Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
Witamy, Gość

TEMAT: Religia Pokoju

Religia Pokoju 4 miesiąc 3 tygodni temu #33818

• TakiTam
  • TakiTam Avatar

Religia Pokoju 4 miesiąc 3 tygodni temu #33821

• dasd
  • dasd Avatar
Co ten film ma wspólnego z twoim tematem ,,Religia Pokoju'', co? Przecież on nic nie prezentuje negatywnego takiego jak składanie ofiar z ludzi ku czci jakiegoś tam bożka. Typ rzucił kilka wyzwisk, bo gość mu uszkodził samochód i to ma być twoim zdaniem atak ze strony Islamu? Głupi jesteś, a ja założę się, że ten ciapaty to ma lepszy angielski od twojego, a o czyściutkim akcencie już nie wspomnę ;)( nie taki czyściutki, ale bardzo dobry plus plus plus

Religia Pokoju 4 miesiąc 2 tygodni temu #33827

• Anonim
  • Anonim Avatar
ech ciolku , uszkodzil to ubezpieczenie zaplaci , a zycze Ci aby tobie sie przytrafilo uszkodzic mu auto i ta dziewczyna byla twoja kobieta , tak muzelmanie pogardliwei mowia o niewiernych , wyzywajac od pigs pets , i ciagle uwazasz ze nic wspolnego ten gosciu nie ma z islamem ? tak jak dla zydow niezydzi nazywani sa gojami tak dla muzelmanow niewierny to swinia bo zre wieprzowine ,

Religia Pokoju 4 miesiąc 2 tygodni temu #33829

• Anonim
  • Anonim Avatar
Ale w jednym miał rację, Polscy panowie jedzą wieprzowinę i często wyglądają jak wieprze, Polaka w Irlandii zawsze rozpoznam po nadwadze i fatalnej fryzurze.

Religia Pokoju 4 miesiąc 2 tygodni temu #33834

• Alfred Nobel
  • Alfred Nobel Avatar
Na Komisji Prawnej RE., rozpoczęto dyskusję na temat wprowadzenia prawa szariatu w państwach europejskich ze względu na ilość muzułmanów,

Fragment posiedzenia Komisji Prawnej RE

Religia Pokoju 4 miesiąc 2 tygodni temu #33839

• ale duren
  • ale duren Avatar
Facet w koszuli nocnej a ten pisze że nic nie prezentuje negatywnego. Może coś szepnie Ci do ucha tym czystym akcentem jak będzie odpiłowywał Ci łeb.

Religia Pokoju 4 miesiąc 2 tygodni temu #33841

• MeeHow
  • MeeHow Avatar
Jeśli tyle z zrozumiałeś z tego o czym dyskutowali, to niewiele zrozumiałeś. Jaki trzeba być głąbem żeby uwierzyć w to że EU zastanawia się nad wprowadzeniem prawa shariatu?? Ludzka naiwność nie przestaje mnie zaskakiwać... Poszukaj, poczytaj, zrozum. A jak już zrozumiesz to tu wróć i sprostuj...
Czas generowania strony: 0.166 s.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem