Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha

Wyróżnione ogłoszenia

Witamy, Gość

TEMAT: Polska Szkoła dla dzieci

Polska Szkoła dla dzieci 4 lata 10 miesiąc temu #23301

• anielaaa
  • anielaaa Avatar
Witam.
Ostatnio rozmawialam z moje kolezanka ktora zapisala dzieci do darmowej polskiej szkoly dzialajacej poprzez internet. http://www.libratus.edu.pl

Myslalam o tym samym, gdyz nie zamierzam placic 14 euro za kazdy dzien mojego dziecka w polskiej szkole w galway. Z tego co pisze na stronie internetowej szkola ma wszystkie upowaznienia prawne, wystawia rowniez panstwowe legitimacje i zajecia odbywaja sie online. Dzieki temu nie bede musiala tez dowozic dziecka do miasta. Chcialam tylko przed zapisaniem dowiedziec sie czy ktos jeszcze zapisal tam swoje dzieci? Macie jakies doswiadczenia z ta polska szkola?

Polska Szkoła dla dzieci 4 lata 10 miesiąc temu #23304

• mała mi
  • mała mi Avatar
A zamierzasz płacić za internet?
Najlepiej to wszystko darmo

Polska Szkoła dla dzieci 4 lata 10 miesiąc temu #23306

• anielaaa
  • anielaaa Avatar
I tak place za internet.

Polska Szkoła dla dzieci 4 lata 10 miesiąc temu #23313

• pw
  • pw Avatar
AAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAhahahhHHAhAHHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHHAHAH
ludzie trzymajcie mnie
14 euro nie zamierza zaplacic hahahahahahahahahah chyba socjal za malo daje
lepiej miec 14 w kieszeni i dziecko analfabete ueheheheueheheuehehehe
a i szkola musi byc internetowa bo w irlandii mozna miec internet hahahaahhahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhahhahahhaaaaaaaaaaaaaahhhaahhhahahha
mieszka w irlandii i dziecko do polskiej szkoly WTF!?!?!?!?!?!?!hahahhahahahahhaahahahahhahah

Polska Szkoła dla dzieci 4 lata 10 miesiąc temu #23321

• gosc
  • gosc Avatar
Widzę niezły ubaw hehe, za dużo piwka? :D
Jeśli się ma samodyscyplinę, chęci i wiedzę to można samodzielnie. Na wyspach jest coraz więcej rodzin, które uczą dzieci w domu. Moim zdaniem dziecku zawsze będzie lepiej wśród rówieśników, mimo, że trzeba zapłacić to warto. Dziecko się uczy innych charakterów, zachowań i norm. Żyjemy w kraju gdzie raczej nie ma - ten jest lepszy bo ma zabawkę- bo są one tanie i każdego na nie stać, więc dzieci wymieniają się doświadczeniem a nie zazdrością. Teraz mamy dwie polskie szkoły: Polską Szkołę na Mervue, która uczy wszystkiego o Polsce, gramatykę itd, oraz szkołę Ene Due Rabe, która uczy przez zabawę i dodatkowe dzieciowe umiejętności. Do wyboru do koloru :) No chyba, że za daleko, bo dojeżdżanie godzinę w jedną srone, może być baaardzo uciążliwe.

Polska Szkoła dla dzieci 4 lata 10 miesiąc temu #23324

• mała mi
  • mała mi Avatar
Ubaw ubawem
Piwko piwkiem ale jak ktoś pisze nie zamierzam a później nie kuma sarkazmu bo i tak płaci za internet to aż się płakać chcę
Biedne dzieciaki takich pazerniakow

Polska Szkoła dla dzieci 4 lata 10 miesiąc temu #23326

• Anonim
  • Anonim Avatar
pw napisał:
AAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAhahahhHHAhAHHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHHAHAH
ludzie trzymajcie mnie
14 euro nie zamierza zaplacic hahahahahahahahahah chyba socjal za malo daje
lepiej miec 14 w kieszeni i dziecko analfabete ueheheheueheheuehehehe
a i szkola musi byc internetowa bo w irlandii mozna miec internet hahahaahhahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhahhahahhaaaaaaaaaaaaaahhhaahhhahahha
mieszka w irlandii i dziecko do polskiej szkoly WTF!?!?!?!?!?!?!hahahhahahahahhaahahahahhahah

Problemy z głową???? Chodzi o naukę polskiego, naukę poza uczęszczaniem do szkoły irlandzkiej. Także gdzie tu analfabetyzm??? Ja osobiście swoich dzieci do "polskiej" szkoly nie daję, bo ta szkola w Galway, to jedno wielkie nieporozumienie . Może warto spróbować właśnie czegoś takiego, co oferuje szkoła internetowa. Co do kontaktów z rówieśnikami, to podczas prawie 6-cio godzinnego pobytu w szkole, dzieci maja go sporo. Nie mówiąc już o zabawach na placach zabaw, esteitach....itd.

Polska Szkoła dla dzieci 4 lata 10 miesiąc temu #23327

• Anonim
  • Anonim Avatar
Uściślijmy, że Ene Due Rabe nie jest polską szkołą, tylko szkołą językową, w której język polski jest jednym z języków do wyboru.
A fakt jest taki, że każdy ma prawo wyboru gdzie i jak chce uczyć swoje dziecko. Moim zdaniem nauka w szkole wśród rówieśników jest bardziej efektywna i dlatego moje dzieci chodzą do Polskiej Szkoły. Jeśli jednak ktoś uważa inaczej, to jego prawo. Pozdrawiam :)

Polska Szkoła dla dzieci 4 lata 10 miesiąc temu #23331

• T.
  • T. Avatar
Szkoła Libratus reklamuje się jako "bezpłatna nauka dla polskich dzieci na całym świecie". Jest to nieprawda - jedyne co dzieci dostają za darmo w tej szkole to zapisanie do szkoły. Za konsultacje (pomoc w nauce) trzeba płacić. Równocześnie nic nie wiadomo o jakości ich oferty, kadrze pedagogicznej (kto udziela korepetycji? czy mają doświadczenie w pracy z dziećmi dorastającymi na emigracji?), efektach ich pracy (wynikach uczniów podczas zeszłorocznych egzaminów w szkołach), wykorzystywanych do pracy narzędziach... Jak dla mnie-zbyt dużo niewiadomych, aby tę szkołę polecać.

Polska Szkoła dla dzieci 4 lata 10 miesiąc temu #23430

• Anonim
  • Anonim Avatar
Właśnie zaczęlismy naukę w szkole Libratus. Narazie dwa tygodnie więc niewiele mogę powiedzieć. Czy ktoś z dłuższym stażem mógłby się wypowiedzieć?
Czas generowania strony: 0.142 s.