Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha

Wyróżnione ogłoszenia

Witamy, Gość

TEMAT: szkola w oranmore dla chłopców

szkola w oranmore dla chłopców 5 lata 2 tygodni temu #23303

• wisnia
  • wisnia Avatar
:( hej mam takie pytanie do Mam chłopców idących do szkoly w oranmore . moj syn zaczyna pierwszą klase i nie jestem pewna w co mam go ubrac ?? kupiłam wszystko co było na kartce z ubraniami ale nie mam pojecia czy zalozyc mu siwe spodnie + koszula +krawat+ sweter czy moze dresowe spodnie + koszulka siwa+ bluza ?? moze jakies podpowiedzi . nie chce zeby piewszego dnia syn sie stresowal ubraniem to dla niego nowa szkola wiec prosze o pomoc!!

szkola w oranmore dla chłopców 5 lata 2 tygodni temu #23307

• xo
  • xo Avatar
Dresowe spodnie i bluza są na PE (W-F).

szkola w oranmore dla chłopców 5 lata 2 tygodni temu #23310

• Anonim
  • Anonim Avatar
Mam 2 synów w tej szkole (2 i 6 klasa) i z doświadczenia wiem, że chłopcy tam na co dzień chodzą w dresach, ponieważ niemal na każdej przerwie mają zajęcia sportowe na boisku. Jest to i wygodne i praktyczne. Moi również dziś poszli w dresach. Jeśli w jakiś dzień będzie konieczny krawat itd. to wczęśniej dostaniecie informację, że obowiązuje full uniform (zaledwie kilka dni w roku). Pozdrawiam :)

szkola w oranmore dla chłopców 5 lata 2 tygodni temu #23335

• mama
  • mama Avatar
Witam mam takie pytane ile czasu wasze dzieci potrzebowaly, ktore nie znaly j.angielskiego, a zaczely uczeszczac do szkoly od junorow po jakim czasie dzieci zaczynaja uzywac angielskiego i jak sobie radzily w szkole praktycznie nic nie rozumiac

szkola w oranmore dla chłopców 5 lata 2 tygodni temu #23337

• Anonim
  • Anonim Avatar
Mam dzieci w 5 klasie, 2 klasie i w senior infants. Żadne z nich nie miało problemów w szkole z powodu nieznajomości języka, a wręcz przeciwnie. Dostali dużo pomocy ze strony szkoły np. dodatkowe lekcje angielskiego w pierwszych 2 latach. Ogólnie już po pół roku szkoły rozumieli nauczyciela, w kolejnym roku mówili już po angielsku i byli komunikatywni. Natomiast w pierwszej klasie już jest jest całkiem dobrze :)
Czas generowania strony: 0.106 s.