Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
Witamy, Gość

TEMAT: Spotkanie innego wymiaru.

Spotkanie innego wymiaru. 4 lata 9 godzin temu #23522

• Ona i On
  • Ona i On Avatar
Witajcie.
Ten post może wydać się dziwny, ale wiem, że wielu z Was o tym czasem myśli, więc już piszę w czym rzecz.

Jesteśmy parą po 30-tce, zadbani, myślę że atrakcyjni i stabilni finansowo. Szukamy pary lub dziewczyny, którzy mają podobną ciekawość jak my, mianowicie zaeksperymentowanie w sferze intymnej. Mam na myśli spotkanie/a typu swing 2k+1m lub 2+2, może też inna konfiguracja. Nie zawsze musi tez chodzić o sex, może zostaniemy po prostu znajomymi.

Oboje jakiś czas temu dojrzeliśmy do tej decyzji, więc Ci którzy myślą podobnie wiedzą w czym rzecz. Jest to niewątpliwie temat tabu, który ciężko jest ugryźć niektórym osobom, my postanowiliśmy zrobić ten pierwszy krok i zobaczyć jaki będzie odzew na tego typu spotkanie w Galway lub okolicy
Nie mamy absolutnie żadnego doświadczenia w tym temacie,jedynie fantazje, które chcielibyśmy zrealizować.

Dyskrecja, higiena i ogólna kultura osobista jest tu absolutnie pożądana.

Można by było zacząć od wspólnego wyjścia np. do restauracji/pubu/dyskoteki i zobaczyć czy wystąpi między nami jakaś chemia, nic na siłę. Nie musi też od razu dochodzić do całkowitej wymiany partnerów. Pani lekko bi 169cm/63kg, fajny biust. Pan całkowicie hetero 178cm/83kg. Poszukujemy pary/dziewczyny w wieku 28-38 (z pewnymi wyjątkami inny wiek) z ciekawą osobowością, którzy też sami pomogą zbudować odpowiednie relacje towarzyską,

Dysponujemy własnym mieszkaniem w Galway, ale dla smaczku można spotkać się również w hotelu. Nie sponsorujemy, ale możemy wziąć część kosztów na siebie.
Kontakt na maila podamy potem.

Proszę nie prawić kazań ani morałów, do tego jest inny dział.

Czy są osoby, które też czasem o tym myślą ?
pozdrawiamy Ona i On

Spotkanie innego wymiaru. 4 lata 1 godzinę temu #23526

• ja ania
  • ja ania Avatar
odwazna propozycja...gratuluje odwagi, nie jeden by chcial... a ten co wypisuje bzdury o piekle to sam by z checia ale pewnie jest gruby i brzydki ;p i nikt go nie chce.

Spotkanie innego wymiaru. 3 lata 11 miesiąc temu #23531

• ja
  • ja Avatar
w piekle przynajmniej podobnie ciekawych ludzi spotkaja :D powodzenia!

Spotkanie innego wymiaru. 3 lata 11 miesiąc temu #23533

• Ona i On
  • Ona i On Avatar
Tak jak pisaliśmy wcześniej, proszę bez kazań i morałów i proszę nie zaśmiecać więcej tego wątku podobnymi komentarzami.Osoby mające podobne fantazje, ale mniejszą śmiałość, może zdobędziecie się na odwagę i napiszecie o swoich odczuciach na ten temat.

Spotkanie innego wymiaru. 3 lata 11 miesiąc temu #23535

• analog
  • analog Avatar
Moze i bez kazan, ale jedna uwaga do waszego ogloszenia sie nasuwa: napiszcie od razu czy posiadacie aktualne badania STI bo to w dzisiejszych czasach podstawa. Tylko prosze nie pisac, ze wydziwiam bo higiena to niestety nie wszystko. Tu chodzi o zdrowie i zycie...

Spotkanie innego wymiaru. 3 lata 11 miesiąc temu #23540

• Ona i On
  • Ona i On Avatar
Witajcie.
Ten post może wydać się dziwny, ale wiem, że wielu z Was o tym czasem myśli, więc już piszę w czym rzecz.

Jesteśmy parą po 30-tce, zadbani, myślę że atrakcyjni, nie Nam to jednak oceniać, stabilni finansowo. Szukamy pary lub dziewczyny, którzy mają podobną ciekawość jak my, mianowicie zaeksperymentowanie w sferze intymnej. Mam na myśli spotkanie/a typu swing 2k+1m lub 2+2, może też inna konfiguracja. Nie zawsze musi tez chodzić o sex, może zostaniemy po prostu znajomymi.

Oboje jakiś czas temu dojrzeliśmy do tej decyzji, więc Ci którzy myślą podobnie wiedzą w czym rzecz. Jest to niewątpliwie temat tabu, który ciężko jest ugryźć niektórym osobom, my postanowiliśmy zrobić ten pierwszy krok i zobaczyć jaki będzie odzew na tego typu spotkanie w Galway lub okolicy
Nie mamy absolutnie żadnego doświadczenia w tym temacie,jedynie fantazje, które chcielibyśmy zrealizować.

Dyskrecja, higiena i ogólna kultura osobista jest tu absolutnie pożądana.
Jesteśmy całkowicie zdrowi,(jesteśmy świeżo po badaniach, Pani dodatkowo przeszła kompleksowe badania ginekologiczne).Staramy prowadzić aktywny tryb życia.

Na początek mozna by było zacząć od wspólnego wyjścia np. do restauracji/pubu/dyskoteki i zobaczyć czy wystąpi między nami jakaś chemia, nic na siłę !. Nie musi też od razu dochodzić do całkowitej wymiany partnerów. Pani lekko bi 169cm/63kg, fajny biust. Pan całkowicie hetero 178cm/83kg. Poszukujemy pary/dziewczyny w wieku 28-38 (z pewnymi wyjątkami inny wiek) z ciekawą osobowością, którzy też sami pomogą zbudować odpowiednie relacje towarzyską,

Dysponujemy własnym mieszkaniem w Galway, ale dla smaczku można spotkać się również w hotelu. Nie sponsorujemy, ale możemy wziąć część kosztów na siebie.
Kontakt na maila podamy potem.

Proszę nie prawić kazań ani morałów, do tego jest inny dział.

Temat zostal skopiowany z kategorii "spotkajmy sie", wczesniej nie zauwazylismy tej kategorii.
Czy są osoby, które też czasem o tym myślą ?
pozdrawiamy Ona i On

Spotkanie innego wymiaru. 3 lata 11 miesiąc temu #23541

• ja i on
  • ja  i on Avatar
Mozemy sie spotkac ja 27 on 38 lan

Spotkanie innego wymiaru. 3 lata 11 miesiąc temu #23548

• analog
  • analog Avatar
Z calym szacunkiem ale kwestia badan jest wlasnie ta NAJWAZNIEJSZA kwestia. Pragne przypomniec, iz nawet zwykly pocalunek (tzw. kontaktowy) z osoba, ktora miala sex oralny z osoba zakazona np. chlamydia czy rzezaczka z duzym ryzykiem moze doprowadzic do zakazenia taze choroba! Dlatego szanowni panstwo, badania STI to nie tylko badania ginekologiczne dla kobiety ale rowniez wymaz perrektum dla gejow, wymazy oralne, wymazy cewki zarowno u kobiet jak i u mezczyzn itp. Ze wzgledu na wasza lekkomyslnosc ja bym sie z wami nie umowil...

Spotkanie innego wymiaru. 3 lata 11 miesiąc temu #23551

• Ona i On
  • Ona i On Avatar
Hej, czy jesteście z Galway ? Macie GG?

Spotkanie innego wymiaru. 3 lata 11 miesiąc temu #23552

• Ona i On
  • Ona i On Avatar
Dziękuję "analog" za wyjaśnienia kwestii zdrowotnych, jesteśmy tego świadomi i z rozwagą podchodzimy również do tej kwestii. Wybacz, ale pisząc w poście nawet w kwestii pozytywnej, że nie mamy chorób typu (powstrzymam się od podawania nazw) na pewno nie przyczynimy się do rozbudzenia podobnej fantazji u czytelników tego forum, a jesteśmy prawie przekonani, że zapewne jakiś procent użytkowników (kobiety/faceci) już nad tym myślało, myśli lub będzie myślało w niedalekiej przyszłości.

Sądząc po kilku wpisach na forum np, pewnych dziewczyn/kobiet na temat słabego pożycia czy to z chłopakiem czy mężem, być może zastanawia się nad czymś podobnym, bo niektóre tak pisały z tego co pamiętam.
Nie mieliśmy przed sobą i nie mamy obecnie żadnych kontaktów z innymi osobami. Będzie to Nasz 1 raz i chcielibyśmy traktować to jako dobrą przygodę. Nie wiemy czy jest to dla Nas, ale chcielibyśmy spróbować. Dlatego też wpis tu na forum... bo akurat tak wyszło.

pozdrawiamy
Ona i On

Spotkanie innego wymiaru. 3 lata 11 miesiąc temu #23557

• on bi.
  • on bi. Avatar
Ja byłbym zainteresowany tylko nie wiem czy Wy byli byście. Jestem facetem bi mam 28 lat. Dajcie znac.

Spotkanie innego wymiaru. 3 lata 11 miesiąc temu #23559

• Ona i On
  • Ona i On Avatar
Na to chyba za wcześnie. Preferujemy najpierw spotkanie z kobieta lub inna parą. Dzięki anyway, może innym razem.

Spotkanie innego wymiaru. 3 lata 11 miesiąc temu #23565

• on bi.
  • on bi. Avatar
Szkoda bo moglo by być fajnie, ale jak zminicie zdanie to dajcie znać:)

Spotkanie innego wymiaru. 3 lata 11 miesiąc temu #23610

• Siema
  • Siema Avatar
Siema przyjechłem niedawno tutaj z kolegą z polski jesteśmy zdrowi mamy badania niezależni finansowo. Chcemy poznać kogoś wesołego na spotkania bez zobowiązań. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Napisz albo wyślij numer pozdrawiamy

Spotkanie innego wymiaru. 3 lata 11 miesiąc temu #23622

• on bi.
  • on bi. Avatar
2 chłopaków?????

Spotkanie innego wymiaru. 3 lata 11 miesiąc temu #23638

• on bi.
  • on bi. Avatar
Zostawcie chociaz jakiś kontakt do Was. Pozdrawiam on bi.

Spotkanie innego wymiaru. 2 lata 9 miesiąc temu #28534

• Ona i On :)
  • Ona i On :) Avatar
Super ze udalo mi sie znalezc Wasz post,rowniez jestesmy zainteresowani spotkaniem ,najlepiej w wiekszym gronie,niekoniecznie pod presja wymiany partnerow,choc tego nie wykluczamy,w zaleznosci jak impreza sie rozkreci,totalny spontan,poprostu fajna zabawa,kilka drinkow dla rozluznienia ,miejsce takiego swingers party mozna uzgodnic np,wynajem penthouse w ktoryms z hoteli.Dla glosu sumienia zwiazanego ze zdrowiem oraz STI,z gory mowie ze regularnie sie badamy i nie szalejemy na prawo i lewo,ot poprostu odskocznia od rutyny ktora napewno nikomu nie zaszkodzi,jesli ktos bylby zainteresowany taka impreza prosze o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Spotkanie innego wymiaru. 2 lata 2 miesiąc temu #30704

• fajnaparka
  • fajnaparka Avatar
On i Ona ....mozecie dac jakis namiar,kontakt o ile jeszcze jestescie zainteresowani

Spotkanie innego wymiaru. 2 lata 2 miesiąc temu #30709

• roszpunka
  • roszpunka Avatar
Wiecie co ?
myślałam że to poważny portal ale widze ze galway pl. schodzi na psy !!!nie chce czytać tu obrzydliwych erotycznych ogłoszeń ludzie z całym szacunkiem ale zmiencie miejsce na inne bardziej intymne i tematyczne .To też uwaga do administratora stronki. Pozdrawiam.

Spotkanie innego wymiaru. 2 lata 2 miesiąc temu #30711

• tolerancyjny
  • tolerancyjny Avatar
po pierwsze to nie ogloszenie tylko temat forum..Wolnosc slowa,mowi Ci to cos.? Nikt tu nikogo nie obrazil,kazdy ma prawo pisac na dowolny temat czy nam sie podoba czy nie.A jezeli nie, to wystarczy nie czytac..Rownie dobrze komus innemu moga sie nie podobac inne tematy.A cos co dla Ciebie jest obzydliwe dla innego normalne.Wiec wiecej tolerancji kobieto.

Spotkanie innego wymiaru. 2 lata 2 miesiąc temu #30712

• asdsa
  • asdsa Avatar
Skoro kazdy ma prawo pisac to co mu sie podoba, to dziewczyna wlasnie to napisala co jej sie podoba, wiec o co ci chodzi chlopczyku.

Spotkanie innego wymiaru. 2 lata 2 miesiąc temu #30713

• asdas
  • asdas Avatar
Wiecej tolerancji chlopczyku

Spotkanie innego wymiaru. 2 lata 2 miesiąc temu #30715

• tolerancyjny
  • tolerancyjny Avatar
dziewczyna ubolewala nad tym co czyta.wiec niech nie czyta jak ja to razi. Po co od razu oceniac innych.A spewnoscia ten post nie byl zaproszeniem ani dla niej ani dla Ciebie.

Spotkanie innego wymiaru. 2 lata 2 miesiąc temu #30718

• Anonim
  • Anonim Avatar
Witam !Ja w takim razie przedstawie swoja opinie na tan TEMAT!!!Jestem osoba bardzo tolerancyjna to znaczy pod wzgledem Pan/Pani,Pani/Pani,Pan/Pan ale jakos nie moge sobie wyobrazic jak osoby bedace ze soba w zwiazku mysla a takimCZYMS.Skoro jestescie ze soba to chyba jest miedzy Wami jakies uczucie .Ja nie wyobrazam sobie takiej sytuacji jakby ktos OBRACAL moja kobiete a ja bym na to biernie patrzyl to dla mnie chore.!!!Za moim oknem pasie sie pare Owiec to obserwuje ze nawet one chodza w parach :unsure: :unsure: :unsure:

Spotkanie innego wymiaru. 2 lata 2 miesiąc temu #30723

• ja
  • ja Avatar
ja mam 57,maz 60 lat,moze byc??? :evil:

Spotkanie innego wymiaru. 2 lata 2 miesiąc temu #30724

• owieczka
  • owieczka Avatar
Anonimie od owiec... rozbawileś mnie do łez , grunt to dobra riposta :)

Spotkanie innego wymiaru. 2 lata 1 miesiąc temu #30732

• asdds
  • asdds Avatar
Skad wiesz, ze ubolewa. Podobno istnieje cos takiego, jak wolnosc slowa,, o ktorej sam wspomniales...i skad wiesz, ze ubolewa, czytasz w myslach, A NAWET JESLI UBOLEWA, NAWET JESLI TO TA SZEROKO ROZUMIANA WOLNOSC SLOWA, TO GDZIE SIE PODZIALA TWOJA TOLERANCJA, ROZUMIEM, ZE TOLERUJESZ ZBOCZENIA SEKSUALNE, ALE TEGO ZE KTOS TEGO NIEAKCEPTUJE TO JUZ NIETOLERUJESZ, ZERKNIJ DO LEKSYKONU POD H, HIPOKRYTA

Spotkanie innego wymiaru. 2 lata 1 miesiąc temu #30733

• asds
  • asds Avatar
Osobiscie proponuje uzywac slownictwa, ktorego sie zna znaczenie.

Spotkanie innego wymiaru. 1 rok 8 miesiąc temu #32114

• Ona i On
  • Ona i On Avatar
Sorki ale po tych wszystkich komentarzach przestałem tu zaglądać.
Widzę, że temat trochę wzbudził emocji... od tamtego czasu trochę się pozmieniało... nadal nie spotkaliśmy się z nikim.... i chyba przez to związek chyba upada... a mogło być tak fajnie... niektórzy zrozumieją za pewne kiedyś, że lepiej czegoś nowego doświadczyć aniżeli żałować całe życie. Wspomnę o ...... a może po prostu już nic nie będę pisał....
PS. ......

Spotkanie innego wymiaru. 4 miesiąc 3 tygodni temu #33987

• wiki90
  • wiki90 Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
Ja i mój mąż bylibyśmy chętni na spotkanie. Jeśli tu zaglądacie to odpiszcie.
Czas generowania strony: 0.238 s.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem