Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
Witamy, Gość

TEMAT: Polska Tv

Polska Tv 4 miesiąc 2 tygodni temu #34087

• gnomy
  • gnomy Avatar
Witam zastanawiam sie nad polska Tv 'na lewo' tzn n-ka,cyfra+ i polsat na czrno od naszych rodakow,ktorzy sie tutaj oglaszaja,slyszalem ze juz za 5 euro na miesiac mozna miec,ale mam sporo obaw,mianowicie-i tutaj moje pytanie do szanownych forumowiczow:czy jak ktos taki kto instaluje i pobiera oplaty za polskie TV zostanie zlapany na tym procede rzeczy mi cos grozi bedac jego klientem?Niechce miec jakis problemow w przyszlosci,pozdrawiam

Polska Tv 4 miesiąc 2 tygodni temu #34088

• dum
  • dum Avatar
nic ci nie grozi dopoki za glosno o tym nie mowisz :)

Polska Tv 4 miesiąc 2 tygodni temu #34089

• gnomy
  • gnomy Avatar
Nie o to mi chodzi,rozumiem ze to wszystko jest 'po cichu'tylko oni chca wplat na konto lub pay pal-em,a wtedy zostaje juz slad po tobie jako kliencie

Polska Tv 4 miesiąc 2 tygodni temu #34090

• dum
  • dum Avatar
dostep mozesz sobie kupic wszedzie, jest tego pelno na internecie. Za kupienie linijki nikt cie nie skarze, szczegolnie tutaj za granica. Sam korzystam od 3 lat, obecnie place okolo 4e mc

Polska Tv 4 miesiąc 2 tygodni temu #34092

• Anonim
  • Anonim Avatar
dum napisał:
dostep mozesz sobie kupic wszedzie, jest tego pelno na internecie. Za kupienie linijki nikt cie nie skarze, szczegolnie tutaj za granica. Sam korzystam od 3 lat, obecnie place okolo 4e mc
Czesc dasz moze jakis namiar bo ze mnie teraz zdzieraja 10 euro na miesiac,dzieki

Polska Tv 4 miesiąc 2 tygodni temu #34094

• Anonim
  • Anonim Avatar
To rzeczywiscie zdzierstwo, buhahaaa...

Polska Tv 4 miesiąc 2 tygodni temu #34095

• dum
  • dum Avatar
Anonim napisał:
dum napisał:
Czesc dasz moze jakis namiar bo ze mnie teraz zdzieraja 10 euro na miesiac,dzieki

Podaj maila to wysle namiary

Polska Tv 4 miesiąc 2 tygodni temu #34101

• Dfg
  • Dfg Avatar
Ale zenada 10euro zdzieraja hahahahahahaahahahahahahahahaah

Polska Tv 4 miesiąc 2 tygodni temu #34102

• ###
  • ### Avatar
Dfg napisał:
Ale zenada 10euro zdzieraja hahahahahahaahahahahahahahahaah
a ty czasami nie montujesz tej tv kolego?

Polska Tv 4 miesiąc 1 tydzień temu #34120

• quba
  • quba Avatar
Bral ktos od niego?czy warto?15 euro/rok https://www.donedeal.ie/tv-for-sale/cryptobox-tv-polsat-nc-ppv-full-hd-/14582371

Polska Tv 4 miesiąc 1 tydzień temu #34123

• dum
  • dum Avatar
15e / rok bardzo dobra oferta, ciekawe jak to wyglada w praktyce, jezeli kanaly sie nie tna i udostepnia conajmniej 2 serwery to wygldada bardzo interesujaco ;)

Polska Tv 4 miesiąc 1 tydzień temu #34125

• Smiech
  • Smiech Avatar
O Jezu!!! Jakie to irytujace. a nie mozecie po prostu nabyc n albo polsatu cyfrowego w Polsce. full wypas za 15 euro. No chyba ze potrzebujecie 800 kanalow to co innego

Polska Tv 4 miesiąc 1 tydzień temu #34126

• Anonim
  • Anonim Avatar
No właśnie moge. Płacić złodziejom za 4x1h po 6min śmieci typu :skonsultuj się..I n ie zauważyłeś, że WSZYSTKO jest idealnie "przycięte"do "śmieci", a nie do tematu?przykład KAŻDEGO programu: 16.00nast17.00nast18.00.. Za takie gówno, to ONI powinni mi DOPŁACAĆ.
pozdrawiam wszystkich korzystających. NA POHYBEL ZŁODZIEJOM!

Polska Tv 4 miesiąc 1 tydzień temu #34128

• Smiech
  • Smiech Avatar
Anonim napisał:
No właśnie moge. Płacić złodziejom za 4x1h po 6min śmieci typu :skonsultuj się..I n ie zauważyłeś, że WSZYSTKO jest idealnie "przycięte"do "śmieci", a nie do tematu?przykład KAŻDEGO programu: 16.00nast17.00nast18.00.. Za takie gówno, to ONI powinni mi DOPŁACAĆ.
pozdrawiam wszystkich korzystających. NA POHYBEL ZŁODZIEJOM!
Troche trudno zrozumiec to co napisales. Chcesz powiedziec ze programy sie zacinaja?

Polska Tv 4 miesiąc 1 dzień temu #34144

• miszczunio
  • miszczunio Avatar
A ja proponuje tych wszystkich cwaniaczkow oferujacych uslugi nielegalnej telewizji przez internet zglaszac mailem do tvn-u polsatu lub krrit.Kradziez sygnalu tv jest przestepstwem,placac takim zbirom bierzecie udzial w przestepstwie rowniez i wczesniej czy pozniej bedziecie wzywani na swiadkow co najmniej do sadu do naszej pieknej ojczyzny,po waszych platnosciach i przelewach zawsze pozostaje slad w internecie,zglaszajac takich delikwentow prosze podac jak najwiecej detali np nazwisko,imie,adres nr tel,itd,itp

Polska Tv 3 miesiąc 3 tygodni temu #34156

• xXx
  • xXx Avatar
quba napisał:
Bral ktos od niego?czy warto?15 euro/rok https://www.donedeal.ie/tv-for-sale/cryptobox-tv-polsat-nc-ppv-full-hd-/14582371

Ico bral to ktos?warto?

Polska Tv 3 miesiąc 3 tygodni temu #34163

• a
  • a Avatar
10euro kosztuje rok - jak ktos wie jak ustawic dekoder - pozdro
Czas generowania strony: 0.174 s.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem