Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha

Wyróżnione ogłoszenia

Witamy, Gość

TEMAT: Mycie samochodu

Mycie samochodu 6 lata 1 miesiąc temu #15108

• Dariusz
  • Dariusz Avatar
Witam !
Czy moze mi ktos doradzic firme lub osobe, ktora wypierze tapicerke samochodowa ? Zalezy mi na sprawdzonych ofertach, Waszych doswiadczeniach i tych dobrych i zlych.
Z gory dziekuje.

O:Mycie samochodu 6 lata 1 miesiąc temu #15112

• xxx
  • xxx Avatar
ja ci moge wyprac.posiadam profesjonalny sprzet,a nie zapawki typu karcher puzzi,za auto wielkosci passata biore 30 euro fiesta, punto 20 euro-pozdrawiam

O:Mycie samochodu 6 lata 1 miesiąc temu #15113

• qaq
  • qaq Avatar
Jaki to jest profesjonalny sprzet ? Karcher jest sprzętem jak najbardziej profesjonalnym moze nie puzzi 100 ale puzzi 200 owszem.
Czy to gąbka i spray?

O:Mycie samochodu 6 lata 1 miesiąc temu #15117

• xxx
  • xxx Avatar
qaq napisał:
Jaki to jest profesjonalny sprzet ? Karcher jest sprzętem jak najbardziej profesjonalnym moze nie puzzi 100 ale puzzi 200 owszem.
Czy to gąbka i spray?

KARCHER jezeli wziasc odkurzacze piorace pod uwage to sa profesjonalne ale tylko do uzytku domowego-niechce mi sie tu rospisywac o parametrach technicznych.A oto moj sprzet

O:Mycie samochodu 6 lata 1 miesiąc temu #15118

• !
  • ! Avatar
KARCHER Puzzi 200 to zabawka jak najbardziej moze nadaje sie do wyprania dywanikow samochodowych i nic pozatym,jak zmoczyszysz siedzenia tym badziewiem to ci auto zgnije i porosnie grzybem

O:Mycie samochodu 6 lata 1 miesiąc temu #15120

• qaq
  • qaq Avatar
a co to za fotka ? chyba do czyszczenia parowego ? ja jestem trdycjonalistą wole karchera wode pod cisnieniem i ssanie :P, Ta para moze i dobra ...,ale po co nam pralki skoro para mozna uprac na sucho, wole myc samochod woda i mydlem widac efekty mycia i czarna wode, zaden piasek nie rysuje lakieru, tapicerka naprawde czysta dogłebnie a nie tylko powierzchniowo.
Grzybem napewno nie zarosnie :).
Oba sprzety sa dobre ,i oba maja +i -, kazdy swoj chwali :).

O:Mycie samochodu 6 lata 1 miesiąc temu #15121

• qaq
  • qaq Avatar
do xxx ceny 30 i 20 euro bardzo dobre . W Polsce od 100zl sie płaci

O:Mycie samochodu 6 lata 1 miesiąc temu #15122

• maniek
  • maniek Avatar
czesc xxx podaj namiar najlepiej nr tel , pozdr

O:Mycie samochodu 6 lata 1 miesiąc temu #15125

• tomek p
  • tomek p Avatar
Jak zobaczylem zdjecie to zaraz poznalem,pralem u tego pana jakis czas temu swoja alahambre i musze powiedziec,ze szok tanio szybko profesjonalnie i milo,jest tanio bo oni minimum 10 aut dziennie robia,a ten sprzet to niejest na pare jak ktos napisal,z tego co sie orientuje to za ten "odkurzacz"dobre auto mozna by bylo kupic.Malo tego oni maja sprzet jakas taka dmuchawe i dosuszajom auto od reki w pol godzinki.

Jak najbardziej polecam

O:Mycie samochodu 6 lata 1 miesiąc temu #15127

• Dariusz
  • Dariusz Avatar
Do xxx jak i gdzie Cie znalezc jakis telefon?

O:Mycie samochodu 6 lata 1 miesiąc temu #15128

• qaq
  • qaq Avatar
do tomek p . za kerchera nawet tego najanszego mozna fajne autko kupic , jak dla mnie za duzo szczegółów w twojej wypowiedzi swiadczy o kryptoreklamie :P ale to dobrze ze rodacy daja sobie rade :)

O:Mycie samochodu 6 lata 1 miesiąc temu #15129

• !
  • ! Avatar
qaq napisał:
do tomek p . za kerchera nawet tego najanszego mozna fajne autko kupic , jak dla mnie za duzo szczegółów w twojej wypowiedzi swiadczy o kryptoreklamie :P ale to dobrze ze rodacy daja sobie rade :)

Karcher PUZZI 400 k urządzenie piorące to najdrozsze w ofercie tej firmy kosztuje w PL okolo 10k PLN czyli juz fajne autko typu pastuch tedeji mozna kupic :laugh: :woohoo:

Mycie samochodu 3 miesiąc 1 tydzień temu #34510

• T
  • T Avatar
Poszukuję kogos do wyprania auta w srodku
Czas generowania strony: 0.165 s.