Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
Witamy, Gość

TEMAT: Przepraszam

Przepraszam 5 miesiąc 2 tygodni temu #34523

• Respect Us
  • Respect Us Avatar
Obejrzyj i podaj dalej
https://www.facebook.com/respectuspl/?hc_ref=ARSRZM4MOtOaoJ4woVI1XNnQ4XRjBuFHO5RcihazAvhYGUqRoOApEehd_nu8iVMc4IA&fref=nf

Przepraszam 5 miesiąc 2 tygodni temu #34524

• Respect Us
  • Respect Us Avatar

Przepraszam 5 miesiąc 2 tygodni temu #34532

• Respect Us
  • Respect Us Avatar

Przepraszam 5 miesiąc 2 tygodni temu #34533

• Anonim
  • Anonim Avatar
To miłe, że już na wstępie, w swoiej nazwie użytwonika przepraszasz za swoją głupotę. Doceniam to

Przepraszam 5 miesiąc 2 tygodni temu #34534

• anonmim
  • anonmim Avatar
w temacie*

Przepraszam 5 miesiąc 2 tygodni temu #34538

• Respect Us
  • Respect Us Avatar
Drogi "użytwoniku" o imieniu Anonim. Jeśli nie zauważyłeś, słowo "przepraszam" w temacie nawiązuje do zamieszczonego filmu. Być może Twój dziadek lub pradziadek byli szmalcownikami lub oprawcami z NKWD, UB czy SB, rozumiem, że w związku z tym możesz mieć niechętny stosunek do tego typu inicjatyw, ale weź pod uwagę to, że jednak zdecydowana większość Polaków nie była jak Twój dziadek lub pradziadek. Nie produkuj się, nie będę więcej odpowiadał na Twoje żałosne zaczepki.

Przepraszam 5 miesiąc 2 tygodni temu #34540

• asds
  • asds Avatar
Przestań się kompromitować- Patrioto i daj adres,a ja wyślę Ci koszulkę z wizerunkiem husara na koniu z powiewającą biało -czerwoną flagą pod nią trzy linijki Bogurodzicy. Do boju armia! Patriota na emigracji...Dobrze, że są tacy jak ty, można się z takich właśnie pośmiać. To nie są zaczepki. Ja się poprostu z ciebie śmieje. Przybyli ułani pod okienko, jeden ułan, ułomny ułan. Mój pradziadek nie? Jak już tak gorliwie o niego wypytujesz to dowodził wojskami Sobieskiego pod Wiedniem,a twój to conajwyżej trzymał mu lejce, kiedy ten dosiadał konia ;)
Czas generowania strony: 0.113 s.