Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha

Wyróżnione ogłoszenia

Witamy, Gość

TEMAT: Irlandzkie obywatelstwo

Irlandzkie obywatelstwo 3 tygodni 19 godzin temu #34593

• Irlandzkie obywatelstwo
  • Irlandzkie obywatelstwo Avatar
Witam serdecznie
Chaiałbym dowiedzieć się, być może ktoś miał podobny dylemat lub słyszał o podobnym dylemacie, a mianowicie; Złożyłem papiery o Irlandzkie obywatelstwo, po wypełnieniu papierów i wysłaniu ich zorientowałem się (tak wiem , mądry Polak po szkodzie.... mleko rozlane nie ma sesnu tego rozgryzać) iż po przyznaniu obywatelstwa Irlandzkiego owe obywwatelsto może zostać odebrane, jeśli przebywa się poza Irlandią 7 lat , moje pytanie brzmi, co mi grozi gdy odbiorą mi obywatelstwo ? nei bede mógł wjechać do kraju ? grzywna ? brak prawa do irlandzkiej emerytury? dzis dostałem list iż Minister sprawiedliwości popiera moją kandydaturę na obywatela Irlandii, pytanie czy mogę jeszcze w tym momencie z tego zrezygnować ?
Wiem nie popisałem się proszę o sugestie.

Irlandzkie obywatelstwo 3 tygodni 16 godzin temu #34594

• sdfgfgsfad
  • sdfgfgsfad Avatar
Napij się melisy. Jeszcze Ci nie przyznali obywatelstwa, a ty już masz paranoje. Nie rozumiem o co ci chodzi, chyba emocje cię ponoszą. Jeśli złożyłeś wniosek to musisz udowodnić to, że żyjesz w tym kraju i płacisz podatki, które przekraczają jakaś tam wartość, a wtedy pan minister mówi ,,ok''. Jeśli ciebie tutaj nie było przez 7 lat to kto płacił rachunki? Żona, więc żona dostanie, a ty po niej. Jak nie masz kopi rachunków to jak ty to sobie wyobrażasz, że złożysz wniosek tak jak o kartę rowerową? i, że dostaniesz paszport za 2 tygodnie? No fajne, ale nie w tej bajce.
Poza tym; 1- Państwo nie może odebrać obywatelstwa, 2- Jedynie możesz się go ZRZEC, 3- Państwo może tobie NIE PRZYZNAĆ obywatelstwa, gdy się o nie starasz i NIE może Ci go ODEBRAĆ. Wesołych świąt,

Irlandzkie obywatelstwo 3 tygodni 13 godzin temu #34599

• KN1990
  • KN1990 Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
Eh..... człowieku mieszkam tu 10 lat, dostałem juz pismo że mam zrobić wpłatę 950€ i kolejny list bedzie z data ceremoni,jest przepis że jak nie mieszkasz w irlandii dłuzej niz siedem lat rząd może ci odebrac obywatelstwo i chodzi mi o to co będzie gdy czy tylko odbieraja obywatelstwo czy sa za to jakiejs kary typu ; zakaz wjazdu do Irlandii, kara finansowa itp. jak masz głupio pisać to nic nie pisz :)

Irlandzkie obywatelstwo 3 tygodni 13 godzin temu #34600

• Anonim
  • Anonim Avatar
Przebywałeś 7 lat poza IE i dostałeś obywatelstwo. Jak to zrobiłeś?

Irlandzkie obywatelstwo 3 tygodni 12 godzin temu #34601

• sads
  • sads Avatar
Nie było Cię 7 lat w kraju w którym dostałeś obywatelstwo i chcesz je oddać. Pójdziesz do więzienia a tam nie ma Doritosów i nugetsów

Irlandzkie obywatelstwo 3 tygodni 5 godzin temu #34602

• KN1990
  • KN1990 Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
Widzę że forum padło i udziela się jeden troll który ma poziom inteligencji równy 0

Irlandzkie obywatelstwo 3 tygodni 2 godzin temu #34603

• aesfg
  • aesfg Avatar
Nad rozlanym mlekiem nie ma sensu płakać, a nie rozgryzać rozlanego mleka panie inteligent. 7 lat poza Irlandią i dostałeś obywatelstwo, jak to możliwe, nie znając pełnej historii nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na twoje pytanie. Co mi zrobisz jak mnie złapiesz?

Irlandzkie obywatelstwo 3 tygodni 2 godzin temu #34604

• KN1990
  • KN1990 Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
aesfg napisał:
Nad rozlanym mlekiem nie ma sensu płakać, a nie rozgryzać rozlanego mleka panie inteligent. 7 lat poza Irlandią i dostałeś obywatelstwo, jak to pamożliwe, nie znając pełnej historii nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na twoje pytanie. Co mi zrobisz jak mnie złapiesz?
Panie inteligent klanie się czytanie ze zrozumieniem ;) pisałem wyraźnie że mieszkam tu 10lat (ciągle jestem w Irlandii) dostałem już zgodę ministra mam wpłacić 950€ i dostanę list z terminem ceremonii

Irlandzkie obywatelstwo 3 tygodni 50 minut temu #34605

• jhkg
  • jhkg Avatar
Jak już będziesz wiedział to, o co chcesz zapytać to zapraszam ponownie. Jeszcze jedno, to bym zapomniał- gratuluje obywatelstwa, więc kiedy pijemy?
Czas generowania strony: 0.116 s.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem