Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
Witamy, Gość

TEMAT: Finansowanie i pożyczki osobiste

Finansowanie i pożyczki osobiste 3 miesiąc 4 tygodni temu #34155

• josef
  • josef Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
Witam Naszym celem jest znaczne wzmocnienie podstawy ekonomicznej wszystkich moralnych i fizycznych osób praktykujących działań generujących dochód poprzez dostarczanie finance.Nous kredytowych i mikro są zaangażowani w pomoc finansowo cokolwiek problem zaopatrzył was być wiarygodni. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.
e-mail: ...

Oczekuje czytać serdecznie
Ostatnio zmieniany: 3 miesiąc 2 tygodni temu przez Marek.

Finansowanie i pożyczki osobiste 3 miesiąc 2 tygodni temu #34167

• Wkurzony
  • Wkurzony Avatar
UWAGA! UWAGA!!!Wszyscy nagle potrzebujący kasy. To jest PRZEKRĘT!!!. Kontaktujesz się Josefem.dostajesz bez kłopotu pożyczkę,umowa do podpisania,wysokość i termin spłaty, iiiiii zaczynają się schody- żąda przelewu na różne opłaty,a w sumie kredytu nie dostajesz. Josef ma Twoją kasę, a Ty większą dziurę w kieszeni. Nie daję powodu na wyśmiewania, chcę tylko ostrzec Tych,którzy chwilowo są w potrzebie finansowej. :angry:

Finansowanie i pożyczki osobiste 3 miesiąc 2 tygodni temu #34171

• 2+2
  • 2+2 Avatar
Wkurzony napisał:
UWAGA! UWAGA!!!Wszyscy nagle potrzebujący kasy. To jest PRZEKRĘT!!!. Kontaktujesz się Josefem.dostajesz bez kłopotu pożyczkę,umowa do podpisania,wysokość i termin spłaty, iiiiii zaczynają się schody- żąda przelewu na różne opłaty,a w sumie kredytu nie dostajesz. Josef ma Twoją kasę, a Ty większą dziurę w kieszeni. Nie daję powodu na wyśmiewania, chcę tylko ostrzec Tych,którzy chwilowo są w potrzebie finansowej. :angry:

Kurna dziady francowate,dlaczego jak wiesz nie udupisz ich,szkoda ludzi,wiadomo ktos kase potrzebuje,takie zycie, trzeba to na feysa udostepnic jak wiesz jaki to frajer..

Finansowanie i pożyczki osobiste 3 miesiąc 2 tygodni temu #34173

• 2xl
  • 2xl Avatar
Probowalem go namiezyc,zglosilem to na Garde,Polska Ambasada,Francuzka Ambasada,Policja Francuzka.Wszyscy maja to D.........ie .Francja nie odpowiada, Polska Ambasada i Garda wiedza,ze to jest ta sama osoba pod roznymi linkami i ogloszeniami,ale to teren Francji i nie maja mozliwosci scigania.SORRY -gowno prawda poprostu im sie nie chce,a dziad zbiera kase i okrada desperatow.Jestem bezbronny,dlatego ostrzegam innych podobnych desperatow.Jak mozesz wrzuc to na fejsa ,moze sie uda kogos ostrzec-DZIEKI ZA WSPARCIE.
Czas generowania strony: 0.140 s.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem