Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha

Wyróżnione ogłoszenia

Witamy, Gość

TEMAT: Wiza turystyczna do USA

Wiza turystyczna do USA 2 lata 2 tygodni temu #33224

• Wiza turystyczna do USA
  • Wiza turystyczna do USA Avatar
Witam,

Czy wyrabial ktos wizye turystyczna w Dublinie w ambadaszie USA? jak to mniejw iecej wyglada? chyba trzeba wypelnic wniosek (D) online a pozniej dopiero ma sie interview, tak?

Dzieki
Kasia

Wiza turystyczna do USA 2 lata 2 tygodni temu #33225

• nicole
  • nicole Avatar
Tak, wypelniasz wnisek on line, musisz miec zdjecia do wizy, wnisisz oplate i umawiasz sie na spotkanie. Do wniosku musisz dolaczyc dokumenty ktore beda swiadczyly o tym ze chcesz wrocic po urlopie/wycieczce do Irlandii a nie pozostac w US.

Wiza turystyczna do USA 2 lata 1 tydzień temu #33241

• Anonim
  • Anonim Avatar
Dzieki Nicole. Mozesz podac przyklad mniej wiecej jakie dokumenty moglabym dolaczyc? list od pracodawcy, payslipy, rachunki na moje nazwisko??

Dzieki Serdeczne

Wiza turystyczna do USA 2 lata 1 tydzień temu #33242

• Anonim
  • Anonim Avatar
Polecam zabrac wyciagi z kont bankowych,umowy o prace i plan podrozy.Sami staralismy sie niedawno i powiem szczerze ze konsul sprawdzil kazdy jeden kwitek.

Wiza turystyczna do USA 2 lata 1 tydzień temu #33246

• nicole
  • nicole Avatar
Prosze bardzo. Ja dostarczylam kontrakt o prace, wyciagi bankowe, umowe najmu mieszkania. U mnie nie przywiazywano zbytniej wagi do tych paperow bo ja staralam sie o wize biznesowa tylko zeby poleciec do swojej firmy, nie w celach urlopowych.

Wiza turystyczna do USA 2 lata 1 tydzień temu #33257

• Anonim
  • Anonim Avatar
Jesli ktos jedzie w celach turystycznych to juz nie jest tak latwo.Z tego co wiem to w Polsce duzo latwiej o wize turystyczna do Usa.Tutaj wiedza ze my juz raz emigrowalismy wiec mozemy zrobic to podobnie.Trzeba miec silne wiezi z Irl i im to udowodnic.U nas pan konsul wertowal i sprawdzal kazdy kwit.Wedlug mnie to trzeba miec tu naprawde swietnie platna prace albo dom...zeby przyznali wize.Zycze powodzenia :-) I milego urlopu

Wiza turystyczna do USA 1 rok 10 miesiąc temu #33430

• koszan
  • koszan Avatar
Super, dzięki :) Przyda mi się z całą pewnością :D
Czas generowania strony: 0.109 s.