Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
Witamy, Gość

TEMAT: POLSKI PSYCHOLOG

POLSKI PSYCHOLOG 6 lata 5 miesiąc temu #15090

• DARIUSZ-IE
  • DARIUSZ-IE Avatar
Witam czy ktoś wie coś na temat psychologów w Galway może ktoś miał kontakt ?
czy możecie kogoś polecić
ja znalazłem taką Panią psycholog ale nic nie wiem na jej temat ?
Ilona Haberska, jestem psychologiem i prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych. Studia psychologiczne ukończyłam na Uniwersytecie Jagiellońskim.
znajduje się Galway
jakie są koszta konsultacji ?
czy takie konsultacje obejmuje Medical Card ?

O:POLSKI PSYCHOLOG 6 lata 5 miesiąc temu #15093

• Alicja
  • Alicja Avatar
Kiedy potrzebowalam pomocy to koszty byly zbyt wysokie, bo 100e za godzinna wizyte, wiec nie skorzystalam. Dlugo trwalo, ale poradzilam sobie bez jej pomocy.
Mam nadzieje, ze jest ktos, kto napisze, ze warto wydac takie pieniadze, szczegolnie kiedy mam niezbyt dobre zdanie o polskich lekarzach tutaj.

O:POLSKI PSYCHOLOG 6 lata 5 miesiąc temu #15094

• Alicja
  • Alicja Avatar
Teraz zobaczylam twoj poprzedni post.Jesli to problemy zwiazane z alkoholem to udaj sie tu:
Grupa w Galway ,,ISKIERKA"
Mitingi odbywają się w sobotę o godz.18.30
Galway, Distillery road, Chapel Common Room (kaplica uniwersytecka)
tel. 0876685370 - Robert

Jeżeli w tym wszystkim uczestnicza inne osoby, ktore sa krzywdzone przez chorobe alkoholowa to moga chodzic na spotkania w niedziele po mszy na Claddah. Nie mam niestety namiarow, ale w kosciele na tablicy sa numery do osob, ktore prowadza takie spotkania.

Trzymam kciuki, zeby sie udalo wyprostowac. Pozdrawiam

O:POLSKI PSYCHOLOG 6 lata 5 miesiąc temu #15095

• Ola
  • Ola Avatar
Alicja napisał:
Kiedy potrzebowalam pomocy to koszty byly zbyt wysokie, bo 100e za godzinna wizyte

Ja rozumiem, ze zdobycie kazdego wyksztalcenia to czas, wysilek i pieniadze, ale €100 to duza przesada!
Przypuszczam, ze Irlandczycy chcetniej skorzystaja z pomocy lokalnego terapeuty, a polakow czesto nie stac na taka "terapie".. chyba szokowa po pozbyciu sie kasy.

O:POLSKI PSYCHOLOG 6 lata 4 miesiąc temu #16538

• nikita
  • nikita Avatar
Byłam na dwóch wizytach u pani Ilony...niestety koszt nie pozwolił mi na dalsze wizyty,choć tego potrzebowałam. Pani Ilona przyjmuje w domu, ma na piętrze pokoik w którym ma sympatyczny mały gabinet.Pani doktor miła ,lecz trudno mi powiedzieć coś wiecej, to ja więcej mówiłam,a ona tylko słuchała . Wiem ze nie przyjmuje na karte medyczną. pozdrawiam

O:POLSKI PSYCHOLOG 6 lata 3 miesiąc temu #17106

• ja
  • ja Avatar
podajcie namiary na ta pania psycholog

O:POLSKI PSYCHOLOG 6 lata 3 miesiąc temu #17114

• mag
  • mag Avatar
nie potrzebujesz namiarów na tę panią-nie polecam i mam rzeszę znajomych z Galway ,które też ci odradzą.Spróbuj w Dublinie znależć kogoś,bo ta pani sama potrzebuje terapii,ona tylko słucha.... i słucha ... i słucha ... i nie wiadomo czy ona w ogóle żyje.A wiem już jak powinna przebiegać taka terapia.Ukończone studia o niczym nie świadczą-a "naciągactwo "też o czymś świadczy

O:POLSKI PSYCHOLOG 6 lata 3 miesiąc temu #17115

• mag
  • mag Avatar
ja napisał:
podajcie namiary na ta pania psycholog
znajdź sesje terapeutyczne z psychologiem przez skypa-to terapeuta z polski z tobą rozmawia ,siedzisz w domku i taniej cie to wyniesie,absolutnie nie decyduj się na tą kobiete z Galway,bo jeśli potrzebujesz pomocy,ona ci jej nie da-dlatego wszyscy rezygnuja po pierwszej wizycie,ja po czterech

O:POLSKI PSYCHOLOG 6 lata 1 miesiąc temu #18624

• wiolam
  • wiolam Avatar
Ja polecam p. Ilonę. Nie wiem czym "mag" tak się uraziła (oraz rzesze jej znajomych zniechęcone do terapii po jednym spotkaniu). Nie zrezygnowałam ani po pierwszym, ani po trzecim spotkaniu z p. Iloną i mogę ją polecić z całego serca. Terapia zmieniła moje życie. Wątpię żeby udało mi się osiągnąć takie efekty siedząc wygodnie w domku i lecząc się przez skypa, ale może moje problemy były zbyt poważne. Moja terapia zbliża się do końca i na podstawie mojego kilkuletniego doświadczenia z tą terapeutką śmiało ją polecam. Dziwi mnie pewność, z jaką "mag" mówi, że ona nie pomaga skoro nie zdecydowała się na skorzystanie z jej pomocy a swoją opinię o jej kompetencjach bazuje na pierwszych kontaktach, w których terapeuta próbuje się jak najwięcej o pacjencie dowiedzieć słuchając go.

O:POLSKI PSYCHOLOG 6 lata 1 miesiąc temu #18626

• Bella
  • Bella Avatar
100 e za godzinę to naciągactwo ! Wiolam jeśli ktoś jest łatwowierny uwierzy we wszystko nawet w działanie i pomoc Pani która wg opinii innych tylko słucha i słucha. Nie dajecie się nabierać na takie coś. Lepiej poszukajcie rzetelnej pomocy. Często zapominamy o rodzinie lub się od niej odwracamy a może tam wypadałoby poszukać najpierw pomocy a potem szukać jej u psychologów.

O:POLSKI PSYCHOLOG 6 lata 1 miesiąc temu #18684

• wiolam
  • wiolam Avatar
100 e to rzeczywiście dużo. Na szczęście p. Ilona tyle sobie nie liczy. Nie wiem skąd taka informacja. Może inni psycholodzy tyle biorą? No nie wiem. Jeśli chodzi o to co mówisz Ty Bella, to zgadzam się, że cudownie byłoby móc się zwrócić do rodziny o pomoc. Niestety w niektórych sprawach konieczna jest pomoc fachowca. Łatwowierność nie ma tu nic do rzeczy. A tak na marginesie, p. Ilona nie tylko słucha. Gdyby tylko słuchała też bym pewnie nie wyrobiła. Pozdrawiam

O:POLSKI PSYCHOLOG 6 lata 1 miesiąc temu #18689

• Alicja
  • Alicja Avatar
wiolam, napisz coś o tej . Ilonie. jakie ma stawki? moze jakis link do jej strony... nie wiadomo jak jej szukac (no chyba, ze cos przeoczylam)

O:POLSKI PSYCHOLOG 6 lata 1 miesiąc temu #18702

• pacientka
  • pacientka Avatar
witam !jestem wlasnie na terapi od miesiaca u Pani Ilony to jej namiary 0861941889.I naprawde polecam.Mam porownanie w Galway z innymi psychologami...i z czystym sercem mowie wam,ze te 60 euro za wizyte jest warte!!!! Smiac mi sie chce widzac wypowiedzi takie jak ,,tylko sluch,slucha i slucha.... przeciez na tym polega poczatkowa praca psychologa z nami..musi,nas poznac,nasze problemy,uczucia i leki z jakimi sie borykamy na codzien...ja jestem bardzo zadowolona,po tylko dwoch pierwszych wizytach widzialam efekt ..mam na mysli,ze zaczelam z soba pracowac bo zostaly mi podsuniete przez pania ilone pewne rzeczy,....Polecam.jesi ktos szuka pomocy to ja tam napewno znajdzie.I mysle,ze warto pamietac o pewnych zasadch..Psycholog to nie wrozka ktora nam powie po pierwszym spotkaniu ,tak prosze zrobic tak i tak i bedzie dobrze.To my musimy pracowac z soba ..Psychologowie nas na to naprowadzaj ,na nasze zachamowania .leki,obawy ...to my musimy przezyc pewne sytuacje jeszcze raz i je zrozumiec....warto sie zapoznac wczesniej na czym polega praca psychologa zanim sie zacznie glupio to opisywac ..ze slucha i slucha i slucha....Cieszmy sie ,ze sa tacy ludzie ktorzy moga nam pomoc kiedy bliscy zawodza ..
Pozdrawiam wszystkich cierpiacych ..i zycze powodzenia i odwagi ,jestesmy warci pieknego zycia;-)))!!

O:POLSKI PSYCHOLOG 6 lata 2 dni temu #19413

• Blazej
  • Blazej Avatar
wow 100e za godzine, widze że nie macie na co wydawać... osobiście wole innego, polecam, znam, nie uczęszczam :)

O:POLSKI PSYCHOLOG 6 lata 2 dni temu #19414

• magda
  • magda Avatar
Jak ja lubie takich gwiazdorow jak ty
Raz kiedy na forum i ekspert w kazdym watku

POLSKI PSYCHOLOG 5 lata 9 miesiąc temu #20803

• gabi
  • gabi Avatar
Mam pytanie do Fresh Boarder ile razy w tygodniu korzystasz z usług pani Ilony?i jak długo to trwa?

POLSKI PSYCHOLOG 5 lata 9 miesiąc temu #20814

• Olga
  • Olga Avatar
Jeśli ktos nie ma się komu wyżalić to oczywiście psycholog który tylko słucha może mu się przydać ale nie powinien sie wtedy nazywać psychologiem a powiernikiem infirmacji lub ramieniem do wypłakania, stawki tez powinny byc nieco inne. Miałam przyjemność z panią psycholog w Galway lata temu, wyrzucilismy do smietnika kilkaset euro tylko po to żeby po raz kolejny przerobic to samo co robilismy juz wcześniej wielokrotnie. Myślę ze przed rozpoczęciem współpracy z psychologiem wczesniej trzeba sprawdzić jego kompetencje i gdyby to było mozliwe - iloraz inteligencji. W naszym przypadku Pani nic nam nie pomogła, nie skonstruowała ani jednego wniosku, nie skłoniła nas do żadnych refleksji, nie powiedziała nic czego byśmy już nie wiedzieli, w zasadzie to mówiła tylko: "nasz czas dziś już minął, 60 euro proszę, jutro chciałabym sie spotkać z każdym z państwa z osobna". W domyśle (2x60 euro). Związek się rozpadł z wielkim hukiem rzecz jasna i pozostał niesmak po tym jak odkryliśmy całych siebie przed pseudo specjalistą który specjaliste tylko udawał. Nie wiem czy to wspomniana Pani Ilona ale schemat pracy podobny.

POLSKI PSYCHOLOG 5 lata 9 miesiąc temu #20821

• mags
  • mags Avatar
Nie rozumiem dlaczego szukacie tylko polskich specjalistów. No chyba że nie zna się języka...
Znam irlandzką psycholog, świetna babka, ma wiele lat doświadczenia, wykłada też na uniwersytecie w Galway. Za godzinną wizytę płaci się 60 euro. Jakby ktoś chciał, to mogę podać namiary.

POLSKI PSYCHOLOG 5 lata 9 miesiąc temu #20822

• Olga
  • Olga Avatar
Po polsku jest łatwiej sie uzewnętrznić nawet jeśli świetnie zna się angielski. Są tez ludzie którzy z jakichś powodów nie ufają tutejszym specjalistom. ja np do fryzjera w Irlandii nie pójdę. :)
Czas generowania strony: 0.155 s.