Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
Witamy, Gość

TEMAT: okulary

okulary 2 lata 2 tygodni temu #31415

• okulista
  • okulista Avatar
witam,czy ktos robil dziecku okulary na medical card?jak to wyglada?czy sa za darmo czy cos sie placi

okulary 2 lata 2 tygodni temu #31417

• Anonim
  • Anonim Avatar
Okulista i nie wie ? ;)

Musisz podejść np do spec savera i dokładnie wypytać, z tego co wiem to przysługują okulary z okreslonego przedziału cenowego. Tylko uważaj ze spec saverem - okulary robią porzadnie ale czasem lubią się pomylić i np załozyć złe szkła (np pomylić cylindry lub osie).

okulary 2 lata 2 tygodni temu #31419

• ja
  • ja Avatar
bierzesz aplikacje od optyka (specsaver, vision express lub inny, mniejszy zaklad opyczny), wypisujesz aplikacje i wysylasz pod wskazany adres. Czekasz az wypisza. Jak odesla papiery mozesz isc na badanie, dobranie okularow, Nie placisz za okulary ktore sa najtansze ( z tego co pamietam to 29e), do oklularow drozszych doplacasz roznice. Za szkla nie placisz, chyba ze potrzebne sa jakies specjalne, to wtedy placisz ale niepelna kwote

okulary 2 lata 1 tydzień temu #31428

• okularnik
  • okularnik Avatar
Tylko podstawowe szkła są za darmo tak jak i tylko najtańsze ramki. Każdy filtr do szkła kosztuje ja jak wybrałem sobie ramki i szkła z filtrami z darmo zrobiło sie €220. Teraz ide tam tylko na badanie wypytuje o moję wyniki ( bo inaczej Ci nie podadzą ) i zamawiam w Polsce kilkukrotnie lepsza jakośc i dużo niższa cena.
Tak dla określenia różnicy w cenach dam przykład że za te za które zapłaciłem tu €220 to w Polsce wraz z badaniem wzroku oprawkami i okularami zapłaciłem 390 zł. I jakością są dużo lepsze od tych za €220 :( To jest takie naciąganie klienta wiedzą że ludzie nie wezmą darmowego badziewia i naciągają ( nie podając cen ) na inne niby lepsze okulary.

okulary 2 lata 1 tydzień temu #31435

• Kowalik
  • Kowalik Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
Pobierasz aplikacje z np Specsavers wpisujesz swoje dane I wysylasz na adres podany na aplikacji. Za 2-3 dni odsylaja Ci ten sam formularz ze swoimi pieczatkami I wtedy idziesz juz na badanie wzroku. Potem wybierasz sobie oprawki I nie najtansze jak tu niektorzy pisza tylko za 59 e I mozesz wybrac dwie. Jedne do czytania I drugie do noszenia. Obydwie gratis ma medical card. Na okulary czekasz ok 5-7 dni.

okulary 1 rok 11 miesiąc temu #31600

• Anonim
  • Anonim Avatar
ok dzieki....bylam ...zrobilam kosztowalo mnie to 100

okulary 1 rok 10 miesiąc temu #31846

• janek437
  • janek437 Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
Jest wiele internetowych sklepów optycznych, które oferują dość atrakcyjne cenowo oferty oprawek, pewnie dla dzieci też się coś znajdzie, znajoma kupowała co prawda okulary przeciwsłoneczne, ale od optyka http://opticador.pl/okulistyka nie z bazarku i sobie chwali.

okulary 1 rok 10 miesiąc temu #31848

• hahaha
  • hahaha Avatar
janek437 napisał:
Jest wiele internetowych sklepów optycznych, które oferują dość atrakcyjne cenowo oferty oprawek, pewnie dla dzieci też się coś znajdzie, znajoma kupowała co prawda okulary przeciwsłoneczne, ale od optyka http://opticador.pl/okulistyka nie z bazarku i sobie chwali.

Wątpię czy robią na medical card :)

okulary 4 miesiąc 2 dni temu #34140

• Optyk Studio
  • Optyk Studio Avatar
Polecam skorzystac z ofery Optyk Warszawa Dają 10% zniżki przy rejestracji przez stronę.
Czas generowania strony: 0.194 s.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem