Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
Witamy, Gość

TEMAT: mieszkanie socjalne

mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13661

• gonia
  • gonia Avatar
otrzymałam propozycje do mieszkania socjalnego po 7 latach oczekiwania,mam wypełnić papiery.Czy ktoś mógłby mi napisać ile trzeba czekać na klucze i czy dostane jakoś gotówkę. na umeblowanie mieszkania.czekam na odpowiedzi jak u was było z mieszkaniem socjalnym. ;)

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13664

• gosc
  • gosc Avatar
gonia napisał:
otrzymałam propozycje do mieszkania socjalnego po 7 latach oczekiwania,mam wypełnić papiery.Czy ktoś mógłby mi napisać ile trzeba czekać na klucze i czy dostane jakoś gotówkę. na umeblowanie mieszkania.czekam na odpowiedzi jak u was było z mieszkaniem socjalnym. ;)

A można wiedzieć gdzie Ci zaproponowali? Kasę dostaniesz o ile nie jest wykończone i umeblowane, przyjdzie ktos z urzedu wyliczy i dostaniesz kasę :))

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13665

• gonia
  • gonia Avatar
na istside galway ,mozesz napisac cos wiecej ,ile czekalas np na klucze???

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13672

• Stefan
  • Stefan Avatar
sorry ma'am ale gdzie jest "istside galway" :blink:

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13673

• ....
  • .... Avatar
To zapewne z wrażenia tan błąd
(bo chyba po 7 latach to tyle o ile angieski się zna he he he)

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13674

• .....
  • ..... Avatar
Witam. ja też dostałam trzy propozycje w ubiegłym roku wypełniliśmy wszystkie dokumenty no i po paru tyg. dostaliśmy odpowiedź że przykro im bardzo ale nie dostaniemy domu.
W urzędzie Pani powiedziała że oni te propozycje wysłali 200 oczekującym i osoba która jest wyżej na liście to dostaje tą chatę.
Nadal czekamy. :(

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13684

• Marta
  • Marta Avatar
gonia napisał:

Ja piernicze, nie dosc ze mieszkanie dostalas za nic jak za komuny, to jeszcze na meble maja ci dac? Stuknij sie w glowe i nie rob sobie wstydu!

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13687

• magdalena
  • magdalena Avatar
A w tym temacie mam nadzieję ta sama Marto
Zgadzam się w stu procentach
Meble może jeszcze samochód
Tylko czekać na pytanie po jakim czasie można je sprzedać
Albo wynająć innym

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13698

• Agniecha
  • Agniecha Avatar
magdalena napisał:
A w tym temacie mam nadzieję ta sama Marto
Zgadzam się w stu procentach
Meble może jeszcze samochód
Tylko czekać na pytanie po jakim czasie można je sprzedać
Albo wynająć innym
DOKLADNIE to niewarygdne jaki ludzie maja tupet !!!!! Ciesz sie ,ze w ogole dostalas mieszkanie kobieto !

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13699

• Katarzyna
  • Katarzyna Avatar
dostaje się dofinansowanie na umeblowanie mieszkania i remont od community welfare officer!!!powodzonka!!!!
nie zwracaj uwagi na zazdrosne koleżanki:))) dobrze że ci się udało!!!!

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13700

• Marta
  • Marta Avatar
Katarzyna napisał:
dostaje się dofinansowanie na umeblowanie mieszkania i remont od community welfare officer!!!powodzonka!!!!

Zazdrosne, zartujesz prawda? A moze nie, bo masz/macie chyba inna mentalnosc i pochodzicie z innej warstwy spolecznej (bo juz nie wiem jak to inaczej nazwac). Ludzie ktorzy biora COKOLWIEK od "community welfare officer" to tutejsze niziny spoleczne.
Nie,nie zazdroszcze nikomu znalezienia sie w tym gronie!
totalna masakra

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13701

• Agniecha
  • Agniecha Avatar
Marta napisał:
Katarzyna napisał:

Zazdrosne, zartujesz prawda? A moze nie, bo masz/macie chyba inna mentalnosc i pochodzicie z innej warstwy spolecznej (bo juz nie wiem jak to inaczej nazwac). Ludzie ktorzy biora COKOLWIEK od "community welfare officer" to tutejsze niziny spoleczne.
Nie,nie zazdroszcze nikomu znalezienia sie w tym gronie!
totalna masakra
No otoz to uprzedzilas mnie Marta :P Ze wstydu bym sie spalila gdybym musiala tam stanac w jakiejkolwiek kolejce ! Ja bym nazwala inaczej Was - wyzyskiwaczami spolecznymi ,mataczami oraz ludzmi bez honoru i ambicji !Wszak wszyscy wiemy komu takie mieszkania oraz pomoc od community sie nalezy ..... Tak naprawde to szkoda mi was nie ma czego zazdroscic :dry:

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13703

• Marta
  • Marta Avatar
No, najwyrazniej dla niektorych to szczyt szczescia. ehh . Ja nie moge pojac jak mozna z tym sie czuc dobrze, ale najwyrazniej niektorzy nie maja ani honoru ani zadnych ambicji. Po prostu jak cos mozna capnac za darmo to co mnie reszta obchodzi (na wakacjach w PL bede gosciem) :dry:

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13704

• Michal
  • Michal Avatar
A kur.... Do roboty sie wziasc i kupic sobie umeblowane ze ciezko zarobione pieniadze.Typowa mentalnosc "polaczka" gdzie by tu co dali,moze mieszkanie za darmo do tego umebluja ,lexusa podstawia ,tylko kolor zeby pasowal.Mam nadzieje ze takich "bogaczy" co potem opowiadaja z duma ze maja wille w irl wsadza w jakies biedniejsze dzielnice

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13705

• .....
  • ..... Avatar
Więc jeżeli ktoś tu Uczciwie PRACOWAL coś tam sobie oszczędzał
I nie wiem stracił pracę bo np.sklep zamknęli
I załatwia sobie tam chociażby Rent supplement
To odrazu jest nizina społeczną???
Czy darmozjadem?
To jak nazwać tych co to sa asylum seekers albo minority?

Wszystkich do jednego worka

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13706

• Marta
  • Marta Avatar
Wiesz co tak szczerze, to jak uczciwie pracowal to nic mu nie szkodzi uczciwie pracowac dalej.. i tutaj na szczescie jest tak (w przeciwienstwie do Polski), ze jak sie "uczciwie pracuje" to mozna zyc i nawet cos odlozyc chociazby sie ulice zamiatalo... a jak sie juz ma regularna prace na stale to mozna wziasc kredyt i sobie dom po prostu kupic.
Poza tym jak sie straci prace, to nie trzeba od razu leciec po rent allowance, ja wielokrotnie tracilam i jakos ratowal mnie jobseekers benefit na dwa czy trzy miesiace.
I nikt mi nie wmowi ze jak sie chce to nie mozna pracy znalezc -no chyba, ze sie ani be ani me po angielsku a jak autorka watku siedzi tu tyle lat i EAST pisze IST to sie nie dziwie ze sa problemy...

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13707

• ....
  • .... Avatar
Kolejny temat rzeka znajomosc angielskiego heh jeden wielki żal
Siedem lat czekania i zero czytania po angielsku
Irytacja siega zenitu propozycja to jeszcze nie decyzja (jakby przeczytała to by wiedziała)
A tu już dawać klucze meble

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13708

• ja
  • ja Avatar
Katarzyna napisał:
. . . . . . . Z tego co wiem to tylko zaawansowani socjalowcy dostaja fofinansowanie jak pracujesz razem z mezem to raczej nie masz szans ale aplikacje zawsze mozna zlozyc moze cos tam dadza pozdrawiam

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13715

• klemensik
  • klemensik Avatar
Dziewczyny chyba nie mają ciekawszego zajęcia niż pojeździć sobie po ludziach. Obiad zrobiony? Gary umyte? To poczytaj jedna z drugą jakąś ciekawą książkę zamiast kamieniami rzucać. Żadna z Was nie jest lepsza od nizin społecznych, gdy w ten sposób bierzecie udział w publicznym forum. Jeśli nie masz żadnej wiedzy na ten temat, to się czymś zajmij pożytecznym jedna i druga.
Gonia- wydaje mi się, że jakiekolwiek pytania, to tylko do consila. Tam na pewno uzyskasz wszystkie odpowiedzi.

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13718

• gosć1
  • gosć1 Avatar
dostaniesz na wykończenie mieszkania bez problemu i suma jest indywidualna (wycenią to).a te wszystkie zazdrosne pipy ,które nic nie wiedzą na temat,na ulicę ją zamiatać za marne grosze ,bo nie będziecie miały czym zapłacić za pokój wynajęty w domu z innymi ludzmi-żal :laugh:

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13721

• Katarzyna
  • Katarzyna Avatar
no właśnie!!! zazdrośnice jakie hahahahaa:)

gonia idź tam do housingu,powinni ci powiedzieć wszystko,gdzie masz iść i co gadać:)

z tego co wiem bardzo dużo Polaków złożyło papiery na domy socjalne i czekają.a to wcale nie świadczy o kimś,że jest gorszy. W Polsce ludzie też składają o takie domy i wcale ich tam nikt nie wyzywa.

i ja też złożyłam i czekam cierpliwie.i pracuję już ponad 7 lat i płacę podatki i mam się dobrze i nie jestem z nizin społecznych niestety Marto:) a bierz sobie kredyt i spłacaj go do końca życia i żeby cię nie było stać na nic....szczęścia:)

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13722

• Marta
  • Marta Avatar
Jasne, mozecie sobie tak tlumaczyc zeby lepiej sie poczuc. Ja po pierwsze nie mieszkam w dziesiec osob tylko sama z mezem i dzieckiem w domu 3 sypialnie i jakos mi to nie przeszkadza ze place te 600 euro. Macie po prostu cyganska mentalnosc -wystawic reke i moze cos wpadnie, zero godnosci.

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13723

• Marta
  • Marta Avatar
klemensik napisał:
Dziewczyny chyba nie mają ciekawszego zajęcia niż pojeździć sobie po ludziach. Obiad zrobiony? Gary umyte? To poczytaj jedna z drugą jakąś ciekawą książkę zamiast kamieniami rzucać. Żadna z Was nie jest lepsza od nizin społecznych, gdy w ten sposób bierzecie udział w publicznym forum. Jeśli nie masz żadnej wiedzy na ten temat, to się czymś zajmij pożytecznym jedna i druga.
Gonia- wydaje mi się, że jakiekolwiek pytania, to tylko do consila. Tam na pewno uzyskasz wszystkie odpowiedzi.

Szowinistyczny buraku sam sprawdz czy twoje gary sa umyte, bo pewnie za zwyczaj robi to za ciebie twoja kobieta. Nie bedziesz mi mowil czym mam sie zajac i co mam myslec, bo sam najwyrazniej nalezysz do grona roszczeniowych cwaniakow ktorym sie ruszyc nie chce i zrobic czegos samemu, tylko brac brac brac.

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13724

• Marta
  • Marta Avatar
Katarzyna napisał:
mam się dobrze i nie jestem z nizin społecznych niestety Marto:) a bierz sobie kredyt i spłacaj go do końca życia i żeby cię nie było stać na nic....szczęścia:)

-niestety dla mnie nalezysz i wyobraz sobie ze jak wezme kredyt to to co bede placic miesiecznie bedzie nizsze niz czynsz, wiec bez obaw, bedzie mnie stac na wszystko

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13725

• xxx
  • xxx Avatar
zal mi wszystkich zazdrosnikow,jezeli wam zal dupy sciska to po co to wogole czytacie,skoro panstwo daje mieszkania i pomoc finansowa na umeblowanie to czemu nie skorzystac,nikt kasy nie zebra ,chyba nie wiecie ile kosztuje umeblowanie calego mieszkania gdzie trzeba wszystko zrobic od polozenia podlogi do wyposazenia kuchni i calej reszty,zal wam dupy sciskac i tyle bo nikt nie moze miec lepiej od was taka jest prawda

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13726

• andzia
  • andzia Avatar
gonia napisał:

napisz meila to wszystko Ci napisze

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13727

• mmm
  • mmm Avatar
Marta napisał:
Jasne, mozecie sobie tak tlumaczyc zeby lepiej sie poczuc. Ja po pierwsze nie mieszkam w dziesiec osob tylko sama z mezem i dzieckiem w domu 3 sypialnie i jakos mi to nie przeszkadza ze place te 600 euro. Macie po prostu cyganska mentalnosc -wystawic reke i moze cos wpadnie, zero godnosci.
pewnie gdybyś kwalifikowała się do różnych benefitów to sama byś sie o nie starała(albo już się starałaś),ale pewnie sie nie kwalifikujesz albo podostawałaś odmowy to jedziesz po tych którzy dostają bo Ci żal wielkie d...ściska.pamiętaj ,że child benefit ,który dostajsz to tez od państwa,ale pewnie sobie to jakoś ładnie wytłumaczysz.

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13728

• mmm
  • mmm Avatar
Marta napisał:
Katarzyna napisał:
mam się dobrze i nie jestem z nizin społecznych niestety Marto:) a bierz sobie kredyt i spłacaj go do końca życia i żeby cię nie było stać na nic....szczęścia:)

-niestety dla mnie nalezysz i wyobraz sobie ze jak wezme kredyt to to co bede placic miesiecznie bedzie nizsze niz czynsz, wiec bez obaw, bedzie mnie stac na wszystko
tylko wez pod uwagę droga Marto że swój kredycik będziesz spłacać ze 35 lat,o ile w ogóle go dostaniesz teraz ,bo niestety ale nie rozdają kredytów na prawo i lewo o czy ty pewnie wiesz :laugh:

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13729

• Katarzyna
  • Katarzyna Avatar
no i się sama pogrążasz...przestań bzdury wypisywać...
ja też sama z mężem mieszkam akurat w 3bed apt ale płacę więcej więc chyba ty mieszkasz w najbiedniejszej części jak gdzieś tam wcześniej napisałaś...no i tym samym zaliczasz się do naszej POLSKIEJ niziny społecznej hahahahahhahaahaaaa:) debilka jesteś czy co?po co wypisywać takie głupoty....
w każdym bądź razie gonia się naczyta hehehheee a zadała proste pytanie....

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13730

• Ola
  • Ola Avatar
Katarzyna ma rację niestety.pisze bzdury jedna z drugą bo zazdroszczą...
trzy pokoje za 600,to naprawdę taniocha:)niestety raty kredytu nie są napewno niższe niż normalny rent do zapłacenia chyba że rozkładasz kredyt na dłużej...bo czym dłużej będziesz spłacać tym mniejsze raty ot i tyle do dyskusji...przestańcie już bo głowa boli,laski naprawdę nie macie racji...skoro się należy to trzeba korzystać,a tym co to wypisują,że wstydziliby stać w kolejce w community to ukłon bo niewiadomo co będzie,jest coraz gorzej ze wszystkim...życzę ci skoro jesteś taka najmądrzejsza jedna z drugą - to żebyście nie musiały stać jak wam roboty zabraknie...i nie będziecie miały co dać jeść swoim dzieciom.....czasami nawet dobrze zarabiającym się kończy dobra passa....i niestety znam taki przypadek ale laska musiała iść po pomoc......

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13731

• Jurek
  • Jurek Avatar
Marta jest zmasakrowana po całości - olejcie ją i nawet nie reagujcie na te żałosne wypociny. To zwyczajna kura domowa która miedzy posiłkami dla męża i sprzątaniem próbuje zrobić z siebie kogoś więcej niż jest w rzeczywistości. Sama jest na tyle upośledzona że nie potrafi złożyć papierów o dom socjalny.

Płać sobie Martunio za twój domek 600 euro - twój LandLord kupi sobie za to nowe auto :) albo spłaci własny kredyt. swoją drogą za 600 jurków to musisz mieć niesamowity ten domek heh aż zazdroszczę, ściany się nie sypią jeszcze ?

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13732

• miśka
  • miśka Avatar
ci co Cię krytykują poprostu zazdrość ich zżera a gdyby się tylko kwalifikowały na dom socjalny to pierwsze by w kolejce stały :angry: wkurza mnie jednak fakt ,że ludzie którzy planują wrócić do kraju składają również papiery na dom,i blokują mieszkania innym chcącym pozostać w Irlandii na stałe :S

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13733

• Marta
  • Marta Avatar
Niestety, ale jestescie TOTALNYM ciemnogrodem wszystkie. Place 600 eu, bo dom w ktorym mieszkam wynajmuje od bylego pracodawcy i bynajmniej nie jest w jakies niefajnej dzielnicy, ale po co ja sie tlumacze... a kredyt -kredyt splaca sie taki jakis sie wezmie, a jak sie oszczedzalo to mozna miec duza splate wlasna i mniejsza rate.
Ale ok, cieszcie sie z tego co tam wam skapnie...

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13734

• Marta
  • Marta Avatar
Jurek napisał:
. To zwyczajna kura domowa która miedzy posiłkami dla męża i sprzątaniem próbuje zrobić z siebie kogoś więcej niż jest w rzeczywistości. Sama jest na tyle upośledzona że nie potrafi złożyć papierów o dom socjalny.

:laugh: pisze to z pracy biedaku, nie trafiles..

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13735

• Patrycja
  • Patrycja Avatar
brawo za głupotę marta:) coś jeszcze dodasz czy odpuścisz? napisz coś jeszcze, pośmiejemy się:)też złożyłam o dom socjalny,też jestem niziną społeczną??hahahahhahahaaaa dobre.gratulacje naprawdę..w Polsce też ludzie składają papiery na takie domy!!!

gonia gratulacje!super.

my jeszcze czekamy:) już ze 3 lata...do 7 jeszcze daleko he:)

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13736

• piotrek
  • piotrek Avatar
Marta:

"jak wezme kredyt to to co bede placic miesiecznie bedzie nizsze niz czynsz, wiec bez obaw, bedzie mnie stac na wszystko"

to czemuś jeszcze tego nie zrobiła????może wcale nie chcą ci go dać hehehe:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13737

• misia
  • misia Avatar
marta nie pogrążaj się już więcej.winny się tylko tłumaczy.

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13738

• piotrek
  • piotrek Avatar
miśka
"ci co Cię krytykują poprostu zazdrość ich zżera a gdyby się tylko kwalifikowały na dom socjalny to pierwsze by w kolejce stały wkurza mnie jednak fakt ,że ludzie którzy planują wrócić do kraju składają również papiery na dom,i blokują mieszkania innym chcącym pozostać w Irlandii na stałe "
no właśnie święta racja!

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13739

• klemensik
  • klemensik Avatar
Ze skrajności w skrajność. Ech... Jak nie Marta i Agnieszka na Gonie to reszta na Martę. Masakra. Gonia jak już będziesz wiedzieć wszystko to napisz jak to wyglądało. Pozdrawiam znudzonych Polaków w Irlandii i życzę Wam zajęcia.

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13740

• Roberto
  • Roberto Avatar
co mądrego pani marta jeszcze napisze?
niezły ubaw mam.

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13742

• do Marty szokkkk
  • do Marty szokkkk Avatar
Zajrzlem tu i co widze ? :laugh: Znowu pokolenie polskich stracencow i nieudacznikow co to TYLKO pasozytami na garnuszku panstwa umie zyc wspiera sie w pyskowce slownej B) Jestescie totalnie zaklamani wszyscy bo pochodzicie z jednej "rodziny" i tak naprawde to Wy zazdroscicie tej calej Goni - matko co za nick - mowi sam za siebie !
Niestety musicie sie po-Goni-c z nia do tych urzedow bo ona i tak nic nie zrozumie jak sie do niej bedzie mowilo bo POlacy tam nie pracuja :laugh: ale uwazajcie na wasze gule zeby wam nie wyskoczyly !!! Widze jak ktos z nia idzie tam :laugh:
MARTA daj sobie spokoj oni NIGDY niczego nie zrozumieja to ludzie zupelnie innego pokroju niz my ....wstyd tylko przynosza !

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13745

• HEH
  • HEH Avatar
nastepny dobrze sytuowany sie odezwał - Martusia tak ciężko pracuje na swój kredyt że siedzi w pracy na necie i klepie na galway.pl żałosne.

a ty buraku z wyższej półki pewnie zapierdzielasz swoim autkiem bez taxu a abonament telewizyjny nieopłacony i to tacy ludzie jak wy przynoszą wstyd całej polskiej społeczności - należysz do tych frajerów którzy nawet z polakami po polsku nie gadają bo Ci nie wypada - więc wypad frajerze !!!

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13750

• ): naitsabeS
  • ): naitsabeS Avatar
Ludzie opamietajcie sie! Jestesmy w obcym kraju...99% ludzi na dorobku, a kazdy kurwa bogatszy i mądrzejszy od drugiego! Jestescie tak żenujący że masakra. Jezeli chodzi o sam temat mieszkania to fajnie ze ludzie je dostają , bo podkreślam że nie tylko POLACY składaja aplikacje, ale również ludzie innych narodowości. Jeżeli jestescie tutaj te kilka lat, pracowaliscie lub pracujecie, placicie podatki itd to dlaczego nie? Fakt faktem, że ludzie nie mają czasami granic i honoru , i jak to Marta trafnie określiła tylko wyciągać dłoń i brać - byle za darmo. Tym którym się udało - gratuluje, tylko proszę, nie upokarzajcie się chodząc po jakis biurach prosząc o więcej.Nawet nie znam nazw bo w życiu nic z darmo w Irlandii nie dostałem.Nie robicie "reklamy" tylko sobie ale wszystkim polakom. Teraz czekam na odpowiedź jakiegos pseudointeligenta który skomentuje to co napisałem :)

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13751

• Marta
  • Marta Avatar
do Marty szokkkk napisał:
Zajrzlem tu i co widze ? :laugh: Znowu pokolenie polskich stracencow i nieudacznikow co to TYLKO pasozytami na garnuszku panstwa umie zyc wspiera sie w pyskowce slownej B) Jestescie totalnie zaklamani wszyscy bo pochodzicie z jednej "rodziny" i tak naprawde to Wy zazdroscicie tej calej Goni - matko co za nick - mowi sam za siebie !
Niestety musicie sie po-Goni-c z nia do tych urzedow bo ona i tak nic nie zrozumie jak sie do niej bedzie mowilo bo POlacy tam nie pracuja :laugh: ale uwazajcie na wasze gule zeby wam nie wyskoczyly !!! Widze jak ktos z nia idzie tam :laugh:
MARTA daj sobie spokoj oni NIGDY niczego nie zrozumieja to ludzie zupelnie innego pokroju niz my ....wstyd tylko przynosza !

Widzisz sam, niestety z takim towarzystwem sie nie pogada.. dokladnie, masz racje "Gonia" - juz widze te klimaty..

"abonament telewizyjny nieoplacony" :) -juz widze jak ktos kto czeka na kase na meble do domu w ktorym moze mieszkac za darmo placi abonament..

"HEH" -straszne brednie wypisujesz bez ladu i skladu. Moj szef sie nie martwi o to co robie dokladnie tylko o to czy wykonam swoja prace na czas, wiec ty tez sie nie martw. (i frajerem to sam jestes i to takim totalnym)

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13752

• miśka
  • miśka Avatar
miśka napisał:
ci co Cię krytykują poprostu zazdrość ich zżera a gdyby się tylko kwalifikowały na dom socjalny to pierwsze by w kolejce stały :angry: wkurza mnie jednak fakt ,że ludzie którzy planują wrócić do kraju składają również papiery na dom,i blokują mieszkania innym chcącym pozostać w Irlandii na stałe :S

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13754

• masakra
  • masakra Avatar
a Ty jestes tak ograniczona że cytujesz sama siebie??

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13759

• Dorian
  • Dorian Avatar
600 e za trzy sypialnie
to ciekawe jakie to mieszkanie i w jakim miejscu bo za 600 e to nawet 2 sypialni nie ma a czasem nawet i jedna kosztuje 600
Jeśli orientujesz się w cenach bo widać że bajki piszesz kobieto

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13761

• Marta
  • Marta Avatar
Dorian napisał:
600 e za trzy sypialnie
to ciekawe jakie to mieszkanie i w jakim miejscu bo za 600 e to nawet 2 sypialni nie ma a czasem nawet i jedna kosztuje 600
Jeśli orientujesz się w cenach bo widać że bajki piszesz kobieto

Wiesz, tak sie sklada ze nie, bo mialam to szczescie ze dom (ladnie wykonczony i z dobrej jakosci meblami) wynajal mi ktos znajomy kto wyjezdzal za granice i wolal mi go dac w opieke niz placic agencji i martwic sie co sie dzieje. Takie przypadki sie zdazaja wyobraz sobie -niesamowite co? Nie wszyscy sa tak pazerni na kase, niektorym zalezy bardziej na tym zeby ich dom nie byl zrujnowany przez kilka lat.

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13763

• Dorian
  • Dorian Avatar
taaaa oczywiście tak tak Marto :laugh:
pewnie co tydzień grzyba ze ścian musisz zmywać
Gdybyś mogła coś dostać to sama w te pędy byś poleciała,i trochę samokrytyki bo jeśli pobierasz child benefit to jesteś tym samym darmozjadem co ci których nazywasz.
Zrezygnuj z tego i bądz honorowa skoro tak jedziesz po innych.
Tak to jest jak się nic nie może dostać bo się nie należy pozostaje obgadywanie innych i nie pisz tu bajeczek że byś nie mogła itd bo taka uczciwa jesteś :laugh:
Siedzi sobie taka Marta zgryzota ją zżera i odpisuje na tematy kilka minut po ostatnim poscie bo co ma do roboty w domu....

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13765

• darek
  • darek Avatar
dlaczego tak jest że sie ciągle na wzajem obrażacie,dlaczego ktoś krytykuje drugiego za to że stara sie o mieszkanie socjalne??
dlaczego donosicie na rodaka że jest na socjalu a coś tam sobie na lewo dorabia albo poleciał do polski na tydzien i nie zgłosił tego?? itp.itd.
Ci którzy to robia sa uczciwi ,swietnie zarabiają i są na wysokich stanowiskach,jeżdzą wypasionymi samochodami,więc powinni być szczęśliwi!!!!! a człowiek szczęśliwy i dowartościowany nie zajmowałby sie takimi sprawami.Co kogo obchodzi i jakie ma prawo żeby krytykować kogoś kogo pewnie nawet nie zna???!!
Czas generowania strony: 0.231 s.