Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha

Wyróżnione ogłoszenia

Witamy, Gość

TEMAT: wyprawka 3 latka do przedszkola

wyprawka 3 latka do przedszkola 4 lata 11 miesiąc temu #23077

• mamusia
  • mamusia Avatar
Drodzy rodzice moje trzyletnie dziecko idzie od września do przedszkola na Doughisce,przy zapisywaniu dziecka do przedszkola powiedziano nam że dostaniemy listę jakie rzeczy będą potrzebne dla malucha jest już połowa sieprnia i wciąż nic nie dostałam żadnej listy a chciałabym juz zacząc kompletować co potrzebne.Czy może ktoś podpowiedzieć z własnego doświadczenia co potrzebne,co może się przydać itd,bardzo dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam

wyprawka 3 latka do przedszkola 4 lata 11 miesiąc temu #23079

• Ja
  • Ja Avatar
mamusia napisał:
Drodzy rodzice moje trzyletnie dziecko idzie od września do przedszkola na Doughisce,przy zapisywaniu dziecka do przedszkola powiedziano nam że dostaniemy listę jakie rzeczy będą potrzebne dla malucha jest już połowa sieprnia i wciąż nic nie dostałam żadnej listy a chciałabym juz zacząc kompletować co potrzebne.Czy może ktoś podpowiedzieć z własnego doświadczenia co potrzebne,co może się przydać itd,bardzo dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam
Mój synek tez idzie do przedszkola W sumie musiałam dostarczyć karte szczepien od GP , pytałam czy cos potrzeba jakies książeczki czy cos , to Pani powiedzila ze nie Na lunch musi mieć jakies owoce, serki jakas przekonske... nie wolno zadnych obiadków słodyczy itp. Dziecko musi być po prostu czyto ubrane {to chyba normalne :laugh: ),ale pani przedszkolanka mnie rozbawila Aha wpalcalam tez depozyt 25e

wyprawka 3 latka do przedszkola 4 lata 11 miesiąc temu #23081

• Anonim
  • Anonim Avatar
Ubranko na zmiane (najlepiej 2 komplety, wlacznie z majteczkami i skarpetkami)
Czasem kapcie/kalosze, w zaleznosci jaki tym podloza jest na podworku
Latem kapelusik
Dobrze tez kupic fartuszek do ochrony ubranek np.: przy malowaniu

wyprawka 3 latka do przedszkola 4 lata 11 miesiąc temu #23102

• mamusia
  • mamusia Avatar
Dziękuję za odpowiedzi-podpowiedzi,mój maluch idzie do przedszkola na Doughiska Rd koło Centry a gdzie wybierają się wasze pociechy?Czy dostałyście jakąkolwiek listę-wyprawkę?ja narazie kupiłam tylko plecaczek i lunch box,ale już teraz wiem troszkę wiecej dzięki Wam;)Tak myślałam czy potrzebne będa jakieś kolorowanki,pisaki,mazaki kredki farbki itd.Szkoda że szkoła nie czynna bo po prostu dopytałabym o wszystko,jak narazie dostałam tylko sms o dniu otwartym 30 sierpnia w Amber Hotel.

wyprawka 3 latka do przedszkola 4 lata 11 miesiąc temu #23103

• ....
  • .... Avatar
A ta kartę szczepień to dostanę bez problemu u GP?

wyprawka 3 latka do przedszkola 4 lata 10 miesiąc temu #23122

• JA
  • JA Avatar
.... napisał:
A ta kartę szczepień to dostanę bez problemu u GP?
Pewnie ze bez problemu , chyba ze masz ksiazeczke szczepien ? ja nie mam ,ale czasami daja Pozdrawiam:)

wyprawka 3 latka do przedszkola 4 lata 10 miesiąc temu #23136

• areo
  • areo Avatar
Ciuszki na przebranie i lunch box to wszystko co potrzeba do przedszkola. Kredki, farbki i inne przybory sa niepotrzebne, to nie Polska gdzie trzeba za wszystko dodatkowo placic. Fartuszki tez sa nie potrzebne bo z tego co wiem od znajomej sa na stanie przedszkola i panie uzywaja ich podczas malowania, zabaw z woda etc. Jesli chodzi o zawartosc lunch boxa to zwykly jogurcik, owoc czy kanapka wystarczy-zalezy od tego co dziecko lubi-slodycze pewnie mozna miec tak jak w szkolach tylko w piatek. A karte szczepien mozna dostac bez problemu u gp -wystarczy poprosic. :)
Czas generowania strony: 0.131 s.