Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha

Wyróżnione ogłoszenia

Witamy, Gość

TEMAT: dobry dentysta na medical card?

dobry dentysta na medical card? 3 lata 4 miesiąc temu #29521

• MONRO2007
  • MONRO2007 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Boarder
  • Oklaski: 0
witam pewnie juz gdzies byl ten watek ale nie moge znalezc,czy ktos moze polecic dobrego ,naprawde dobrego dentyste najlepiej z nowoczesnymi metodami leczenia ktory przyjmuje rowniez na medical card?

dobry dentysta na medical card? 3 lata 3 miesiąc temu #29585

• ja
  • ja Avatar
nie polecam mlodego detysty blisko mostu kolo gardy masakra 3 razy zeba robilam i dalej boli bylam w pl zrobila i jest ok

dobry dentysta na medical card? 3 lata 3 miesiąc temu #29587

• Anonim
  • Anonim Avatar
Na salthill jest polski stomatolog, też na MEDICAL CARD.
Ja byłem, nie nazekam

dobry dentysta na medical card? 3 lata 3 miesiąc temu #29589

• Anonim
  • Anonim Avatar
Dental clinic na Renmore najlepiej

dobry dentysta na medical card? 3 lata 2 miesiąc temu #29879

• anonim
  • anonim Avatar
Dennis Cunningham 6 Francis Street

dobry dentysta na medical card? 3 lata 2 miesiąc temu #29880

• anonim
  • anonim Avatar
Renmore dental polecam

dobry dentysta na medical card? 3 lata 2 miesiąc temu #30028

• Anonim
  • Anonim Avatar
Najlepszy dentysta, jakiego mogę polecić to http://stomatologiaswiatkowska.pl/implantologia a wypróbowałam już wielu, warto zadzwonić i zapytać, czy przyjmuje też na medical card, bo nie korzystam z karty, więc nie wiem. Ale nawet jeśli nie to i tak wybrałabym się właśnie do tego gabinetu, leczenie bardzo skuteczne.

dobry dentysta na medical card? 3 lata 2 miesiąc temu #30030

• ciekawa
  • ciekawa Avatar
Anonim napisał:
Najlepszy dentysta, jakiego mogę polecić to http://stomatologiaswiatkowska.pl/implantologia a wypróbowałam już wielu, warto zadzwonić i zapytać, czy przyjmuje też na medical card, bo nie korzystam z karty, więc nie wiem. Ale nawet jeśli nie to i tak wybrałabym się właśnie do tego gabinetu, leczenie bardzo skuteczne.
ale jak to się ma do medical card w Irlandii
póki co to pseudo reklama jak dla mnie

dobry dentysta na medical card? 2 lata 5 miesiąc temu #32351

• lucynka66
  • lucynka66 Avatar
Pozdrawiam wszystkich i mam pytanie. Pilnie potrzebne mi wybielanie zębów. Która stomatologia estetyczna w Krakowie świadczy dobre usługi w tym zakresie? Słyszałam, że ten gabinet jest dobry http://3gdentist.eu/oferta/stomatologia-estetyczna/. Potwierdza ktoś ?

dobry dentysta na medical card? 2 lata 5 miesiąc temu #32352

• Anonim
  • Anonim Avatar
HALO TU ZIEMIA ale my jestesmy w IRLANDI i pytanie bulo o dentyste na Medical Card

dobry dentysta na medical card? 2 lata 5 miesiąc temu #32353

• Leming
  • Leming Avatar
Anonim napisał:
HALO TU ZIEMIA ale my jestesmy w IRLANDI i pytanie bulo o dentyste na Medical Card
w Irlandii są sami dobrzy i tani dentyści

dobry dentysta na medical card? 2 lata 5 miesiąc temu #32354

• Anonim
  • Anonim Avatar
lucynka spadaj z tym spamem chyba ze kasa sie z nami podzielisz

dobry dentysta na medical card? 2 lata 5 miesiąc temu #32356

• Anonim
  • Anonim Avatar
trudno polecic dobrego. Na karte medyczna masz tylko 2 srebrne wypelnienia (rakotworcze dla orgazimu, nie polecam), chyba darmowy przeglad i nieograniczona liczbe wyrwan zebow. Lepiej pojechac do Polski. Nie chodzi o kase a profesjonalizm. to tylko moja opinia

dobry dentysta na medical card? 2 lata 5 miesiąc temu #32358

• Anonim
  • Anonim Avatar
nie kazdy ma mozliwosci lub checi latac do pl...

https://www.facebook.com/groups/376069765813757/for_sale_search/?forsalesearchtype=all&query=dentysta&referral_surface=direct_link&availability=available

dobry dentysta na medical card? 2 lata 5 miesiąc temu #32368

• anonim
  • anonim Avatar
Jeśli chodzi o profesjonalizm to i tu i w Polsce jest podobnie. Wszystko zależy od tego, gdzie trafisz. Mój partner korzystał z usług pani dentystki w dużym mieście w Polsce i z czterech wypełnień 3 wypadły mu w ciągu pół roku. Na pewno Polska to nie znaczy 100% profesjonalizmu tak jak |irlandia nie oznacza 100% fuszerki.

dobry dentysta na medical card? 2 lata 5 miesiąc temu #32369

• Anonim
  • Anonim Avatar
anonim napisał:
Jeśli chodzi o profesjonalizm to i tu i w Polsce jest podobnie. Wszystko zależy od tego, gdzie trafisz. Mój partner korzystał z usług pani dentystki w dużym mieście w Polsce i z czterech wypełnień 3 wypadły mu w ciągu pół roku. Na pewno Polska to nie znaczy 100% profesjonalizmu tak jak |irlandia nie oznacza 100% fuszerki.

super w koncu ktos to napisal:)

dobry dentysta na medical card? 2 lata 5 miesiąc temu #32371

• odpowiedz
  • odpowiedz Avatar
srebrne wypelnienia masz od czworki w gore a do trojki masz biale wiec prosze sie doinformowac przed pisaniem komentarzy,
Czas generowania strony: 0.145 s.