Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha

Wyróżnione ogłoszenia

OKNA i DRZWI

Top Spec Windows…

DTD KURIER IRLANDIA-POLSKA

www.dtd-kurier.pl
TERMINY…

Witamy, Gość

TEMAT: okulary

okulary 2 lata 8 miesiąc temu #31415

• okulista
  • okulista Avatar
witam,czy ktos robil dziecku okulary na medical card?jak to wyglada?czy sa za darmo czy cos sie placi

okulary 2 lata 8 miesiąc temu #31417

• Anonim
  • Anonim Avatar
Okulista i nie wie ? ;)

Musisz podejść np do spec savera i dokładnie wypytać, z tego co wiem to przysługują okulary z okreslonego przedziału cenowego. Tylko uważaj ze spec saverem - okulary robią porzadnie ale czasem lubią się pomylić i np załozyć złe szkła (np pomylić cylindry lub osie).

okulary 2 lata 8 miesiąc temu #31419

• ja
  • ja Avatar
bierzesz aplikacje od optyka (specsaver, vision express lub inny, mniejszy zaklad opyczny), wypisujesz aplikacje i wysylasz pod wskazany adres. Czekasz az wypisza. Jak odesla papiery mozesz isc na badanie, dobranie okularow, Nie placisz za okulary ktore sa najtansze ( z tego co pamietam to 29e), do oklularow drozszych doplacasz roznice. Za szkla nie placisz, chyba ze potrzebne sa jakies specjalne, to wtedy placisz ale niepelna kwote

okulary 2 lata 8 miesiąc temu #31428

• okularnik
  • okularnik Avatar
Tylko podstawowe szkła są za darmo tak jak i tylko najtańsze ramki. Każdy filtr do szkła kosztuje ja jak wybrałem sobie ramki i szkła z filtrami z darmo zrobiło sie €220. Teraz ide tam tylko na badanie wypytuje o moję wyniki ( bo inaczej Ci nie podadzą ) i zamawiam w Polsce kilkukrotnie lepsza jakośc i dużo niższa cena.
Tak dla określenia różnicy w cenach dam przykład że za te za które zapłaciłem tu €220 to w Polsce wraz z badaniem wzroku oprawkami i okularami zapłaciłem 390 zł. I jakością są dużo lepsze od tych za €220 :( To jest takie naciąganie klienta wiedzą że ludzie nie wezmą darmowego badziewia i naciągają ( nie podając cen ) na inne niby lepsze okulary.

okulary 2 lata 8 miesiąc temu #31435

• Kowalik
  • Kowalik Avatar
Pobierasz aplikacje z np Specsavers wpisujesz swoje dane I wysylasz na adres podany na aplikacji. Za 2-3 dni odsylaja Ci ten sam formularz ze swoimi pieczatkami I wtedy idziesz juz na badanie wzroku. Potem wybierasz sobie oprawki I nie najtansze jak tu niektorzy pisza tylko za 59 e I mozesz wybrac dwie. Jedne do czytania I drugie do noszenia. Obydwie gratis ma medical card. Na okulary czekasz ok 5-7 dni.

okulary 2 lata 7 miesiąc temu #31600

• Anonim
  • Anonim Avatar
ok dzieki....bylam ...zrobilam kosztowalo mnie to 100

okulary 2 lata 7 miesiąc temu #31846

• janek437
  • janek437 Avatar
Jest wiele internetowych sklepów optycznych, które oferują dość atrakcyjne cenowo oferty oprawek, pewnie dla dzieci też się coś znajdzie, znajoma kupowała co prawda okulary przeciwsłoneczne, ale od optyka http://opticador.pl/okulistyka nie z bazarku i sobie chwali.

okulary 2 lata 7 miesiąc temu #31848

• hahaha
  • hahaha Avatar
janek437 napisał:
Jest wiele internetowych sklepów optycznych, które oferują dość atrakcyjne cenowo oferty oprawek, pewnie dla dzieci też się coś znajdzie, znajoma kupowała co prawda okulary przeciwsłoneczne, ale od optyka http://opticador.pl/okulistyka nie z bazarku i sobie chwali.

Wątpię czy robią na medical card :)

okulary 1 rok 5 dni temu #34140

• Optyk Studio
  • Optyk Studio Avatar
Polecam skorzystac z ofery Optyk Warszawa Dają 10% zniżki przy rejestracji przez stronę.
Czas generowania strony: 0.121 s.