Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
Witamy, Gość

TEMAT: Wypożyczalnia samochodów

Wypożyczalnia samochodów 5 lata 1 miesiąc temu #14912

• Adrian
  • Adrian Avatar
Serdecznie proszę o wasze sugestie odnośnie wypożyczalni samochodów osobowych w Polsce.
Którą polecacie.
Osobiście korzystałem z express.pl, ale firma wprowadziła nowe umowy w których rząda danych z karty kredytowej (do 1 kwietnia br., obowiązywała płatność kartą kredytową + depozyt w gotówce, albo blokada na karcie depozytu + płatność w gotówce): po 1 kwietnia :
"Najemca zabezpiecza transakcję kartą kredytową:
Typ karty kredytowej:........
Numer karty.........
Bank.......
Ważna do..........
Wyrażam zgodę na przeprowadzanie przez Wypożyczalnię operacji
odnawiania pre-autoryzacji kwoty ustalonej kaucji
, widniejącej na
umowie, do chwili zwrotu samochodu, bez fizycznego udziału mojej karty
płatniczej.
Wyrażam zgodę na przejęcie przez Wypożyczalnię części lub całości
kwoty ustalonej kaucji, bez fizycznego udziału mojej karty płatniczej
, w
przypadku naruszenia przez najemcę lub osoby upoważnione regulaminu
Wypożyczalni."

Którą wypożyczalnie w Polsce polecacie???

O:Wypożyczalnia samochodów 5 lata 1 miesiąc temu #14913

• ddd...
  • ddd... Avatar
Kurcze w Polsce to zawsze cos wymysla.

Raz probowalem wynajac samochod i po zobaczeniu warunkow, depozytu ktory byl bardzo duzy dalem sobie spokoj.
Nigdzie indziej nie ma takich problemow. W Hiszpani idziesz, dajesz im swoje prawo jazdy, placisz 20 euro za dzien i jedziesz.

O:Wypożyczalnia samochodów 5 lata 1 miesiąc temu #14920

• m
  • m Avatar
panek i express , zadna inna, korzystalem ostatni z AUTOTEX w gdansku i wiekszych zlodzieji nie spotkalem jak narazie, wiec odradzam calej reszty. W Panku mozesz oddac auto w innej lokalizacji bez doplaty.

O:Wypożyczalnia samochodów 5 lata 1 miesiąc temu #14927

• arek
  • arek Avatar
pewnie dużo polaków oszukuje i się zabezpieczają.

O:Wypożyczalnia samochodów 5 lata 1 miesiąc temu #14930

• m
  • m Avatar
w sumie wszedzie gdzie wypozyczalem czy to polska czy hiszpania cxy inne kraje to zawsze blokowany jest depozyt na karcie kredytowej, wiec mysle ze to norma

O:Wypożyczalnia samochodów 4 lata 9 miesiąc temu #17994

• ROmek
  • ROmek Avatar
Polecam [url=http://http://adma-wypozyczalnia.pl/]wynajem samochodów Poznań[/url]. Wyjdzie to wszystko dużo taniej.

O:Wypożyczalnia samochodów 4 lata 9 miesiąc temu #18003

• tak tylko
  • tak tylko Avatar
m napisał:
w sumie wszedzie gdzie wypozyczalem czy to polska czy hiszpania cxy inne kraje to zawsze blokowany jest depozyt na karcie kredytowej, wiec mysle ze to norma

... nie chodzi o blokowanie depozytu na karcie, tylko o wyrażenie zgody na to, że firma wypożyczająca samochód bez udziału fizycznego twojej karty kredytowej może pobrać z niej "kasę" i po drugie, że ów firma (express sa) rości sobie prawo do przechowywania danych twojej karty kredytowej na podstawie nowych umów o wynajem, co w praktyce może oznaczać, że po kilku miesiącach "ktoś" może zrobić sobie np. zakupy na Twoje konto.

Dodatkowo regulamin owej wypożyczalni (express.pl) w punkcie dotyczącym obowiązków wynajmującego stanowi :

Obowiązki Najemcy
(...)
c. Wykonywania własnym kosztem i staraniem obsługi codziennej samochodu (sprawdzanie
i uzupełnianie oleju silnikowego, płynu chłodzącego, płynu hamulcowego, płynu do
spryskiwaczy, sprawdzanie ciśnienia w ogumieniu i stanu ogumienia, działania świateł
sygnalizacyjnych, mijania i drogowych),

(...)

O:Wypożyczalnia samochodów 4 lata 9 miesiąc temu #18004

• myśle
  • myśle Avatar
Obowiązki Najemcy
(...)
c. Wykonywania własnym kosztem i staraniem obsługi codziennej samochodu (sprawdzanie
i uzupełnianie oleju silnikowego, płynu chłodzącego, płynu hamulcowego, płynu do
spryskiwaczy, sprawdzanie ciśnienia w ogumieniu i stanu ogumienia, działania świateł
sygnalizacyjnych, mijania i drogowych),

(...)[/quote]

- tzn. wypożyczając samochód w firmie Express, a właściwie przed, powinieneś zakupić olej silnikowy, płyn hamulcowy i płyn chłodzący, codziennie sprawdzać i jak zachodzi potrzeba dolewać.

O:Wypożyczalnia samochodów 4 lata 9 miesiąc temu #18028

• wieśwagen
  • wieśwagen Avatar
no to nieźle

O:Wypożyczalnia samochodów 4 lata 7 miesiąc temu #19461

• Marzena
  • Marzena Avatar
Do tej pory korzystałam regularnie tylko z jednej wypożyczalni, tj. Carnajm w Bydgoszczy. Nie jest to żadna sieciówka, więc na temat tego typu firm ciężko mi cokolwiek powiedzieć, jednak ich oferta odpowiada mi w zupełności, przede wszystkim wszystkie zasady są jasne i klarowne, w umowie nie ma żadnych zagmatwanych punktów, co dla mnie jest najważniejsze. No i ceny - są ludzkie, niewygórowane.

O:Wypożyczalnia samochodów 4 lata 6 miesiąc temu #20193

• Firma Rentalcars
  • Firma  Rentalcars Avatar
Uwaga na firme Rentalcars, kojarzą klienta i wypozyczalnie samochodow na całym swiecie, niby wszystko OK, ale jesli dochodzi do sporow, to umywaja rece twierdzac, ze wypozyczalnia ma racje, co jest normą, bo przeciez to od niej maja pieniadze. Nie ponoszą zadnej odpowiedzialnosci, a wszelkie interwencje ląduja w koszu.

O:Wypożyczalnia samochodów 4 lata 6 miesiąc temu #20194

• Firma Rentalcars
  • Firma  Rentalcars Avatar
Uwaga na firme Rentalcars, kojarzą klienta i wypozyczalnie samochodow na całym swiecie, niby wszystko OK, ale jesli dochodzi do sporow, to umywaja rece twierdzac, ze wypozyczalnia ma racje, co jest normą, bo przeciez to od niej maja pieniadze. Nie ponoszą zadnej odpowiedzialnosci, a wszelkie interwencje ląduja w koszu. Nigdy w zyciu z usług tej firmy juz nie skorzystam.

O:Wypożyczalnia samochodów 4 lata 6 miesiąc temu #20204

• Filozof
  • Filozof Avatar
Dobra Rada dla wszystkich.
Przed wypożyczeniem jakiegokolwiek pojazdu mechanicznego proście o pełną wersje regulaminu danej wypożyczalni.
Na rynku polskim istnieje wielu "cwaniaków", którzy zgodnie z prawem może puścić was z torbami.
Jeżeli nie rozumiecie zapisów w regulaminie piszcie o tym tutaj na forum.

Wypożyczalnia samochodów 3 lata 9 miesiąc temu #22905

• Nabrany klient
  • Nabrany klient Avatar
Uwaga na firmę Wypożyczalnia Samochodów Mega Tanio również znana jako wypozyczalnie-aut24.pl.
Biorą kaucje której nigdy więcej nie zobaczysz. W ten sposób oszukują i zarabiają na Tobie. NIe daj się nabrac

Wypożyczalnia samochodów 3 lata 9 miesiąc temu #22940

• Gabriel
  • Gabriel Avatar
Uwaga ostatnio ta firma http://autozastepcze.olsztyn.pl/pomoc-drogowa/ . Ja tam ostatnio wypożyczałem samochód i ceny są śmiesznie niskie :)

Wypożyczalnia samochodów 3 lata 6 miesiąc temu #24418

• Rychu
  • Rychu Avatar
Też się nadzwoniłem po wypożczalniach zanim znalazłem taką w której można płacić gotówką i znalazłem super wypożyczalnie Depart. Nowe eleganckie samochody, Cena w sumie tak jak wszędzie, ale idzie się dogadać. W ogóle auta komfortowe z klimatyzacją, GPS za free, auto podstawili mi pod dom. Jak coś to tylko od Departu biorę auto,l bo naprawdę warto.

Wypożyczalnia samochodów 3 lata 6 miesiąc temu #24419

• Anonim
  • Anonim Avatar
Rychu napisał:
Też się nadzwoniłem po wypożczalniach zanim znalazłem taką w której można płacić gotówką i znalazłem super wypożyczalnie Depart. Nowe eleganckie samochody, Cena w sumie tak jak wszędzie, ale idzie się dogadać. W ogóle auta komfortowe z klimatyzacją, GPS za free, auto podstawili mi pod dom. Jak coś to tylko od Departu biorę auto,l bo naprawdę warto.

Jak wygląda wzór umowy najmu auta w tej firmie, bo na stronie internetowej tejże firmy długo by szukać...

Wypożyczalnia samochodów 3 lata 6 miesiąc temu #24420

• m
  • m Avatar
Rychu napisał:

Szczerze to wyglada mi to na jakas reklame przed swietami podrzednej firmy.
Zawsze korzystalem z Expressu albo z Panek i zawsze bylem zadowolony.
Radze dobrze sprawdzic firme przed wypozyczniem auta. Slyszalem nie jedna historie o zatrzymanym depozycie z fimry KRZAK

Wypożyczalnia samochodów 3 lata 3 miesiąc temu #25740

• poznan
  • poznan Avatar
Auto rent w Poznaniu to dobra firma, chyba najtaniej w miescie I bardzo dostepne warunki. Nr tel 784484379, lub strona www.auto-rent.eu

Wypożyczalnia samochodów 1 rok 4 tygodni temu #32874

• jankes00
  • jankes00 Avatar
Hej ja zapoznałem się z ofertami wypożyczalni i myślę że, dobrą ofertę ma http://carfree.pl. Są w 14 miastach w Polsce nie pobierają kaucji i działają 24h. mają spoko autka i dobre ceny.

Wypożyczalnia samochodów 6 miesiąc 2 tygodni temu #33508

• Anonim
  • Anonim Avatar
Mi ostatnio udało się znaleźć spoko wypożyczalnie Prospect Rent mają dobre ceny nie było też problemu się dogadać z nimi. Ostatnio nawet coś się reklamują ze darmowe auto z oc sprawcy? W każdym razie polecam ty macie link www.prospectrent.pl

Wypożyczalnia samochodów 1 miesiąc 1 tydzień temu #33942

• Jan MK
  • Jan MK Avatar
Osobiście polecam Kangoor (www.kangoor.pl) mają świeże auta w niskich cenach. Do tego pełna gama samochodów na kat B. (od osobówek, przez busy 9 - osobowe, po duże dostawczaki). Korzystam z ich usług od lat i nigdy się nie zawiodłem.

Wypożyczalnia samochodów 2 tygodni 52 minut temu #34056

• barmiz1
  • barmiz1 Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
Ja musiałem ostatnio swoje oddać na Skup aut Katowice . Orientujecie sie może jak wygląda wypożyczenie samochodu na okres 1-2 miesięcy. Czy to jest wogóle opłacalne?

Wypożyczalnia samochodów 6 dni 3 godzin temu #34074

• ftl
  • ftl Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
FTL TRANSPORT SPEDYCJA posiada wypożyczalnie samochodów i tworzona jest z zaangażowaniem zarówno właściciela jak i pracowników składających się na zgrany zespół.
Nieustannie staramy się dopasować swoją ofertę do aktualnych potrzyb naszych Klientów oraz do zmieniających się warunków rynkowych. W efekcie wypożyczalnia samochodów FTL TRANSPOR SPEDYCJA stworzyła niezwykle kompleksową, elastyczną ofertę w ramach której dostępne są pojazdy dla każdego Klienta, niezależnie od jego potrzeb.
Konkurencyjny cennik za wypożyczenie auta zapewni Państwu niskie koszty użytkowania samochodu. Dajemy również możliwość negocjacji cen przy długoterminowym wynajmie aut.WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW.
Czas generowania strony: 0.316 s.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem