Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha

Wyróżnione ogłoszenia

Witamy, Gość

TEMAT: PRACA

PRACA 5 lata 6 miesiąc temu #21420

• paulinapaulina43
  • paulinapaulina43 Avatar
Czesc :)
Jestem ciekawa, czy obecna sytuacja na rynku pracy w Galway to chwilowe zjawisko? Mało ofert, nic sie nie dzieje...Jestem w Irlandii juz ponad miesiąc i nikt nawet nie pofatygował się by oddzwonic by zaprosic na interview. Myslicie, że w innych miejscach na wyspie jest tak samo?

PRACA 5 lata 6 miesiąc temu #21422

• j
  • j Avatar
jakiej pracy szukasz? bo z hoteli i restauracji ostatnio odzywaja sie do mnie bo zastawilam cv.

PRACA 5 lata 6 miesiąc temu #21423

• paulinapaulina43
  • paulinapaulina43 Avatar
Myślałam o pracy biurowej na samym początku, gdyż szczerze mówiąc pracowałam wcześniej jako Account Payable w Polsce.
Teraz widze, że znalezienie czegoś w zawodzie będzie ciężkie...i tę zmyślałam o hotelach (recepcja), w sklepach...tyle że w ogole w tym nie mam doświadczenia.
Wysyłasz mailem na oferty, czy po prostu roznosisz gdzie się da?

PRACA 5 lata 6 miesiąc temu #21426

• g
  • g Avatar
roznosilam gdzie sie dalo a potem jak jakies ogloszenie bylo to mailem wysylalam. sprobuj na salthill w gourmet tart, z tego co wiem potrzebuja kogos.

PRACA 5 lata 5 miesiąc temu #21445

• Anonim
  • Anonim Avatar
] masz na peczki, w Polsce niestety z tym gorzej . pierwsza lepsza strona z ogloszeniami i masz miliony ofert pracy ...
Ostatnio zmieniany: 5 lata 5 miesiąc temu przez Marek. Powód: Prosimy nie podawac linkow

PRACA 5 lata 5 miesiąc temu #21555

• Anonim
  • Anonim Avatar
praca praca praca.. a moze wie ktos cos o pracy dla 25-letniej kobety, w okolicach Gdanska , po studiach geodezyjnych ?

PRACA 5 lata 5 miesiąc temu #21558

• Anonim
  • Anonim Avatar
A czy ktoś ma jakieś namiary na prace w Galway? Cos gdzies słyszał?..

PRACA 5 lata 5 miesiąc temu #21560

• gosc
  • gosc Avatar
do pracy jako pokojowka sa potrzebne dziewczyny............ Hotel flanerys

PRACA 5 lata 5 miesiąc temu #21568

• Anonim
  • Anonim Avatar
flanerys hahahaha. powodzenia.:D

PRACA 5 lata 5 miesiąc temu #21569

• Anonim
  • Anonim Avatar
Na polskim sklepie mróz było ogłoszenie o pracy w solarium
Może jeszcze wisi

PRACA 5 lata 5 miesiąc temu #21572

• Anonim
  • Anonim Avatar
Jakos na poczatku marca cos wisiało...ale czy nadal wisi?

PRACA 5 lata 5 miesiąc temu #21696

• Konkret nie
  • Konkret nie Avatar
Anonim napisał:
flanerys hahahaha. powodzenia.:D
Ha ha i co takiego w tym ha ha jest zawarte? Jak piszesz, to pisz konkretnie, a nie forum zaśmiecasz.

PRACA 4 lata 11 miesiąc temu #23588

• hahaha
  • hahaha Avatar
flanerys OBOZ PRACY i Joanna bez angielskiego jako "KIEROWNICZKA" ... samo ha ha ha nie wystarczy aby ja opisac.mozna powiedziec BLEE polska patologia ale moze ktos rozwinie temat wiec troszke "podyskutujemy"...REKA SPRAWIEDLIWOSCI wkoncu nadciagnie...

PRACA 4 lata 11 miesiąc temu #23591

• inoros
  • inoros Avatar
Tylko jak sie niema pracy to nawet do obozu pracy sie pojdzie byle by cos zarobic no chyba ze ktos tu przyjechal po to zeby miec lekka prace i 600e na tydzien i to najlepiej bez wychodzenia z domu

PRACA 4 lata 11 miesiąc temu #23601

• mila dziewuszka
  • mila dziewuszka Avatar
:laugh: zawsze na galway.pl na forum znajdzie sie jakis zepsuty swoją nienawiścią polaczek :).. wracając do pracy
poszukaj na jobs.ie albo na fas.ie czytałam ze wiele jest tam ogłoszen typu"accountant" o ile znasz angielski perfect .
powodzenia :cheer:

PRACA 2 miesiąc 4 tygodni temu #34666

• Flanerys
  • Flanerys Avatar
Szukam pracy jako pokojowa pracowalam w chotelu ponat rok w Galway
Bardzo slaba jenzyka andielskiego
Prosze o odpowiedz dziękuję

PRACA 2 miesiąc 4 tygodni temu #34669

• Pawel
  • Pawel Avatar
Słaba prowokacja cwelu.

PRACA 2 miesiąc 3 tygodni temu #34679

• Ja
  • Ja Avatar
Zgadza si moja znajoma pracowała w flanerys to zanim wchodziła do pokoju dziewczyny superwajzorki wykradaly z nich napiwki. Do tego nie płacili za wszystkie godziny zapierdol. Robić za marne grosze i czekasz na tel non stop czy potrzebują cię czy nie. Główny menadżer przyjmuje bez ang ale słyszałam o nim dziwne żeczy nawet takie że proponował komuś nie bende kończyć bo wiadomo

PRACA 2 miesiąc 3 tygodni temu #34682

• Nie dziękuję.
  • Nie dziękuję. Avatar
Proponował zrobienie laski za awans? Z pokojówki na pokojówkę senior? No to jest niewiarygodne, co za imbecyl! Ten menadżer to debil, cham i prostak, bo spójrz na to z tej strony. Jak ta twoja koleżanka jest równie elokwentna co ty-autorka postu, jak tak samo zna się na zasadach pisowni, gramatyki i interpunkcji. Pisać ,,żeczy'' i ,,bende'' w takim formie, a dodatkowo do tego dochodzi duża fantazja i wybujałe ego...to ten menago to...nooooo... na pewno musi być jebnięty, żeby dymać takiego pajaca.
Czas generowania strony: 0.143 s.