Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
Witamy, Gość

TEMAT: Gdzie zapisac pieciolatka

Gdzie zapisac pieciolatka 4 lata 5 miesiąc temu #25991

• Dodakowe zajęcia dla pięcio latka
  • Dodakowe zajęcia dla pięcio latka Avatar
Macie może jakies doswiadczenia jesli chodzi o dodatkowe zajęcia dla dziecka gdzie mozna by zapisac 5 latka??Jakieś ciekawe i sprawdzone miesca gdzie dzieci sie dobrze czują i mogą rozwinąć i sprawdzić swoją sprawnosc co moglo by naprowadzic dziecko do wyksztalcenia pozniejszych zainteresowan i aktywnego stylu zycia??albo lekcje gry na pianinie albo zabawy z muzyką???cokolwiek ...moze zajęcia karate??nie wiem gdzie mam szukac a poza tym wolalabym polecone przez kogos

Gdzie zapisac pieciolatka 4 lata 5 miesiąc temu #25998

• Rysia
  • Rysia Avatar
Wystarczy dziecku chodzenie do szkoly 5 razy w tygodniu. Pozostale dwa pozwol mu zostac dzieckiem....

Gdzie zapisac pieciolatka 4 lata 5 miesiąc temu #26007

• po co
  • po co Avatar
Rysia napisał:
Wystarczy dziecku chodzenie do szkoly 5 razy w tygodniu. Pozostale dwa pozwol mu zostac dzieckiem....
A na pewno wyrośnie na jakiegoś drecha, albo odludka, bo będzie tylko przed kompem siedzieć albo innymi elektronicznymi gó..... ,które nie rozwijają tylko upośledzają jeszcze bardziej, popieram żebyś czymś poza komputerem dziecko zainteresowała jeżeli nie jedno to inne się mu spodoba,ale taka rada jak tej osoby tu to porażka, dziecko może zostać dalej dzieckiem bo jeśli zostanie zapisane na coś to tam też są dzieci rozwinie się bardziej przynajmniej, a to też dla niego może być zabawa, w zależności jakie dodatkowe zajęcia się wybierze, dlatego nie rozumiem takiej osoby co pisze takie rzeczy jak ten komentarz cytowany, najlepiej zamknąć dziecko w domu, niech siedzi przed kompem i nic nie robi w życiu, zero zainteresowań czy czegokolwiek , to potem wyrastają takie drechy i inne, bo sobie biorą "zainteresowania" od podobnych rówieśników czyli alkohol seks i fajki. Powodzenia w wychowywaniu..

Gdzie zapisac pieciolatka 4 lata 5 miesiąc temu #26011

• Anonim
  • Anonim Avatar
Popierem dziecko musi miec zainteresowania a rodzice musza mu pomuc je rozwijac jak mij maly podeosnie tez chce go zapisac wlabsie na jakis taniec i karate

Gdzie zapisac pieciolatka 4 lata 5 miesiąc temu #26014

• Anonim
  • Anonim Avatar
Pozwol dziecku byc dzieckiem... czy to oznacza siedzenie w domu? Granie na komputerze? Wybacz, ale twoj poziom wypowiedzi jest na tyle niski, ze jedyne co moge napisac, ze Ci wspolczuje bardzo....
Szok normalnie...

Gdzie zapisac pieciolatka 4 lata 5 miesiąc temu #26016

• po co
  • po co Avatar
Anonim napisał:
Pozwol dziecku byc dzieckiem... czy to oznacza siedzenie w domu? Granie na komputerze? Wybacz, ale twoj poziom wypowiedzi jest na tyle niski, ze jedyne co moge napisac, ze Ci wspolczuje bardzo....
Szok normalnie...
Tak dla większości rodziców dokładnie to,to oznacza.Napisałem jak większość rodziców robi, co nie znaczy ,że ja tak robię/ bym robił, no tak nie każdy potrafi zrozumieć proste słowa, widać Ty nie potrafisz, po prostu ograniczają je , m. in. komputerami ,tabletami itd. itp. widać oburzyła się osoba, która tak pewnie robi Swoim dzieciom to ją gdzieś tam zabolało bo inaczej byś się nie oburzyła/ł gdybyś zrozumiał/a o co mi chodziło. Przykre. Tak to jest przykre heh..to ja współczuję Tobie ,że nie zrozumiałaś/eś nic a nic z mojej wypowiedzi.

Gdzie zapisac pieciolatka 4 lata 5 miesiąc temu #26033

• Anonim
  • Anonim Avatar
Anonim napisał:
Popierem dziecko musi miec zainteresowania a rodzice musza mu pomuc je rozwijac jak mij maly podeosnie tez chce go zapisac wlabsie na jakis taniec i karate
zapisz go na jezyk polski , bo jak ma tak pisac jak ty to masakra jakas...

Gdzie zapisac pieciolatka 4 lata 5 miesiąc temu #26036

• anonim
  • anonim Avatar
Widac, ze osoba, ktora blysnela tutaj rada na temat wychowania dzieci nie radzi sobie z krytyka. Stad te anonimy :P

Gdzie zapisac pieciolatka 4 lata 5 miesiąc temu #26039

• po co
  • po co Avatar
Tzn. która? ja przynajmniej cokolwiek wpisałem ,a nie mam anonim, mógłbym równie dobrze wpisać dowolne imię heh, ja bym dziecku zapewnił wiele, a nie tylko najnowszą zabawkę czy tablet czy inne gó... jak już pisałem , jest wiele innych ciekawych rzeczy na świeżym powietrzu choćby, albo edukacyjnych, choćby zaczynając od Aquarium w Galway. Czy też wspomniane zajęcia pozalekcyjne ,co osoba ,która otworzyła ten temat chciała żeby jej polecono bo chciała czymś dziecko zainteresować i chwała jej za to.

Gdzie zapisac pieciolatka 4 lata 5 miesiąc temu #26040

• Anonim
  • Anonim Avatar
najelpiej zapisujcie dzieci w tygodniu do szkoly Irlandzkiej w weekendy do Szkoły Polskiej i na nocki do szkoły Francuskiej ! POWODZENIA MAMUSIE

Gdzie zapisac pieciolatka 4 lata 5 miesiąc temu #26044

• Anonim
  • Anonim Avatar
Dziewczyny moja córka gra w piłkę nozna w każdy czwartek na westside na przeciwko stacjii benzynowej w takiej hali maja zabawy z piłka itp godzina od 15.30 za 3e jak się nudzicie z dzieciaczkami to zapraszam :)

Gdzie zapisac pieciolatka 4 lata 5 miesiąc temu #26046

• :))
  • :)) Avatar
Otworzylam i zobaczylam 9 odpowiedzi na moj wątek pomyslalam 9 roznych pomyslów i relacji z zajęć Waszych dzieci a tu same klótnie i "dobre" rady naszych rodaków:)))ah Polacy...ale przynajmniej niektorzy mądrzy popierają moje podejście...przede wszystkim ja nie chcę mojego dziecka do niczego zmuszac chcę zeby poszedl i sprawdzil co mu odpowiada, a nie na sile zapisywac gdzie popadnie, narazie ma prywatne lekcje plywania ktore z reką na sercu polecam i do szkoly jezykowej w soboty tez z radoscią biega, na pilce noznej raz byl ale smiechu mialam z niego co niemiara bo zamiast probowac grac(bo trudno wymagac od 5 latka zeby gral)turlal sie i nie wykazywal zadnego zaiteresowania pilką wiec odstawiam pilkę nozną moze nie na zawsze ale na jakis czas:)chodzi mi glownie o info gdzie i w jakie dni odbywają sie jakies zajecia ktore przewaznie trwają godzinę wiec nie uwazam zebym wiele zabierala z jego dziecistwa a dala mu szanse odkryc co lubi i przede wszytstkim nic na sile:)Takze bede wdzieczna za informacje bez zgryzliwych uwag bo kazdy robi to co uwaza za najlepsze dla swojego malucha:)

Gdzie zapisac pieciolatka 4 lata 5 miesiąc temu #26047

• pilka na west side
  • pilka na west side Avatar
A czy tam tylko piłka nożna jest?czy jedna godzina i wszystkie zajecia sie odbywaja bez podzialu na dyscypliny?jakies ograniczenia wiekowe są?Dzieki za pierwszą informację, mozliwe ze ktoras z mam skorzysta:)

Gdzie zapisac pieciolatka 4 lata 5 miesiąc temu #26048

• po co
  • po co Avatar
:)) napisał:
Otworzylam i zobaczylam 9 odpowiedzi na moj wątek pomyslalam 9 roznych pomyslów i relacji z zajęć Waszych dzieci a tu same klótnie i "dobre" rady naszych rodaków:)))ah Polacy...ale przynajmniej niektorzy mądrzy popierają moje podejście...przede wszystkim ja nie chcę mojego dziecka do niczego zmuszac chcę zeby poszedl i sprawdzil co mu odpowiada, a nie na sile zapisywac gdzie popadnie, narazie ma prywatne lekcje plywania ktore z reką na sercu polecam i do szkoly jezykowej w soboty tez z radoscią biega, na pilce noznej raz byl ale smiechu mialam z niego co niemiara bo zamiast probowac grac(bo trudno wymagac od 5 latka zeby gral)turlal sie i nie wykazywal zadnego zaiteresowania pilką wiec odstawiam pilkę nozną moze nie na zawsze ale na jakis czas:)chodzi mi glownie o info gdzie i w jakie dni odbywają sie jakies zajecia ktore przewaznie trwają godzinę wiec nie uwazam zebym wiele zabierala z jego dziecistwa a dala mu szanse odkryc co lubi i przede wszytstkim nic na sile:)Takze bede wdzieczna za informacje bez zgryzliwych uwag bo kazdy robi to co uwaza za najlepsze dla swojego malucha:)
No i gra gitara ;) pozdrawiam :)

Gdzie zapisac pieciolatka 4 lata 5 miesiąc temu #26049

• anonim
  • anonim Avatar
po co napisał:
Tzn. która? ja przynajmniej cokolwiek wpisałem ,a nie mam anonim, mógłbym równie dobrze wpisać dowolne imię heh, ja bym dziecku zapewnił wiele, a nie tylko najnowszą zabawkę czy tablet czy inne gó... jak już pisałem , jest wiele innych ciekawych rzeczy na świeżym powietrzu choćby, albo edukacyjnych, choćby zaczynając od Aquarium w Galway. Czy też wspomniane zajęcia pozalekcyjne ,co osoba ,która otworzyła ten temat chciała żeby jej polecono bo chciała czymś dziecko zainteresować i chwała jej za to.

Chodzilo mi o wpis 'pozwol dziecku byc dzieckiem'. Tez jestem za dodatkowymi zajeciami dla dzieci i sama chetnie swoje na takie zapisze. Nie chce aby moje dziecko czas wolny spedzalo przed komputerem albo tv, chce zeby aktywnie spedzalo czas wolny, pilka nozna , karate, basen, jak najbardziej.

Gdzie zapisac pieciolatka 4 lata 5 miesiąc temu #26050

• anonim
  • anonim Avatar
Anonim napisał:
najelpiej zapisujcie dzieci w tygodniu do szkoly Irlandzkiej w weekendy do Szkoły Polskiej i na nocki do szkoły Francuskiej ! POWODZENIA MAMUSIE

Moje dziecko chodzi do przedszkola irlandzkiego w tygodniu a w soboty do polskiej szkoly? Co w tym zlego?

Gdzie zapisac pieciolatka 4 lata 5 miesiąc temu #26051

• Anonim
  • Anonim Avatar
anonim napisał:
Anonim napisał:

Moje dziecko chodzi do przedszkola irlandzkiego w tygodniu a w soboty do polskiej szkoly? Co w tym zlego?
moje tez chodzi w sobote do pl szkoly, i zastanawiam sie czy nie zapisac na pilke nozna albo do zuchow... poza tym aktywnie spedzamy weekendy, zwiedzajac okolice, kozystajac z roznych atrakcji( jaskinia Ailwee, kopalnia , muzea, oceanarium... zawsze sie cos znajdzie)

Gdzie zapisac pieciolatka 4 lata 5 miesiąc temu #26052

• Anonim
  • Anonim Avatar
Polecam lekcje basenu.

Gdzie zapisac pieciolatka 4 lata 5 miesiąc temu #26053

• jagru
  • jagru Avatar
Grupa ma 5osob jak do tej pory przedział od 3do 7 lat fajna zabawa dla dzieciaczków a mamy mogą posiedzieć przez godzinkę i odpoczywac

Gdzie zapisac pieciolatka 4 lata 5 miesiąc temu #26057

• namiary
  • namiary Avatar
a podałabys jakies namiary do siebie to mi wytlumaczysz jak tam trafic bo ja z drugiej strony miasta mieszkam???mozesz mi wyslac na maila numer tel?Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Czas generowania strony: 0.141 s.