Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
Witamy, Gość

TEMAT: jak skutecznie zepsuc lodowke

jak skutecznie zepsuc lodowke 9 miesiąc 1 tydzień temu #33513

• ja
  • ja Avatar
czy ma ktos jakies sprawdszone sposoby na zepsucie lodowki prosze sie juz b.dlugo o nowa poniewaz moja cieknie i robi sie w niej lod jest za mala itp jednak wlasciciel twierdzi ze musia by byc popsuta zeby kupil nowa ma ktos jakies pomysly ?

jak skutecznie zepsuc lodowke 9 miesiąc 1 tydzień temu #33514

• ale co chcesz popsuc na siłę?
  • ale co chcesz popsuc na siłę? Avatar
Przecież właściciel się zorientuje ze specjalnie popsułeś :)jest jeden sposób jest zostaw otwarta na noc :)

jak skutecznie zepsuc lodowke 9 miesiąc 1 tydzień temu #33516

• garnek z gorącą wodą
  • garnek z gorącą wodą Avatar
p.s otwarte drzwi na noc na oścież. Jak nie zadziała po drugiej próbie to garnek z gorącą wodą otwarty do zamrażalnika kilka razy

jak skutecznie zepsuc lodowke 9 miesiąc 1 tydzień temu #33521

• ja
  • ja Avatar
wlascicielnie sprawdza tylko wysyla goscia krory ma naprawic chce sie pozbyc tej lodowki jak juz wsomniane bylo robi sie w niej lod w srodku i jest za mala nie moge sie doprosic wiec jak sie popsuje to juz nie bedzie mial wyjscia i kupi nowa .Ale co mam ja rozmrozic najpierw czy po prostu przy wlaczonej do pradu ten garnek wsadzic ?:)

jak skutecznie zepsuc lodowke 9 miesiąc 1 tydzień temu #33522

• Anonim
  • Anonim Avatar
Miałam podobną sytuację,ale z pralką.Po oględzinach mechanik stwierdził,że nie opłaca się naprawiać,lepiej kupić nową.Mój landlord to taka sknera,że przwiózł mi używana,która też bardzo szybko się zepsuła.Potem była kolejna uzywka,która prala super,ale wstyd mi było kogokolwiek zaprosić do domu,bo była tak stara,żółta i zardzewiala od dołu,że zaprotestowalam.Skończyło się na tym,że kupiłam swoją własną pralkę.Cała walka o pralkę trwała około pół roku.

jak skutecznie zepsuc lodowke 9 miesiąc 1 tydzień temu #33525

• Anonim
  • Anonim Avatar
wyrzucić z balkonu, i odstawić na swoje miejsce :)
A później towarzystwo płacze ze czynsze drożeją.

jak skutecznie zepsuc lodowke 9 miesiąc 1 tydzień temu #33526

• Leming
  • Leming Avatar
Zarób na własny dom własną lodówkę i wtedy jak będziesz miał/a swoją psuj do woli.

jak skutecznie zepsuc lodowke 9 miesiąc 4 dni temu #33548

• Rozwiazanie
  • Rozwiazanie Avatar
Pewnie lodowka jest zabudowana i nie ma cyrkulacji powietrza tyl lodowki sie grzeje i z nowa bedziesz miec ten sam problem bo wokol lodowki jest za cieplo jezeli jest pod blatem kuchennym wystarczy przy scianie w blacie nawiercic otwory cieplo ucieka zawsze do gory wiec tamtedy ujdzie

jak skutecznie zepsuc lodowke 8 miesiąc 3 tygodni temu #33601

• kkasia
  • kkasia Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Boarder
  • Oklaski: 1
To żart?! Sposoby na zepsucie lodówki?!?! Brak mi słów!ja napisał:
czy ma ktos jakies sprawdszone sposoby na zepsucie lodowki prosze sie juz b.dlugo o nowa poniewaz moja cieknie i robi sie w niej lod jest za mala itp jednak wlasciciel twierdzi ze musia by byc popsuta zeby kupil nowa ma ktos jakies pomysly ?
Czas generowania strony: 0.155 s.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem