Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
Witamy, Gość

TEMAT: Polskie Jedzenie

Polskie Jedzenie 1 rok 3 miesiąc temu #32482

• Polskie jedzenie w Galway
  • Polskie jedzenie w Galway Avatar
czy jest w Galway miejsce gdzie można zjesc cos polskiego albo przynajmniej w stylu polskiej kuchni?

Polskie Jedzenie 1 rok 3 miesiąc temu #32483

• JDFurniture
  • JDFurniture Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
Jack Pepperoni na Tuam Road

Polskie Jedzenie 1 rok 3 miesiąc temu #32484

• ja
  • ja Avatar
czy to polskie miejsce?

Polskie Jedzenie 1 rok 3 miesiąc temu #32485

• JDFurniture
  • JDFurniture Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
Tak

Polskie Jedzenie 1 rok 3 miesiąc temu #32489

• Ja
  • Ja Avatar
Proszę o szczera opinie zależy mi

Polskie Jedzenie 1 rok 3 miesiąc temu #32490

• olka
  • olka Avatar
Witam kilka razy niestety dostaliśmy lekko wystudzone potrawy nie były zimne ale tez nie były gorące,ogólnie smacznie

Polskie Jedzenie 1 rok 3 miesiąc temu #32491

• Lisa
  • Lisa Avatar
A ja za kazdym razem dostawałam nie do końca ciepłe pierogi w środku... :/ ogolnie jedzenie się zepsóło od kiedy zmieniła się obsługa, kucharz itd... i właśnie od tej pory juz tam nie chodze bo jedzenie, surówki a nawet kompot bylo niesmaczne.. Ale to tylko moje zdanie..
Pozdrawiam !

Polskie Jedzenie 1 rok 3 miesiąc temu #32493

• Anonim
  • Anonim Avatar
Lisa napisał:
A ja za kazdym razem dostawałam nie do końca ciepłe pierogi w środku... :/ ogolnie jedzenie się zepsóło od kiedy zmieniła się obsługa, kucharz itd... i właśnie od tej pory juz tam nie chodze bo jedzenie, surówki a nawet kompot bylo niesmaczne.. Ale to tylko moje zdanie..
Pozdrawiam !

A, Kompot z maku byl zimny.

Polskie Jedzenie 1 rok 3 miesiąc temu #32494

• ja to ja
  • ja to ja Avatar
Jedzenie ma smak odgrzewanego. Może mi się tak trafiło, ale średnie. Za to pizza zawsze super.

Polskie Jedzenie 1 rok 3 miesiąc temu #32497

• Anonim
  • Anonim Avatar
Jedzenie dobre,tylko cos nie tak z sorowka bylo .

Polskie Jedzenie 1 rok 3 miesiąc temu #32498

• Zenek
  • Zenek Avatar
Anonim napisał:
Jedzenie dobre,tylko cos nie tak z sorowka bylo .
Moze kucharz dodal cos od siebie.... :laugh: :laugh:

Polskie Jedzenie 1 rok 3 miesiąc temu #32500

• Jakby
  • Jakby Avatar
jakby dodal cos od siebie to bylaby dobra.

Polskie Jedzenie 1 rok 3 miesiąc temu #32502

• Ja
  • Ja Avatar
A jak atmosfera?

Polskie Jedzenie 1 rok 3 miesiąc temu #32503

• NIck
  • NIck Avatar
Ja napisał:
A jak atmosfera?
ziemska, czyli azot (78,084% objętości), tlen (20,946%), argon (0,934%), dwutlenek węgla (0,0385%)

Polskie Jedzenie 1 rok 3 miesiąc temu #32581

• przesolone frytki po złości
  • przesolone frytki po złości Avatar
Pod wieczór zamówiłam frytki dla dziecka, nowa młoda pracownica tak dosoliła, chyba ze złości, może już umyli frytkownicę na wieczór. Pogorszyło się tam jedzenie ogólnie, wysuszone, zimne.

Polskie Jedzenie 1 rok 2 miesiąc temu #32589

• heheszki
  • heheszki Avatar
I dobrze ci tak, teraz masz nauczkę, żeby nie karmić dziecka byle czym. Jak ci nie wstyd?

Polskie Jedzenie 1 rok 2 miesiąc temu #32591

• ja to ja
  • ja to ja Avatar
Ja frytek zasadniczo nie solę. Poprosiłabym nową porcję. Kto podaje już osolone?

Polskie Jedzenie 1 rok 2 miesiąc temu #32662

• Xd
  • Xd Avatar
Wszystkie fast foody haha

Polskie Jedzenie 1 rok 2 miesiąc temu #32667

• Anonim
  • Anonim Avatar
...u mnie w domu

Polskie Jedzenie 1 rok 2 miesiąc temu #32668

• jolka
  • jolka Avatar
no Jack Pepperoni ewidentnie ta nazwa kojarzy się z polską kuchnią , jeśli tam rzeczywiście serwują polskie jedzenie to zastanawiam się co autor tejże nazwy miał na myśli chyba że mają tam mydło i powidło

Polskie Jedzenie 1 rok 2 miesiąc temu #32669

• Anonim
  • Anonim Avatar
https://www.facebook.com/groups/376069765813757/permalink/962431900510871/

Polskie Jedzenie 1 rok 2 miesiąc temu #32670

• ja to ja
  • ja to ja Avatar
Xd napisał:
Wszystkie fast foody haha
Fast foody dołączają małe saszetki z solą, więc nie wiem skąd ta wiedza.

Polskie Jedzenie 1 rok 2 miesiąc temu #32671

• Anonim
  • Anonim Avatar
Obiady się popsuły to fakt : zimne , mniejsze porcje, zasmażane z serem mięso z zeszłego dnia itd itp. Ale jedno co powiem ,gość pizze robi dobrą ( malo tłuszczu i nie mam po niej zgagi).
Mam nadzieję że własciciele biznesu pod wpływem naszych opinii wyciągną wnioski i dalej będziemy delektować się wspanialym jedzonkiem jak wceśniej.
Pozdrawiam

Polskie Jedzenie 1 rok 2 miesiąc temu #32676

• obiady
  • obiady Avatar
To ze sie jedzenie niedobre to wina wlascicieli nie obslugi .wlascicielowi szkoda zeby cos wyzucic I tak to jest ...wlasciciel doskonale zdaje sobie sprawe z tego .ze jedzenie nie dobre.mysli ze ludzie tego niezauwaza.

Polskie Jedzenie 1 rok 2 miesiąc temu #32680

• alka
  • alka Avatar
Wlasciciel mysli, ze jak rodaczki polaczki na szmacie pracuja to smaki maja wypaczone i byle g...o mozna wcisnac. Wlasciciel zaczal traktowac rodakow, tak jak to robia Irole, mysli ze my matoly jestesmy. Ale nic z tego, ludzie nie sa polglowkami...

Polskie Jedzenie 1 rok 2 miesiąc temu #32681

• yupi
  • yupi Avatar
Jedzenie jest dobre - obsluga mila - czasami zdarzaja sie im wpadki a to często nie dogotowane ziemniaki ale za ta cenę obiadu nikt nie serwuje nigdzie - także nie ma co narzekać tylko spróbować a jak komuś nie pasuje są setki innych restauracji w Galway

Polskie Jedzenie 1 rok 2 miesiąc temu #32682

• obiady
  • obiady Avatar
Jezeli wybieram sie na obiad do restauracji to wiadome ze musze za niego zaplacic.ale jedzac irlandzkie jedzenie to czasami tesknie za schabowym fajny pomysl z poskim jedzeniem .ja chetnie zaplace wiecej za pyszny obiad taki jak w domu . Prawie taki jak mojej mamy...eh szkoda ze wyszlo jak zawsze na poczatku ok a jak juz sa klijeci to trzeba jak najwiecej zarobic.chcesz miec biznes to musisz dac cos od siebie ...

Polskie Jedzenie 1 rok 2 miesiąc temu #32686

• El Prawda
  • El Prawda Avatar
Zapytać o opinie - otrzymać odpowiedzi na temat ludzi pracujących na "scierze" , zjazd z tematu głównego całkowicie. Ludzie nie macie wstydu? To świat wolny krytykować sobie możecie ale zeby aż z takim brakiem kultury? Co wy z rynsztoku pochodzicie? Nie znacie ciężkiej pracy? Bo dla was lepiej podjechać na pocztę po socjala? Napewno nie jedno z was teraz wielce sie puszy jak taki "paw" bo jak to inaczej nazwać.. Żal dupę ściska jak Polak Polaka traktuje. Ktoś wstawił jakiś negatywny komentarz to juz wszyscy szukaja awantury, naprawdę bardzo mądre i dorosłe postępowanie. Jak juz wymieniłem/am krytyka jest okej ale do takiego stopnia zeby pisac brudy na temat restauracji ? Jak cos nie pasuje zawsze można sie skontaktować z odpowiednim źrodłem i to załatwić jak normalna osoba a nie pisac na forum tutaj albo na "targowisku" jakieś bezsensowne wypociny. Bo była "stara krowa" w schabowym , z tego co wiem schabowe tam sa z wieprzowiny ale musiał byc "wątek" do afery bo przeciez niektórym ego nie pozwala na zachowanie sie jak człowiek lecz jak istny debil i CEBULA. Wszystkie negatywne i hamskie komentarze na moja odpowiedz zostaną olane bo w porównaniu z niektórymi tutaj mam kulturę i nie muszę klnąć co drugie słowo ani pisac brudów, pozatym nie bede zniżać sie do takiego poziomu zeby komuś tutaj ubliżać, pff. Mała rada: Jeżeli cos komuś nie pasuje w tej restauracji (która według mnie jest dobrym pomysłem dla Polaków za granica) to możecie zawsze powiedziec normalnie albo napisac a nie zaraz robic wstyd samym sobie.. Albo poprostu idźcie do McDonalda wybrać cos z Eurosaver menu. Capichè?

Polskie Jedzenie 1 rok 1 miesiąc temu #32864

• ja
  • ja Avatar
Z tego co sie orientuje w Jack Pepperoni przeprowadzany jest obecnie remont, czy wiadomo kiedy sie zakonczy?
Strona na fejsie chyba zostala usunieta... a ja mam ochote na dobra pizze!!!

Polskie Jedzenie 1 rok 1 miesiąc temu #32865

• Sylka
  • Sylka Avatar
Restauracja zmienila nazwe z Jack Pepperoni na Lunch Time, otwarcie byc moze na weekend lub przyszly tydzien, tak mi powiedzial FB.

Polskie Jedzenie 1 rok 1 miesiąc temu #32870

• Anonim
  • Anonim Avatar
otwarcie w sobote

Polskie Jedzenie 1 rok 3 tygodni temu #32876

• Anonim
  • Anonim Avatar
Był juz ktoś tam po otwarciu ? Czy jest dalej pizza?

Polskie Jedzenie 1 rok 3 tygodni temu #32877

• Anonim
  • Anonim Avatar
Bylem pizzy nie ma

Polskie Jedzenie 1 rok 3 tygodni temu #32878

• ....
  • .... Avatar
Witam
Nie jestem z Galway ale się wybiorę kiedyś na polskie jedzonko.
Ile kosztuje tam obiad? ziemniaki, surówka jakieś mięso i sos i czy porcje są solidne, żeby się najeść?
Dajcie adres jak można

Polskie Jedzenie 1 rok 3 tygodni temu #32879

• Anonim
  • Anonim Avatar
Jak to nie ma pizzy??szkoda szkoda...jedynie w bagnie robią jeszcze tak dobrą pizze jak tu, bo wszystkie inne masakra jakaś

Polskie Jedzenie 1 rok 3 tygodni temu #32880

• Anonim
  • Anonim Avatar
Anonim napisał:
Jak to nie ma pizzy??szkoda szkoda...jedynie w bagnie robią jeszcze tak dobrą pizze jak tu, bo wszystkie inne masakra jakaś

W barnie...sorry literówka :-)

Polskie Jedzenie 1 rok 3 tygodni temu #32885

• Sylka
  • Sylka Avatar
Gdzie w Barnie? W Twelve Hotel ?

Polskie Jedzenie 1 rok 3 tygodni temu #32887

• Anonim
  • Anonim Avatar
Nie, zaraz za the twelve hotel jest pizzeria a obok chiński take away nie pamiętam nazwy coś na M -morellys czy jakoś tak.naprawdę pyszna pizza od poniedzialku do piątku jest promocja więc duża kosztuje 10€ a jest naprawde smaczna.będąc tam przejazdem polecam spróbować. :-) poza pizzą jadłam tam jeszcze doner kebab mega dużo mięsa w środku i smaczne, nic więcej tam nie jadłam bo zawsze biorę pizzę ale myślę że reszta też będzie smakować ok

Polskie Jedzenie 1 rok 3 tygodni temu #32889

• Sylka
  • Sylka Avatar
Syper! Dzieki za cynk ;)

A wiadomo moze, co z pizza w Lunch Time? beda robic, czy nie ?

Polskie Jedzenie 1 rok 2 tygodni temu #32931

• ja
  • ja Avatar
Wie ktoś czy dobra jest ta pizzeria na Merlin Park na przeciwko Merlin Park Hospital?

Polskie Jedzenie 1 rok 2 tygodni temu #32932

• Anonim
  • Anonim Avatar
Dobra typowo wloska pizza na salthill naprzeciw kosciola we wloskiej knajpce bodajze Roberto sie zwie....

Polskie Jedzenie 1 miesiąc 3 tygodni temu #33922

• barnow1
  • barnow1 Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
Dla mnie polska kuchnia kojarzy się z oscypkiem.
Zawsze jak jeździliśmy z rodzicami nad zalew Sielpia, to okupowaliśmy stoisko z oscypkami grillowanymi z żurawinką :)

Polskie Jedzenie 1 miesiąc 2 tygodni temu #33926

• Lunch Time
  • Lunch Time Avatar
Świetna uśmiechnięta obsługa, dobre domowe jedzonko w przystępnej cenie.I choć zdarzały im się wpadki, to już historia, nadal tam zaglądam, naprawdę polecam.

Polskie Jedzenie 1 miesiąc 2 tygodni temu #33930

• Lunch time
  • Lunch time Avatar
Polecam ta restauracje zawsze szybko smacznie i dobra cena. Nigdy nie dostalem wystudzonego posilku a obsluga zawsze mila. Jedyne co mnie razi to cena za dodatkowego mielonego na talerzu.. GENERALNIE POLECAM BARDZO

Polskie Jedzenie 1 miesiąc 1 tydzień temu #33938

• xxp
  • xxp Avatar
witaj El Prawda,z ogromna przyjemnoscia przeczytalem Twoja opinie,wreszcie inteligentny glos.jaka kolwiek wypowiedz czytam na roznych forach to tylko:bloto,pomyje i wulgaryzmy,Jestesmy z tego znani SUPER POLACY.najwazniejsze by wbic noz w plecy,wydrapac oczy,zmieszac z blotem,fakty sie nie licza,Osobiscie bylem tam raz i bylem wrecz zachwycona,przyznam,ze niezle gotuje,ale niepowstydzilbym sie zabrac gosci do tej Restauracyjki,i powiem,ze po tak paskudnych wypowiedziach/ bo trudno to nazwac opiniami/ z ogromna checia zajze tam ponownie,by sie przekonac jak wyglada prawda,napewno dam znac jakie jest moje bezstronne zdanie

Polskie Jedzenie 1 miesiąc 5 dni temu #33971

• jackowski
  • jackowski Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 1
równiez polecam, pycha jedzonko i miła obsługa
Czas generowania strony: 0.406 s.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem