Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
Witamy, Gość

TEMAT: mieszkanie socjalne

mieszkanie socjalne 6 lata 7 miesiąc temu #13919

• jolka
  • jolka Avatar
Mam pytanko,a mianowicie :ile trzeba czekac na decyzje w sprawie mieszkania socjalnego po złozeniu papierow,Na mieszkanie czekam juz 6 lat,a niedawno otrzymałam propozycje domu mieszkalnego na west galway,złozylam wszystkie dokumenty.prosze napiszcie po jakim czasie otrzymaliscie odpowiedz.z gory dzieki :)

O:mieszkanie socjalne 6 lata 7 miesiąc temu #13920

• grrrr
  • grrrr Avatar
jolka napisał:
Mam pytanko,a mianowicie :ile trzeba czekac na decyzje w sprawie mieszkania socjalnego po złozeniu papierow,Na mieszkanie czekam juz 6 lat,a niedawno otrzymałam propozycje domu mieszkalnego na west galway,złozylam wszystkie dokumenty.prosze napiszcie po jakim czasie otrzymaliscie odpowiedz.z gory dzieki :)
Jolka, dopiero co admini zrobili porzadek z forum, a ty juz wrzucasz posta w zly dzial.
Nie widzisz, ze weszlac do dzialu Nauki?!?!?!?!

O:mieszkanie socjalne 6 lata 7 miesiąc temu #13921

• jolka
  • jolka Avatar
:dry: :dry:
Ostatnio zmieniany: 6 lata 7 miesiąc temu przez . Powód: *** NAPRAWIONE *** Arek

O:mieszkanie socjalne 6 lata 7 miesiąc temu #13924

• Marta
  • Marta Avatar
grrrr napisał:
jolka napisał:

Jolka, dopiero co admini zrobili porzadek z forum, a ty juz wrzucasz posta w zly dzial.
Nie widzisz, ze weszlac do dzialu Nauki?!?!?!?!

Forum
Irlandia
Sprawy urzędowe / Prawo
Mieszkanie

-to sie wykazalas..

O:mieszkanie socjalne 6 lata 7 miesiąc temu #13928

• jolka
  • jolka Avatar
a niby gdzie ja jestem na prawidłowym forum kobieto!!!!Wiec jesli wiesz cos na temat to pisz!!! ;)

O:mieszkanie socjalne 6 lata 7 miesiąc temu #13931

• Marta
  • Marta Avatar
jolka napisał:
a niby gdzie ja jestem na prawidłowym forum kobieto!!!!Wiec jesli wiesz cos na temat to pisz!!! ;)

-a to do kogo? przeciez napisalam wlasnie ze jestes na prawidlowym..

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #13934

• gosc
  • gosc Avatar
jolka napisał:
Zamiast sie tu rzucac jak plotka idz poprostu do wlasciwego urzedu i zapytaj a nie tu jak zwykle czaisz sie ze ktos cos powie ....Prawda jest taka ,ze kazdy przypadek jest inny wiec wysil sie troche jak chcesz sie dowiedziec !!!

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #14364

• HEH
  • HEH Avatar
właśnie otrzymałem mieszkanie socjalne heh zaledwie po 4 latach czekania )))
właśnie jade załatwić dofinansowanie na remont i umeblowanie !!!! cieszycie się tak bardzo jak ja ?
teraz tylko muszę zrezygnować z pracy i za 9 tygodni zaczne pobierać zasiłek dla bezrobotnych )) coż za piękny kraj - żyć nie umierać
ktoś może wie czy można coś więcej wyciągnąć ? np. wymiana okien by się przydała - a czy sprzęt AGD jest wliczony w zasiłek na umeblowanie ?

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #14466

• HEH
  • HEH Avatar
okien mi nie wymienią ale pralke lodówke itp wliczą w koszt umeblowania :) bajer

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #14482

• Karol
  • Karol Avatar
HEH napisał:
okien mi nie wymienią ale pralke lodówke itp wliczą w koszt umeblowania :) bajer
No to gratuluje, a samochod tez daja? Bo jak nie to nie skladam wniosku o mieszkanie bo to bez sensu. Dostane gdzies na wygwizdowie typu Polishka i bede autobusem do citi popylac? O nie :ohmy: ! Najlepiej zeby byl taki rocznik od 05 w dol, pakowny, przeglad byl na 2 lata i zeby za NCT zaplacili to bedzie cud , miod i orzeszki :laugh: :woohoo:

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #14488

• michał
  • michał Avatar
HEH napisał:
właśnie otrzymałem mieszkanie socjalne heh zaledwie po 4 latach czekania )))
właśnie jade załatwić dofinansowanie na remont i umeblowanie !!!! cieszycie się tak bardzo jak ja ?
teraz tylko muszę zrezygnować z pracy i za 9 tygodni zaczne pobierać zasiłek dla bezrobotnych )) coż za piękny kraj - żyć nie umierać
ktoś może wie czy można coś więcej wyciągnąć ? np. wymiana okien by się przydała - a czy sprzęt AGD jest wliczony w zasiłek na umeblowanie ?

made in poland .zenada

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #14498

• xxx
  • xxx Avatar
HEH napisał:

przeszczep mozgu tez Ci dofinansuja a moze i calosc pokryja

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #14510

• HEH
  • HEH Avatar
posiadam medical card wiec jak bedzie coś trza przeszczepić to napewno nic za to nie zapłacę :D a jeszcze na rente się załapię wtedy :D

O:mieszkanie socjalne 6 lata 6 miesiąc temu #14516

• HEH
  • HEH Avatar
ja mózgu już dawno nie mam, dlatego takie bzdury pisze :\ wypiłem piwo i już się użalam nad sobą, nie mam dziewczyny, masturbuje się nad zdjęciem mamy :( pralki też nie dostanę chyba :(
Lubie byc na socjalu, to tak jakby ciagle dostawac kase od mamy, nie przejmowac sie ze kasy zabraknie, bo każdego tygodnia cos wpadnie w kieszeń, ale pewnie gdyby socjal (mama) sie skończyl to bym nie poradził sobie w zyciu, bylbym nieudacznikiem bez pracy. ale w sumie walic to, i tak nim będe wkrótce jak pojde na social. Nieudolna osoba, ktora nawet pracy nie moze znalezc... Zal

O:mieszkanie socjalne 6 lata 5 miesiąc temu #16006

• gosc
  • gosc Avatar
wracajac do tematu jakie sa szanse na duzy dom taki dla 5-cio osobowej rodziny ? podobno nie ma takich domo duzo i czeka sie dlugo albo proponuja inne mniejsze miasteczka ? czy ktos mial taka sytuacje?

O:mieszkanie socjalne 6 lata 1 miesiąc temu #18825

• ewa
  • ewa Avatar
ponawiam temat prosze o odpowiedz czy dlugo sie czeka na duzy dom?

O:mieszkanie socjalne 6 lata 1 miesiąc temu #18827

• magdalena
  • magdalena Avatar
Mnie powiedziano ze ok 8 lat

O:mieszkanie socjalne 6 lata 1 miesiąc temu #18833

• gość
  • gość Avatar
my czekaliśmy na odpowiedz ok 2 tygodnie,odpowiedz była pozytywna.powodzenia :)

O:mieszkanie socjalne 6 lata 1 miesiąc temu #18834

• kaja
  • kaja Avatar
moge tylko zapytac czy te dwa tygodnie to
od momentu zlozenia wniosku o HA
czy od momentu gdy wam takowe zaproponowali

O:mieszkanie socjalne 6 lata 1 miesiąc temu #18836

• gość
  • gość Avatar
dwa tygodnie od złożenia wszystkich papierów :)

O:mieszkanie socjalne 6 lata 1 miesiąc temu #18837

• gość
  • gość Avatar
gość napisał:
dwa tygodnie od złożenia wszystkich papierów :)
2 tygodnie od zaproponowania konkretnego mieszkania

O:mieszkanie socjalne 2 miesiąc 1 tydzień temu #34899

• Hehehe
  • Hehehe Avatar
Ciekawe życie hahaha
Czas generowania strony: 0.149 s.