Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
Witamy, Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Interview Creganna

Interview Creganna 2 lata 4 miesiąc temu #29403

• Interview Creganna
  • Interview Creganna Avatar
Hej, czy ktos z was wie jak wygladaja testy w Creganni'e? Mam interview i nie wiem czego mama sie spodziewac?
dzieki

Interview Creganna 2 lata 2 miesiąc temu #30187

• fAzI
  • fAzI Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Boarder
  • http://www.bekazirlandii.wordp​ress.com
  • Oklaski: 1
i masz prace?

Interview Creganna 2 lata 2 miesiąc temu #30190

• ja
  • ja Avatar
gdzie mozna wyslac cv?

Interview Creganna 1 rok 7 miesiąc temu #31923

• Anonimka
  • Anonimka Avatar
podbijam, mam Assessment w Cregannie za 2 tygodnie, chętnie dowiem się, czego oczekiwać, jak wygląda sama praca itp itd. stanowisko Product Builder... każda informacja na miarę złota ;) od daaawna chcę zmienić pracę, tak że również chętnie dowiem się, czy warto :)

Interview Creganna 1 rok 7 miesiąc temu #31965

• absynt90
  • absynt90 Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
Cześć,

Miałem w Cregannie to assestment w lipcu tego roku. Testy są najpierw pisemne
1. Szukanie błędów w tekście
2. Skreślenie różnic na obu obrazkach (spr. spostrzegawczości)
3. Banalne działania matematyczne
Potem jest test na wkręcanie takich śrubek i nakrętek.
Ja się tam nie dostałem mimo polecenia przez kogoś kto już tam pracuje, ale też nie miałem doświad w pracy w Irlandii i wpisąłem w CV o studiach ukończonych w Polsce więc myślę że to ich odrzuciło też, bo testy proste

Interview Creganna 1 rok 7 miesiąc temu #31967

• Anonimka
  • Anonimka Avatar
Dzięki serdeczne za odpowiedź :) ja w Irlandii pracuję już kilka lat, zadzwonili do mnie po wysłaniu CV, nikt mnie nie polecał... Zobaczymy, jak mi pójdzie, oby bez problemów i z sukcesem... skoro zadzwonili po otrzymaniu samego CV i listu motywacyjnego, bez niczyjej pomocy, to znaczy, że coś ich tam zainteresowało ;)

Interview Creganna 1 rok 7 miesiąc temu #32001

• woj
  • woj Avatar
Rozmowa się odbyła? Możesz powiedzieć jak to wyglądało?

Interview Creganna 1 rok 7 miesiąc temu #32009

• Anonimka
  • Anonimka Avatar
rozmowa nadal przede mną, zresztą już ktoś powyżej napisał, jak to mniej więcej wygląda. czyżbyś też dostał zaproszenie na interview? ;)

Interview Creganna 1 rok 7 miesiąc temu #32016

• Anonimka
  • Anonimka Avatar
Assessment odbył się dziś. wszystko tak, jak ktoś napisał powyżej - działania matematyczne (kalkulator dostępny), szukanie błędów w tekście, szukanie różnic pomiędzy dwiema tabelkami, a na koniec dwa testy manualne. wszystko to miało limit czasowy. dano nam do wypełnienia Application Form i na tym assessment się zakończył. dla mnie wszystko to trwało ok 40 minut, ale ja byłam jedną z pierwszych osób, które zrobiły testy manualne i po których można było iść, reszta nadal czekała na swoją kolej. podejrzewam, że wszystko zamknęło się w 1 godzinie.

teraz czekam na info, czy mi dziękują, czy zapraszają na typowe interview. miałam nadzieję, że będzie tak, jak kiedyś w Merit Medical, gdzie wszystko było robione na raz (rozmowy odbywały się zaraz po testach) - ale niestety, znowu czekam, jednak tym razem nie wiem, na co i nie wiem, jak długo...

Interview Creganna 1 rok 7 miesiąc temu #32021

• woj
  • woj Avatar
Dziéki za info.Nie dostalem zaproszenia bo nie aplikowaem jeszcze. Podania mozna skada do nich bezporednio czy przez agencje?

Interview Creganna 1 rok 7 miesiąc temu #32022

• Anonimka
  • Anonimka Avatar
ja aplikowałam bezpośrednio, wysłałam CV z listem motywacyjnym na ich głównego maila. nawet nie odpowiadałam na konkretne ogłoszenie.

nie wysyłałam CV do żadnej agencji, więc wygląda na to, że zatrudniają bezpośrednio.

powodzenia życzę!

Interview Creganna 1 rok 7 miesiąc temu #32023

• woj
  • woj Avatar
Dziekuje. Rowniez zycze powodzenia mam nadzieje ze dostaniesz ta prace. Pozdrawiam

Interview Creganna 1 rok 7 miesiąc temu #32027

• absynt90
  • absynt90 Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
Anonimka, ja dostałem odpowiedź mailowo. Ale była odmowna. Pewnie jak jest pozytywna to zadzwonią i zaproszą na interview. A dużo było chętnych? Jak ja byłem to konkurencja była dość duża. Chyba dwie grupy po 14 osób kandydatów a przyjęli 3.

Interview Creganna 1 rok 7 miesiąc temu #32030

• Anonimka
  • Anonimka Avatar
Dziś do mnie zadzwonili, że przeszłam testy bezproblemowo, zaprosili na za tydzień na typową rozmowę kwalifikacyjną. Tak że zabawa się nie skończyła, walczę dalej.

Gdy ja byłam, było 10 osób (łącznie ze mną). Dwa tygodnie wcześniej, gdy zadzwonili z zaproszeniem na assessment, chcieli, żebym przyszła już następnego dnia, na 12:00, niestety, pracowałam tego dnia do 14:00 i było trochę za późno na informowanie szefa o potrzebie wcześniejszego wyjścia, więc załapałam się dopiero na następne testowanie, to wczorajsze. Ale do czego zmierzam - te dwa tygodnie wcześniej pewnie też była grupa mniej więcej tej wielkości - 10-15 osób... ile osób z tej grupy przyjęli - nie mam pojęcia. W każdym razie już wtedy mieli zaplanowane przynajmniej dwa testowania.

Interview Creganna 1 rok 7 miesiąc temu #32031

• Anonim
  • Anonim Avatar
Creganna....powodzenia...firma z tego co slyszalam od wielu ludzi ktorzy tam pracuja porazka...tak wiec jak ktos chce zmienic prace to nie polecam,jak ktos nie ma pracy wiec pewnie lepsza taka niz zadna...

Interview Creganna 1 rok 7 miesiąc temu #32032

• woj
  • woj Avatar
No to gratuluję i życzę dakszego powodzenia. Próbowałem dziś wysłać C.V. i cover letter na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., ale dostałem informację zwrotną, że wiadomość nie doszła do nadawcy. Jutro ponownię próbę, może dziś mieli jakąś awarię :)

Interview Creganna 1 rok 7 miesiąc temu #32033

• Anonimka
  • Anonimka Avatar
Anonim napisał:
Creganna....powodzenia...firma z tego co slyszalam od wielu ludzi ktorzy tam pracuja porazka...tak wiec jak ktos chce zmienic prace to nie polecam,jak ktos nie ma pracy wiec pewnie lepsza taka niz zadna...

Zaryzykuję. Na pewno bedzie lepsza, niż moja obecna... Można by długo wymieniać, dlaczego.

Szkoda, że nie podałaś żadnych konkretów, dlaczego tak sądzą. Samo "porażka" nie mówi na ten temat nic...

Ten e-mail najwyraźniej już nie funkcjonuje, wyślij na
info @ creganna.com
Ja tam właśnie wysłałam po nieudanym wysłaniu na ten, na który Ty próbowałeś.

Interview Creganna 1 rok 7 miesiąc temu #32034

• absynt90
  • absynt90 Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
Anonimka,

Dwie osoby z mojej rodziny pracują w Cregannie od chyba 8 lat i fakt, że na początku było tam lepiej ale teraz też nie narzekają. Podobno warunki płacowe są gorsze niż w innych podobnych firmach np Merit, bo z tego co mówili to w Cregannie na zmianie nocnej zarabia się tyle co na dziennej w innych firmach medycznych. Ale na pewno nie jest tak źle jak ktoś tu pisał. Jak już Cię zaprosili na interview to z tego co słyszałem bardzo duża szansa że Cię zatrudnią, powodzenia

Interview Creganna 1 rok 7 miesiąc temu #32035

• woj
  • woj Avatar
Anonimka,

Dziękuję ponownie, tym raze za adres mailowy :)

Nie przejmuj się tym co ludzie gadają. Dostaniesz tą pracę i będziesz zadowolona. A nawet jak nie to przemęczysz sie trochę, zdobędziesz doświadczenie i będziesz aplikowala gdzies indziej. Powodzenia!

Interview Creganna 1 rok 7 miesiąc temu #32036

• Anonimka
  • Anonimka Avatar
woj napisał:
Anonimka,

Dziękuję ponownie, tym raze za adres mailowy :)

Nie przejmuj się tym co ludzie gadają. Dostaniesz tą pracę i będziesz zadowolona. A nawet jak nie to przemęczysz sie trochę, zdobędziesz doświadczenie i będziesz aplikowala gdzies indziej. Powodzenia!

nie ma za co, trzeba sobie pomagać ;) za granicą panuje przeświadczenie, że Polak Polakowi wilkiem... nie u mnie :)

nie przejmuję się, o Cregannie słyszałam opinie neutralne, typu ani źle ani super, to póki co mi to wystarczy. na plus i tak przemawia wiele innych rzeczy. i też na Glassdoor opinie o Cregannie są niezbyt przyjemne, ale akurat te o Galway są jak najbardziej na plus, tak że nie ma się czego bać.

obecnie w retailu mam na godzinę nieco wyższą stawkę jak Creganna na dniówce, ale to jest part time (full time tylko w grudniu, jak jest ruch na Święta), więc w Cregannie i tak zarobię więcej. i jest dokładnie tak, jak mówisz - zdobędę doświadczenie i w razie niezadowolenia mogę szukać dalej. najtrudniej się dostać do fabryki pierwszy raz, później z doświadczeniem już jest dużo łatwiej.

druga sprawa to to, że odkąd pracuję w handlu, czyli od kilku lat, ani razu nie byłam na święta w Polsce, bo od listopada do połowy stycznia jest zakaz urlopów. wyobrażacie sobie 6 lat z rzędu Święta bez najbliższej rodziny, przyjaciół? pominę już głupotę większości klientów, o nich książkę można napisać (z wiązankami, które niektórzy mogliby usłyszeć, gdybym mogła im mówić co o nich myślę - wyszłaby druga książka). no i te zmiany, co tydzień inny grafik, nie ma szans sobie czegokolwiek zaplanować, pełna dostępność na każdy telefon, człowiek musi zmieniać swoje plany i rzucać wszystko, pędzić do pracy, bo taki mają kaprys, czasem pomiędzy zmianami mam szansę na max 4h snu... więc naprawdę, nikt mi nie wmówi, że w razie czego będę żałować.

ja rozumiem, że dla niektórych fabryka i linia produkcyjna to ostatnie miejsca, w których zostawiliby CV, ale to nie powód, by zniechęcać innych.

Interview Creganna 1 rok 7 miesiąc temu #32037

• Anonimka
  • Anonimka Avatar
absynt90 napisał:
Anonimka,

Dwie osoby z mojej rodziny pracują w Cregannie od chyba 8 lat i fakt, że na początku było tam lepiej ale teraz też nie narzekają. Podobno warunki płacowe są gorsze niż w innych podobnych firmach np Merit, bo z tego co mówili to w Cregannie na zmianie nocnej zarabia się tyle co na dziennej w innych firmach medycznych. Ale na pewno nie jest tak źle jak ktoś tu pisał. Jak już Cię zaprosili na interview to z tego co słyszałem bardzo duża szansa że Cię zatrudnią, powodzenia

nie dziękuję, co by nie zapeszyć ;)

o warunkach płacowych też słyszałam, ale to i tak będzie więcej, niż mam w tej chwili, więc w razie czego ja narzekać nie będę mogła, przynajmniej na początku ;)

a kwestia, czy w firmie jest źle czy dobrze, to też sprawa indywidualna. jeden nie będzie miał wymagań, przyjdzie, zrobi swoje i pójdzie do domu, a drugiemu wszystko będzie przeszkadzać... dlatego ja tego typu opinie traktuję z przymrużeniem oka.

Interview Creganna 1 rok 7 miesiąc temu #32038

• Anonim
  • Anonim Avatar
Witam wszystkich postujacych i czytających obecny temat , tak czytam i czytam i miał bym pytanie odnośnie zarobków w takich fabrykach np.jak Creganna i innych fabrykach na terenie Galway , ile się zarabia a rękę w takich miejscach ?

Interview Creganna 1 rok 7 miesiąc temu #32039

• tt
  • tt Avatar
zalezy co robisz w takiej fabryce, na jakiej pozycji pracujesz. Jezeli na samym dole drabinki to pomiedzy 340-480 na dziennej zmianie + bonus co 3mce ( Boston) wysokosci twojej wyplaty

Interview Creganna 1 rok 7 miesiąc temu #32043

• on
  • on Avatar
to kokosów ni ma :(

Interview Creganna 1 rok 7 miesiąc temu #32048

• woodkid
  • woodkid Avatar
Hej,
A wiecie może czy w tych fabrykach medycznych są opcje pracy na part time czy jedynie na full time przyjmują?

Dzięki w ogóle za te garść przydatnych informacji, które tu wrzuciliście. Przeważnie ludzie nie chcą za żadne skarby nic powiedzieć byleby komuś nie ułatwić za bardzo. Fajnie, że Polacy potrafią łamać stereotypy o sobie :) Jakoś tak optymistycznie się robi.

Interview Creganna 1 rok 7 miesiąc temu #32053

• tt
  • tt Avatar
woodkid napisał:
Hej,
A wiecie może czy w tych fabrykach medycznych są opcje pracy na part time czy jedynie na full time przyjmują?

Dzięki w ogóle za te garść przydatnych informacji, które tu wrzuciliście. Przeważnie ludzie nie chcą za żadne skarby nic powiedzieć byleby komuś nie ułatwić za bardzo. Fajnie, że Polacy potrafią łamać stereotypy o sobie :) Jakoś tak optymistycznie się robi.

Pracy na part time raczej nie ma , ale sa zmiany weekendowe. 2x12h.

Interview Creganna 1 rok 7 miesiąc temu #32056

• woodkid
  • woodkid Avatar
Dziękuję za info! Jeśli można to mógłbyś tylko doprecyzować o której konkretnie firmie mówisz? O Creganie?

Interview Creganna 1 rok 7 miesiąc temu #32073

• Anonimka
  • Anonimka Avatar
jestem po rozmowie, moim zdaniem poszła świetnie, tak że mogę mieć chociaż nadzieję ;) i nadal mogę pozytywnie myśleć. osoby przyjęte mają zacząć w styczniu, więc o efekcie moich starań dowiem się w ciągu kilku dni, a obiecali mi jeszcze przed świętami, jako że muszę dać 2 tygodnie wypowiedzenia w obecnej pracy i w razie czego chcieliby, bym była gotowa do pracy na równi z innymi.

dla zainteresowanych:
przed rozmową musiałam wypełnić kwestionariusz na temat mojego zdrowia. dwójka rekruterów, rozmowa zaczęła się od pytania "tell us something about yourself, then we will go through your CV" - czyli omawianie każdego miejsca pracy, typowy dzień, obowiązki itp itd, dlaczego opuściłaś/opuściłeś to miejsce pracy itp itd. nie było żadnych typowych dla rozmów kwalifikacyjnych pytań, natomiast mimo wszystko polecam opracować sobie odpowiedzi na takie pytania, bo mi one bardzo pomogły w dostosowaniu odpowiedzi do pytań rekruterów.

Teraz już tylko czekam, tak że serdecznie dziękuję wszystkim wypowiadającym się w tym wątku za cenne informacje :)

Interview Creganna 1 rok 7 miesiąc temu #32074

• tt
  • tt Avatar
Cregana i Boston maja shifty weekendowe. Tych dwoch firm jestem pewien, o reszcie nie mam pojecia

Interview Creganna 1 rok 7 miesiąc temu #32080

• woodkid
  • woodkid Avatar
Dzięki za odpowiedź! Wiszę Ci kawę :)

Interview Creganna 1 rok 6 miesiąc temu #32105

• Anonimka
  • Anonimka Avatar
Czy ktoś wie, w jakich dniach Creganna ma przerwę świąteczną? Nadal nie dali mi znać, chociaż rozmowa była ponad tydzień temu, oraz dzwonili do mojej byłej firmy z prośbą o referencje - może dlatego, że po prostu nikogo tam teraz nie ma? Kiedy firma i dział HR wraca do pracy po Świętach?

Interview Creganna 1 rok 6 miesiąc temu #32106

• Tak tl ja
  • Tak tl ja Avatar
Anonimka napisał:
Czy ktoś wie, w jakich dniach Creganna ma przerwę świąteczną? Nadal nie dali mi znać, chociaż rozmowa była ponad tydzień temu, oraz dzwonili do mojej byłej firmy z prośbą o referencje - może dlatego, że po prostu nikogo tam teraz nie ma? Kiedy firma i dział HR wraca do pracy po Świętach?

Creganna jest zamknieta do 3 stycznia. Otwieraja 4. Nie martw sie. Rekrutacja zajmuje troche czasu.
Pozdrowienia.

Interview Creganna 1 rok 6 miesiąc temu #32109

• Anonimka
  • Anonimka Avatar
Uff ;) już myślałam, że nic z tego, ale przypomniałam sobie, że przecież mogli zamknąć na Święta, nawet na początku tego tygodnia... A po referencje dzwonili w piątek... No to czeka mnie kolejny co najmniej tydzień niepewności, a pewnie potrwa i kolejny... I może kolejny... No nic, póki co brak wiadomości to dobra wiadomość ;)

Dzięki za odpowiedź :) !

Interview Creganna 3 miesiąc 4 tygodni temu #33876

• Anonim
  • Anonim Avatar
Powiedzcie mi proszę jakie kontrakty daje Creganna dla Product Buildera? Tylko temporary czy na permanent tez jest szansa (bez wcześniejszego doświadczenia w fabrykach niestety...)?. Z góry dziękuję :)

Interview Creganna 3 miesiąc 3 tygodni temu #33881

• Anonim
  • Anonim Avatar
Daja kontrakty tymczasowe i odnawiaja co trzy miesiace. Po roku otrzymuje sie staly kontrakt.

Interview Creganna 3 miesiąc 3 tygodni temu #33882

• Anonim
  • Anonim Avatar
Anonim napisał:
Daja kontrakty tymczasowe i odnawiaja co trzy miesiace. Po roku otrzymuje sie staly kontrakt.

Dziękuję za odpowiedź :) a jaka jest szansa że przedłużą za te 3 miesiące? Raczej trzymają ludzi czy ich szybko wymieniają i rzadko komu udaje się w ogóle doczłapać do stałego kontraktu? Pytam czystoteoretycznie, bo wiadomo, że ludzie gdy zdobędą już doświadczenie na produkcji szybciej niż po roku idą do fabryk z wyższymi stawkami godzinowymi... a nie jest tajemnicą, że Creganna płaci najmniej.

Interview Creganna 3 miesiąc 3 tygodni temu #33885

• Anonim
  • Anonim Avatar
Przedluzaja bez problemu. Ja sama jestem tam od pol roku bez wczesniejszego doswiadczenia . Nasza linia zostaje zamykana I rownie dobrze mogliby sie ze mna pozegnac,bo kontrakt konczy mi sie w dniu zamkniecia linii, a tu niespodzianka! Zostane przeniesiona do innego budynku. Minimalna stawka dzienna to 10, 60 e/h.

Interview Creganna 3 miesiąc 3 tygodni temu #33886

• Anonim
  • Anonim Avatar
Anonim napisał:
Przedluzaja bez problemu. Ja sama jestem tam od pol roku bez wczesniejszego doswiadczenia . Nasza linia zostaje zamykana I rownie dobrze mogliby sie ze mna pozegnac,bo kontrakt konczy mi sie w dniu zamkniecia linii, a tu niespodzianka! Zostane przeniesiona do innego budynku. Minimalna stawka dzienna to 10, 60 e/h.

Dziękuję Ci bardzo serdecznie za odpowiedź :) nawet nie wiesz, jak mnie pocieszyłaś :) !! Co do stawki to obecnie mam troszkę wyższą, ale pracuję na part time, więc i tak zarobię więcej w Cregannie, jeśli się uda przejść wszystkie etapy rekrutacji.

Zamykają linię, ale na sobotnich testach było około 30 osób - tak że chyba rzeczywiście potrzebują dodatkowych rąk ;)

Dziękuję jeszcze raz! Pozdrawiam :)

Interview Creganna 3 miesiąc 3 tygodni temu #33887

• Anonim
  • Anonim Avatar
Zamykaja jedna,a otwieraja druga,wiec rak do pracy potrzeba. Poza tym tak jak piszesz - jest duza rotacja pracownikow,bo wielu z nich odchodzi do lepiej platnej. Doszly mnie tez sluchy,ze Creganna wykupila dodatkowy budynek,wiec biznes sie rozwija. A poczatkowa stawka moze malo atrakcyjna,ale po trzech przepracowanych latach bedzie juz prawie 13e/h za stawke dniowa. Powodzenia. Pozdrawiam serdecznie.

Interview Creganna 3 miesiąc 3 tygodni temu #33888

• Jill
  • Jill Avatar
Stawke dzienna :laugh:

Interview Creganna 3 miesiąc 3 tygodni temu #33889

• Anonim
  • Anonim Avatar
Anonim napisał:
A poczatkowa stawka moze malo atrakcyjna,ale po trzech przepracowanych latach bedzie juz prawie 13e/h za stawke dniowa. Powodzenia. Pozdrawiam serdecznie.
Są fabryki, gdzie stawka dzienna to 15 euro na 'dzień dobry' (choć najprawdopodobniej dla tych z doświadczeniem), więc w porównaniu do nich te 13 euro po 3 latach to nadal mało atrakcyjna stawka... ale nie wybrzydzam, bez doświadczenia i tak mam szczęście, że w ogóle zaprosili mnie na testy. Jak się dostanę, to wtedy mogę myśleć, co dalej, a nie teraz ;)
Creganna została wykupiona przez TE Connectivity, zapewne chcą tam więcej zainwestować, więc ten dodatkowy budynek jest całkiem prawdopodobny ;)

Interview Creganna 3 miesiąc 3 tygodni temu #33892

• Ona 29
  • Ona 29 Avatar
A możesz napisać co było na tych testach i czy już się do ciebie odezwali ? Mam nadzieje ze dobrze Ci poszło :) .

Interview Creganna 3 miesiąc 3 tygodni temu #33893

• Anonim
  • Anonim Avatar
Najpierw były 3 zadania, na ich wykonanie było 15 minut.
1) dokument + pytania do niego - trzeba było odpowiedzieć na pytania dotyczące dokumentu, "jednym" słowem wyszukiwanie odpowiedzi w tekście
2) wyszukiwanie różnic pomiędzy tabelkami (dużo cyferek do porównania)
3) zadania matematyczne - zarówno tekstowe (typu "masz 1500 igieł, 343 są uszkodzone, dostałeś dodatkowe 500 - ile masz do wykorzystania") jak i zwykłe działania. Nie było mnożenia i dzielenia, ale warto przypomnieć sobie kolejość wykonywania działań i poćwiczyć dzień przed ;) tak na wszelki wypadek.

Potem 2 testy manualne, do których instrukcję sami musicie sobie przeczytać i zrozumieć, jak wykonać test - polecam nie wykonywać zadania, dopóki nie wiecie, co dokładnie macie robić. Nie wiem, czy błąd dyskwalifikuje, bo nie miałam takiej sytuacji - ale nie powinien.

1) wkręcanie takich małych metalowych słupków (bolts) w otwory, a na nie nakrętki-kapturki (caps) (zabijcie mnie, nie pamiętam jak się nazywały ;) )- pracuje się jedną ręką, zadanie ma 2 wersje - dla praworęcznych i leworęcznych. Zadanie trwa 3 minuty, w tym czasie trzeba wkręcić jak najwięcej części.
2) masz tzw T-bar i pracujesz obiema rękami, używasz podkładek (washers) i nakrętek (nuts), z obu stron musisz stworzyć taki sam pattern, zaczynając od konkretnej części - tu robicie obiema rękami, jednocześnie, przez 40 sekund, aż czas się skończy. Polecam nie zwracać uwagi na to, że któraś wam spadnie - mi spadła na podłogę jedna nakładka pod T-bar, ale po prostu robiłam zadanie dalej jak gdyby nigdy nic. Próby podnoszenia tego wszystkiego wprowadzi niepotrzebny chaos i zrobicie mniej (bo czas leci), a nie o to chodzi.

Nie wiem, czy zrozumiale wytłumaczyłam, ale nawet, jeśli nie, to po przeczytaniu instrukcji, która jest napisana najprostszym możliwym językiem, nie powinniście mieć problemu z przejściem testu.

Jeszcze się do mnie nie odezwali (ani telefon, ani mail), czekam sobie jak na szpilkach ;) mam nadzieję, że nie będę musiała długo czekać.

Interview Creganna 3 miesiąc 3 tygodni temu #33894

• Anonim
  • Anonim Avatar
Board wyglądał tak (był prawie identyczny, tylko te dziurki były mniejsze, bezpośrednio w boardzie, bez tych srebrnych części):

Interview Creganna 3 miesiąc 3 tygodni temu #33895

• Anonim
  • Anonim Avatar
Zapomniałam dodać, że na boardzie wszystkie części były podpisane, więc nie ma obaw, jeśli ktoś nie zna angielskich nazw tych części ;)

Interview Creganna 3 miesiąc 3 tygodni temu #33897

• Anon
  • Anon Avatar
A jakd składałeś CV przez strone craggany czy agencja

Interview Creganna 3 miesiąc 3 tygodni temu #33898

• Anonim
  • Anonim Avatar
Anon napisał:
A jakd składałeś CV przez strone craggany czy agencja
Przez stronę

Interview Creganna 3 miesiąc 3 tygodni temu #33899

• Anonim
  • Anonim Avatar
Ona 29 napisał:
A możesz napisać (...) czy już się do ciebie odezwali ? Mam nadzieje ze dobrze Ci poszło :) .
zadzwonili do mnie pół godziny temu z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną :) tak że najwyraźniej poszło mi wystarczająco dobrze ;) uff!

Interview Creganna 3 miesiąc 3 tygodni temu #33900

• Anon
  • Anon Avatar
To super gratulacje trzymamy kciuki

Interview Creganna 3 miesiąc 3 tygodni temu #33901

• Anonim
  • Anonim Avatar
Anonim napisał:
Anonim napisał:

Dziękuję Ci bardzo serdecznie za odpowiedź :) nawet nie wiesz, jak mnie pocieszyłaś :) !! Co do stawki to obecnie mam troszkę wyższą, ale pracuję na part time, więc i tak zarobię więcej w Cregannie, jeśli się uda przejść wszystkie etapy rekrutacji.

Zamykają linię, ale na sobotnich testach było około 30 osób - tak że chyba rzeczywiście potrzebują dodatkowych rąk ;)

Dziękuję jeszcze raz! Pozdrawiam :)

ja tez bylem w sobote na 11..bylo ze 25osob..ale z tego co uslyszalem to chyba cala sobote poswiecili na interview..bo jak wychodzilem to uslyszalem jak koles rozmawial z jedna z tych dziewczyn z creganny..i mowila ze nastepne interview bylo na godzine 13

do mnie tez zadzwonili ze testy ok, i zapraszaja na drugie interview na piatek :) zobaczymy co z tego wyjdzie ;)
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.447 s.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem