Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
Witamy, Gość

TEMAT: DOBRY LEKARZ GP

DOBRY LEKARZ GP 4 lata 9 miesiąc temu #20858

• barbara202
  • barbara202 Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
WITAM

CZY MACIE MOZE JAKIEGOS DOBREGO LEKARZA GP?
MOZECIE KOGOS POLECIC?

DOBRY LEKARZ GP 4 lata 9 miesiąc temu #20859

• Anonim
  • Anonim Avatar
szukasz takiego, który pomoze poprawic zdrowie, czy takiego co da recepte na to co potrzebujesz lub zwolnienie? o tego pierwszego to raczej trudno ... niestety

DOBRY LEKARZ GP 4 lata 9 miesiąc temu #20860

• Anonim
  • Anonim Avatar
Najlepszy lekarz na jakiego trafilismy to prof. Andrew Murphy. Przyjmuje w Lackagh, kawalek za Claregalway. Telefon 091797106. Naprawde swietny lekarz, rozumie, tlumaczy, zna sie na rzeczy, ma ogromna wiedze. Z tego co wiem, inni lekarze GP w tej przychodni sa rowniez dobrzy. Swojego polecam z reka na sercu! To nie jest czlowiek od wypisywania recept na ibuprofen, tylko LEKARZ. Polecam!

DOBRY LEKARZ GP 4 lata 9 miesiąc temu #20867

• mags
  • mags Avatar
Lekarze z Lackagh są godni polecenia, szczególnie Peter Sloane, Brandan Day i Kieran Kelliher. Nie wiem nic o Andrew Murphy, ale generalnie mozna liczyć na lekarzy w tej przychodni. Jedyna osoba, któa mnie tam zawiodła była młodą lekarką, ale chyba już tam nie pracuje.

DOBRY LEKARZ GP 4 lata 9 miesiąc temu #20879

• Anonim
  • Anonim Avatar
co do powyższej przychodni to zgadzam sie w 100%

DOBRY protetyk 4 lata 9 miesiąc temu #20882

• Anonim
  • Anonim Avatar
mam prosbe kiedys sie oglaszala Pani protetyk,naprawa protez dentystycznych, czy ktos ma te namiary ?? byla z Galway,,z gory dziekuje

DOBRY LEKARZ GP 4 lata 9 miesiąc temu #20883

• michał
  • michał Avatar
jedyny dobry gp ktory jest dobry wedlug mnie i ktory wszystko dobrze wytlumaczy i ma swietne podejscie do dziecka ( nawet moja corka zaczela sie bawic w lekarza po 2 wizytach ) jest Dr Virág Fehér ktora przyjmuje w galway.szczerze polecam

DOBRY protetyk 4 lata 9 miesiąc temu #20885

• Anonim
  • Anonim Avatar
Sheridan Dental Laboratory & Denture Clinic
Unit 7 Fiontarlann Westside Enterprise Ctr Galway
tel.(091)583009
(znajdziesz na mapie)

Jeszcze pol roku temu pracowala tam Kasia, niestety nie mam do niej bezposredniego numeru.

DOBRY LEKARZ GP 4 lata 8 miesiąc temu #21028

• nicole
  • nicole Avatar
  • Wylogowany
  • Expert Boarder
  • Oklaski: -4
mags napisał:
Lekarze z Lackagh są godni polecenia, szczególnie Peter Sloane, Brandan Day i Kieran Kelliher. Nie wiem nic o Andrew Murphy, ale generalnie mozna liczyć na lekarzy w tej przychodni. Jedyna osoba, któa mnie tam zawiodła była młodą lekarką, ale chyba już tam nie pracuje.

Nie wiem kiedy bylas w tej przychodni ale Dr Peter Sloane juz tam nie pracuje bo byl tylko na rocznym kontrakcie.
Dr Kieran jest moim GP i moge powiedziec ze jest ok - przynajmniej sam nie leczy jak sie nie zna tylko zaraz referuje do szpitali i specjalistow.
Dla scislosci przychodnia to Turloughmore Medical Center

DOBRY LEKARZ GP 4 lata 8 miesiąc temu #21032

• mags
  • mags Avatar
doktor Sloane wrócił do tej przychodni jakies 2 mies temu ;)

DOBRY LEKARZ GP 4 lata 8 miesiąc temu #21039

• Maciek
  • Maciek Avatar
Byle nie do pani Cudo !!! :blink:

DOBRY LEKARZ GP 3 lata 7 miesiąc temu #25819

• Mag
  • Mag Avatar
Ja polecam węgierkę Dr Virag Feher z Tirellan Heights ,kobieta do rany przyłóż,naprawde

DOBRY LEKARZ GP 3 lata 7 miesiąc temu #25826

• Anonim
  • Anonim Avatar
ja tez chodze do dr virag gdy dziecko nie choruje to ok ale gdy trzeba z niemoiwlakiem tak jak my z naszym co 2 tyg sie zjawaic - prolblemy z nerka infekcje moczowe itd to wielce obrazona Zazwyczaj jest bardzo nie mila wiecznie zmeczona Gdy chceilismy z dzieckiem leciec do polski szukac specjalistow to awanury robila ze pi co na co skoro tu mieszkamy to tu musimy go leczyc czekalismy 9 mc na skan nerki a teraz ja oswiecilo ze dzieciak ma juz prawie rok i nie ma specjalistow w irlandii na wizyte w dublinie czeka juz 6mc i kazala na do polski leciec Sama nie wie co chce raz mowi jedno raz drugie

DOBRY LEKARZ GP 1 rok 3 miesiąc temu #33109

• Anonim
  • Anonim Avatar
A doktor Cudo to dobry lekarz bo zatanawiam sie czy warto ja wpisac do wniosku o karte medyczna?

DOBRY LEKARZ GP 1 rok 3 miesiąc temu #33110

• Anonim
  • Anonim Avatar
Jeśli chodzi o urologa to szczerze polecam dr. Feargal Quinn z Dublina, wizyta prywatna kosztuje sporo, bo 180 euro, ale tu chodzi o dziecko, więc nie rozumiem 6 miesięcznego czekania. Jak chcesz namiary to daj znać. Cudowny człowiek, starszy pan i z tego co wiem jedyny specjalista w dziedzinie urologii dziecięcej w Irlandii.

DOBRY LEKARZ GP 4 miesiąc 4 tygodni temu #34073

• wro3el
  • wro3el Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
Witam,
Jaki lekarz jest wart polecenia na gp w Galway? Prosze o jakies podpowiedzi i sugestie:-)
Czas generowania strony: 0.180 s.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem