Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
Witamy, Gość

TEMAT: Czy Polacy Są Tu Szczęśliwi???

Czy Polacy Są Tu Szczęśliwi??? 2 tygodni 4 godzin temu #34350

• Pablo-tek
  • Pablo-tek Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
Pomóż proszę i poświęć trochę czasu na wypełnienie anonimowej ankiety badającej naszą polską społeczność tu na wyspach. Ankieta jest anonimowa i jej celem jest zbadanie poziomu szczęścia i określeniu rzeczy, mogących na nią wpływać wśród Polaków mieszkających w Irlandii i Wielkiej Brytanii.
Twoje zdanie jest bardzo ważne! :)

https://researchonline.pl/5342

Ankieta zajmuje ok 15-25 min.

Oczywiście bardzo ważne jest by odpowiedzi były szczere i prawdziwe (zgodnie z Twoim zdaniem, tym co uważasz, nie były przekoloryzowane w żaden sposób ponieważ tylko wówczas wyniki badania będą rzetelne.

Tak tylko dodam, że to badanie nie służy, do żadnych marketingowych celów, wyłudzaniu jakichkolwiek informacji, wirusowaniu czy wykorzystywaniu czegokolwiek w celach komercyjnych, śledzących itd. To prostu badanie uczelniane.

zachęcam :)

Czy Polacy Są Tu Szczęśliwi??? 1 tydzień 4 dni temu #34358

• Pablo-tek
  • Pablo-tek Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
Ponawiam prośbe o pomoc, ponieważ na razie zebrałem nieco ponad połowę potrzebnych ankiet...

Serdecznie zachęcam do wypełnienia ankiety, choć wiem, ze każdemu brakuje czasu, dlatego tym bardziej DZIĘKUJE KAŻDEMU kto ją wypełnił i wypełni

Czy Polacy Są Tu Szczęśliwi??? 1 tydzień 9 godzin temu #34360

• maciekek
  • maciekek Avatar
Staralem sie ja wypelnic ale po 20 pytaniu juz mialem dosc. 53 Pytania to trohce za duzo.

Czy Polacy Są Tu Szczęśliwi??? 1 tydzień 8 godzin temu #34361

• Anonim
  • Anonim Avatar
maciekek napisał:
Staralem sie ja wypelnic ale po 20 pytaniu juz mialem dosc. 53 Pytania to trohce za duzo.
Tak to prawda jest troche pytań... i zajmuje jednak ok 15-25 min... trochę jednak jest wysiłku. Pytań jest tam tyle ponieważ jest wiele rzeczy branych pod uwagą jakie mogą wpływać.
Ale bardzo dziękuje że próbowałeś pomóc :)

P.S. tak naprawde już przeszedłeś ok 65%, dalej już z górki :-) jeśli będziesz chciał dokończyć to (na urządzeniu telefonie lub kompie na którym zaczynałeś tę ankietę) jest to możliwe tzn. odpowiedzi już udzielone są zapamiętane i wtedy można dokończyć :-)

Czy Polacy Są Tu Szczęśliwi??? 1 tydzień 8 godzin temu #34362

• Pablo-tek
  • Pablo-tek Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
maciekek napisał:
Tak to prawda jest troche pytań... i zajmuje jednak ok 15-25 min... trochę jednak jest wysiłku. Pytań jest tam tyle ponieważ jest wiele rzeczy branych pod uwagą jakie mogą wpływać.
Ale bardzo dziękuje że próbowałeś pomóc :)

P.S. tak naprawde już przeszedłeś ok 65%, dalej już z górki :-) jeśli będziesz chciał dokończyć to (na urządzeniu telefonie lub kompie na którym zaczynałeś tę ankietę) jest to możliwe tzn. odpowiedzi już udzielone są zapamiętane i wtedy można dokończyć :-)

Czy Polacy Są Tu Szczęśliwi??? 1 dzień 11 godzin temu #34372

• gosia0014
  • gosia0014 Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
Poszperajcie też na ten temat w Internecie. Moim zdaniem to jest naprawdę bardzo dobre źródło wiedzy oraz informacji :)
Czas generowania strony: 0.158 s.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem