Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
Witamy, Gość

TEMAT: Polska Szkoła

Polska Szkoła 1 rok 3 miesiąc temu #34192

• Polska Szkoła
  • Polska Szkoła Avatar
Niezadowolonym z podwyżki czesnego w Polskiej Szkole w Galway, przypominam, że trwają zapisy do Polskich Szkół Internetowych Libratus. Dziecko otrzymuje legitymację szkolną i świadectwo (a nie certyfikat).
Można również spróbować skontaktować się z Polską Szkołą w Limerick, która oprócz jednorazowej, niewielkiej opłaty, jest (a przynajmniej była) darmowa. Nie wiem czy są jeszcze miejsca, gdyż oficjalna rekrutacja została zakończona w czerwcu .
Niestety, Zarząd PS w Galway dał rodzicom bardzo mało czasu na znalezienie alternatywnej placówki edukacyjnej.

Polska Szkoła 1 miesiąc 1 tydzień temu #35108

• regina
  • regina Avatar
Jaa też bym chciała, żeby moje dzieci mogły na emigracji uczyć się w polkiej szkolej

Polska Szkoła 1 miesiąc 1 tydzień temu #35109

• americano
  • americano Avatar
A ja zastanawiam się nad zapisaniem syna do szkoły online https://polonijka.edu.pl/ . Oczywiście zajęcia są w języku polskim, dziecko uczy się w dowolnym miejscu i czasie poprzez specjalną platformę, zdaje egzaminy, może rozmawiać video z nauczycielami, ma dostęp do wszystkich materiałów edukacyjnych. Trzeba poczytać o tym więcej ale uważam, że świetnie krzewi to wiedzę o Polsce i nie pozwala naszemu językowi zaniknąć, nawet na emigracji!

Polska Szkoła 1 miesiąc 6 dni temu #35160

• Oli
  • Oli Avatar
Polonijka/Libratus to fajne rozwiązanie. Dzieci dużo się uczą a egzamin jest bezstresowy. Mimo wszystko to jednak nie lada wyzwanie bo materiału jest sporo. Polska szkoła w Galway do pięt nie dorasta Libratusowi z poziomem nauczania i jakością kontaktu z rodzicami i z dziećmi. Jak ktoś jest zdecydowany i poważnie traktuje edukacje dzieci w polskim systemie to polecam Polonijke.
Czas generowania strony: 0.117 s.