Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha

Wyróżnione ogłoszenia

OKNA i DRZWI

Top Spec Windows…

Kurier dla Wymagajacych

Kurier Irlandia-Polska-Europa.

Witamy, Gość

TEMAT: Rwa kulszowa

Rwa kulszowa 3 miesiąc 7 godzin temu #34514

• Ciekawa
  • Ciekawa Avatar
Hej czy ktoś miał tzw rwe kulszowa jestem 2miesiace po zastrzyku tzw blokadzie I niestety bol nog powrócił. Co należy robić w tym wypadku brać drugi zastrzyk czy są inne sposoby leczenia?

Rwa kulszowa 2 miesiąc 4 tygodni temu #34515

• Anonim
  • Anonim Avatar
Zakładam, że bolą Cię plecy i promieniuje ból na nogę jakby ścięgna w niej były jakby krótsze- jeśli tak, to miałem to samo - wydane dużo pieniędzy na masażystów w IRL i PL (a nawet podczas wczasów w jeszcze innym kraju bo ból nieznośny). Ulga króytkotrwała, problem często nawracający. Zrób sobie rezonans magnetyczny ( w PL prywatnie cena ok 100 eur,)-mi pokazał wypadnięty dysk, który uciskał na rdzeń kręgowy - wraz z upływem czsu ból idzie coraz niżej (ja czułem w palcach nóg). Przy braku leczenia naraziłbym się na nieodwracalne porażenie nerwów co mogłoby skutkować problemami z oddawaniem moczu/kau i erekcją. Poddałem się praktycznie niezwłocznej operacji, 1 tydz.w szpitalu, do końca życia zalecane praktykowanie zestawu ćwiczeń na wzmocnienie mięści.Dbam o siebie, robię ćwiczenia, problem zniknął a to już 5 lat :)

Rwa kulszowa 2 miesiąc 4 tygodni temu #34516

• Anonim
  • Anonim Avatar
Z tego co mi mówili różni masażyści itp to rwa kulszowa jest objawem jakiegoś wyższego urazu (np.u mnie wypadnięty dysk) a nie chorobą samą w sobie.Ja zastrzyk miałem proponowany w oczekiwaniu na operację w PL - koszt 1500zł bez możliwości refundacji. Nie wziąłem tego, wytrzymałem, ale rezonans i operację miałem wszystko na NFZ, bo wtedy nyłem kilka lat w PL.

Rwa kulszowa 2 miesiąc 4 tygodni temu #34518

• Ja
  • Ja Avatar
Właśnie mam Problem z toaleta ale mój lekarz jedynym rozwiązaniem jaki widzi to drugi zastrzyk. Nie mam sił do tej służby zdrowia

Rwa kulszowa 2 miesiąc 3 tygodni temu #34521

• Malwina
  • Malwina Avatar
Blokada nie leczy tego problemu! To tylko znieczulenie. Prosze uwazac! Czasem mowi ze sie nawet szkodzi przez to ze nie ma naturalnego.ograniczenia kiedy zaczyna bolec. Ja mialam ten sam problem. Operacja jest ostatecznoscia. Cwiczenia dzialaja cuda. Od 5 lat jestem wolna od.bolu. i bardzo trzeba na siebie uwazac. Nie dzwigac. Odpowiednio sie schylac. Mi pomogly spotkania z fizjo sportowym.

Rwa kulszowa 2 miesiąc 3 tygodni temu #34525

• viki
  • viki Avatar
z tą operacja to uważaj u jednego się powiedzie u drugiego nie , nie chcę Ciebie absolutnie straszyć ale ja bym przy kręgosłupie nie grzebała pomyśl co będzie jak coś spieprzą ..spróbuj rehabilitacji to mniej inwazyjne a może wiele pomóc. Dużo zdrowia
Czas generowania strony: 0.186 s.