Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
Witamy, Gość

TEMAT: Boston Scientific,Medtronic

Boston Scientific,Medtronic 5 lata 4 miesiąc temu #14778

• nolo
  • nolo Avatar
Czy te fabryki jeszcze prosperują?Czy robią czasem nabory?Czy ktoś z Was tam pracuje?

O:Boston Scientific,Medtronic 5 lata 4 miesiąc temu #14780

• ona
  • ona Avatar
Prosperują, robią nabory...

O:Boston Scientific,Medtronic 5 lata 4 miesiąc temu #14790

• :(
  • :( Avatar
W Bostonie będą zwalniać niestety...

O:Boston Scientific,Medtronic 5 lata 4 miesiąc temu #14800

• Kate
  • Kate Avatar
-a w medtronicu zatrudniaja od czasu do czasu, ale glownie ludzi z doswiadczeniem.

O:Boston Scientific,Medtronic 5 lata 4 miesiąc temu #14826

• nicole
  • nicole Avatar
  • Wylogowany
  • Expert Boarder
  • Oklaski: -4
Jesli szukasz tam pracy jako operator to zloz aplikacje do agencji Creggs i ICE. Ostatnimi czasy te 2 agencje rekrutowaly do w/w firm.
Jesli szukasz tam pracy jako technik, inzynier czy supervisor to skontaktuj sie z agencja PharmEng lub Lotus.

O:Boston Scientific,Medtronic 5 lata 2 miesiąc temu #16269

• As
  • As Avatar
A jak biotechnologia ma się do tych firm?
Może jest ktoś, kto ma wykształcenie, jako biotechnolog i chciałby udzielić kilku cennych wskazówek? :)
Z góry dziękuję.

O:Boston Scientific,Medtronic 5 lata 2 miesiąc temu #16270

• Janek
  • Janek Avatar
As napisał:
A jak biotechnologia ma się do tych firm?
Może jest ktoś, kto ma wykształcenie, jako biotechnolog i chciałby udzielić kilku cennych wskazówek? :)
Z góry dziękuję.

Nijak sie ma, bo biotechnologia to inzynieria genetyczna, a oni projektuja i produkuja urzadzenia medyczne, nie klony. :)

O:Boston Scientific,Medtronic 5 lata 2 miesiąc temu #16272

• Krysia
  • Krysia Avatar
Nie ma czego takiego jak Creggs, jeśli już to Cregg Labour i mają swoje biura na Brialhill Industrial Estate (tam gdzie D.I.D. na przykład).
Jednak szanse, że przyjmą tam Polaka bez żadnego polecenia od np. supervisora z fabryki Medtronic, są raczej znikome....
Teraz przyjmują za to w Merit Medical (osobiście nie polecam ale praca to w końcu praca).

O:Boston Scientific,Medtronic 5 lata 2 miesiąc temu #16273

• ewelinas
  • ewelinas Avatar
  • Wylogowany
  • Expert Boarder
  • Oklaski: 0
hey

mozna wiedziec dlaczego nie polecasz Merit Medical?

O:Boston Scientific,Medtronic 5 lata 2 miesiąc temu #16274

• Przemek
  • Przemek Avatar
Krysia napisał:
Nie ma czego takiego jak Creggs, jeśli już to Cregg Labour i mają swoje biura na Brialhill Industrial Estate (tam gdzie D.I.D. na przykład).
Jednak szanse, że przyjmą tam Polaka bez żadnego polecenia od np. supervisora z fabryki Medtronic, są raczej znikome....
Teraz przyjmują za to w Merit Medical (osobiście nie polecam ale praca to w końcu praca).

Gdzie złożyć cv do pracy w Merit Medical?

O:Boston Scientific,Medtronic 5 lata 2 miesiąc temu #16275

• kaja
  • kaja Avatar
z innej beczki
przyjmuja cv do TkMaxx jak ktos ma ochotę zanieść do sklepu

O:Boston Scientific,Medtronic 5 lata 2 miesiąc temu #16280

• mags
  • mags Avatar
To prawda, że do Medtronica przyjmują często z polecenia właśnie, ale niekoniecznie supervisora. Wystarczy że zna się osobę, która pracuje w Medtronicu już jakiś czas i ta osoba również moze polecić. Co nie oznacza, że bez polecenia nie ma szans na dostanie się.
W moim odczuciu Medtronic jest lepszym pracodawcą niż Boston, wprawdzie co jakiś czas są zwolnienia ludzi, którzy pracują najkrócej, ale sporo z nich zostaje i dostaje kontrakty z Medtronica. Trzeba się wykazać pracowitością, chęcią robienia nadgodzin, no i smutne to, ale prawdziwe, ale nie chorować dopóki jest się na kontrakcie z Cregga.

Merit pewnie nie jest polecany ze względu na stawkę godzinową, która chyba jest najniższą krajową, ale moim zdaniem w obecnych czasach lepszy rydz niż nic ...

O:Boston Scientific,Medtronic 5 lata 2 miesiąc temu #16287

• nicole
  • nicole Avatar
  • Wylogowany
  • Expert Boarder
  • Oklaski: -4
E mail do Medtronic:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zawsze mozna sprobowac wyslac CV bezposrednio do HR.
Dobrze byloby napisac w miare profesjonalny email cos na ksztalt cover letter i zalaczyc CV.
Adres mailowy tez postarajcie sie miec "normalny" a nie buziaczek, calusek, aniolek.... onet, cos tam..... serduszko :)

O:Boston Scientific,Medtronic 5 lata 2 miesiąc temu #16294

• ewelinas
  • ewelinas Avatar
  • Wylogowany
  • Expert Boarder
  • Oklaski: 0
heya

zgadzam sie z nicole co do adresu email
moim zdaniem najlepiej miec 2 jeden osobisty(prywatny) jaki wam sie podoba ale drugi 'sluzbowy' do wysylania np CV czy cover letter

jesli chodzi o Merit Medical to aktualnie robia duzo interview
a z placa nie jest az tak zle - niemam porownania z innymi medycznymi firmami ale podejrzewam ze wszystko zalezy od naszego doswiadczenia jakie mamy i z czym przychodzimy

pozdrowionka

O:Boston Scientific,Medtronic 5 lata 2 miesiąc temu #16300

• mags
  • mags Avatar
Nie przyjmie Was nikt w tej chwili do Medtronica bezpośrednio.

Namiary na agencję Cregg:

CREGG Recruitment - GALWAY
Galway Office

CREGG Recruitment
16C Briarhill Business Park
Ballybrit
Galway

E:info@cregg.ie
T:+353 091 700944
M:+353 091 700883

O:Boston Scientific,Medtronic 5 lata 2 miesiąc temu #16361

• ela
  • ela Avatar
...na ile zmian pracuje się w tych fabrykach?

O:Boston Scientific,Medtronic 5 lata 2 miesiąc temu #16380

• mags
  • mags Avatar
W Medtronicu wszystkie możliwe:
- dzienna, wieczorna i nocna-po około 8 godzin (5 dni w tygodniu),
-kontynentalna dzienna i nocna po 12 godzin (3 lub 4 dni w tygodniu)
-weekendowa dzienna i nocna (dwa dni po 12 godzin)...

Nie wiem ile wynosi dokładnie stawka osoby zaczynającej pracę, ale raczej około 13 eur. Na zmianie wieczornej dodatek wynosi 20%, na nocnej 33%, a na weekendowej dziennej 20 lub 25%.

Boston Scientific,Medtronic 1 rok 11 miesiąc temu #31149

• Anonim
  • Anonim Avatar
Witam,
A jak wygląda interview w Bostonie? Słyszałam, że są 3 etapy. Wie ktoś na czym polegają ?
Pozdrawiam.

Boston Scientific,Medtronic 1 miesiąc 1 tydzień temu #34179

• Ice groupe
  • Ice groupe Avatar
Dostalam dziś telefon z Ice groupe. Mały wywiad i zaproszenie na testy. Nie pamiętam do jakiej firmy medycznej. Z tego co wyczytałam w Google to chyba Boston Scientific. Czy do innych Ice tez rekrutuje? Jak wyglądają testy?

Boston Scientific,Medtronic 1 miesiąc 1 tydzień temu #34181

• kaska
  • kaska Avatar
bedzie siedziec przy tobie dziewczyna z zegarkiem i dmierzac ci czas kiedy ty vedziesz penseta wkladac male druciki do dziurek a nastepnie je wyjmowac przy uzyciu jednej reki.Jesli te testy przejdziesz co ci powiedza za pere minut idziesz na wywiade pytaja sie ciebie o twoje cv itp.Pamietaj aby mowic ze jestes dyspozycyjna w kazdych godzinach.Ja powiedzialam ze mam dzieci i wolala bym na ranki zaczynac wiec pieknie mi podziekowali i stwierdzili ze szukaja ludzi ktorzy beda dyspozycyjni 24 na h i o tym jakie godziny dostaniesz dowiesz sie jak pojdziesz pierwszego dnia do pracy.To tyle .

Boston Scientific,Medtronic 1 miesiąc 1 tydzień temu #34182

• Boston Scientific,Medtronic
  • Boston Scientific,Medtronic Avatar
Dziękuję
Juz mnie się pytali przez telefon jaki mam level wyksztslcenia, narodowość, czy jestem flexi i czy nie planuje urlopu. Po czym zaprosili na testy. Stresuje się trochę.

Boston Scientific,Medtronic 1 miesiąc 1 tydzień temu #34183

• Amelia
  • Amelia Avatar
Tak sie zastanawiam, czy maja prawo pytac o narodowosc?
Wyksztalcenie, doswiadczenie tak, ale dane typu narodowosc, wiek, status itd. chyba nie sa dozwolone?

Als Loughrea 1 miesiąc 1 tydzień temu #34184

• Als Loughrea
  • Als Loughrea Avatar
A wiecie coś o ALS w Loughrea? Stawki i czas pracy? Jak przebiega interview?
Czas generowania strony: 0.193 s.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem