Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
Witamy, Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Protest

Protest 2 lata 10 miesiąc temu #31241

• Emigranci
  • Emigranci Avatar
http://wawalove.pl/Kolejna-antyimigrancka-manifestacja-w-Warszawie-Beda-zamieszki-a20057

Tu jest strona z marszami w wielu miastach Polski: ndie.pl/to-nie-koniec-protestow-w-polsce-to-dopiero-poczatek/ Wklejajcie, udostępniajcie, przekazujcie dalej, a przede wszystkim WSZYSCY idźmy pokazać nasze zdanie!

Protest 2 lata 10 miesiąc temu #31244

• Nie rasistka
  • Nie rasistka Avatar
Co chcecie pokazac, ze jestescie cholernymi rasistami? Uwazajcie zeby Irlandczycy nie wzieli z was przykladu I nie zaczeli protestowac przeciwko Polakom darmozjadom ! Wstyd mi za Polske! Szczegolnie ze mamy podobna historie.RASISCI I HIPOKRYCI.

Protest 2 lata 10 miesiąc temu #31248

• Patriota
  • Patriota Avatar
Nie rasistka napisał:
Co chcecie pokazac, ze jestescie cholernymi rasistami? Uwazajcie zeby Irlandczycy nie wzieli z was przykladu I nie zaczeli protestowac przeciwko Polakom darmozjadom ! Wstyd mi za Polske! Szczegolnie ze mamy podobna historie.RASISCI I HIPOKRYCI.

Może i nie rasistka ale idiotka na pewno.

Protest 2 lata 10 miesiąc temu #31249

• Ukr 729
  • Ukr 729 Avatar
Tak, historie mamy bardzo podobna, np. Wieden ad.1683 "Tea Party with muslims". Swietna atmosfera i efekty specjalne pozwolily przedluzyc wzajemne poklepywanie sie po plecach az do roku 1699. Oby nigdy wiecej.

ps A co do naszego kraju maja Irlandczycy? Chyba nie emigruja do Ploski?
ps 2 Chcesz miec do czego wrocic? Bo moze to twoj dom, dzielnica, miasto zostanie przeznaczona na islamska enklawe. Baw sie wtedy dobrze.
ps 3 Co z Polakami zeslanymi na Sybir, do Kazachstanu, mieszkajacymi na Ukruinie, czy na Litwie. Moze im lepiej pomoc?

Protest 2 lata 10 miesiąc temu #31250

• Ukr 729
  • Ukr 729 Avatar
Jeszcze dla "nie rasistki" wkleje (nie wiem czy prawda, ale duzo na to wskazuje):

http://zygumntbialas.neon24.pl/post/125933,co-sie-dzieje-na-ukrainie-20-09-2015#comment_1223827
[...]
Węgrzy ostrzegają!! Do Europy zmierza nawet 35 milionów muzułmanów!!! Skala zjawiska: ryzyko wojny…Polskie media starają się zbytnio nie eksponować szokującej prognozy węgierskiego MSZ. Szef węgierskiej dyplomacji Péter Szijjártó, oświadczył, że do Unii Europejskiej zmierza nawet 35 milionów osób.

Inwazja na Europę stała się faktem jednak Europejczycy nie zdają sobie jeszcze sprawy z tego co się dzieje i żyją w błogim przeświadczeniu, że jest to jakiś kryzys humanitarny. Utwierdzają ich w tym media, które zamiast raportować o postępach islamskiej inwazji opowiadają jakieś banialuki o schorowanych ludziach, kobietach i dzieciach. Politycy z Unii Europejskiej kłócą się o to gdzie realokowwać 120 tysięcy islamistów znajdujących się już w krajach unijnych, 600 tysięcy następnych czeka na przydział, a jeśli wierzyć węgierskiemu MSZ wkrótce będą to miliony.
[...]

Protest 2 lata 10 miesiąc temu #31251

• Dlugie ale warto przeczytac.
  • Dlugie ale warto przeczytac. Avatar
Daje do myslenia:

Kronika zagłady Niemiec

Opublikowano: 22.09.2015 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Społeczeństwo

Galina Iwanowa z Kazania. Wyszła w Niemczech za mąż, naturalizowała się, rozwiodła, postanowiła potwierdzić dyplom ukończenia studiów wyższych i zacząć pracować… Ale plany te pokrzyżowały dziwne, nielogiczne działania rządu Niemiec i zachowanie Niemców, które można nazwać samobójczymi. Prawie wszystkie zapisy Galiny są ściśle udokumentowane: zaopatrzone w odnośniki do głównych mediów w Niemczech (ZDF, „Fokus”, „Sueddeutsche Zeitung”) oraz oświadczenia urzędników. To jest prawdziwa kronika zagłady Europy. Publikujemy pamiętnik od stycznia do sierpnia 2015 roku, bez komentarzy. Jego autorka ma zamiar wyjechać…

4 STYCZNIA

Dzisiaj niemiecki internet dyskutuje na temat oświadczenia swojego rządu o potrzebie przyjazdu do kraju imigrantów ze wszystkich punktów zapalnych planety. Preferencje mają młodzi muzułmanie z Afryki i z Bliskiego Wschodu: w oświadczeniu Bundestag mówi o silnych ramionach, mających na celu ocalenie niemieckiej gospodarki. Ale trzeba zadać pytanie: „Gdzie ci wszyscy mniej wykształceni, nie znający języka niemieckiego mężczyźni będą pracować?” – na tobie w tym samym czasie wieszają etykietę „rasista” i „islamofob”. I to pomimo faktu, że wczoraj ogłoszono podniesienie przez rząd wieku emerytalnego do 70 lat. To znaczy, że starzy ludzie zajmować będą swoje miejsca pracy do 70 lat, a gdzie będą pracować młodzi Niemcy? Jeżeli bezrobocie sięga już 30 procent? I gdzie te mityczne miejsca pracy dla Ngamby i Yuldirima? Wisienka na torcie: Kościół katolicki w Niemczech podjął decyzję o rezygnacji z praktyki chrztu niemowląt. Przyczyna: nie wolno narzucać człowiekowi Wiary, niech dorośnie i sam zdecyduje. To jest nawet zabawne obserwować, z jaką szybkością Europa sama doprowadza się do ruiny. Zaopatruję się w popcorn.[1]

5 STYCZNIA

Niemcy, kraj o bardzo ścisłych procedurach uzyskania zezwolenia na pobyt, wprowadził uproszczone formalności obywatelstwa dla uchodźców, Arabów i Afrykańczyków. Urodzone przez nich dzieci staną się automatycznie obywatelami Niemiec. Rozumiecie, ja nigdy nie byłam islamofobką! Jestem z Kazania i trzy czwarte moich przyjaciół to Tatarzy. U mnie pierwszy mąż i dziecko to muzułmanie. Ale ci uchodźcy to całkiem inni muzułmanie. Agresywni. Niecywilizowani. Drogę zachodzą, biją się, policja codziennie do nich jeździ. Tydzień tu, a już chcą mięsa halal, naszego nie lubią. Wydarzenia zniszczenia Europie rozwijają się w takim tempie, że nawet brodate Conchity i małżeństwa błękitnych wydają się nieszkodliwe. Merkel w noworocznym przemówieniu potępiła protest przeciwko islamizacji Europy (nazywa się on PEGIDA). A co Merkel? Sami Niemcy zadziobują tych, którzy wypowiadają się za ograniczeniem migracji.[2]

6 STYCZNIA

Niemcy zaproponowały legalizację marihuany i haszyszu. Spodziewają się, że to ma wiele zalet: typu, wpływy z podatków. W komentarzach do nowości ludzie piszą: „Wow! To rozwiąże problem miejsc pracy dla uchodźców! Wszystkich nielegalnych handlarzy narkotyków zrobimy przedsiębiorcami a inni uchodźcy będą pracować na plantacjach marihuany!” U nas się nie zanudzisz! Intrygi mamy na co dzień! Każdego dnia zadajesz sobie pytanie: „Co jeszcze wymyśli Merkel z merkelakami?” Najbardziej przypomina mi to Gorbaczowa. W komentarzach pytają: Czy przypadkiem nie zalegalizowano już małżeństw z parzystokopytnymi? Odpowiadam: nie, tylko burdele z nimi. Jakiś rok lub dwa temu.

9 STYCZNIA

„Mieszkańcy Monachium mają zamiar zorganizować manifestację poparcia w zakresie polityki migracyjnej rządu” – czytam w gazecie[3]. Idiota. „Niemcy powinni być kolorowi!” – skandują demonstranci i chcą aby przyjąć jeszcze więcej islamskich uchodźców. Potrzebują większego stryczka na szyję. Czy trzeba było z Niemcami prowadzić wojnę? Oni sami siebie w przeciągu 70 lat pozabijają. Kim są ci manifestujący? Wielu samych uchodźców z profesjonalnie nieszczęśliwymi twarzami i brzydkie babsztyle około 50-tki, które, co nie jest tajemnicą, aktywnie wykorzystują młodych Afrykanów. Są też homoseksualiści, wśród których modni są czarni partnerzy. A tak przy okazji 95 % uchodźców to młode chłopaki.

11 STYCZNIA

Tu ludzie zebrali fakty z całych Niemiec – dowody na to, czego w państwie „nie ma”, według gorących zapewnień Merkelichy i Centralnej Rady Muzułmanów w Niemczech. W wielu szkolnych jadalniach zabroniono podawania[4] wieprzowych parówek, kiełbas i pasztetów, zabroniono nawet przynoszenia takich kanapek z domu. Zniesiono w szkołach lekcje religii, ze ścian zdjęto krzyże. Wolne w Boże Narodzenie to teraz „ferie zimowe”. W basenach otwarto specjalne oddziały do kąpieli w ubraniu, w szkołach pozwolono muzułmanom na nie przechodzenie na lekcje pływania (gołe nogi i kostiumy kąpielowe ich obrażały). Wiele firm prosi pracowników aby w czasie ramadanu nie jeść i nie pić, żeby nie peszyć muzułmanów. 17-letniej dziewczynie podpalono włosy, bo była bez chusty na głowie. Za każdy z tych dowodów mogą nazwać cię nazistą, a to nie jest dziecięcy termin. Na stronie gdzie zamieszczono informację[5] dostaniesz bana jeśli będziesz przeciwko polityce rządu. Muzułmanie – to nowi Żydzi w Niemczech. Święte krowy Europy XXI wieku. Przy okazji, w czasie ataku na „Charlie Hebdo” ani jedna gazeta nie napisała, że to byli muzułmanie.

21 STYCZNIA

Nie da się zrozumieć co się dzieje. W Niemczech do tego stopnia wzrosła przestępczość, że dziś policjanci zażądali aby nie zajmować się drobnymi przestępstwami czyli kradzieżami, kradzieżami w sklepach i bijatykami w domach. O wezwaniach do miasteczek uchodźców (bójki, okradanie wzajemne) zabroniono informowania gazet.

22 STYCZNIA

„Puste butelki zamiast godnej pensji”[6]. Wkrótce przenoszę stronę (w żadnym razie nie oczerniam mojej nowej Ojczyzny: o tym tu tylko mówią i płaczą): „Zbieranie pustych butelek pomaga wielu niemieckim emerytom utrzymać się na powierzchni. Dla wielu kopanie w stertach śmieci to jedyny, pomimo, że upokarzający, sposób na przetrwanie. Dlatego emeryci z Monachium poprosili merostwo miasta о poparcie inicjatywy innych miast wprowadzenia tak zwanych stref do zbierania pustych butelek[7] (Pfandringe), co pomogłoby pomóc starszym ludziom. Odpowiedź urzędu miejskiego w Monachium była jednoznaczna: nie. Kręgi te trzeba przywieść, zawiesić, umyć… ” W Rosji żyje mit o bogatych Niemczech, to tylko mit. Ludzie czekają w kolejkach na przeterminowane produkty, otrzymują je będąc na listach. Za biednego uważany jest człowiek, którego dochód nie przekracza lub jest równy 60% przeciętnego wynagrodzenia, takich w Niemczech jest 12,5 miliona, zubożenie idzie jak lawina. Za to Niemcy przyjmują wszystkich pokrzywdzonych z całego świata. Każdy uchodźca dostaje zasiłek jednorazowy w wysokości 2800 euro (moje stypendium 1000 euro), urządzony pokój z meblami i sprzętem (mieszkanie rodzinne), zasiłek w wysokości 399 euro na miesiąc, ochronę zdrowotną na każdego lekarza, opłata za naukę języka w terminie nieograniczonym (do czasu kiedy się nie nauczy języka).

23 STYCZNIA

Imam z miasta Erfurt domaga się wprowadzenia do szkół lekcji islamu dla wszystkich uczniów[8]. Minister oświaty gotowy jest do kompromisu.

24 STYCZNIA

Słyszałam od mądrych ludzi, że uchodźcy przywożeni są na wypadek wojny z Rosją, do której aktywnie przygotowuje się przeciętnego burgera. Znowu Rosjanie: „Subhumans, untermenschen” – podludzie, z którymi trzeba walczyć, jakoś mi nieswojo. Do tego na dziesięciu niemieckich mężczyzn przypada pięciu z nadwagą, trzech homoseksualistów i dwóch islamistów. Świeży przykład obróbki świadomości: na kanale Pro7 pokazano temat o skautach z agencji modelek, wyjeżdżających na Syberię, gdzie „każda dziewczyna jest piękna”. Mówiąc o Syberii, nazywali ją „Europą Wschodnią”, podkreślając, że „terytorium jej jest o 36 razy większe od Niemiec a ludności o dwa razy mniej”, pokazali piękne miasta, dobrze ubranych ludzi i ani jednego pijusa (nietypowe dla niemieckiej TV). Wszyscy jakby w porządku, tylko w temacie ani razu nie zadźwięczało słowo „Rosja”. Syberię nazywano państwem: „Państwo Syberia, która leży od Uralu do Oceanu Spokojnego”. Pokazali mapę przelotu grupy: „Niemcy – Włochy, Syberia”. Fajnie.

2 LUTEGO

Hinterland zrezygnował z hasła „Niemcy dla Niemców”, teraz idziemy pod sztandarem „Kraj bez granic, Niemcy – kraj emigrantów” („Deutschland ist Einwanderungsland!”). Za Niemca uważany jest każdy mieszkający na terytorium Niemiec, prawa tu urodzonych są nie większe, niż tych, którzy tu przybyli. Uważacie, że plotę głupoty? Nic podobnego: taką decyzję uchwalono z inicjatywy najgłośniejszej partii w Bundestagu – Partii Zielonych. Kiedyś myślałam, że Partia Zielonych – jest dla ochrony Przyrody, naszej matki. A okazało się, że to partia Muzułmanów z Niemiec. Jestem naiwną czukocką dziewczyną. Biedni, biedni ci Niemcy. Nawet żal mi ich było. W jeden dzień odebrano im państwo.

5 LUTEGO

„Sueddeutsche Zeitung”[9]: „W Niemczech powstała ciężka sytuacja mieszkaniowa. Przyjmujemy uchodźców ale nie możemy zapewnić im mieszkań. W tym samym czasie, wiele starszych osób żyje w przestronnych mieszkaniach, posiadając nadmiar metrów kwadratowych. Dlatego zmuszeni jesteśmy przyjąć nowy przymusowy program przeniesień starych ludzi do pokojów lub małych mieszkań według norm społecznych, czyli 16-20 metrów kwadratowych na osobę. Sytuacja jest bardzo złożona, dlatego apelujemy do narodu niemieckiego o zrozumienie i pomoc”. W komentarzach ludzie piszą, że na północy Niemiec jest wiele pustych domów, mieszkańcy których wyjechali w poszukiwaniu pracy i tam można umieścić uchodźców. Na co rząd odpowiedział, że będzie tam uchodźcom smutno i nudno, i że ich prawdziwy potencjał możliwy jest tylko wśród rodzimych Niemców. Poza tym przecież i tak tam nie ma pracy!

20 LUTEGO

Włoskie służby specjalne opublikowały przechwycone rozmowy przywódców ISIL: „Europa zostanie zapełniona naszymi bojownikami”[10]. Pod pozorem uchodźców do Europy wysyłani są tysiącami islamiści… Taadaam! Kto ma wątpliwości.

23 LUTEGO

Odezwa mera miasta Glaubitz[11] w powiecie Miśnia (tam gdzie wytwarzają porcelanę) do mieszkańców: „W związku ze zwiększonym przypływem uchodźców miasto prosi wszystkich mieszkańców о sprawdzenie czy mają wolne pokoje. Ratusz chce umieszczać uchodźców w mieszkaniach obywateli miasta. Dziękujemy za zrozumienie.” (Jak dobrze, że mam mieszkanie 48 metrów! 8 metrów więcej od normy, ale mimo wszystko nie dokwaterują Afrykanów!).

26 LUTEGO

Niemcy wstrzymały przyjmowanie uchodźców[12] z powodu epidemii odry i ospy wietrznej, która powstała najpierw w obozach a potem rozszerzyła się na ludność miast. W Berlinie w ostatni piątek od odry zmarło dwoje dzieci. Niemieckie Ministerstwo Zdrowia zmuszone jest do przeprowadzenia przymusowych szczepień. Rzecz idzie o zdrowie narodu. (Ale nie przestaniemy przyjmowania uchodźców! Firmy produkujące szczepionki zacierają ręce).

4 MARCA

Kiedy wszystkie rosyjskie gazety pisały o babci, która zmarła wskutek nadgorliwego działania pracowników supermarketu, czytałam wiele komentarzy, że „to tylko w Raszce (Rosji) taka znieczulica”. Dzisiaj znalazłam: „Niemiecki sąd skazał Gertrudę F. (87 lat) na karę więzienia. Podstawa: Frau F. wielokrotnie została ukarana za bezpłatne przejazdy nie uiszczając kar, których razem z powiadomieniami urosło do 400 euro. Na swoje usprawiedliwienie babcia powiedziała: „Jeszcze mogę chodzić, jestem jeszcze całkiem zdrowa, ale nie mogę chodzić daleko. Tak, przejechałam kilka przystanków autobusem za darmo. Moja emerytura wynosi 560 euro, za mieszkanie płacę 470 euro. Jeżdżę w jednej firmie za 3 euro na godzinę. Wybaczcie mi”. Babcię już prawie zamknięto, ale potem.

5 MARCA

Integracja uchodźców idzie w zawrotnym tempie. Prawda nie leży tam, gdzie oczekiwali naiwni burgerzy. Wzrosła ilość zamówień na zamki i klucze (to nowość, ale z nieoficjalnych źródeł[13], dlatego mogę tylko poręczyć głową za informację o coraz częstszych rabunkach mieszkań i napadach na Niemców: „A czy on na mnie tak spojrzał?” – molestowanie kobiet w każdym wieku, wyrywanie torebek, przestępstwa związane z narkotykami[14], wypadki drogowe z udziałem Afrykanów-rowerzystów, szczególnie kradzieże sklepowe[15]). Reakcja Niemców: „Czego chcecie? Oni otrzymują zasiłki! Ci nieszczęśnicy po prostu nie mają innego wyboru!”. Ujawniono przypadki takiego biznesu: uchodźcy wykorzystują fakt, że są dla Europejczyków jednakowi, a także, że opłacają im podróż pociągiem (integrowanie jako poznawanie kraju!), rejestrują się w różnych miejscach i otrzymują zasiłek w trzech miejscach. A co? W czasie wolnym mogą podróżować wygodnie, a paszporty są niszczone jeszcze przed wjazdem do Niemiec (większe szanse na dostanie statusu: typu, zwiał z dyktatury, z katowni). Wczoraj podczas zawodów syna po raz pierwszy od dziesięciu lat okradziono szatnię z torbami i kurtkami studentów. Pieniądze, smartfony, tablety… Policja nie wszczęła dochodzenia opierając się na nowej ustawie o ignorowaniu drobnych przestępstw. Pozdrawiam, drogie Frau i Herr.

6 MARCA

Niemiecki pastor Ulrich Wagner zaproponował wprowadzenie dla męskich uchodźców[16] usług prostytutek. „Prostytucja została uznana za zawód w Niemczech. Uchodźca otrzymuje pomoc medyczną, to dlaczego odmawiać mu nie mniej ważnej – pomocy seksualnej?” Pastor. Ewangelickiego protestanckiego Kościoła. A jak się ucieszą Ukrainki w burdelach!

7 MARCA

Naród kipi ponieważ przyjmują uchodźców a miejsc po prostu brak, nawet nie ma gdzie im stawiać łóżek. Problem w tym, że pierwsi którzy przyjechali dostali dobre mieszkania, wysłali fotografie wabiąc swoich w Afryce. Ci się napalili – a miejsc okazuje się, że więcej nie ma. Rozmieszczają ich gdzie popadnie, w Berlinie kopułę na zewnątrz nadmuchano, jest tam trzystu ludzi na dwupoziomowych łóżkach w jednym pomieszczeniu. Dlatego uchodźcy blokują drogi, strajkują, chcą „takich samych warunków, jak u przyjaciół”. W Monachium chcieli ich zakwaterować w komunałkach, a przecież są to kompletne dzikusy! Niedawno spowodowali pożar w mieszkaniu. Rozpalili ognisko na podłodze, przygotowywali coś po swojemu.

15 MARCA

Pojechałam do Hamburga na egzamin, szok: Tłumy Afrykanów w modnych markowych ubraniach, wszyscy jak jeden mówią przez smartfony najnowszych modeli. W sklepach stale ogłaszają, żeby pilnowano torebek. Cóż za wspaniałe życie nastało w Niemczech! Idąc ulicą patrzysz na Niemców i się dziwisz. Poszłam na główną ulicę do kawiarni aby policzyć ilu Afrykanów minie mnie w ciągu pięciu minut. 72 ludzi! To jakiś Babilon. Uchodźcy nakupowali sobie iPhonów, a jak przyszło spłacać kredyty to zmienili zdanie: niby że, nie zrozumieli co podpisywali w sklepie. Siedzą teraz, „otępiali”, z tymi gadgetami. A sklepy za kredyty dostały pieniądze od państwa.

9 KWIETNIA

Burza! Uchodźcom, którzy jakoby wyskoczyli spod bombardowań zaczęło być nudno w ciepłych świeżo wyremontowanych schroniskach![17] Strajkują, blokują drogi w Monachium, żeby ich przenieśli do stolicy: „Są tam dyskoteki gdzie można poznać niemieckie kobiety!” (Dobrze im tak, Niemcom, za całą ich nienawiść do Rosji, za 27 milionów naszych zabitych. To nieprawda, że mieszkańcy Niemiec żałują: powstał nowy trend, ratowali Rosjan od Stalina tyrana, wszystkie nowe filmy są o tym. Chcieli słowiańskich niewolników? To teraz umyjcie się drodzy Herr i idźcie do pracy: teraz będziecie pracować i na Słowian, i na Arabów, i na Afrykanów. Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy i boleśnie uderza).

10 KWIETNIA

Naród zginął. Nie ma narodu niemieckiego jako takiego. Tą wielką inwazję mają za karę. Dlaczego o drugiej w nocy przychodzą mi do głowy myśli o końcu europejskiej cywilizacji? W Madrycie mój przyjaciel podstępem zawlókł mnie do Muzeum Archeologii. I tam większą część ekspozycji poświęcono okresowi rządów muzułmańskich: 7-14 wiek. Tam też przecież miał miejsce niepostrzeżenie podbój: krok po kroku, mila po mili. Wschód Europy dopiero niedawno wyzwolono od Turków. To znaczy, że w roku 711 Arabowie zwyciężyli naszych. Siedem wieków! Siedemset lat Europa mówiła po arabsku i nosiła hidżaby, z powodu których teraz kruszą kopie! (Nawiasem mówiąc Niemcy teraz Arabom i Afrykanom pozwalają na „pojednanie ze swoją rodziną”, jak przystało na humanitarne standardy ONZ i UNESCO, nawet jeśli rodzina kogoś w byłej ojczyźnie liczy cztery żony. Wszyscy oni teraz mają prawo do przeniesienia do Fatherlandu).

11 KWIETNIA

Czterdzieści trzy razy wciskali uchodźcy w dwóch schroniskach w Trewirze guzik alarmu pożarowego.[18] Czterdzieści trzy razy przyjeżdżała do nich policja i straż pożarna. „Jeżeli by to zrobili Niemcy, to dostaliby karę w wysokości 34 400 euro. Ale nie można za wiele oczekiwać od uchodźców, oni są jak małe dzieci” – powiedział policjant „Fokus-online”[19] (i się upiekło). Czterdzieści trzy razy! Nawet bezrobotnego Niemca, „od którego niemożna nic wyegzekwować”, ukaraliby już po drugim razie! Skróciliby kolano strzelając w nie według ludowej policyjnej tradycji! A tu proszę humaniści, skarcili i pojechali. Do czego to doszło! Wczoraj w bawarskiej TV mówiono, że obywatele powinni wykazać rozumienie i cierpliwość: nie wszyscy uchodźcy umieją korzystać z toalet, nie wszyscy znają europejskie standardy, na przykład, że nie można robić kupy w piaskownicy. Nie można krzyczeć na uchodźców, oni może i bywają pijani ale jest to spowodowane „traumą wojny”. Dlatego piją. A co do gówienek w piaskownicy, to po prostu w swojej ojczyźnie jest tak przyjęte: w piasek robić kupę i zakopywać (to jest prawdziwe zdarzenie, nie piszę ani jednego słowa od siebie). Mnie i synowi ukradziono już cztery rowery, na ostatni z nich syn gromadził fundusze przez pół roku. Nie będziemy więcej kupować.

17 KWIETNIA

W przerażeniu nienawiści dla Rosjan.[20] Tak, są trzeźwe głosy ale tych pięć procent wiosny nie czyni. Mam takie uczucie, że Niemcy tylko czekają na sygnał. Mały przykład: Rosja postanowiła wycofać się z kosmicznego projektu i zbudować własną stację kosmiczną. Komentarze: „Cha-cha. No, niech zbudują jeżeli u tych pijusów coś wyjdzie. A z czego będą budować, z ziemniaków i pustych butelek po wódce?” Ja ich grzecznie spytałam: „Przepraszam, przypomnijcie mi ile stacji kosmicznych zbudowały i wysłały Niemcy?” Boże, co tam się działo! „You, bitch of Stalin” (pol. „Ty, stalinowska suko” – przypis red.) – same „przyzwoite” słowa. „Ruski” to dla Niemców obelżywe słowo, mówi się je zawsze z szyderstwem. Nienawiść do Rosjan drzemie w najskrytszych zakamarkach ich dusz ale nigdy nie znika. A jeżeli wojna? Jeżeli dać im możliwość zabijania nas? Za to Amerykanom Niemcy się kłaniają. Ameryka jest idealna.

18 KWIETNIA

W miejscowości Eschweiler na wniosek mieszkańców zabroniono używania dzwonu kościelnego[21]: drażnił ich. Teraz dwa razy dziennie w mieście wykrzykuje muezin, przez wzmacniacz, żeby być pewnym. Tam gdzie wyrzekają się swojej religii, tam wpełza inna.[22]

20 KWIETNIA

Inicjatywa! W Bremie ukarano emerytkę[23] za to, że nazwała afrykańskie 11-letnie dziecko Murzynem. On co prawda najpierw nazwał ją „starą prostytutką”, ale to chyba się nie liczy?

22 KWIETNIA

Tak. Piękne dopiero się zaczyna. Niemcy nagle ośmielili się i zaczęli głośno na manifestacjach oskarżać uchodźców… „przeklętych syjonistów”!!! NATO niewinne! Święta Ameryka niewinna! Niemcy z jej budżetowym biznesem „sprzedaży broni”, w ogóle nie ma o czym mówić! Winni Żydzi ponieważ uczynili życie w Afryce nie do zniesienia… Trzeba wracać do Rosji. Dobrze, że nie sprzedałam mieszkania. Bóg uchronił.

25 KWIETNIA

Bundeswehra zaczęła treningi bojowe[24] na wypadek wojny z Rosją. Jak dowcipkują burgerzy[25], „wojna jądrowa to sprawa lokalna, i bardzo przydatna dla Rosji.”

26 KWIETNIA

Znane wydawnictwo dostało „po głowie”[26] za linijkę: „Sześciu mężczyzn zgwałciło uczennicę na dziedzińcu szkolnym, byli to arabscy emigranci mówiący w nieznanym języku”. Określenie narodowości sprawców jest obecnie niemożliwe. Niemcy zaproponowały aby nie czekać na łodzie płynące z uchodźcami do Europy, a posłać dwa okręty i zabierać uchodźców na brzegu. 75% Niemców jest przychylna przyjazdowi Afrykanów. To masowe samobójstwo narodu. Program zagłady.

28 KWIETNIA

W Bremie na święto ludowe przyszła ogromna ilość Afrykanów, po czym ludzie nie mogli doliczyć się portmonetek i smartfonów. Podczas próby zatrzymania złodziei wielu policjantów doznało obrażeń: Afrykanie nie wiedzą, że w Niemczech nie można bić po twarzy policjantów. Natomiast policjanci dobrze przyswoili sobie, że Afrykanów można skarcić co najwyżej mimiką i gestami (nie znają niemieckiego). A kto się poskarży to jest rasistą.

14 MAJA

Ups. Czytam komentarze pod artykułem o „biednych i nieszczęśliwych uchodźcach”[27] (innych tu nie ma, ale skąd oni mają po 6000-10000 euro na podróż na północ Europy?). Okazało się, że dobrze wiedzą co trzeba mówić kiedy stracą dokumenty itd. Kto ich instruuje? Dzisiaj omawiają żądanie (!) kto uchodźcom wstawi nowe zęby (Niemcy muszą płacić za siebie). Skąd ta bezczelność? Nie znając niemieckiego, Afrykanie w razie czego dźwięcznie wykrzykują Niemcom w twarz: „Nazi”. Jeżeli policja zachowuje się wobec nich surowo, uchodźcy rysują na ścianach swastyki. Skąd ta wiedza? Albo dziś w Berlinie uchodźcy, którym odmówiono statusu zaczęli budować przed budynkiem Senatu Arkę Noego: „Na znak, że potrzebują schronienia.” Czyja to idea, oni przecież wszyscy są niepiśmienni: 64 procent mężczyzn i 75 procent kobiet w ogóle nie umie czytać ani pisać? Wielu uchodźców mówi, że pieniądze na drogę dały im jakieś amerykańskie organizacje.

20 MAJA

Zaczęły się zaczepki kobiet[28]. Afrykanie z całą swoją bezczelną szczerością proponują „miłość i przyjaźń”, a jeśli kobieta jest oburzona, to biją ją. Mogą po prostu zabić: kilka dni temu 34-letni „uchodźca z Afryki” dźgnął 48-letnią mieszkankę miasta Lesum. A wiecie co spowodowało wybuch wrogości wobec Niemek? Oświadczenie pracowników biur migracyjnych: „Jeśli chcecie pozostać w Niemczech, to musicie natychmiast się pobierać. Idźcie i szukajcie sobie kobiet”. Powiedzieli im, to poszli. Nieposłusznych zabijają.

27 MAJA

W Niemczech robi się coraz ciekawiej. Myślałam, że najgorsze już widziałam w latach 90-tych. A jednak nie! Wczoraj w parku „dwóch czarnoskórych” zgwałciło 34-letnią kobietę. W samotności teraz nie pobiegasz… Niebezpiecznie chodzić wieczorami. Wszyscy zaopatrują się w gaz pieprzowy. Teraz mamy nie tylko w basenach, parkach wodnych i na plażach służby bezpieczeństwa, ale też w całym transporcie państwowym, w każdym tramwaju. Wersja oficjalna – obrona uchodźców przed neonazistami. Tłumaczę: w Niemczech zabroniono upubliczniania policjantów w kronikach z udziałem uchodźców, tyle pięknych mężczyzn zasiedlili wśród narodu, ludzie nie mają teraz kamer w guzikach, szydła w worku nie ukryjesz. Ludzie się burzą, pokazują deputowanym fakty i widea, na co rząd odpowiada: „Einzelfall” – pojedynczy przypadek. Nasz nowy gorzki mem.

28 MAJA

Wszyscy miejscowi uprzedzani są[29], że uchodźcy noszą noże (pozwolono im, przeciwko mitycznym nazistom) i mogą was pociąć jeżeli źle na nich spojrzycie – postrzegane to jest przez nich jako wyzwanie. Obrońcy uchodźców krzyczą w TV: „Nie można wysyłać ludzi do krajów, w których nie mają oni przyjaciół! Przy podziale trzeba uwzględniać, gdzie osiedli przyjaciele lub krewni. Samotność jest niehumanitarna!” A gdzie są znajomymi z pierwszego rzutu? W Niemczech. Wszyscy z tego przydziału są nieefektywni: granic nie ma, a uchodźcy przechodzą tam gdzie się im podoba. Próbowali wysłać partię do krajów bałtyckich, uciekli stamtąd: mało płacą, nie tak jak ich przyjaciołom w Niemczech.

3 CZERWCA

Partia chrześcijańskich demokratów (CDU, partia rządząca w Niemczech, puki co) proponuje na parę policjantów wziąć jednego uchodźcę. Mówią, że będą uchodźcy mieli wtedy pracę. Policja w Niemczech posiada władzę absolutną. To nie Rosja. Dobór do tej inicjatywy byłby jak u kosmonautów.

17 CZERWCA

O, Boże… Świerzb, wszy… Piszą, że w Niemczech epidemia wszy… Co dalej?

22 CZERWCA

Bliiiin… Gdzieśmy trafili? „Uczeń zmarł na dżumę – potwierdzili lekarze”[30]. Dżuma w Berlinie. Uchodźcy już nie są sprawdzani na AIDS: nie ma sensu.

26 CZERWCA

Samochody parkuje się na trawnikach. Drogi naród za przykładem Afrykanów, zaczął stawać gdzie popadnie. Żegnaj niemiecki porządku. Jak gdybyśmy żyli nie w Niemczech. Przed chwilą był temat w wiadomościach, że Niemcy przestali być czyściochami. Parki i ulice jak na śmietniku.

8 LIPCA

Bundestag pozwolił służyć uchodźcom w Bundeswehrze.[31]

18 LIPCA

Ale wesoło. „W czwartek po południu, trzech nastolatków po marihuanie postanowiło skoczyć z mostu do rzeki Izar”[32] – głębokość – kury przejdą w bród. Tych trzech idiotów („dzieci uchodźców bez opieki”) spadając uderzyło się w „głowy” i zachłysnęli wodą. Najpierw dobrzy obywatele wyciągnęli pierwszego, następnie znaleźli pozostałych. Kiedy przyjechało pogotowie i policja, przyjaciele utonęli (trzydzieści ludzi) nie chciało przepuścić służbowych samochodów, obrażając lekarzy i policjantów, krzyczeli: „Wynoście się, nie macie tu nic do roboty!” To dokładnie tak jak mówi Merkeliha – wzbogacają kulturę rodzinnego kraju.

Google usunęło mapę „Obozy uchodźców koło mego domu”.[33] Mapę tę tworzyli entuzjaści (zob. zdjęcie). Wyszło, że te obozy rozlokowane są w bliskiej odległości od siebie i jest ich bardzo dużo, co kłóci się z zapewnieniami: „Niemcy przyjęły tylko 77 tysięcy uchodźców” – nie odpowiada to rzeczywistości.

19 LIPCA

W Hamburgu w obozach dla uchodźców uruchomiono WiFi[34] – bezpłatnie, do więzi z rodzinami i przyjaciółmi w Afryce. Nie uwierzycie! Uchodźcy poszli do sklepów, zawierając umowy na smartfony i tablety, a nie posiadali kredytu w banku! Firmy zażądały od Merkel wynagrodzenia za straty, ponieważ „uchodźcy nie wiedzieli co podpisują”. Siedzą teraz „nie poinformowani”, z iPhonami i iPadami… Takie przypadki występują masowo. W Monachium Afrykanie jedzą i piją w supermarketach, miasto powiedziało, że za wszystko zapłaci, tylko żeby policji nie wzywać.

20 LIPCA

Nowość: „Na 100 poszukujących pracy w Niemczech przypada 5 wakatów”. Dalej: „Na te miejsca przede wszystkim będą przyjmowani uchodźcy.”[35] Czyli zero miejsc pracy dla Niemców. Bezrobocie, według nowych danych[36] w Niemczech wynosi 70 procent. Tylko w maju strajkowali: kolejarze, pracownicy żłobków i przedszkoli, pocztowcy, pracownicy służby zdrowia, DHL. Zaprzestano naprawiania autostrad, zamknięto wszystkie programy społeczne. Merkel niszczy kraj z szybkością absolwenta Szkoły Głównej Handlowej.

21 LIPCA

Siedziałam w kawiarni, około godziny. Obserwowałam nowych kelnerów: Afrykanka i dwóch Arabów. Uchodźcy bez niemieckiego, ale znający angielski. Kazano ich przyjąć do pracy. Obawiałam się czy nie naplują mi do szklanki z oranżadą, ponieważ te trzy osoby obsługiwały ludzi z twarzami mówiącymi „obyś zdechł ze swoim cappuccino, faszysto”. Z obrazą przechodzili pomiędzy stolikami z wyglądem „nie dla was ta róża rozkwitła”. Mój przyjaciel żalił się, że fabryka VW wzięła najzdolniejszych na przenośnik, a w następnym tygodniu Afrykanie i Arabowie po prostu nie przyszli do pracy. Opowiedział mi jeszcze o swojej matce, która chodzi do centrum pomocy dla uchodźców i proponuje jedno-dwa miejsca u siebie. W ogóle mówił… z dumą o matce. I tu przydała mi się umiejętność robienia pokerowej twarzy. Będę nosić ją stale.

25 LIPCA

Propaganda, rozpoczęta w mediach „w stosunku do uchodźców”, wielokrotnie przerosła[37] swoją intensywnością kłamstw propagandę NRD. Oczywiście doskonale to rozumieją Niemcy wschodni, zachodni we wszystko wierzą. Dorzućcie jeszcze każdego dnia w wiadomościach: „Biedny uchodźca Mohammed Abdullah szedł ulicą i znalazł 1700 (1300, 1250, 1000) euro i zaniósł je na policję!”. Tak postępują prawdziwi pionierzy.

26 LIPCA

W Niemczech zaczęto zwalniać z pracy za posty i komentarze na „Facebooku” przeciwne uchodźcom.

7 SIERPNIA

Za każdego uchodźcę, którego weźmiesz do siebie niemiecka rodzina dostanie 20 euro dziennie.[38] Przemknęła informacja, że będą płacić kobietom, które zgodzą się spotykać z Afrykanami. Dziewczynki (do towarzystwa), zapewne?

14 SIERPNIA

Debilizm Niemców nie zna granic!!! Wraz z nowym rokiem akademickim na uniwersytetach w Niemczech afrykańskim i osmańskim uchodźcom wolno będzie przystępować bez ocen![39] Wszyscy pozostali powinni mieć super-dyplom, super-charakterystykę ze wzmiankami o dobrowolnej chęci letnich prac dla dobra państwa i bezpłatnych praktyk – I jeszcze trzeba będzie poczekać na liście oczekujących parę semestrów!

18 SIERPNIA

To co się dzieje w Niemczech, jest przerażające. Myślę o wyjeździe. Gdzie? Gdzie wyjechać od tego horroru z muzułmańskimi migrantami? Dzisiaj szłam ulicą: afrykańcy gwiżdżą za mną, z tą różnicą, że jeszcze nie gwałcą. Ale i do tego jest nie daleko. Poczytałam forum Rosyjskich żon i wreszcie zrozumiałam, że nie jestem jedyna, która rozumie co się dzieje wśród debilnych niemieckich obywateli. Wszystkie bardziej lub mniej przyzwoite baraki i koszary zapchane są do granic możliwości. Gdzie tylko można, buduje się miasteczka kontenerowe i obozy namiotowe dla uchodźców. Wyobraźcie sobie obraz? Niemcy stawiają namioty, zapewniają łóżka, kołdry i środki higieny osobistej… I wszystko to spokojnie obserwuje stojący z boku tłum uchodźców. Chociaż jeden by pomógł! Powiedzieli wczoraj[40], że niemiecki naród proszą о przyjęcie jeszcze 700 000 ludzi! Proszą! Podniosą przy okazji podatki na uchodźców. Postanowiono konfiskować puste domy i mieszkania, znajdujące się w rękach prywatnych (na razie dyskutują o zgodności z prawem, ale jestem pewna, że szybko prawo nagną w pożądanym kierunku). Albo opodatkują, albo odbiorą. Kto mówił, że prawo własności to rzecz święta? A co się dzieje w miejscach Bogatej Niemieckiej Kultury (cytat z Merkel)! Policja stamtąd prawie w ogóle nie wyjeżdża: bójki, walki na noże, gwałty (to, co się dzieje w toaletach i kabinach prysznicowych nie da się opowiedzieć: wokół fekalia, nawet na ścianach ślady wycierania brudnych palców). W prasie toczy się dyskusja: jak zmusić uchodźców do zbierania po sobie ekskrementów? Niemcy nie mogą zrozumieć, że ci ludzie tego nie usuną. I w życiu swoim nie usuwali przez pokolenia. Mężczyzna nie dotyka szmatek i śmieci. Tym zajmują się ich kobiety. Zaczęto sądzić tych, którzy źle się wyrażają o uchodźcach.

21 SIERPNIA

„Mąż wyliczył na palcach: uchodźcy są potrzebni dla przemysłu, dla koncernów budowlanych, dla producentów i sprzedawców, fabryk farmaceutycznych. Teraz oczekiwany jest krótkotrwały, ale odczuwalny przemysłowy boom. Bogacze staną się jeszcze bogatsi, państwo dostanie niewielki profit z podatków, a prości ludzie – czarne twarze, niebezpieczne parki i wzrost przestępczości. Po prostu w Niemczech politykę dyktuje kapitał a podejmujący decyzję deputowani mają nadzieję, że ich pieniądze ochronią ich przed bezprawiem. Tak to zrozumiałam, drukować nie mogę z nerwów” – to z forum rosyjskich żon.[41]

22 SIERPNIA

Kobieta-lekarz pisze: codzienne skandale w izbie przyjęć, uchodźcy nie chcą żeby ich badała kobieta. Chcą mężczyznę lekarza! Klinika nie ma pieniędzy na ochronę, lekarzy pozostawiono sam na sam z tym tłumem. Lekarz naczelny powiedział, że jeżeli uchodźcy będą narzekać na niemieckich lekarzy, nastąpią zwolnienia personelu. Media: rozpatrują czy policjantki powinny nosić chusty.[42] Na razie to jeszcze nie czador.

23 SIERPNIA

W Niemczech, po raz kolejny zaczynają palić książki. Spaleniu podlegają wszystkie książki dla dzieci, w których można znaleźć słowo „czarny”(negr). A tymczasem przyjeżdżamy z miasta do „daczy”. Życie wśród absolutnie aroganckich i nieodpowiednich uchodźców i Cyganów po prostu jest nie do zniesienia. Doszli oni do wniosku, że skoro potrzebują wolnych mieszkań dla rodzin Afrykanów, to jest znak. Tak, „poproszono” mnie. Miałam mieszkanie komunalne z małą nadwyżką metrażu. Nie wyrzucają na ulicę ale oferują takie pokoje w pensjonatach, które nie nadają się do życia: albo daleko, albo kontyngent noclegowni. Afrykanina zrozumiałe, że w takich warunkach nie osiedlą, obrońcy praw człowieka zaszczują. A białych można. Rok temu w wiadomościach śmiano się z wywłaszczania mieszkań. Teraz jest to fakt.

26 SIERPNIA

Niewłaściwie zrozumieliśmy słowa o końcu świata. Czekaliśmy na coś w rodzaju światowego potopu. A potop okazał się innego rodzaju. Ci ludzie, oni są szarańczą.

27 SIERPNIA

Minister sprawiedliwości Niemiec Maas zażądał od kierownictwa „Facebooka”[43] stanowczych i zdecydowanych działań przeciwko komentatorom piszącym negatywne opinie o uchodźcach. Teraz mam trochę pojęcia jak żyli ludzie na początku lat 1930. Ludzie boją się cokolwiek powiedzieć przy dzieciach. Wszystkie krytyczne posty w sieci usuwają, Niemcy zostają sam na sam z własnymi uczuciami. Dzisiaj zabroniono zgromadzeń (zbierania się) na ulicach. Więcej niż trzech nie wolno… We wrześniu zostanie przyjęte jeszcze jakieś prawo przeciw niezadowolonym, czyli przeciwko nam. Szukam miejsca gdzie mogę wyjechać. Zdam egzamin i będę szukać pracy bioinżyniera gdzie indziej, byle nie w Niemczech. Jestem Rosjanką, nie mogę pozwolić sobie na takie upokorzenia.

Autorstwo: Galina Iwanowa
Źródło oryginalne: kp.ru
Źródło polskie: Treborok.wordpress.com

Protest 2 lata 10 miesiąc temu #31252

• haha
  • haha Avatar
Nie rasistka napisał:
Nie widzisz różnicy idiotko? To, że my jako członkowie unii możemy się przemieszczać w jej granicach bez przeszkód nie znaczy, że banda obcych nam kulturowo i wrogich nam ludzi powinna mieć możliwość wdzierania się tutaj. Spróbuj się dostać do jakiegokolwiek kraju z poza unii, a zobaczysz, że inne kraje lepiej dbają o swoje interesy niż zdegenerowana i słaba unia. Nie pamiętasz już jak jeszcze niedawno gdy nie byliśmy w unii nie było mowy o wpuszczaniu nas do krajów do niej należących, a sporadycznym wjazdom, na które zezwalano towarzyszyło upokarzanie złym traktowaniem przez celników i strach, że nie wpuszczą jak będą mieli taki kaprys.

Protest 2 lata 10 miesiąc temu #31254

• Nie rasistka
  • Nie rasistka Avatar
Ja nie wiem kto jest tutaj idjota/idjotka? Jestescie zasranymi rasistami I debilami!!! Slow poprostu brakuje na to co tutaj wypisujecie! Ale to wszystko do was wroci!!! Wy tez przyjechaliscie do innego kraju po lepsze zycie a nikt wadi tak nieponiewieral a teraz siedzicie na socjalu I piszecie glupoty! A niby co lepsi jestesci? Bo zEuropy? Chrzescijanie? Tutaj mieszka mnustwo muzulmanow a nie spotkalam sie zadnymi gettami no moze tylko z polskimi gettami! Tutaj Chodzi o ludzi uciekajacymi przed wojnom jak my kiedys uciekalismy.nie widzicie ludzi tylko islamistow, to jest chore!

Protest 2 lata 10 miesiąc temu #31256

• Anonim
  • Anonim Avatar
Nie rasistka napisał:

Ad vocem...
Wszelkie uogólnienia są skandaliczne, krzywdzące i świadczą o braku kultury osobistej i zwykłej ignorancji.
W wolnym demokratycznym kraju, każdy ma prawo protestować i manifestować swoje poglądy.

Protest 2 lata 10 miesiąc temu #31260

• Anonim
  • Anonim Avatar
Nie rasistka napisał:
Ja nie wiem kto jest tutaj idjota/idjotka? Jestescie zasranymi rasistami I debilami!!! Slow poprostu brakuje na to co tutaj wypisujecie! Ale to wszystko do was wroci!!! Wy tez przyjechaliscie do innego kraju po lepsze zycie a nikt wadi tak nieponiewieral a teraz siedzicie na socjalu I piszecie glupoty! A niby co lepsi jestesci? Bo zEuropy? Chrzescijanie? Tutaj mieszka mnustwo muzulmanow a nie spotkalam sie zadnymi gettami no moze tylko z polskimi gettami! Tutaj Chodzi o ludzi uciekajacymi przed wojnom jak my kiedys uciekalismy.nie widzicie ludzi tylko islamistow, to jest chore!
a jednak idiotka
Przed bieda i wojna to się ucieka do najbliższego bezpiecznego kraju a nie przez morza za tysiące euro i pierwsze co robi to włącza iPhone

Protest 2 lata 10 miesiąc temu #31261

• Dla katolikow
  • Dla katolikow Avatar
'Uchodźcy' pobili małżeństwo za krzyżyk na szyi. Ofiarą padła kobieta w ciąży
Oburzający atak algierskich uchodźców na młode małżeństwo. Napastnicy nie oszczędzili nawet kobiety w ciąży.

Do oburzającego ataku na tle religijnym doszło w Niemczech, gdzie islamiści dotkliwie pobili młode małżeństwo, gdyż mężczyzna miał na szyi drewniany krzyżyk. Tym, co wydaje się być najbardziej szokujące, jest fakt, iż napastnicy nie oszczędzili nawet bezbronnej kobiety w zaawansowanej ciąży.
Islamiści zaatakowali młode małżeństwo

Do tragicznego zdarzenia doszło w niewielkim miasteczku Hemer, położonym w zachodniej części Nadrenii. Informację o pobiciu młodej pary jako pierwszy podał serwis pch24.pl, który dzięki swoim dziennikarzom zdołał dowiedzieć się, że napadniętym mężczyzną był 25-letni azylant z Erytrei. Mieszkał on wraz ze swoją małżonką w tej niewielkiej miejscowości już od kilku lat. Niezwykle brutalnymi napastnikami zostali islamscy imigranci z Algierii, którym nie spodobał się krzyżyk noszony na szyi przez Erytrejczyka. Ten drobiazg okazał się być dostatecznym powodem do takiego zachowania.
Nie oszczędzili nawet kobiety w ciąży

Napastnicy zaatakowali małżeństwo w dużej, zorganizowanej grupie, która liczyła prawie dziesięć osób. Początkowo islamiści skonfrontowali się z mężczyzną słownie, ubliżając mu i jego żonie. Gdy 25-latek nie posłuchał napastników i nie zgodził się na zdjęcie drewnianego krzyżyka z szyi, Ci podbiegli do niego i zaczęli okładać go pięściami. Z relacji świadków wynika, że agresorzy użyli również rozbitych butelek, dotkliwie raniąc twarz młodego Erytrejczyka. Niestety ofiarą padła również żona mężczyzny, która rozpaczliwie starała się obronić swojego męża. Islamiści zadali jej kilka uderzeń w twarz oraz brzuch, w którym znajdowało się ośmiomiesięczne dziecko. W rezultacie poszkodowani natychmiast musieli trafić do szpitala.
Policja poszukuje sprawców

Islamiści nie darowali ofiarom i zerwali krzyżyk z szyi mężczyzny. Na koniec obrabowali młode małżeństwo, zabierając im gotówkę i telefony komórkowe. Niemiecka policja rozpoczęła poszukiwania „uchodźców”, którzy nie po raz pierwszy zagrozili mieszkańcom małego miasteczka. Od dłuższego czasu komisariat policji zasypywały skargi o włamaniach i rabunkach, którego sprawcami była grupa kilkunastu młodych mężczyzn. Niemcy coraz mniej przychylnie patrzą na sytuację, która ma miejsce w ich kraju, i obecność imigrantów przeszkadza coraz większej grupie obywateli tego kraju. Dokąd doprowadzi polityka Angeli Merkel w sprawie uchodźców? Przekonamy się wkrótce.

źródło: pch24.pl, niezależna.pl

http://pl.blastingnews.com/europa/2015/09/uchodzcy-pobili-malzenstwo-za-krzyzyk-na-szyi-ofiara-padla-kobieta-w-ciazy-00567339.html

Protest 2 lata 10 miesiąc temu #31264

• Patriota
  • Patriota Avatar
Nie rasistka napisał:

Zbyt durna jesteś aby zrozumieć co naprawdę się dzieje? A z której wojny najpierw uciekają żołnierze zostawiając żony i dzieci?

Protest 2 lata 10 miesiąc temu #31265

• No comment
  • No comment Avatar
Do Polski trafiła pierwsza grupa uchodźców, żądają 7 tys. zasiłków.
Wrzesień 23rd, 2015 | by Zaborcza.pl

Kraj
Do Polski trafiła pierwsza grupa uchodźców około 200 osób, do 2016 ma zostać podzielona grupa 66 tys. uchodźców, spośród których do Polski trafi ok. 4,5 tys. uchodźców.

Pierwsza grupa uchodźców, znalazła schronienie w okolicach Łodzi, otrzymali mieszkania tymczasowe, ubrania i zasiłki wynoszące 2.5 tys złotych. Dla niektórych to jednak za mało, i oczekują takich warunków jakie oferują im Niemcy, według jednego z przedstawicieli

– To za mało by zacząć nowe życie, powinniście o nas zadbać i podwyższyć zasiłki – Powiedział Abdul Alim.

Nasz reporter po przeprowadzonej analizie, według statystyk większość uchodźców domaga się 7 tys zł. zasiłku, w przeciwnym razie grożą zgłoszeniem niewłaściwego traktowania do władz w Brukseli. Według nieoficjalnych danych, uchodźcy mają zamiar dostać się do Niemiec. Dlaczego?

– Niewłaściwie traktowanie, w Polsce krzywo patrzy się na naszą religię, nie mamy gdzie się modlić, nie mamy świątyń – Powiedział Abdul Alim, przedstawiciel uchodźców z Syrii.

Według wstępnych doniesień mają powstać osiedla dla uchodźców do 2016 roku, do tego mają zostać zbudowane świątynie oraz szkoły.

http://www.zaborcza.pl/pierwsza-grupa-uchodzcow/

Protest 2 lata 10 miesiąc temu #31266

• Jan 3ci S.
  • Jan 3ci S. Avatar
Popierwsze to prosze nie porównywać obywateli uni europejskiej do dziczy która do nas zmierza bo to ze My obywatele uni tu przyjechalismy w poszukiwaniu lepszego zycia to jest konsekwencją przystąpienia naszego kraju do wspolnoty europejskiej i nie istotne ze jest nas tu sporo, my przyjechalismy tu pracować i żyć normalnie a nie narzucac siła koran i ucinać głowy , owszem sa wsrod nas czarne owce ale to zaledwie mały procent naszych obywateli przebywających tu a tamta kultura poprostu sie nie nadaje do zycia wsród nas bo sa nietolerancyjni na naszą kulture i zwyczaje , przyjezdzaja tu i próbuja narzucac swoje zwyczaje wykorzystują to ze Unia jest słaba , jestem za pomocą tym ktorzy sa ofiarami wojny i ucisku ale dlaczego mamy pomoagać tym ktorzy za jakiś czas wysadza sie w autobusie ktorym bedziecie jechac do pracy albo zgwałcą nasze kobiety? To nie jest przesada ale fakty bo tak muzułmanie nam podziekują za udzieloną pomoc .

Protest 2 lata 10 miesiąc temu #31267

• Anonim
  • Anonim Avatar
Nie rasistka napisał:
Może idiotka to obraźliwe.Po prostu kobieta nie potrafiąca wyciągać wniosków i posiadająca błędny tok rozumowania.

Protest 2 lata 10 miesiąc temu #31268

• Anonim
  • Anonim Avatar
Nie rasistka napisał:
Skąd ty się ku..a wziełaś?????????????????

Protest 2 lata 10 miesiąc temu #31269

• Amper
  • Amper Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Boarder
  • Oklaski: -3
Ty jesteś głupia tak sama z siebie, czy ci ktoś za to płaci?

Protest 2 lata 10 miesiąc temu #31271

• Anonim
  • Anonim Avatar
Tutaj jak piszesz jest ich jeszcze stosunkowo malo.Wysciub nos do chociazby takiej Anglii to zobaczysz jak prawdziwe getta wygladaja.I nie porownuj Polakow do tej dziczy.
Wylacz propagande telewizyjna a wlacz myslenie.To nie sa zadni uchodzcy a zwykli nielegalni emigranic.Zeby uzyskac status uchodzcy trzeba spelnic okreslone waruniki.Osobe uciekajaca z kraju ogarnietego wojna do sasiedniego kraju to uchodzca, natomiast jesli przenosi sie do nastepnego kraju to wtedy jest juz tylko imigrantem.A w tym przypadku nielegalnym imigrante.Przed czym ci ludzie uciekaja jesli wiekszosc z nich to muzulmanie a im nic przeciez nie grozi.Z ogolnejliczby uchodzcow tylko 6% to uchodzcy zSyrii, reszta to cwaniaki korzystajace z okazji.70% procent z nich to mlodzi mezczyzni.Wlasnie staramy sie zeby nic do nas nie wrocilo, zebysmy nie mieli takich sytuacji jak w Danii, Anglii,Niemczech, Szwecji.Jestesmy imigrantami ale nie domagamy sie specjalnego traktowaniami nie mamy zamiaru zmieniac irlandzkiego spoleczenstwa.

Protest 2 lata 10 miesiąc temu #31272

• Anonim
  • Anonim Avatar
Polecam krótki filmik (wywiad z "uciekinierem wojennym") na YouTube pt. New arrived Migrants angry: Demand central housing.

Protest 2 lata 10 miesiąc temu #31275

• Nie rasistka
  • Nie rasistka Avatar
To pewnie Tobie ktos placi za glupote I niezle na tym wychodzisz! Nie generalizujmy! Nie kazdy jest terrorystom! Jest mnustwo kobiet I dzieci I rodzin ktorzy uciekaja przed wojna! Kraje sasiadujace np Turcja sa juz przeoelnione uchodzcami.To co mamy nie pomagac bo to muzulmanie?

Protest 2 lata 10 miesiąc temu #31277

• ech
  • ech Avatar
Jak cie kiedyś ukamienują bo na ulicy bedziesz w upalny dzien chodzic bez husty na głowie i przescieradle na całym ciele to wtedy pogadamy nieRasistko

Protest 2 lata 10 miesiąc temu #31279

• kkasia
  • kkasia Avatar
Nie rasistka napisał:
To pewnie Tobie ktos placi za glupote I niezle na tym wychodzisz! Nie generalizujmy! Nie kazdy jest terrorystom! Jest mnustwo kobiet I dzieci I rodzin ktorzy uciekaja przed wojna! Kraje sasiadujace np Turcja sa juz przeoelnione uchodzcami.To co mamy nie pomagac bo to muzulmanie?

Dokładnie tak. Sama odpowiedziałaś sobie na to pytanie. Wiesz że mułzumanie dążą do tego, żeby na całym świecie była jedna religia? Zgadnij jaka? ISLAM! I dążą do tego kierując się powiedzeniem "Po trupach do celu", w dosłownym tego słowa znaczeniu. Rozumiesz teraz w czym jest problem?

Protest 2 lata 10 miesiąc temu #31280

• Ukr 729
  • Ukr 729 Avatar
Dziekuje wszystkim za celne i merytoryczne komentarze. Jesli macie jakies ciekawe informacje, to prosze sie z nami podzielcie. Moze macie rodzine, lub znajomych w krajach do ktorych przybywaja emigranci, zapytajcie ich o opinie i ich refleksje. A pani rasistka, jako osoba ktora przeszla na islam i wyznaje prawo szariatu, niech opisze jakie to szczescie wyjsc za maz i byc druga zona Abdula. Jeszcze Polska nie zginela... . Chyba, ze na to pozwolimy nasza ignorancja i obojetnoscia.

Protest 2 lata 10 miesiąc temu #31282

• Nie rasistka
  • Nie rasistka Avatar
Na Islam nie przeszlam, meza tez nie mam muzulmana poprostu nie kieruje sie ignorancja I obojetnoscia! Tacy ludz jak Wy sa gorsi od tych imigrantow! Z takiej nienawisci rodzi sie terroryzm!

Protest 2 lata 10 miesiąc temu #31283

• Boże kopsnij jej rozum
  • Boże kopsnij jej rozum Avatar
O czym ty piszesz dziewczyno? jaki teroryzm ? widziałas zeby w telewizji jakis katolik chrzecijanin ucinał głowy palił zywcem dzieci albo wysadzał sie w autobusie? NIe! jesli uwazasz ze nasz starch przed takimi ludzmi to ignorancja rasizm i głupota to myśle ze ciebie chyba juz dawno bóg opuscił , islam to religia zła i to zło idzie do nas i ci co teraz ich bronia i chca przyjmowac do siebie pierwsi uciekną jak zobaczą w co sie wpakowali ale wtedy bedzie juz za pozno i albo zaczną sie kłaniać allachowi albo pojda do piekła z resztą "niewiernych" takie sa fakty i niezakrzyczysz ich.

Protest 2 lata 10 miesiąc temu #31284

• Anonim
  • Anonim Avatar
Konkretny prawdziwy przykład z Galway dotyczący bardzo dobrze wykształconych muzułmanów. Dodam, że jestem agnostykiem i nie chodzę do kościoła, szanuje ludzi o różnych poglądach.
W jednym bardzo znanym zakładzie pracy na terenie miasta Galway, okazuje się, że w czasie Ramadanu (30-dniowy post) muzułmanów nie obowiązuje normalny czas pracy tak jak innych pracowników, przychodzą do pracy na 10.00 AM, albo 11.00 AM zamiast na 7.00 AM, są przy tym gburowaci i rozdrażnieni z byle powodu, choć zazwyczaj są uprzejmi i uśmiechnięci.

Protest 2 lata 10 miesiąc temu #31285

• Brak solidarnosci z ...
  • Brak solidarnosci z ... Avatar
Skopiowalem z: http://www.monitor-polski.pl/

Polskie kluby piłkarskie ukarane za „brak solidarności z uchodźcami”

Zdecydowana większość klubów z polskiej ekstraklasy piłkarskiej nie chce brać udziału w ogólnoeuropejskiej akcji „solidarności z imigrantami” i przekazywać na ich rzecz części dochodów z biletów. Część z nich została z tego powodu oficjalnie ukarana.

Polskie kluby piłkarskie miały wziąć udział w ogólnoeuropejskiej akcji „90 minut dla nadziei”, w ramach której organizacje wybrane przez Europejskie Stowarzyszenie Kibiców zbierają pieniądze uzyskane ze sprzedaży biletów na mecze w europejskich pucharach (1 lub 2 euro od każdej wejściówki). Mają one zostać przekazane „na pomoc imigrantom”. Biorą w niej udział wszystkie kluby grające w piłkarskiej Lidze Mistrzów i Lidze Europy.

Okazuje się jednak, że kibice – szczególnie polscy – nie chcą brać udziału w „wielkim geście solidarności”. Jak informuje TVP Info, w Poznaniu „akcja skończyła się szybciej niż się zaczęła” – podczas spotkania z portugalskim klubem Belenenses w Lidze Europy stadion świecił pustkami. Kibice Lecha wolą pomóc finansowo w ściągnięciu do Polski Polaków z Kazachstanu lub Donbasu. Podobne stanowisko zajmują władze Legii Warszawa.

ZOBACZ: „Przed Angelą na kolanach”. Kibice o polskich politykach

„W polskiej ekstraklasie trudno znaleźć klub, który nie protestuje przeciwko uchodźcom z krajów arabskich” – czytamy na stronach TVP Info. Sprzeciw polskich klubów spowodował, że sześć z nich zostało ukaranych: karami finansowymi, zakazami wyjazdów kibiców i zamknięciem trybun.

Nieoficjalnie, w związku z tą sytuacją już w czwartek ma dojść do głośnych protestów w sprawie przyjęcia migrantów przez nasz kraj.

TVP.info / Kresy.pl

Za: http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/polskie-kluby-pilkarskie-ukarane-za-brak-solidarnosci-z-uchodzcami

Protest 2 lata 10 miesiąc temu #31286

• Anonim
  • Anonim Avatar
Do Nie Rasistki : Mam nadzieje, ze jak juz dotra te islamy, to Cie wszyscy po kolei przepier..... zobaczysz jak fajnie bedzie z nimi!!!! chyba dawno chlopa nie mialas babo i perdzielisz bzdury!!!!!!!
I lepiej juz zamilcz...

Protest 2 lata 10 miesiąc temu #31301

• Anonim
  • Anonim Avatar
Anonim napisał:
Do Nie Rasistki : Mam nadzieje, ze jak juz dotra te islamy, to Cie wszyscy po kolei przepier..... zobaczysz jak fajnie bedzie z nimi!!!! chyba dawno chlopa nie mialas babo i perdzielisz bzdury!!!!!!!
I lepiej juz zamilcz...
Alez Ciebie kretyn! I ty sie uwazasz za kogos lepszego? Ze niby jestes lepszy niz "te islamy"
Jakas masakra na tym forum!I lepiej uwazaj zeby Ciebie ktos nie przepr...za ta twoja glupote.

Protest 2 lata 10 miesiąc temu #31302

• Epidemia
  • Epidemia Avatar
Prosze sie nie obrazac wzajemnie. Bez hejtu i wyzwisk.

Skopiowane z: http://wolnemedia.net/

Epidemia gwałtów dokonywanych przez imigrantów

Opublikowano: 25.09.2015 | Kategorie: Prawo, Publicystyka, Seks, Społeczeństwo

Według informacji niemieckich organizacji pomocy społecznej, które mają wiedzę z pierwszej ręki, w ośrodkach dla uchodźców w Niemczech rośnie liczba kobiet i młodych dziewcząt, które są gwałcone, doznają napaści seksualnych, a nawet są zmuszane do prostytucji przez mężczyzn starających się o azyl.

Wiele gwałtów zdarza się w ośrodkach, w których przebywają zarówno mężczyźni, jak kobiety, gdzie – z powodu braku miejsca – władze niemieckie zmuszają tysiące imigranckich mężczyzn i kobiet do dzielenia tych samych pomieszczeń sypialnych oraz łazienek.

Kobiety i dziewczęta w niektórych ośrodkach żyją w tak niebezpiecznych warunkach, że opisuje się je jako „zwierzynę łowną”, która musi ustawicznie bronić się przed muzułmańskimi drapieżnikami. Pracownicy społeczni mówią jednak, że wiele ofiar, obawiając się odwetu, zachowuje milczenie.

Równocześnie rośnie liczba kobiet niemieckich w miastach w całych Niemczech, zgwałconych przez starających się o azyl mężczyzn z Afryki, Azji i Bliskiego Wschodu. Władze niemieckie i media krajowe bagatelizują wiele tych przestępstw, przypuszczalnie dlatego, by uniknąć podsycania nastrojów anty-imigracyjnych.

18 sierpnia koalicja czterech organizacji pracowników społecznych i grup praw kobiet wysłała dwustronicowy list do przywódców partii politycznych w parlamencie w Hesji, kraju w środkowo-zachodnich Niemczech, ostrzegając ich o pogorszeniu sytuacji kobiet i dzieci w ośrodkach dla uchodźców.

W liście napisano: „Ciągle rosnący napływ uchodźców skomplikował sytuację kobiet i dziewcząt w ośrodku przyjmującym w Giessen (HEAE) i jego filiach. Praktyka dostarczania kwater w dużych namiotach, brak odrębnych dla obu płci urządzeń sanitarnych, brak możliwości zamknięcia kwatery, brak bezpiecznego schronienia dla kobiet i dziewcząt – by wymienić tylko kilka czynników przestrzennych – podnosi narażenie kobiet i dzieci w HEAE. Ta sytuacja jest okazją dla mężczyzn, którzy przypisują kobietom podrzędną rolę i traktują samotnie podróżujące kobiety jako „zwierzynę łowną”. Wynikiem są liczne gwałty i napaści seksualne. Otrzymujemy także coraz większą liczbę informacji o zmuszaniu do prostytucji. Musimy podkreślić: to nie są izolowane przypadki. Kobiety informują, że zarówno one, jak i dzieci, są gwałcone i są przedmiotem napaści seksualnych. W rezultacie wiele kobiet śpi w swoim dziennym ubraniu. Kobiety regularnie informują o tym, że nie używają w nocy toalet z powodu niebezpieczeństwa gwałtu i rabunku po drodze do urządzeń sanitarnych. Także w środku dnia przechodzenie przez obóz jest dla wielu kobiet przerażające. Wiele kobiet – w dodatku do ucieczki przed wojną lub wojną domową – ucieka także z powodów związanych z płcią, włącznie z groźbą przymusowego małżeństwa lub okaleczenia genitaliów. Te kobiety są szczególnie zagrożone, zwłaszcza, jeśli uciekły same lub ze swoimi dziećmi. Nawet jeśli są w towarzystwie męskiego krewnego lub znajomego, nie zawsze zapewnia to ochronę przed przemocą, ponieważ może to prowadzić do specyficznej zależności i wykorzystywania seksualnego. Większość kobiet doświadczyła wielu traumatycznych przeżyć w kraju swojego pochodzenia i podczas ucieczki. Są one ofiarami przemocy, porwań, tortur, gwałtów i wymuszeń – czasami trwających przez lata. Uczucie, że dotarły tutaj – do bezpieczeństwa – i będą mogły poruszać się bez strachu, jest dla wielu kobiet darem… Dlatego prosimy was… dołączcie do naszego wezwania o natychmiastowe założenie chronionych kwater (zamkniętych mieszkań lub domów) dla kobiet i dzieci, które podróżują same… Te kwatery muszą być tak wyposażone, by mężczyźni nie mieli dostępu do pomieszczeń dla kobiet, za wyjątkiem pracowników służb ratowniczych i bezpieczeństwa. W dodatku sypialnie, pomieszczenia dzienne, kuchnia i urządzenia sanitarne muszą być połączone i tworzyć samodzielną całość – a więc z dostępem wyłącznie przez dające się zamknąć i monitorować drzwi do budynku lub mieszkania.”

Po tym jak kilka blogów (tutaj, tutaj i tutaj) zwróciło uwagę na ten list, LandesFrauenRat (LFR) Hessen, grupa kobieca, która najpierw ogłosiła ten politycznie niepoprawny dokument na swojej stronie internetowej, usunęła go 14 września, nie dając żadnych wyjaśnień.

Problem gwałtów i napaści seksualnych w niemieckich ośrodkach dla uchodźców jest problemem ogólnokrajowym.

W Bawarii, według grup obrony praw kobiet, kobiety i dziewczęta umieszczone w schronisku dla uchodźców w Bayernkaserne, byłej bazie wojskowej w Monachium, są codziennie gwałcone i zmuszane do prostytucji. Chociaż są tam odrębne sypialnie dla mężczyzn i kobiet, drzwi nie można zamknąć i mężczyźni kontrolują dojście do urządzeń sanitarnych.

W schroniskach mężczyźni stanowią około 80% uchodźców/migrantów, według danych radia bawarskiego (Bayerischer Rundfunk), które informuje, że cena za seks ze starającą się o azyl kobietą wynosi dziesięć euro. Pracownik społeczny w ten sposób opisuje sytuację: „Jesteśmy największym burdelem w Monachium”.

Policja twierdzi, że nie ma żadnych dowodów, iż gwałty mają miejsce, chociaż rajd policyjny na ten obiekt ujawnił, że strażnicy zatrudnieni, by zapewnić bezpieczeństwo, sprzedawali narkotyki i broń, i przymykali oczy na prostytucję.

28 sierpnia, 22-letni Erytrejczyk, który starał się o azyl, został skazany na rok i osiem miesięcy więzienia za próbę zgwałcenia 30-letniej Kurdyjki z Iraku w schronisku dla uchodźców w bawarskim mieście Höchstädt. Otrzymał łagodną karę dzięki staraniom jego adwokata, który przekonał sędziego, że sytuacja oskarżonego w schronisku jest beznadziejna: „Już od roku siedzi on tam i rozmyśla – o nicości”.

26 sierpnia 34-letni starający się o azyl mężczyzna próbował zgwałcić 34-letnią kobietę w pralni ośrodka dla uchodźców w Stralsund, mieście położonym nad Morzem Bałtyckim.

6 sierpnia policja ujawniła, że 13-letnia dziewczynka muzułmańska została zgwałcona przez innego azylanta w ośrodku dla uchodźców w Detmold, mieście w środkowozachodnich Niemczech. Dziewczynka i jej matka uciekły z ojczyzny, by uniknąć kultury przemocy seksualnej; jak się okazuje, mężczyzna, który zgwałcił tę dziewczynkę, pochodzi z jej kraju.

Chociaż ten gwałt miał miejsce w lipcu, policja zachowała milczenie przez niemal trzy miesiące, dopiero media lokalne opublikowały wiadomość o tym przestępstwie. Według komentarza redakcyjnego w gazecie “Westfalen-Blatt”, policja odmawia publicznego informowania o przestępstwach popełnianych przez uchodźców i migrantów, ponieważ nie chcą wzmacniać argumentów krytyków masowej imigracji.

Szef policji, Bernd Flake, odparł, że milczenie miało na celu ochronę ofiary. “Będziemy kontynuować tę politykę [nie informowania publiczności], kiedy przestępstwa są popełniane w ośrodkach dla uchodźców” – powiedział.

Podczas weekendu w dniach 12-14 czerwca 15-letnia dziewczynka przebywająca w ośrodku dla uchodźców w Habenhausen, dzielnicy w północnym mieście Bremen, była wielokrotnie gwałcona przez dwóch mężczyzn starających się o azyl. Ośrodek ten opisano jako „dom horrorów” z powodu wzrastającej przemocy między rywalizującymi gangami młodzieży z Afryki i Kosowa. W ośrodku tym przebywa 247 starających się o azyl, a ma on pojemność na 180, ze stołówką na 53 osoby.

Tymczasem coraz częstsze staje się gwałcenie kobiet niemieckich przez azylantów. Poniżej kilka wybranych wypadków tylko z 2015 r.:

11 września, w pobliżu schroniska dla uchodźców w bawarskim mieście Mering niezidentyfikowany “ciemnoskóry mężczyzna, mówiący łamanym niemieckim” zgwałcił 16-letnią dziewczynkę. Zaatakował ją, kiedy szła do domu ze stacji kolejowej.

13 sierpnia policja aresztowała dwóch starających się o azyl mężczyzn z Iraku w wieku 23 i 19 lat za zgwałcenie niemieckiej 18-letniej dziewczyny za podwórkiem szkolnym w Hamm, mieście w Nadrenii Północnej-Westfalii.

26 lipca 14-chłopiec został napadnięty seksualnie w toalecie regionalnego pociągu w Heilbronn, mieście w południowozachodnich Niemczech. Policja poszukuje “ciemnoskórego” mężczyznę w wieku 30 lub 40 lat, który ma “wygląd arabski”. Także 26 lipca 21-letni mężczyzna z Tunezji, który stara się o azyl, zgwałcił 20-letnia kobietę w dzielnicy Dornwaldsiedlung w Karlsruhe. Policja utrzymywała to przestępstwo w tajemnicy do 14 sierpnia, kiedy lokalna gazeta opublikowała tę historię.

9 czerwca dwóch starających się o azyl Somalijczyków w wieku 20 i 18 lat skazano na siedem i pół roku więzienia za zgwałcenie 21-letniej Niemki w Bad Kreuznach, mieście w Nadrenii-Palatynacie, 13 grudnia 2014 r.

5 czerwca 30-letni azylant z Somalii nazwany „Ali S” został skazany na cztery lata i dziewięć miesięcy więzienia za zgwałcenie 20-letniej kobiety w Monachium. Ali odsiedział poprzednio siedmioletnią karę za gwałt i był na wolności od zaledwie pięciu miesięcy zanim zaatakował znowu. W celu ochrony tożsamości Alego S, gazeta monachijska pisała o nim pod bardziej poprawnym politycznie imieniem „Joseph T.”

22 maja 30-letni Marokańczyk został skazany na cztery lata i dziewięć miesięcy więzienia za próbę zgwałcenia 55-letniej kobiety w Dreźnie. 20 maja 25-letni Senegalczyk starający się o azyl został aresztowany po próbie zgwałcenia 21-letniej Niemki na Stachus, dużym placu w centralnym Monachium.

16 kwietnia 21-letni starający się o azyl Irakijczyk został skazany na trzy lata i dziesięć miesięcy więzienia za zgwałcenie 17-letniej dziewczyny podczas festiwalu w bawarskim mieście Straubing w sierpniu 2014 r. 7 kwietnia, 29-letni azylant został aresztowany za próbę zgwałcenia 14-letniej dziewczynki w mieście Alzenau.

17 marca dwóch starających się o azyl mężczyzn z Afganistanu w wieku 19 i 20 lat zostało skazanych na pięć lat więzienia za “wyjątkowo odrażający” gwałt na 21-letniej Niemce w Kirchheim, mieście w pobliżu Stuttgartu, 17 sierpnia 2014 r.

11 lutego 28-letni starający się o azyl z Erytrei został skazany na cztery lata wiezienia za zgwałcenie 25-letniej Niemki w Stralsund nad Morzem Bałtyckim w październiku 2014 r.

1 lutego 27-letni starający się o azyl mężczyzna z Somalii został aresztowany po próbie zgwałcenia kobiety w bawarskim mieście Reisbach.

16 stycznia 24-letni imigrant marokański zgwałcił 29-letnią kobietę w Dreźnie.

Dziesiątki innych wypadków gwałtu i usiłowania gwałtu – wypadków, w których policja poszukuje zagranicznych sprawców (policja niemiecka często mówi o nich jako o Südländer czyli „południowcach”) — pozostaje nierozwiązana. Poniżej jest tylko częściowa lista z sierpnia 2015 r.:

23 sierpnia „ciemnoskóry” mężczyzna próbował zgwałcić 35-letnią kobietę w Dortmundzie. 17 sierpnia trzech “południowców” próbowało zgwałcić 42-letnią kobietę w Ansbach. 16 sierpnia “południowiec” zgwałcił kobietę w Hanau.

12 sierpnia “południowiec” próbował zgwałcić 17-letnią dziewczynę w Hannowerze. Także 12 sierpnia “południowiec” obnażył się przed 31-letnią kobietą w Kassel. Policja mówi, że podobny incydent zdarzył się w tym samym miejscu 11 sierpnia.

10 sierpnia pięciu mężczyzn „pochodzenia tureckiego” próbowało zgwałcić dziewczynkę w Mönchengladbach. Także 10 sierpnia „południowiec” zgwałcił 15-letnią dziewczynkę w Rinteln. 8 sierpnia „południowiec” próbował zgwałcić 20-letnią kobietę w Siegen.

3 sierpnia mężczyzna z “Afryki północnej” zgwałcił siedmioletnią dziewczynkę w biały dzień w parku w Chemnitz, mieście w Niemczech wschodnich. 1 sierpnia “południowiec” próbował zgwałcić 27-letnią kobietę w Stuttgarcie.

Tymczasem ostrzega się rodziców, by pilnowali swoich córek. Policja w bawarskim mieście Mering, gdzie 11 września zgwałcono 16-letnią dziewczynę, wydała ostrzeżenie dla rodziców, by nie pozwalali dzieciom samym wychodzić na dwór. Doradzali także kobietom, by nie chodziły same na stację kolejową z powodu bliskości schroniska dla uchodźców.

W bawarskim mieście Pocking, administratorzy Wilhelm-Diess-Gymnasium ostrzegli rodziców, by nie pozwalali córkom na noszenie odsłaniającej odzieży w celu uniknięcia “nieporozumień” z 200 uchodźcami muzułmańskimi, zakwaterowanymi tymczasowo w budynku obok szkoły. List stwierdzał: „Obywatele syryjscy są głównie muzułmanami i mówią po arabsku. Uchodźcy mają własną kulturę. Ponieważ nasza szkoła jest w bezpośrednim sąsiedztwie ich miejsca pobytu, skromne ubranie powinno być noszone w celu uniknięcia niezgody. Góra lub bluzki z dekoltem, krótkie szorty lub minispódniczki mogą prowadzić do nieporozumień”.

Miejscowy polityk, cytowany przez gazetę “Die Welt”, powiedział: „Kiedy muzułmańscy, nastoletni chłopcy idą basen na świeżym powietrzu, są porażeni, kiedy widzą dziewczyny w bikini. Ci chłopcy, którzy pochodzą z kultury, gdzie krzywo patrzy się na kobiety, które pokazują kawałek nagiej skóry, będą chodzili za dziewczętami i molestowali je, bez zdawania sobie z tego sprawy. Naturalnie rodzi to strach”.

Przewaga muzułmańskich mężczyzn wśród uchodźców/migrantów napływających do Niemiec, jest paliwem wzrostu przestępstw seksualnych w tym kraju.

W sierpniu do Niemiec przybyło rekordowe 104 460 osób starających się o azyl, podnosząc całą sumę przybyłych w pierwszych ośmiu miesiącach 2015 r. do 413 535. Oczekuje się, że Niemcy przyjmą w sumie 800 tysięcy uchodźców i migrantów w tym roku, co stanowi czterokrotny wzrost w stosunku do roku 2014.

Co najmniej 80% przybywających uchodźców/migrantów jest muzułmanami, według niedawnego oszacowania Centralnej Rady Muzułmanów w Niemczech (Zentralrat der Muslime in Deutschland, ZMD), muzułmańskiej grupy parasolowej z siedzibą w Kolonii.

Ludzie starający się o azyl są w przytłaczającej większości mężczyznami. Z 411 567 uchodźców/migrantów, którzy przybyli do Unii Europejskiej morzem w tym roku, 72% to mężczyźni, 13% kobiety i 15% dzieci, według kalkulacji Agendy ds. Uchodźców ONZ. Informacja o płci przybywających drogą lądową pozostaje niedostępna.

Spośród starających się o azyl, którzy przybyli do Niemiec w 2014 r., 71,5% osób w wieku 16 do 18 lat to mężczyźni; 77,5% w grupie wiekowej 18-25 to mężczyźni; jak też 73,5% w grupie wiekowej 25 do 30 lat, według niemieckiej statystyki migracji. Nie ma jeszcze danych za rok 2015.

Autorstwo: Soeren Kern
Tłumaczenie: Małgorzata Koraszewska
Źródło oryginalne: GatestoneInstitute.org
Źródło polskie: ListyzNaszegoSadu.pl

Protest 2 lata 10 miesiąc temu #31338

• sadf
  • sadf Avatar
Do nie rasistki, nie ma sensu udowadniac ciemnej masie czegos czego ciemna masa nie zobaczy w telewizorze, ciemna masa nawet nie ma bladego pojecia o odlamach islamu, ona tylko slyszala o szariacie z wikipedii, a Koran zna z opowiadan, bo sama jest zbyt prozna, by 2 godziny dziennie poczytac i zapoznac sie z tym z czym tak bardzo walczy, czego tak bardzo nienawidzi...wlasnie jakim prawem wydajesz osady na temat ci obcy?
Dla nie rasistki, zebys zrozumila wpajanie rasizmu do tych tepych lbow, przesledz sobie sytuacje ekonomiczna, bo bez rasizmu polityka ekspansyjna jest bezsensu bo ludzie by protestowali, ze to niehumanitarne, a tak to w walce z ze zlem ustanowimy demokracje, niszczac dobytek kulturowy a potem go odbudujemy plan na nastepne 50 lat, by pieniadz pozyczony zostal splacony, by pozyczyc kolejny. Taka jest ekonomia, polityka.Nie tlumacz idiotom czegos czego nie widza w telewizji, czasami lepiej jest nic nie mowic niz narazac sie na krytyke, niekonstruktywna oczywiscie.

Protest 2 lata 10 miesiąc temu #31340

• Anonim
  • Anonim Avatar
sadf napisał:
Do nie rasistki, nie ma sensu udowadniac ciemnej masie czegos czego ciemna masa nie zobaczy w telewizorze, ciemna masa nawet nie ma bladego pojecia o odlamach islamu, ona tylko slyszala o szariacie z wikipedii, a Koran zna z opowiadan, bo sama jest zbyt prozna, by 2 godziny dziennie poczytac i zapoznac sie z tym z czym tak bardzo walczy, czego tak bardzo nienawidzi...wlasnie jakim prawem wydajesz osady na temat ci obcy?
Dla nie rasistki, zebys zrozumila wpajanie rasizmu do tych tepych lbow, przesledz sobie sytuacje ekonomiczna, bo bez rasizmu polityka ekspansyjna jest bezsensu bo ludzie by protestowali, ze to niehumanitarne, a tak to w walce z ze zlem ustanowimy demokracje, niszczac dobytek kulturowy a potem go odbudujemy plan na nastepne 50 lat, by pieniadz pozyczony zostal splacony, by pozyczyc kolejny. Taka jest ekonomia, polityka.Nie tlumacz idiotom czegos czego nie widza w telewizji, czasami lepiej jest nic nie mowic niz narazac sie na krytyke, niekonstruktywna oczywiscie.
idiota to cię zrobił

Protest 2 lata 10 miesiąc temu #31341

• Ukr 729
  • Ukr 729 Avatar
Anonimie na prawde bardzo inteligentny post. Zachowaj "nie rasistko" swoje urazy na inna okazje. Choc rozumiem, ze mysli klebia sie w twojej glowie bezustannie- wszystkie dwie mysli. I prosze nie obrazac Ludzi Normalnych i Myslacych.

Protest 2 lata 10 miesiąc temu #31342

• Przyszly gagatki.
  • Przyszly gagatki. Avatar
Tymczasem w Niemczech:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Konflikt-i-starcie-w-osrodku-dla-uchodzcow-w-Hesji-Sa-ranni,wid,17874965,wiadomosc.html?

Uciekli przed wojna, czy ja ze soba przyniesli? Dlaczego emigranci maja gaz lzawiacy? Nikt ich nie przeszukal? Co jeszcze maja? Co jeszcze dostana w rodzinnych przesylkach, paczkach, kontenerach? Ale nam Pigmeje z Madagaskaru zafundowali atrakcje. Zabawa na 102 (przed numerkiem wpisz nazwe "Rudy"). I jeszcze za to MY placimy. Koszmar jakis. A to dopiero poczatek.

Protest 2 lata 10 miesiąc temu #31343

• sadf
  • sadf Avatar
A kto powiedzial, ze emigranci, uchodzcy to nie sa przykladowo bylymi wiezniami, wypuszczonymi po oblawie partyzanckiej ktora sponsorowal zachod nawiasem, przeciwko rzadowi Asada. W 2013 roku mam na mysli przykladowo wiezienie pod Aleppo gdzie kilkatysiecy wiezniow zostalo wypuszczonych na wolnosc, i sytuacja jest dokladnie taka sama jak kiedys gdy otworzono granice na kubie gdzie wiekszosc zbrodniarzy i tych politycznych takze ucieklo z kraju budujac imperium w usa. Taki przyklad tylko. Bo zwykli ludzie zostaja na swoim, tym co im zostalo. Ale dla was islam to przeciez terroryzm, tam kazdy zaklada, ze trzeba zdominowac inne narody i przejac kontrole nad europa.btw. co ciekawego bylo dzisiaj w telewizji? Jeszcze jedno pytanie jakie to uczucie bedac na emigracji, czerpiac socjal i opowiadajac sie tym samym za tym, ze emigracja innych ludzi jest niedoprzyjecia i biore udzial w protescie, opowiedz mi o tym.
ba

Protest 2 lata 10 miesiąc temu #31344

• sadf
  • sadf Avatar
Syria, to jeden z takich krajow gdzie sie nie uznaje szariatu jeden z najmniej restrykcyjnych obszarow na bliskim wschodzie, w ktorym potencjalnie jest latwo ustanowic demokracje, co widac

Protest 2 lata 10 miesiąc temu #31345

• sadf
  • sadf Avatar
Btw. I tak jestescie idiotami jak dla mnie, rasistami, hipokrytami psem ogrodnika, bez tolerancji i samodzielnego myslenia, prozni, prozni jest mi wstyd za was, nie tylko pod tym katem, rowniez w relacjach z Irlandczykami, ktorzy sa bardzo madrym narodem.

Protest 2 lata 10 miesiąc temu #31346

• Anonim
  • Anonim Avatar
sadf napisał:
Btw. I tak jestescie idiotami jak dla mnie, rasistami, hipokrytami psem ogrodnika, bez tolerancji i samodzielnego myslenia, prozni, prozni jest mi wstyd za was, nie tylko pod tym katem, rowniez w relacjach z Irlandczykami, ktorzy sa bardzo madrym narodem.
Czy Ty czytałaś Hadis-y. Jak nie to polecam , przekonasz się czego uczył Mahomet. Podejżewam że twoje poglądy zmienią się o 180stopni.
Jeszcze polecam http://www.wiocha.pl/1278834,Zniszczyli-kraj-ekonomicznie

Protest 2 lata 10 miesiąc temu #31347

• sadf
  • sadf Avatar
Mahomed nie mogl uczyc nikogo w hadisach, gdyz wszystkie zostaly napisane po jego smierci, czytalem tylko pytanie czy ty czytales calosc, czy wyrwane zdania ;)

Protest 2 lata 10 miesiąc temu #31348

• Nie rasistka
  • Nie rasistka Avatar
Ukr 729 napisał:
Anonimie na prawde bardzo inteligentny post. Zachowaj "nie rasistko" swoje urazy na inna okazje. Choc rozumiem, ze mysli klebia sie w twojej glowie bezustannie- wszystkie dwie mysli. I prosze nie obrazac Ludzi Normalnych i Myslacych.

Nie mam zamiaru obrazac Ludzi Normalnych I Myslacych a wszczegolnosci Ciebie bo do takowych sie nie zaliczasz niestety. Ciezko mi uwiezyc ze tyle mlodych europejczykow ma takie chore poglady!? I w 100% nie sa to podlady poparte doswiadczeniem.Ja tylko stwierdzam fakty ze jestescie Rasistami.A ja poprostu nie lubie Rasistow, a wszegolnosci ludzi obojetnych na cierpienie innych ludzi.

Protest 2 lata 10 miesiąc temu #31349

• protest
  • protest Avatar
o uchodźcach polecam przeczytać:

http://www.defence24.pl/247944,czy-niemcy-zmusza-polske-do-przyjecia-100-tysiecy-uchodzcow

A druga sprawa taka, gdy przyjezdżałem do Irlandii nikt mi nie dał za darmo jedzenia, pracy, noclegu, nawet z PPS miałem problem. sam uczyłem się jezyka, sam szukałem pracy i niczego nie dostałem na talerzu. A na pewno nie było by mnie stać wywalić 10 koła na transport w tym wypadku do Grecji.Wielokrotnie spotkałem sie z niby żartami odnośnie mojej polskości, gdybym był innego koloru sprawa była by w sądzie o dyskryminację. A tak no przecież białych się nie dyskryminuje, to przecież oni dyskryminują.
Rasistą nie byłem, wręcz przeciwnie, a tu było dane mi spotkać i pracować z przedstawicielami wielu nacji i orientacji. I zdanie powoli zacząłem zmieniać, zwłaszcza w stowsunku do Arabów.
Są wśród niech wspaniali ale istnieje zbyt duże ryzyko że różnice kulturowe i radykałowie którzy są wśród nich doprowadzą do ostrych konfliktów. A czy wtedy ci ochoczy pomocnicy zciągjący na pałę emigrantów wezmą za to odpowiedzialność, zapłaca za szkody? Już dochodzi do gwałtów i napaści, a czy choz jedna z tych osób próbowała przeprosić te osoby i coś z tym zrobić? Bo ja nie słyszałem. To taka trochę nagonka pod tytułem badzmy tolerancyjni, bierzmy wszystkich, ale co potem, kto za to zapłaci to już nie bardzo jest pomysł. Bo ja nie chće płacic. Na mine nikt nie płacił, socjala nie miałem i sobie poradziłem. Ja chcę płacić na moją rodzine, współobywateli, skłądki zdrowotne, a nie darmozjadów siedziących w dzielnicach muzułmanskich do krórych strach wejść, biorących kasę na 5 żon i 10 dzieci i nigdy nie pracujących.

Protest 2 lata 10 miesiąc temu #31350

• Anonim
  • Anonim Avatar
sadf napisał:
z pustego w próżne to i Salomon nie naleje
Strasznie mi Ciebie żal

Protest 2 lata 10 miesiąc temu #31351

• adfs
  • adfs Avatar
Przeciez ci napisalem po co, po to zeby wejsc na teren bogaty w surowce rozbudowac infrastrukture stworz
yc przemysl, i przyb
lizyc sie do Iranu i odebrac Rosji czesc wplywow, na milosc boska, otwarto im drzwi do europy w zamian za to, wynegocjowano to zacznij myslec

Protest 2 lata 10 miesiąc temu #31352

• uchodźcy
  • uchodźcy Avatar
Dla zainteresowanych coś więcej od osoby która tam była:

https://www.facebook.com/wojtek.wilk.12/posts/10207907189936458?fref=nf

Protest 2 lata 10 miesiąc temu #31353

• Anonim
  • Anonim Avatar
Nie rasistka napisał:
Ukr 729 napisał:

Nie mam zamiaru obrazac Ludzi Normalnych I Myslacych a wszczegolnosci Ciebie bo do takowych sie nie zaliczasz niestety. Ciezko mi uwiezyc ze tyle mlodych europejczykow ma takie chore poglady!? I w 100% nie sa to podlady poparte doswiadczeniem.Ja tylko stwierdzam fakty ze jestescie Rasistami.A ja poprostu nie lubie Rasistow, a wszegolnosci ludzi obojetnych na cierpienie innych ludzi.

Grecy przechwycili transport broni-
Najbardziej mnie martwi ile takich transportów nie zostało przechwyconych???
Nietolerancja jest niczym w porownaniu do tego co się zapowiada....

Protest 2 lata 10 miesiąc temu #31356

• Anonim
  • Anonim Avatar
Wlaśnie tego się boimy
"Nie każdy muzułmanin to terrorysta , lecz 99% terrorystów to muzułmanie..." Takie niestety są dane z ostatnich 20 lat.
My nie boimy się inności, ponieważ mieszkamy w Irlandii i spotykamy różne nacje.Jest ok póki jest spokój.My boimy się terroryzmu.Stąd niechęć do nowych przybyszów.

Protest 2 lata 10 miesiąc temu #31357

• ukr 729
  • ukr 729 Avatar
nie rasistka napisala:
"Nie mam zamiaru obrazac Ludzi Normalnych I Myslacych a wszczegolnosci Ciebie bo do takowych sie nie zaliczasz niestety."
Nie rasistko: co ty zaliczasz, kogo i jak, to naprawde mnie nie interesuje. Interesuje mnie natomiast fakt, ze zaledwie 7% emigrantow to obywatele Syrii. Pozostale 93% to obywatele Algeri, Albani, Pakistanu, czy Afganistanu. I to jest problem. Jest to zaplanowana akcja Usa i pewnego "malego" panstwa graniczacego z Syria. W wielkim skrocie chodzi o destabilizacje Europy. Moze zauwazylas, kto faktycznie sprawuje wladze w Europie i dlaczego sa to Niemcy? Uchodzca z Syrii nalezy jak najbardziej pomoc.

Do masa kalambura: nie pisz,ze islam to religia pokoju (chyba "wieczystego" dla chrzescijan). Udowodniono ci juz to na innych stronach i jakos szybko stamtad znikles.

Protest 2 lata 10 miesiąc temu #31358

• sdf
  • sdf Avatar
99 procent terrorystow to muzlumanie? Co za brednie, telewizja ci wpoila w ten pusty leb to pojecie uosobiajac je z muzlumaninem, a teraz pieprzysz na forum, ze islam jest zly nie majac pojecia o nim. Boisz sie terroryzmu, a palajac nienawiscia do islamu godzisz sie by prowadzono walke zbrojna przeciwko,, terroryzmowi ,,w krajach bliskiego wschodu, mordujac ludzi to kim ty jestes, jak nie terrorysta.

Protest 2 lata 10 miesiąc temu #31360

• sadf
  • sadf Avatar
Co poczules sie urazony, wiec postanowiles wygooglowac informacje i wkleic je tutaj, by ,,zaprzeczyc faktom,, zes nie glupi...?bo ja nie widze powiazania miedzy jej pociskiem w twoim kierunku, a twoja odpowiedzia na ten komentarz, ;mnie nie interesuje, ale interesuje mie e kilka procent to syryjczycy bla, bla, bla odpisujesz na jej komentarz jakimis bzdurami z neta, bo sie poczules urazony, bo cie zakfalifikowala do idiotow, hahaha

Protest 2 lata 10 miesiąc temu #31361

• Ukr729
  • Ukr729 Avatar
Kazdy kraj ktory ma zasoby ropy i kazdy kraj, w ktorym bank centralny nie jest w rekach Rothschildow jest krajem terrorystycznym i nalezy wprowadzic tam demokracje rodem z USA.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.269 s.