Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha

Wyróżnione ogłoszenia

Witamy, Gość

TEMAT: gp

gp 2 lata 8 miesiąc temu #32162

• gp
  • gp Avatar
Witam
Chcialabym zmienic gp obecnie jestem u dr. Cudo. Chodzi mi o konkretnego lekarza ktory podchodzi do kazdego pacjenta indywiduanie a nie tasmowo. I jeszcze jedno, w jaki sposob moge sie przepisac bo nie mam zielonego pojecia. Z gory dzieki za info

gp 2 lata 8 miesiąc temu #32165

• Anonim
  • Anonim Avatar
Ja .. tez ostatnis zmienilam GP wlasnie z tego samego powodu.W sumie to nic nie musisz robic poszukaj sobie lekarza do ktorego chcesz chodzic podejdz do przychodni w ktorej przyjmuje na recepcji powiedz o co chodzi a tam pomoga .Ja ze swojej strony podpisalam tylko oswiadczenie o checi zmianyGP.Najlepiej miej pod reka wszystkie swoje dane to znaczy PPS numery karty medycznej jesli masz a jesli nie to dane zwiazane z ubezpieczeniem itp.To wszystko u mnie to trwalo 20 minut i po raz pierwszy od wyjscia od lekarz czulam sie leczona a nie odchaczona z listy pacjentow!!!

gp 2 lata 8 miesiąc temu #32166

• Anonim
  • Anonim Avatar
Anonim napisał:
Ja .. tez ostatnis zmienilam GP wlasnie z tego samego powodu.W sumie to nic nie musisz robic poszukaj sobie lekarza do ktorego chcesz chodzic podejdz do przychodni w ktorej przyjmuje na recepcji powiedz o co chodzi a tam pomoga .Ja ze swojej strony podpisalam tylko oswiadczenie o checi zmianyGP.Najlepiej miej pod reka wszystkie swoje dane to znaczy PPS numery karty medycznej jesli masz a jesli nie to dane zwiazane z ubezpieczeniem itp.To wszystko u mnie to trwalo 20 minut i po raz pierwszy od wyjscia od lekarz czulam sie leczona a nie odchaczona z listy pacjentow!!!

To powiedz co to za lekarz to sie przepisze... bo ja nie spotlalem tu zadnego co by mnie levzyl.

Pozdrawliam
Czas generowania strony: 0.092 s.