- płacić czy nie płacić ??? 1 rok 5 miesiąc temu #32856

• benia
  • benia Avatar
A ja dostalam wczoraj nowy rachunek,to jak to jest??? mam to placic???place od poczatku,juz sama nie wiem,,,

woda- płacić czy nie płacić ??? 1 rok 5 miesiąc temu #32857

• kicia
  • kicia Avatar
czy mozesz podac, drogi Anonimie, podstawe prawna, ktora zniosla opłatę za wodę? mam dylemat poniewaz płace rachunki od poczatku i wczoraj dostalam kolejny :( wiec taki sam dylemat jak pozostali uczestnicy dyskusji, płacic czy nie płacic :unsure:

woda- płacić czy nie płacić ??? 1 rok 5 miesiąc temu #32858

• haha
  • haha Avatar
a ja która nigdy nie płaciła, nie rejestrowała się nie mam takiego problemu :) od początku bylo wiadomo że zniosą opłaty za wode, identyczna sytuacja była ok 10 lat temu w Dublinie, ludzie płacili przez dwa lata a później sie okazało że jednak nie trzeba płacić.

woda- płacić czy nie płacić ??? 1 rok 5 miesiąc temu #32861

• me
  • me Avatar
zwracajcie tez uwage na date rozliczenia ostatni ruchunek przyszedl za zeszly rok a dzis dostalam za ostanie miesiace oni sami sa zagubieni z tymi rachunkami ;/

woda- płacić czy nie płacić ??? 1 rok 5 miesiąc temu #32862

• dawiddd
  • dawiddd Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
Za wode nadal trzeba placic. Nie sluchajcie Polaczkow co gowno wiedza i sieja bzdury. Po wyborach w Irlandii zadna partia nie uzyskala wiekszosci, teraz kloca sie o stolki, tworza koalicje itd...Tzn Folwark Zwierzecy jak u nas na wiejskiej. W trakcie rozmow niektore partie mowia o tym ze Irlandia zniesie oplaty za wode,ale dopoki nowy rzad nie zostanie zaprzysiezony a potem zmiana prawa nie przejdzie procesu legislacji wszystko jest po staremu czyli Ci co sa zajerestrowani musza placic a Ci co nie zostali namierzeni moga to olac...
Pozdrawiam

woda- płacić czy nie płacić ??? 1 rok 5 miesiąc temu #32868

• Anonim
  • Anonim Avatar
Jak to jest wyprowadzam sie, lanrod pyta o rachunek za wode ja mowie ze niemam bo nie place,ten mnie podlicza za mies od ktorych trzeba placic? i odliczyl od depozytu...moze tak?dub

woda- płacić czy nie płacić ??? 1 rok 5 miesiąc temu #32869

• Sylka
  • Sylka Avatar
Nie wiem dlaczego moj post w tym temacie zostal usuniety (opublikowany wczoraj w godzinach lunchu), a potem na glownej W KONCU pojawia sie NOWY artykul do w/w tematu.

Publikuje raz jeszcze:

Osiągnięto porozumienie w sprawie opłat za wodę !!!

Strona rządowa zgodziła się na zniesienie opłat za wodę, jednak osoby, które opłaciły rachunki, nie powinny spodziewać się zwrotu pieniędzy.

Aktualizacja:

Informację potwierdził Richard Bruton Minister Pracy, który dodał, że opłaty zostają zawieszone tymczasowo, a odbędzie się to w ramach wynegocjowanej z Fianna Fail umowy.

Ze słów ministra wynika również, że dotychczas wpłacone pieniądze, nie zostaną oddane, ponieważ Irish Water poczyniła pewne wydatki i spożytkowała je na działalność. Z pieniędzy za rachunki zakładano między innymi wodomierze, a także dokonano drobnych remontów sieci, mówił minister.

Teraz zostaną ustalone pomiędzy stronami sprawy techniczne, a wnioski o zbadanie sprawy przesłane do odpowiednich komisji.

Minister Bruton dodał, iż wydaje się, że osoby, które zapłaciły już za wodę, powinny odzyskać pieniądze, jednak te kwestie będą jeszcze omawiane na forum Dáil, ponieważ nie znalazły się w projekcie. „Nie może być mowy, aby ktokolwiek poniósł stratę”.

Sinn Fein oprotestowało porozumienie i żąda debaty oraz głosowania w tej sprawie. Debata rozpocznie się zgodnie z planem, informuje Biuro Prasowe Dáil.

Zrodlo: http://polska-ie.com/i-po-oplatach/

woda- płacić czy nie płacić ??? 1 rok 5 miesiąc temu #32871

• Anonim
  • Anonim Avatar
Anonim napisał:
Jak to jest wyprowadzam sie, lanrod pyta o rachunek za wode ja mowie ze niemam bo nie place,ten mnie podlicza za mies od ktorych trzeba placic? i odliczyl od depozytu...moze tak?dub

A macie licznik zalozony? Niech pokaze rachunek ze on zaplacil

woda- płacić czy nie płacić ??? 1 rok 5 miesiąc temu #32872

• F
  • F Avatar
ZA NOWY MOZG SE ZAPLAC

woda- płacić czy nie płacić ??? 1 rok 5 miesiąc temu #32873

• Anonim
  • Anonim Avatar
Oplata za wode pobierana jest z naszych podatkow. Tak stanowi konstytucja Irlandii. W tym swietle oplaty pobierane przez Irish Water sa nielegalne. Nie musicie placic.
Czas generowania strony: 0.151 s.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem