Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
Witamy, Gość

TEMAT: biblioteka

biblioteka 5 lata 3 miesiąc temu #20643

• kasia
  • kasia Avatar
Wiecie może czy jest jakaś bibloteka w Galway, w której można wyporzyczyć polskie książki?

O:biblioteka 5 lata 3 miesiąc temu #20648

• gosc
  • gosc Avatar
W polskiej szkole jest. Jeśli masz dzieci w polskiej szkole, to możesz sobie założyć konto z opłatą jakąś tam - 5 euro a jak nie masz dzieci w PS lub w ogóle nie masz dzieci to ta opłata wynosi 20 euro. Jest to jerdnorazowa opłata raczej niezwracana ale warto. jest dużo fajnych książek dla dorosłych i dla dzieci. Poza tym w każdą pierwszą sobotę miesiąca księgarnia Renatka wystawia w szkole ksiązki od 10 - 14 - nówki

O:biblioteka 5 lata 3 miesiąc temu #20653

• joanna
  • joanna Avatar
Sa pl ksiazki w bibliotece w centrum (jest polka z pl ksiazkami)- kolo socjala.

O:biblioteka 5 lata 3 miesiąc temu #20656

• gosc
  • gosc Avatar
Jeśli ktoś ma niepotrzebne polskie książki do oddania lub na sprzedaż, proszę pisać.

joanna - powiedz mi jakie mniej więcej książki, używane czy nówki? Jaka cena, mniej więcej? Czy jest ich dużo? I gdzie konkretnie? Czy tam jest księgarnia i trzeba szukać w środku? Czy się pytać?

O:biblioteka 5 lata 3 miesiąc temu #20662

• joanna
  • joanna Avatar
Hej, zapisz sie do biblioteki i mozesz wypozyczyc ksiazke jaka chcesz. Nie pamietam dokladnie ani jakie ani ile tych ksiazek bylo. Na pewno sa, a i na dziale dzieciecym sa nawet ksiazki po polsku.. Tutaj masz link ktora to jest dokladnie biblioteka
http://www.galway.ie/en/Services/Library/BranchLibraries/GalwayCityLibraries/CityCentreAugustineSt/

biblioteka 3 lata 10 miesiąc temu #26767

• lenonka12
  • lenonka12 Avatar
Witam, także jestem ciekawa czy znajdę tam książki pt. "ciekawa biologia" Moja znajoma mi je polecała. Bardzo chciałabym je dostać dla moich dzieci. Podam link, żeby zobrazować o którą dokładnie książkę mi chodzi http://www.booknet.net.pl/seria/ciekawa-biologia.html
pozdrawiam

biblioteka 3 lata 10 miesiąc temu #26771

• max1
  • max1 Avatar
Jesli chodzi o ksiazki to bardzo polecam czytnik ,Kindle,nabylem ponad rok temu i naprawde jestem bardzo zadowolony,teraz z ksiazkami nie ma problemu,w internecie jest prawie wszystko

biblioteka 2 lata 7 miesiąc temu #31188

• blanka83
  • blanka83 Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
Biblioteki nie znam. Zresztą w bibliotekach nie można się raczej nowości spodziewać. Jak lubisz czytać to rzuć okiem na ofertę księgarni Rewolucja http://www.rewolucja.co.uk/. Mają bardzo dobre ceny książek i tanią dostawę.
Ostatnio zmieniany: 2 lata 7 miesiąc temu przez blanka83.

biblioteka 2 tygodni 3 dni temu #34610

• preKlementyna
  • preKlementyna Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
Jeszcze akurat nie miałam okazji przetestować tej księgarni, a też lubię sobie kupować książki i zasilać swoją bibliotekę.
Czas generowania strony: 0.146 s.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem