Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
Witamy, Gość

TEMAT: Praca w hotelu ogoszenie

Praca w hotelu ogoszenie 1 tydzień 1 godzinę temu #33854

• praca w hotelu ogoszenie
  • praca w hotelu ogoszenie Avatar
Moze ktos chcialby podzielic sie opiniami o pracy w Hotelu Flannerys bo widze ze ciagle jest ogoszenie .Z tego co syszalem to niezle tam ludzi w h....ja robia .Prosze pisac.

Praca w hotelu ogoszenie 6 dni 10 godzin temu #33855

• Tam jest horror
  • Tam jest horror Avatar
Ja pracowałam tam .Teraz wiem ze jak trafie jeszcze raz na takiego szefa to zrobię wszystko żeby znalazł się w sadzie.Pan Antonio przyjmuje polki bo wie ze nie znają dobrze angielskiego i nie umieją się poskarżyć.no i polki są ładne .Wiem ze chodzi i wydziera mordę cały czas i chce zęby pokoje były sprzątane dużo szybciej niż w innych hotelach.,Wiem ze to byłą najgorsza praca jaka miałam tu w Irlandi .Jak ktoś sie zdecyduje to powinien wiedzieć ze ma swoje prawa .

Praca w hotelu ogoszenie 6 dni 9 godzin temu #33856

• Anonim
  • Anonim Avatar
aaa moze ktos mi odpowie czemu pani Joanna juz tam nie pracuje ? taka mila pani :)

Praca w hotelu ogoszenie 6 dni 7 godzin temu #33857

• Praca w hotelu ogloszenie
  • Praca w hotelu ogloszenie Avatar
Zastanawiam sie dlaczego tam nie placi sie za godzine tylko za posprzatany pokoj i dlaczego dodatkowa prace trzeba wykonywac za darmo ???W ogloszeniu jest 10.05 e za h wiec o co tutaj chodzi ?Chcialem zlozyc cv dla zony ktora szuka pracy ale z tego co syszalem lepiej tam nie isc .Pewnie dlatego ciagle szukaja nowych ludzi

Praca w hotelu ogoszenie 6 dni 5 godzin temu #33860

• jola
  • jola Avatar
Ja przepracowalam w hotelu 9 lat,ale w innym,wiadomo ciezka praca,ale to co sie dzialo we Flaner,,, to szok,bo znam pare osob co tam pracowaly,okradano ich na wyplatach,byly ponizane przez Joanne ktora zabierala wszystko z pokoi co zostawalo dla dziewczyn,alkohol,pieniadze itp,itd, najwyzszy czas nie bac sie tam pracowac,nagrywac wszystkie incydenty lub zapisywac,zapisywac wszystkie gogziny przepracowane,sama mialam taka sytuacje,ale jak napisalam skarge oficjalna ktora mnie troszke kosztowala bo pisala mi to osoba znajaca sie na rzeczy,to mialam spokoj,,a ta Pani Joanna niech sie cieszy ze nikt nie pozwal ja do sadu,,,zycze milej pracy,i glowa do gory!!!! tez mamy swoje prawa!!!!!!!!

Praca w hotelu ogoszenie 5 dni 23 godzin temu #33861

• anonim
  • anonim Avatar
jolu z tego co wiem to ty tam pracowalas i o tobie to samo mowili .kota za ogon obracasz .pozdrawiam.

Praca w hotelu ogoszenie 5 dni 23 godzin temu #33862

• Praca w hotelu ogloszenie
  • Praca w hotelu ogloszenie Avatar
Tak to ze one wchodza do pokoju przed osoba sprzatajaca I Zabiera napiwki to prawda bo tez znam osobe ktora to potwierdzic.

Praca w hotelu ogoszenie 5 dni 22 godzin temu #33863

• jola
  • jola Avatar
ja tam nie pracowalam,ale po 12 latach pobytu w Irlandii znam troche kobiet co tam pracowaly, ja pracowalam w wiekszym hotelu,nie musze pisac gdzie!! ale tam pracownika sznuja,sa nagrody,odprowadzane sa wszystkie skladki,urlop platny ,sniadania,i obiady,uniform,buty,nie musze wiecej pisac cooo????

Praca w hotelu ogoszenie 5 dni 14 godzin temu #33864

• anonim
  • anonim Avatar
mialam tam przyjemnosc tez pracowac oboz pracy i tyle placa niby za godzine a w sume wychodzi 3eu na godzine ,bo tyle w zyciu godzin za darmo to nie pracowalam .pieknie ladnie na rozmowe slzszec obiecanki a reeal jest inny .szef tam ludzi traktuje jak roboty i totalne smieci .unikajcie ten oboz pracy.

Praca w hotelu ogoszenie 5 dni 7 godzin temu #33865

• Praca w Hotelu ogloszenie
  • Praca w Hotelu ogloszenie Avatar
Moze ktos wie gdzie powinno to sie zgosic bo chyba to nie jest legalne zeby tyle placic pracownikom ?Jak szanowna pani ma czelnosc dawac ogloszenia na tej stronie tylko po to by potem ludzie zostawawali tak oszukani ?

Praca w hotelu ogoszenie 5 dni 4 godzin temu #33866

• jola
  • jola Avatar
kazdy prawnik sie tym zajmie najwyzszy czas zeby zapanowal w tym hotelu porzadek, i zeby kazdy byl traktowany jak czlowiek ,a nie jak niewolnik, znajoma jak miala isc do pracy to cala droge wymiotowala,pracowala wiecej godzin bo nie bylo ludzi do pracy ,a dostala jalmuzne ,,,,,szok,szok,szok

Praca w hotelu ogoszenie 5 dni 4 godzin temu #33867

• anonim
  • anonim Avatar
ta szanowna pani to przodownik pracy co umieszcza ogloszenie .EMILJA jak mnie dobrze sluchy doniosly .

Praca w hotelu ogoszenie 5 dni 26 minut temu #33868

• joj
  • joj Avatar
Powiem tak, za tego Agenta to na czas natrafi na kogos takiego ze sie nie pozbiera ,jak mu sad dokopie odszkodowanie,i wyruwnanie plac,i za zle traktowanie,,przeciez sa adwokaci co nie trzeba znac angielskiego bo maja polskich konsultantow,wszystko opowiedziec udowodnic,to go tak przetrzepia ze odechce sie mu wszystkiego,,burak jeden makaroniarz,,,,,

Praca w hotelu ogoszenie 4 dni 14 godzin temu #33869

• Praca w hotelu ogoszenie
  • Praca w hotelu ogoszenie Avatar
Czy ktos wie jak mozna skontaktowac sie z wlascicielem tego Hotelu bo na stronie jest tylko numer na recepcje ??

Praca w hotelu ogoszenie 4 dni 11 godzin temu #33870

• ja to ja
  • ja to ja Avatar
Ja pracowałam w Imperialu. Ci sami właściciele, te same akcje. Wykorzystywanie do granic możliwości, kradnące supervisorki. Co ja mówię - w raceweek managerowie latali po pokojach i kradli- bo to było 11 lat temu i ludzie trzaskali kasą jak szaleni. Wytrzymałam 9 miesięcy, następne 9 leczyłam przykurcze kolan bo nie mogliśmy używać windy do znoszenia brudnej pościeli i bujaliśmy się z ciężkimi worami po kilka razy dół góra , dół góra i wszystko biegiem. Teraz wiedziałabym , co zrobić. 11 Lat temu człowiek cieszył się że ma pracę.

Praca w hotelu ogoszenie 4 dni 9 godzin temu #33871

• anonim
  • anonim Avatar
ten nr tel do bezposrednio jest do tego pseldo bizmesmena a nie na recepcjie otelu bo tam sie nie pracuje bezposrednio da htelu tylko dla firmy sprzatajacej a raczej dla obozu pracy .

Praca w hotelu ogoszenie 2 dni 21 godzin temu #33873

• lol
  • lol Avatar
Podobno ten burak agent bierze do pracy tylko do 40 lat,ale rekrutacja co???

Praca w hotelu ogoszenie 2 dni 14 godzin temu #33877

• anonim
  • anonim Avatar
teraz nie ma limitu wiekowego bo mlode piekne kobiety nie chca juz pracowac w obozie pracy a ten makaroniarz lapie sie wszystkiego zeby nie stracic kontraktu ..omijacie te miejsce pracy z daleka .ale to prawda ze byl limit wiekowy .
Czas generowania strony: 0.263 s.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem