Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha

Wyróżnione ogłoszenia

Witamy, Gość

TEMAT: nelipak interviev

nelipak interviev 1 rok 1 miesiąc temu #34103

• shine
  • shine Avatar
Mam rozmowe w sprawie pracy w piatek. Powiedzcie jak wyglada rozmowa ... Jak moge sie najlepiej przygotowac , doradzcie. dzieki

nelipak interviev 1 rok 1 miesiąc temu #34107

• Anonim
  • Anonim Avatar
A na jakie stanowisko?

nelipak interviev 1 rok 1 miesiąc temu #34108

• nelipack
  • nelipack Avatar
praca spox, rozmowy też mają oki, standardowe pytanie ale bez pleców to tam raczej sie nie dostaniesz.chyba ze na stanowisko specjalistyczne.

nelipak interviev 1 rok 1 miesiąc temu #34115

• kaska
  • kaska Avatar
z tego co słyszałam przyjmują jak leci fajnie się pracuje ale słaba stawka

nelipak interviev 5 miesiąc 1 tydzień temu #34506

• Anonim
  • Anonim Avatar
Witam chciałam się dowiedzieć czy ktoś z państwa miał ostatnio Interview w Nelipak , zostałam zaproszona do hotelu na rozmowę i nie wiem czego się spodziewać słyszałam że są dwa lub trzy etapy , proszę o podpowiedz , z góry dziękuję za każdą pomoc

nelipak interviev 5 miesiąc 5 dni temu #34507

• Anonim
  • Anonim Avatar
Cześć chciałbym Ci pomoc ale niestety nie zadzwonili do mnie jeszcze :( i juz pewnie nie zadzwonia jak zaczeli rekrutację , tak poza tym to na tym forum to ciężko o jakieś podpowiedzi ze strony Polaków, zebys tylko za dobrze nie miala , a wiem ze sporo rodakow tam pracuje.

nelipak interviev 5 miesiąc 5 dni temu #34508

• sads
  • sads Avatar
tak poza tym to na tym forum to ciężko o jakieś podpowiedzi ze strony Polaków, zebys tylko za dobrze nie miala , skoro taki masz tok myślenia to przykro mi... a tak w zasadzie to wcale nie jest mi przykro,ale tak się mówi, żeby wyrazić zażenowanie,1. Error. Jeśli coś takiego zrodziło się w twojej głowie to masz poważny error, a ja.nie mam zamiaru na to patrzeć, kiedy jakiś dureń wypowiada się w ten sposób. Zobacz ludzie i tak cie mają w dupie i cały świat cię ma w dupie a ty się zachowujesz jakby inni ludzie nie egzystowali dla siebie tylko dla ciebie, Jakbyś był słońcem a wszystkie planety obracałyby się w okół ciebie nadając tobie właśnie tobie durniu, rytm twojej pracy. Każdy ma cię w dupie.2. Samodzielność. Samodzielności dziecko uczy się eksperymentując, gdy dotyka rozgrzanego blatu pieca, parzy dłoń i wyciąga wnioski, że gorące parzy. 3. Porażki.Za porażki obwiniaj siebie. frustrat bluźnierca szuka winnych tam gdzie winnych nie ma, nie było i nie będzie. Tylko po to, żeby usprawiedliwić swoją porażkę w jakiś wygodny dla siebie sposób, by siebie nie winić.
tak poza tym to na tym forum to ciężko o jakieś podpowiedzi ze strony Polaków, zebys tylko za dobrze nie miala. CAŁY ŚWIAT MA W CHU**U TO JAK SIĘ PROWADZISZ.
Czas generowania strony: 0.109 s.