Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
Witamy, Gość

TEMAT: Lanzarote grudzień

Lanzarote grudzień 4 lata 10 miesiąc temu #17391

• ewcia
  • ewcia Avatar
Czy ktoś był w tym okresie na wyspie?jak z pogodą opłaca się lecieć?zależy mi głownie na ciepełku i wylegiwaniu się,nie interesuje mnie życie imprezowanie i takie tam,,,,Z góry dziękuje za odpowiedź.

O:Lanzarote grudzień 4 lata 10 miesiąc temu #17392

• asdf
  • asdf Avatar
ja bylem na w polowie stycznia i temperatura byla okolo 25 stopni. przez okres 7 dni swiecilo caly czas slonce.

O:Lanzarote grudzień 4 lata 10 miesiąc temu #17400

• woj
  • woj Avatar
Byłem w ostatnim tygodniu stycznia.5 dni było ciepłych ok 25 stopni a 2 były niestety deszczowe i chłodne ale ogólnie fajne wakacje. Przez ostatnie 2 lata jeżdżę na przełomie lutego i marca na Gran Canaria i pogoda zawsze dopisuje:-)

O:Lanzarote grudzień 4 lata 10 miesiąc temu #17404

• ala
  • ala Avatar
ja bylam w grudniu i poniewaz nie cierpie upalow bylo idealnie

O:Lanzarote grudzień 4 lata 10 miesiąc temu #17407

• ewcia
  • ewcia Avatar
ala napisał:
ja bylam w grudniu i poniewaz nie cierpie upalow bylo idealnie

ja też nie cierpię upałów,ale żeby chociaż ciepło było?czy dało się opalać?

O:Lanzarote grudzień 4 lata 10 miesiąc temu #17408

• Joanna
  • Joanna Avatar
Ja bylam w styczniu i cieplo bylo (okolo 26 stopni) opalalismy sie, kapalismy sie. Wieczory za to chlodne byly (sweterek trzeba bylo miec)

O:Lanzarote grudzień 4 lata 10 miesiąc temu #17409

• Mike
  • Mike Avatar
Od 4 lat swieta spedzam na kanarah -zawsze pogoda dopisuje a temp nie spada ponizej 25'C chociaz odczuwalna jest znacznie wyzsza. Woda w oceanie cieplutka :) Naprawde warto tam leciec w grudniu jest bynajmniej cieplej niz w egipcie gdzie po godz 16 juz czuc chlodne powietrze.goraco polecam.

O:Lanzarote grudzień 4 lata 10 miesiąc temu #17415

• ewcia
  • ewcia Avatar
dziękuje wam wszystkim,mam nadzieję że się uda nam pogoda :)

Lanzarote grudzień 10 miesiąc 4 tygodni temu #33093

• Kamil Rogala
  • Kamil Rogala Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
Witam i jednocześnie przepraszam za odkopanie tematu, ale chyba warto. Jeśli chodzi o Wyspy Kanaryjskie, to chyba obecnie najlepszy kierunek na wakacje o każdej porze roku. Zawsze jest ta pięknie, ciepło, no i bezpiecznie, a teraz to dość istotna kwestia. Szkoda tylko, że ceny dość wysokie, ale jeśli ktoś trafi na korzystne Last Minute, piękne wakacje będzie miał za pół ceny.

Lanzarote grudzień 10 miesiąc 4 tygodni temu #33094

• wakacyjna
  • wakacyjna Avatar
Zna ktos moze jakas fajna stronke z dobrymi ofertami wakacji Last minute ?

Lanzarote grudzień 10 miesiąc 3 tygodni temu #33096

• kacperka
  • kacperka Avatar
Bylam w czerwcu i odradzam kanary!!!Do oceanu wejsc sie nie da,wieczory chlodne w dzien max 27 st....Tam sie lata ale nie w lecie !!!!A w lecie najtanszy kierunek bo najchlodniej

Lanzarote grudzień 10 miesiąc 3 tygodni temu #33097

• kass
  • kass Avatar
Do 11 zero slonca i na 7 dni 4 zachmurzone

Lanzarote grudzień 10 miesiąc 3 tygodni temu #33102

• Marekkkk
  • Marekkkk Avatar
Ja bylem w styczniu i bylo cudownie. Pogoda sloneczna, okolo 25/27 stopni, mozna spokojnie bylo plazowac i kapac sie. Plaze nie byly przepelnione jak w sezonie. Zostawalem w Puerto del Carmen Aqua Marina. Aparta,enty zlokalizowane w porcie w starszej czesci miejscowosci. Bardzo lokalnie. Na tej ulicy jest nawet restauracja prowadzona przez Polke. Maja super polskie i lokalne jedzenie.

Lanzarote grudzień 10 miesiąc 2 tygodni temu #33108

• ewelinaK
  • ewelinaK Avatar
Witam, "my" (ja maż i córka) zaliczyliśmy wszystkie wyspy kanaryjskie, Lanzarote właśnie w grudniu, było gorąco , temp średnio 25st, jeden dzień był tylko pochmurny- ten w którym przylecieliśmy ale to była już godzina 18. Woda w oceanie ciepla. Teneryfa w październiku upały niesamowite, wytrzymać się wręcz nie dało .Gran Canaria wrzesien także gorąca, ale jakoś więcej pochmurno. No i moja ukochana Fuerteventura, najpiękniejsza jak dla mnie- luty. Upały po 30st.
Polecam wypożyczalnię aut www.pluscar.com, wypożyczalnia obsługuje wszystkie wyspy, auta tanie, nowe, bez depozytu.

Na lanzarote polecam hotel Los Zocos Club Resort (bylismy na all inclusive, jedzenie alkohole pyszne) w Costa Tequise, plaża po drugiej stronie ulicy, pełno sklepików, baró itp.

Lanzarote grudzień 10 miesiąc 2 tygodni temu #33116

• elka
  • elka Avatar
bylam dwukrotnie na teneryfie (poludnie) raz na Xmass raz w styczniu, pogoda sloneczna 28 stopni, woda w oceania jak w Baltyku, da sie wejsc ale wole basen z podgrzewana woda. slonce caly czas.

Lanzarote grudzień 9 miesiąc 4 tygodni temu #33144

• Polecamy się na przyszłość :)
  • Polecamy się na przyszłość :) Avatar
wakacyjna napisał:
Zna ktos moze jakas fajna stronke z dobrymi ofertami wakacji Last minute ?
Wydaje się, że trudno znaleźć najlepszą receptę, która gwarantuje wybór odpowiedniego biura podróży. Bardzo ważnym aspektem jest również doświadczenie – zarówno własne, znajomych, jak i samego biura podróży. Nasze biuro podróży (www.wycieczka.pl) posiada doświadczenie zarówno liczone w latach, jak i związane z umiejętnością radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Zawsze informujemy swoich klientów o potencjalnych zagrożeniach, które mogą ich spotkać w różnych krajach. Niestety, w ostatnich czasach, trzeba na to szczególnie uważać.

Lanzarote grudzień 1 miesiąc 3 tygodni temu #33921

• barnow1
  • barnow1 Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
My ze znajomymi pakujemy walizki i na wakacje dla zaskoczenia do Polski. Wracamy do korzeni. Pochodzę z Kielc, także na pewno pierwszym odwiedzonym przez nas miejscem będzie zalew Sielpia
Czas generowania strony: 0.217 s.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem