Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha

Wyróżnione ogłoszenia

Witamy, Gość

TEMAT: Euro Fun - wizyta Burmistrz Galway

Euro Fun - wizyta Burmistrz Galway 6 lata 1 miesiąc temu #16575

• Eugen
  • Eugen Avatar
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.319273671490922.74561.221952601223030&type=1

O:Euro Fun - wizyta Burmistrz Galway 6 lata 1 miesiąc temu #16578

• Agata
  • Agata Avatar
Spoko, fajnie ze to zorganizowaliscie, ale jedzenie to mogloby troche bardziej estetycznie wygladac, bo szczerze mowiac to patrzac na te zdiecia wpolczulam tej Burmistrz, ze musi probowac... malo zachecajace.

O:Euro Fun - wizyta Burmistrz Galway 6 lata 1 miesiąc temu #16581

• Darek
  • Darek Avatar
cześć Agato jak umiesz kogoś krytykować może Przyszła pomóc a nie opisywać takich bzdur kogoś krytykujesz a nic nie umiesz zrobić sama pozdrowieni ............

O:Euro Fun - wizyta Burmistrz Galway 6 lata 1 miesiąc temu #16583

• Agata
  • Agata Avatar
Darek napisał:
cześć Agato jak umiesz kogoś krytykować może Przyszła pomóc a nie opisywać takich bzdur kogoś krytykujesz a nic nie umiesz zrobić sama pozdrowieni ............

-a skad takie wnioski, ze "nic nie umiem sama" ? :ohmy: Po prostu taka byla moja refleksja po obejrzeniu tych zdiec, ze jedzenie wygladalo nieestetycznoe -niestety - nie wiem co tu jest bzdura, bo kazdy kto zna sie na rzeczy powie to samo. Oprocz tego, ze dobrze smakuje, powinno tez dobrze wygladac.

O:Euro Fun - wizyta Burmistrz Galway 6 lata 1 miesiąc temu #16585

• gość
  • gość Avatar
Agata ma rację. Magda Gessler by tam nie zjadła na pewno ;)

O:Euro Fun - wizyta Burmistrz Galway 6 lata 1 miesiąc temu #16608

• Darek
  • Darek Avatar
Dużo gadzie a mało robicie ino innych obgadujecie tylko a sami nie możecie nic zrobić to po kaście co u miecie zrobić zgłoście się do nas ......

O:Euro Fun - wizyta Burmistrz Galway 6 lata 4 tygodni temu #16619

• Agata
  • Agata Avatar
Darek napisał:
Dużo gadzie a mało robicie ino innych obgadujecie tylko a sami nie możecie nic zrobić to po kaście co u miecie zrobić zgłoście się do nas ......

"po kascie"??? czytajac twoje posty, nie dziwie sie juz, ze to wygladalo tak jak wygladalo..

O:Euro Fun - wizyta Burmistrz Galway 5 lata 10 miesiąc temu #18799

• Malwina:)
  • Malwina:) Avatar
Ok, to ja się zgłaszam. Jak można przyłączyć się do stowarzyszenia. Czy na początku staje się wolontariuszem? Wykształcenia stricte pedagogicznego jeszcze nie mam (planuje zrobić kurs pedagogiczny w tym roku).
Czas generowania strony: 0.118 s.