Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
Witamy, Gość

TEMAT: Co sadzicie???

Co sadzicie??? 11 miesiąc 8 godzin temu #33323

• Ataki na Polakow
  • Ataki  na Polakow Avatar

Co sadzicie??? 11 miesiąc 8 godzin temu #33324

• asd
  • asd Avatar
Co mam sądzić, Jakby w Polsce osiedlali się mmmmasowo... Litwini, czy Ukraińcy, ,,zabierali pracę,, Polakom, do tego odnosząc się ich ojczystym językiem w miejscach publicznych, często hałaśliwie i wulgarnie. wyobraź sobie, że wywieszają flagi ukraińskie na samochodach, w oknach podczas jakichś uroczystości, sportowych czy innych. Albo jak chodzi Ukrainiec po polskim chodniku w ukraińskiej koszulce z godłem czy inną symboliką narodową, w nieswoim kraju to jaki będzie finał takiej opowieści?

słowo do wszystkich którzy wywieszają POLSKIE SYMBOLE NARODOWE na obczyźnie, nie wiem skąd ten pomysł ale to jest prowokacja, ty głupku skończony.

Co sadzicie??? 10 miesiąc 4 tygodni temu #33325

• Anonim
  • Anonim Avatar
popieram asd - sami sie prosicie...

Co sadzicie??? 10 miesiąc 4 tygodni temu #33333

• alka
  • alka Avatar
asd napisał:
Co mam sądzić, Jakby w Polsce osiedlali się mmmmasowo... Litwini, czy Ukraińcy, ,,zabierali pracę,, Polakom, do tego odnosząc się ich ojczystym językiem w miejscach publicznych, często hałaśliwie i wulgarnie. wyobraź sobie, że wywieszają flagi ukraińskie na samochodach, w oknach podczas jakichś uroczystości, sportowych czy innych. Albo jak chodzi Ukrainiec po polskim chodniku w ukraińskiej koszulce z godłem czy inną symboliką narodową, w nieswoim kraju to jaki będzie finał takiej opowieści?

słowo do wszystkich którzy wywieszają POLSKIE SYMBOLE NARODOWE na obczyźnie, nie wiem skąd ten pomysł ale to jest prowokacja, ty głupku skończony.
Ty sie lecz czlowieku. Co mi tu z Ukraincami wyjezdzasz? My Anglikom nie mordowalismy dzieci, kobiet i starcow a wrecz przeciwnie nasi dziadkowie krew wylali za tych nedznych tchorzy!!! Nie porownuj nas Polakow do Ukraincow bo to nie ta bajka. Ukraina nigdy NIE BYLA, NIE JEST i NIE BEDZIE w Unii Europejskiej wiec milcz nacjonalisto! Zycze ci zebys poczul na obczyznie to, co ta polska rodzina w UK!

Co sadzicie??? 10 miesiąc 3 tygodni temu #33340

• głupek
  • głupek Avatar
Co można powiedzieć jeśli głupek ubliża innym od głupków. Nie uważałeś w szkole nieuku żę porównujesz Litwinów czy Ukraińców do Polaków. Polacy przelewali krew za niejeden kraj w Europie, szczególnie podczas II wojny i zwłaszcza za Anglie ale tego to pewnie nie wiesz a angielskie nieuki pewnie też nie wiedzą. Nienawiśc do Polaków to po prostu odreagowanie zwykłej frustracji. Mają bardzo poważny problem z muzułmanami a że nie bardzo mogą coś zrobić ponieważ strach im nie pozwala to próbują odreagować na Polakach.

asd napisał:

Co sadzicie??? 10 miesiąc 3 tygodni temu #33341

• adss
  • adss Avatar
No przelewali krew przykładowo w Bitwie o Anglie wielu Polskich lotników dostało odznaczenia za zasługi w walce z myśliwcami Luftwaffe. upamiętniono ich w książkach w filmach i tak dalej. Ale czy to coś znaczy? Chcesz mi powiedzieć, że Brytyjczycy powinni witać z otwartymi rękoma Polaków, bo ci strzelali do ich wspólnego wroga? Czy ty jesteś jakiś upośledzony czy jaki jesteś. Jest 2016 rok migracja sięga tego stopnia, że ludność zaczyna wątpić w to, czy ciągle jest w swoim kraju, czy to aby jest jeszcze ich kraj. Z ekonomicznego punktu widzenia migracja sprzyja rozwojowi gospodarczemu, ale przeciętny człowiek nie dba o to, chce żyć w kraju w którym nie będzie irytował się tym że co 10 osoba na ulicy to obcokrajowiec, która mówi złamanym angielskim, więc co ty mi pierd___ o odreagowaniu frustracji, jak Polacy stanowią jedna z najliczniejszych grup etnicznych w tamtym kraju, w tym także. widzę że znasz się na wzajemnym oddziaływaniu na siebie struktur społecznych.

Co sadzicie??? 10 miesiąc 3 tygodni temu #33342

• adsd
  • adsd Avatar
Z jednej strony ludzie którzy chcą dopchać się do władzy, wykorzystują bieżącą sytuację migracyjna i oddziałując na sferę emocjonalną mas ludności wkręcają im, że język, kultura, terytorium na którym mieszkają od tysiącleci to największa wartość jaką człowiek nosi w sobie, a mając do dyspozycji internęt i tylko YouTube, choć Facebook też jest fajny to trafiają do ogromnej liczby ludzi a Ci ich popierają ich w wyborach. Ale tak już musi być równoważenie się polityki migracyjnej.bo spójrz na Paryż, na Marsylię 20 % ogólnej ludności to francuzi. Anglicy chyba to zauważyli.... i Muzłumanin czy Polak, czy każda inna narodowość która nie potrafi się przystosować do ICH społeczeństwa będzie traktowana taka samo. Nic skomplikowanego, o Patriotyzmie mówię jako skarbie i że fajnie się nim kontroluje ludzi. Więc lets go, put your colours in your life, hehe does it make sense to you?

Co sadzicie??? 10 miesiąc 3 tygodni temu #33343

• uchodźcy
  • uchodźcy Avatar
Nie piepsz głupot bo w Polsce jest ponad 1 mil Ukraińców , ok 100 tys Czeczeńców , Ukraiński czesto słchać czesto widać ich flagi i rejstracje. I jakoś ich nikt notorycznie nie atakuje. A czemu czepiają sie polaków? bo to są dupy życiowe wielkie w gębach na forach rzucające bluzgami. a jak już przyjdzie cos do czego to nikt za Tobą nie stanie a jesxcze nogę podłoży. Gdyby coś takiego spotykało jakokolwiek inną mniejszośc z afryki, Azji to już by prawnicy na tym siedzieli, organizowane były mardsze, publiczne modły muzułmanskie krótko mówiąc kupa ludzi była by w to zaangażowana. A polaczki to tylko uszy po sobie położa i pobluzgają na forach że to niby gdzie sie pchało, po co sie symbole wieszasz itp. Wieszam bo mogę, bo mam takie prawo jak każdy inny. koniec. Jakby sie wszyscy w kupie zebrali z okolicy i cisnęli władze, pozywali gazety za szeżenie ksenofobi to by sie skończyuło. Ale lepiej nie bo jeszcze z pracy wyrzuca, dom zabiorą albo i gorzej. tylko że to gorzej jest własnie teraz. Ale lepiej morde na kogoś wydrzeć zamias pomóc.

Co sadzicie??? 10 miesiąc 3 tygodni temu #33345

• asds
  • asds Avatar
Londyn''45 procent populacji stanowią migranci, Manchester 30,Leicaster 40. Jest to problem, nie byłby gdyby nie konserwatyści, ale skoro już są i chcą mieć władzę to nagłaśniają problem z cudzoziemcami, Jakaś kaczka dziennikarska, w the Times że Polak napadł na Anglika w biały dzień wystarczy żeby zbudować napięcie( tego przez ostatnie 8 miesięcy było naprawdę sporo(, a że jestem tak jak mówię w jednej z najliczniejszych grup emigracyjnych to się mnie tyczy, gdyż nie jestem u siebie w kraju. Pociesza mnie to, bo wielu Polaków tak sądzi jak ja, smutne jest to, że ty tego nie kapujesz I nie mam zamiaru upodabniać się do muzułmanów podczas modłów publicznych, bo to nie wywodzi się z mojej kultury.;) ani też nie mam ochoty stawać za Tobą jak już przyjdzie coś do czego, bo cię nie znam i mam w dupie twoje problemy, a nogę ci podłoże jak ładnie poprosisz.

Co sadzicie??? 10 miesiąc 2 tygodni temu #33353

• radekr
  • radekr Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
Popieram przedmówcę...

Co sadzicie??? 9 miesiąc 2 tygodni temu #33461

• wiki90
  • wiki90 Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
to że jesteśmy imigrantami w nie swoim kraju, nie uprawnia nas do tego abyśmy narzucali miejscowym naszą ojczyznę i pochodzenie. wyjechałeś? pracujesz? żyjesz na przyzwoitym poziomie? to się ciesz i dziękuj temu krajowi, że dał Ci takie możliwości, których Twoje ojczyzna Ci nie dała i nie narzucaj się innym. Takie jest moje zdanie. Dziekuje i pozdrawiam

Co sadzicie??? 2 tygodni 5 dni temu #34208

• rybka
  • rybka Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
popieram

Co sadzicie??? 2 tygodni 4 dni temu #34213

• Haha
  • Haha Avatar
głupek napisał:
Co można powiedzieć jeśli głupek ubliża innym od głupków. Nie uważałeś w szkole nieuku żę porównujesz Litwinów czy Ukraińców do Polaków. Polacy przelewali krew za niejeden kraj w Europie, szczególnie podczas II wojny i zwłaszcza za Anglie ale tego to pewnie nie wiesz a angielskie nieuki pewnie też nie wiedzą. Nienawiśc do Polaków to po prostu odreagowanie zwykłej frustracji. Mają bardzo poważny problem z muzułmanami a że nie bardzo mogą coś zrobić ponieważ strach im nie pozwala to próbują odreagować na Polakach.

asd napisał:

Odezwal sie inteligent, ktory o przecinkach w zdaniach nie pamieta.Przyganial kociol garnkowi.

Co sadzicie??? 2 tygodni 3 dni temu #34217

• brawo
  • brawo Avatar
Brawo, Wiki!100/100

Co sadzicie??? 2 tygodni 1 dzień temu #34218

• mizio
  • mizio Avatar
Byłem w Polsce nie dawno i szok ilu Ukraińców napotkałem ..a to w sklepie na kasie ,jako kierowca autobusu miejskiego przykre to że my wyjeżdżamy a do nas napływają obcokrajowcy

Co sadzicie??? 2 tygodni 1 dzień temu #34219

• ja
  • ja Avatar
na ulicach tez ich pełno
Czas generowania strony: 0.199 s.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem