Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha

Wyróżnione ogłoszenia

Witamy, Gość

TEMAT: samotna mama/samotny tata

samotna mama/samotny tata 1 rok 7 miesiąc temu #33424

• samotni rodzice
  • samotni rodzice Avatar
myślę że łatwiej jest znaleźć kogoś samotne mu ojcu niż samotnej matce. Kobiety mają instynktownie przejaw opiekuńczy nawet dla nie nie swoich dzieci co ułatwia sprawę facetom, ja natomiast rozmawiając z facetami napotykam tysiąc pytań o ojca dziecka o to dlaczego z nim nie jestem i to co będzie jak będzie chciał spotykać się, jak słyszę takie pytania to już wiem że facet nie będzie w stanie zaakceptować sytuacji w jakiej jestem.
Dzisiaj właśnie dopadła mnie straszna chandra ogółem weekendy są dla mnie straszne ale dzisiaj wyjątkowo. Nienawidzę takich dni kiedy nie mam planu na ciekawe spędzenie czasu, młody i mloda marudzą w koło że się nudzi a ja wykonując kolejne telefony do znajomych słyszę od wszystkich ze albo idą na grila albo jadą nad wode albo na wycieczkę. Nawet własna siostra mi dzisiaj odmówiła wspólnego wyjazdu bo samotna matka z dzieckiem to nieatrakcyjne towarzystwo dla pełnych rodzinek. Samotne matki nie są zapraszani na grila, wypady za miasto itp. Dla ścisłości mowie o znajomych którzy też mają dzieci w wieku podobnym do mojej pociechy, bo towarzystwa innych szukam głównie po to żeby moje dziecko miało się z kim pobawić, ale niestety koleżanki odzywają się do mnie tylko wtedy jak ich mężowie są w pracy albo mają jakieś tam plany a im się nudzi i same nie mają jak spędzić czasu. Ja już nawet nie myślę o tym żeby się z kimś wiązać, od 2 lat jestem samotną mamą i niby powinnam przyzwyczaić się do codziennych samotnych wieczorów ale czasami bardzo brakuje mi towarzystwa drugiej osoby, kogoś kto jest w stanie zrozumieć że wcale nie jest łatwo trzymać się w ryzach i się nie załamać.

samotna mama/samotny tata 1 rok 7 miesiąc temu #33425

• samotna
  • samotna Avatar
nie masz większych kłopotów. Po co ci kolejny bubek ,żeby za rok nianczyć kolejnego dzieciaka? takie problemy to nie problemy

samotna mama/samotny tata 1 rok 7 miesiąc temu #33426

• asdf
  • asdf Avatar
Jesteś samotna z dziećmi no i fajnie, że jesteś. Raczej tak już zostanie, bo marne szanse masz, że się z kimś jeszcze zwiążesz, aczkolwiek czasami...teraz jesteś samotna , masz dzieci, wspaniałe dzieci i mnóstwo wolnego czasu więc wykorzystaj. Nie twoja samotność cię przytłacza, tylko klasyczny model rodziny który się rozpadł, a ty płaczesz w poduszkę, że jest ciężko. Zbuduj sobie nowoczesny (;) ) Fajna, szczera kobieta wylewa się emocjonalnie na forum, a niewielu tak potrafi. Widzę jedną cechę, ty znasz się lepiej więc znajdż tych cech więcej i zapisz i zapamiętaj i zaakceptuj to kim jesteś i też to że już na zawsze będziesz samotna i już .

samotna mama/samotny tata 1 rok 7 miesiąc temu #33427

• Prawda
  • Prawda Avatar
Cześć. Smutne to co piszesz, niestety prawdziwe. Towarzystwo- tutaj na emigracji szczególnie- na prawdę potrafi być bardzo hermetyczne. Jestem mamą, ale nie samotną. Podaj maila jak masz ochotę, może uda nam się poznać.

samotna mama/samotny tata 1 rok 6 miesiąc temu #33444

• Fg
  • Fg Avatar
Hej!
Podaj maila!nie chce tutaj gadac

samotna mama/samotny tata 1 rok 6 miesiąc temu #33493

• jojo
  • jojo Avatar
czy polak polakowi hujem musi wszędzie być?? jebnijcie sie w ego padalce i komentujcie z głową lub wcale.... wracając do tematu - autorka powinna brać pod uwagę polski debilizm...

p.s. nie łam się mała, podaj alternatywnego maila, poczytaj wiadomości i sama podejmij decyzje.. wiem że to będzie powoli i do celu ale zawsze to jakiś początek... pozdrawiam, głowa do góry

samotna mama/samotny tata 1 rok 6 miesiąc temu #33512

• Anonim
  • Anonim Avatar
Smutne to co piszesz ale niestety prawdziwe...Pelne rodziny niechetnie beda cie widzialy w swoim 'pelnym' towarzystwie bo wg nich nie pasujesz do modelu. Druga sprawa (choc czasami zdarza sie ze prawdziwa) to fakt, ze mozesz byc potencjalnym zagrozeniem dla kobiet, ktore wlasnie maja partnerow, wiec wola one spotykac sie z toba bez nich, niz ponosic tzw. ryzyko. Tutaj sa niestety dwie strony medalu, bo znam osobiscie takie samotne mamy, ktore chwytaja sie 'kogokolwiek' zeby miec partnera. Znam takze i takie, ktory nigdy by o tym nie pomyslaly, zeby lepic sie na cudzego faceta. Takie sa smutne realia, dlatego nie zalamuj sie i nie ogladaj sie na takich ludzi. Sprobuj znalezc sobie jakies pasje, moze nauka tanca dla doroslych, kolko fotograficzne, co lubisz (na poczatek bez dzieci). Moze poznasz, akurat tez samotnego rodzica? Moze poszukaj w necie strony samotny rodzic w Galway? takich osob jak ty moze byc wiecej. Nie stron takze od wypadu do miasta ze znajomymi, ktorzy nie maja np[ dzieci, a moze wlasnie paradoksalnie poznasz kogos kto je ma? Nie zamykaj sie na swiat, tylko dlatego, ze masz paru dupkow w najblizszym otoczeniu...Na swiecie sa tez fajni ludzi i fajni samotni rodzice z dziecmi :)
Czas generowania strony: 0.113 s.