Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
Witamy, Gość

TEMAT: samotna matka i męzatka

samotna matka i męzatka 2 lata 3 miesiąc temu #29771

• samotna matka -kolezanką
  • samotna matka -kolezanką Avatar
mam kolezanke najlepszą przyjaciólke , spowierniczke , jej zycie sie skomplikowalo -rozstała sie z partnerem. Od kilku miesięcy mój mąż narzuca mi żebym przestała sie z nią kolegować bo to obciach ze kobieta jest sama z dwójką dzieci , często jest to powodem naszych kłutni , mąż uważa ,że takie koleżanki są mi niepotrzebne ? ? mam pytanie czy u was jest tak samo czy tylko ja mam dziwnego męża ??

samotna matka i męzatka 2 lata 3 miesiąc temu #29772

• Anonim
  • Anonim Avatar
wspolczuje ci meza,bo jesli mi by cos takiego narzucal to by tego gorzko pozalowal,nie patrz na meza jesli to twoja najlepsza przyjaciolka

samotna matka i męzatka 2 lata 3 miesiąc temu #29774

• sdf
  • sdf Avatar
Związałaś się z kretynem, cóż, no kretyn zabrania utrzymywania kontaktów z osobą tylko dlatego, że w jego oczach to wstyd wiązać relacje z osobą samotną z dzieckiem do wychowania,twoja przyjaciółka ?no mówię Ci tylko idiota nie zaproponowałby trójkąta swojej żonie z jej najlepszą samotną przyjaciółką, haha,

samotna matka i męzatka 2 lata 3 miesiąc temu #29776

• Anonim
  • Anonim Avatar
a mąż pewnie katol, co?

samotna matka i męzatka 2 lata 3 miesiąc temu #29777

• blazej
  • blazej Avatar
zmień męża...............

samotna matka i męzatka 2 lata 3 miesiąc temu #29780

• Anonim
  • Anonim Avatar
Anonim napisał:
a mąż pewnie katol, co?

A może muzułmanin...

samotna matka i męzatka 2 lata 3 miesiąc temu #29781

• tygrys
  • tygrys Avatar
Jaka samotna matka :woohoo: ? Wiele znam takich na dzieciaki biora BEZROBOCIE TEZ tylko narzekaja a komin 3 razy w tygodniu murzyn czysci :P albo chlopak KICHE PODGRZEJE :) o i to takie samotne matki . A TWOJ CHLOP MA RACJE PEWNIE TA TWOJA KUMPELA CIE WYCIAGA NA IMPREZY BO SAMA LUBI PRZYGAZOWAC :woohoo:

samotna matka i męzatka 2 lata 3 miesiąc temu #29782

samotną matka jest z wyboru , ponieważ wyrzuciła męża patola pijaka i imprezowicza by dzieciom zaoszczędzic beznadziejnego dziećinstwa, na imprezy nie chodzi ,murzyna czy blondyna tez nie szuka bo czasu na to nie ma . a zasiłku nie pobiera ,poniewaz pracuje na dobrym stanowisku i uczy sie w weekendy by podnieśc kwalifikacje ,zeby jako samotny rodzic zarabiac za dwoje.

samotna matka i męzatka 2 lata 3 miesiąc temu #29786

• ja
  • ja Avatar
twoj maz jest zazdrosny ze cie na impreze wyciagnie oni to by chcieli nas miec tylko dla siebie w domu przy garach i dzieciach sami grac w pleya i robic cale nic w domu

samotna matka i męzatka 2 lata 3 miesiąc temu #29799

• odpp
  • odpp Avatar
jak chcesz to możesz ze mną zagrać- mąż.

samotna matka i męzatka 2 lata 3 miesiąc temu #29800

• Anonim
  • Anonim Avatar
wytłumacz mu ,że większym wstydem są błedy ortograficzne !!

samotna matka i męzatka 2 lata 3 miesiąc temu #29809

• Jan z Kolna
  • Jan z Kolna Avatar
smutne napisał:
TWOJ MĄŻ TO ZAPEWNE PISOWIEC I TYRAN, WSPÓŁCZUJE BARDZIEJ TOBIE NIZ TWOJEJ KOLEŻANCE

Wypraszam sobie. Ja jestem "pisowcem" i moja małżonka w żaden sposób nie okazuje, że jest tyranizowana lub uciśniona. Takie teksty jak ten powyżej mogła napisać tylko jakaś niedowartościowana "feministka", której nigdy z żadnym facetem nie wyszło, chyba że znalazła sobie jakiegoś metroseksualnego bezpłciowca. Nawiasem mówiąc trzeba być naprawdę lemingiem, żeby siedzieć tutaj i na PIS narzekać. Wasz Donek od ośmiu lat robi drugą Irlandię w Polsce, a wy nadal tu siedzicie.

samotna matka i męzatka 2 lata 3 miesiąc temu #29811

• sdfg
  • sdfg Avatar
To co z tym plejstejszym? bede grau w gre, w tomp rajder/

samotna matka i męzatka 2 lata 3 miesiąc temu #29824

• dreamcatcher
  • dreamcatcher Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
  • Dreamcatcher Project
  • Oklaski: 0
samotna matka -kolezanką napisał:
mam pytanie czy u was jest tak samo czy tylko ja mam dziwnego męża ??
Zdecydowanie ty masz :D

samotna matka i męzatka 2 lata 3 miesiąc temu #29849

• SAMEDIS
  • SAMEDIS Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 1
Popieranie PO czy PiS to akurat porownywalny poziom lemingostwa.I naprawde trzeba byc lemingiem lub dobrze jeebnietym w glowe zeby bedac na emigracji dobrze mowic o PiSie.Dzieki Lechowi Kaczynskiemu Polska wyglada tak jak wyglada bo to on zmowil sie i dogadal z komunistami podpisujac z nimi uklad w Magdalence.Szczyt exodusu Polakow z Polski nastapil wlsanie za rzadow PiSu.Kaczynski mial i Sejm ( wiekszosc koalicyjna) i Prezydenta i co zrobil.Doklanie nic.Jedyny plus to Muzeum Powstania Warszawskiego.Wspieral Pomaranczowa Rewolucje a oni w dowod wdziecznosci zaczeli gloryfikowac mordercow Polakow.Jaroslaw natomiast jawnie hajlowal z neobanderowcami na MajdanieOn bardziej nienawidzie Rosji niz kocha Polske.Wiec prosze sie ogarnac bo ja chcialbym jeszcze do Polski wrocic a nie dlugo nie bedzie do czego bo juz PiSowcy urzadzaja spotkania z zydami vide pozal sie Boze popychadlo Kaczynskiego nazywane kandydatem na prezydenta Juda czy Duda bo juz sam nie wiem.
PiS i PO to ta rozne strony tego samego medalu.Taki dobry i zly policjant na spoleczenstwo.
Aczkolwiek chetnie sie dowem dlaczego PiS jest taki cudowny poniewaz sam znam ludzi ktorzy mieszkaja w Irlandii i ni jak nie moge pojac jak mozna byc tak otumanionym.Oczywiscie prosze nie przytaczac koronnego argumentu PiSowcow ze glosuja na PiS zeby nie wygralo PO.To nie jest zaden argument.

samotna matka i męzatka 2 lata 3 miesiąc temu #29853

• dreamcatcher
  • dreamcatcher Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
  • Dreamcatcher Project
Ja to nie mogę pojąć jakim sposobem od postu dziewczyny/kobiety, która przeżywa osobisty dramat, można było zejść do tematu polityki na emigracji i w to w kontekście bluzgów?

samotna matka i męzatka 2 lata 3 miesiąc temu #29860

• dzik
  • dzik Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
SAMEDIS JESLI OCZY CI ZAROSLY IRLANDIA I MYSLISZ ,ZE JEST TAK OK W POLANDII JAK OBECYWAL TUSK TO WRACAJ.POWIEM TAK -ZERO LOGICZNEGO MYSLENIA Z TWOJEJ STRONY. MAM WIELU ZNAJOMYCH CO WROCILI NAMAWIANI PRZEZ PO-TUSKA- JUZ SA TUTAJ. CO TY NA TO ? ZADNA OBIETNICA ZLOZONA PRZEZ PO NIE ZOSTALA ZREALIZOWANA . MOWISZ KACZYNSKI UKLADA SIE Z ZYDAMI A WIESZ ,ZE KASA ZA SPRZEDAZ LASOW MA ZOSTAC ODDANA ZA MIENIE POZYDOWSKIE ZYDOM.CHOCIAZ PL JUZ DAWNO SIE Z TEGO ROZLICZYLO A POZATYM PRZED 1939 NIE BYLO OBYWATELI IZRAELA TYLKO OBYWATELE POLSCY WYZNANIA MOJZESZOWEGO TAK WIEC ZA MIENIE OBYWATELI ZABITYCH PODCZAS WOJNY PRZECHODZI NA PRL .ALE TY TEGO NIE OGARNIASZA TWOJ TUSK ZA KLEPANIE PO PLECACH WSZYSTKO OBIECAL RABINOM W NYC. CO TY NA TO ? A TERAZ SAM JEST W BRUKSELI JADA GO ANGIELSCY POSLOWIE A ON NIC JEDNYM SLOWEM ZA SPRZEDAZ POLANDII PODNIESIENIE PODATKOW I ZROBIENIE Z POLAKOW OSTATNIEGO KOCZOWNICZEGO NARODU EUROPY NAGRODE DOSTAL W BRUKSELI JAK MUSISZ BYC OGRANICZONY UMYSLOWO SKORO TEGO NIE WIDZISZ ..POLAK POWINIEN BYC DUMNY I GODNIE ZARABIAC W POLANDII JAK NIEMIEC W GERMANII ALE TY TEGO NIE OGARNIESZ LEPIEJ OGLADAC POLSAT I TVN TAN JEST WSZYSTKO OK I NIE TRZEBA MYSLEC LOGICZNIE SAMEMU .POGRAJ SOBIE NA GIERKACH ZAPAL ZIOLO I BADZ SZCZESLIWY BO JAK WROCISZ DO PL KOMOROWSKIEGO TO NA TO CZASU I KASY ZABRAKNIE TAM ZLAPIESZ DOLA BO NIE STARCZY DO PIERWSZEGO .NIECHCE CIE OBRAZAC ALE INTELIGECJA NIE BLYSZCZYSZ KOLEGO ZE WZROKIEM TESKNIACYM ZA ROZUMEM.
Ostatnio zmieniany: 2 lata 2 miesiąc temu przez Marek. Powód: W przyszlosci nie pisz uzywajac duzych liter w calym poscie bo zostanie on usuniety

samotna matka i męzatka 2 lata 3 miesiąc temu #29867

• SAMEDIS
  • SAMEDIS Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
Po pierwsze to Caps Lock Ci sie zacial.Odblokuj go i nie drzyj mordy bo nawet nie znasz podstawowych zasad obowiazujacych w necie a probujesz madrzejszych od siebie pouczac.Nie zarzucaj mi czegos co mnie nie dotyczy bo tylko sie skompromitowales.Gdybys przeczytal pierwsze moje zdanie i dotarl by jego sens do Twojej jak widac gladkiej kory mozgowej to spostrzegl bys sie ze jestem tak samo przeciwnikiem PO jak I PIS.Cytuje "Popieranie PO czy PiS to akurat porownywalny poziom lemingostwa. PiS i PO to ta rozne strony tego samego medalu" Rozjasnilo sie cos w glowce?I nie pisz mi o oczywistych faktach bo moja wiedza jest na pewno wieksza niz Twoja.Nie pale a TVN nie ogladam juz od dawna.Piszesz o dumie i nazywasz Polske POLANDIA!!!Skad takie glupki sie biora.Nawet ciezko skomentowac sensownie te Twoje calkowicie nietrafione zarzuty pod moim adresemTak wiec zostajesz nominowany na najwiekszego debila Galway.pl Nastepnym razem przeczytaj 2 razy i 2 razy pomysl jak dasz rade zanim Ci piana pojdzie z mordy.

samotna matka i męzatka 2 lata 3 miesiąc temu #29868

• SAMEDIS
  • SAMEDIS Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
Dokladnie od tego postu."Wypraszam sobie. Ja jestem "pisowcem" i moja małżonka w żaden sposób nie okazuje, że jest tyranizowana lub uciśniona. Takie teksty jak ten powyżej mogła napisać tylko jakaś niedowartościowana "feministka", której nigdy z żadnym facetem nie wyszło, chyba że znalazła sobie jakiegoś metroseksualnego bezpłciowca. Nawiasem mówiąc trzeba być naprawdę lemingiem, żeby siedzieć tutaj i na PIS narzekać. Wasz Donek od ośmiu lat robi drugą Irlandię w Polsce, a wy nadal tu siedzicie."

Jakich bluzgow?Bluzgal inteligentny inaczej DZIK.

samotna matka i męzatka 2 miesiąc 3 tygodni temu #33988

• wiki90
  • wiki90 Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
Takich niby samotnych bab to się trzeba wystrzegać,ani się nie obejrzysz jak wskoczy z Twoim mężem do łóżka.
Czas generowania strony: 0.194 s.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem