Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
Witamy, Gość

TEMAT: bol szyji i plecow

bol szyji i plecow 3 miesiąc 3 tygodni temu #33878

• bol szyji i plecow
  • bol szyji i plecow Avatar
czy ktos zna sprawdzonego lekarza(ortopede, neurologa itp) lub fizjoterapeute w Galway? od parunastu lat mam nasilajacy sie i ciagly bol szyji (poczatkujaca dyskopatia szyjna) i plecow w odcinku dolnym ( z dyskiem niby ok ale jakies zwyrodnienie), odwiedzilam parunastu lekarzy w pl i irlandii wszyscy kazali cwiczyc i jak nie bedzie poprawy to przyjsc na kolejna wizyte..... a bol jest dalej i coraz bardziej...czy ktos ma podobny przypadek? jakied doswiadczenie w tej kwestii? gdzie moge dostac jakas fachowa pomoc ? dzieki za pomoc z gory

bol szyji i plecow 3 miesiąc 3 tygodni temu #33880

• adamski71
  • adamski71 Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
Witam,przechodze ten sam problem.Podaje maila,mam pare spostrzeżeń i sugestii ,może będą pomocne.Pozdrawiam.Adam
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

bol szyji i plecow 3 miesiąc 3 tygodni temu #33883

• mr mr
  • mr  mr Avatar
http://www.whatclinic.com/chiropractic/ireland/county-galway/loughrea/eyre-chiropractic-clinic

mam ten sam problem, dzis bylem na pierwszej wizycie i musze powiedziec ze spoko.Pierwsza wizyta 70e ( bo bedziesz miec przeswietlenie ale nie RTG ) nastepne 40 e.
pozdrawiam

bol szyji i plecow 3 miesiąc 3 tygodni temu #33891

• Gamon
  • Gamon Avatar
mr mr napisał:
http://www.whatclinic.com/chiropractic/ireland/county-galway/loughrea/eyre-chiropractic-clinic

mam ten sam problem, dzis bylem na pierwszej wizycie i musze powiedziec ze spoko.Pierwsza wizyta 70e ( bo bedziesz miec przeswietlenie ale nie RTG ) nastepne 40 e.
pozdrawiam

Przeswietlenie to inaczej RTG

bol szyji i plecow 3 miesiąc 3 tygodni temu #33896

• Cykoria
  • Cykoria Avatar
Na wstępie powiem od razu że wkurzają mnie tego typu pytania,, Boli szukam lekarza..,,
Może zamiast szukać ,,lekarza ,,który próbuje leczyć symptomy poszukaj przyczyn bo gwarantuję ci że żaden ,,lekarz,,ci zdrowia nie uleczy .Nie tędy droga.

bol szyji i plecow 2 miesiąc 3 tygodni temu #33974

• wiki90
  • wiki90 Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
dokładnie, też nie rozumiem dlaczego ludzie zadają takie pytania w internecie zamiast udać się do lekarza i od razu rozwiązać problem...
Czas generowania strony: 0.168 s.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem