Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
Witamy, Gość

TEMAT: Niespodzianka

Niespodzianka 1 rok 3 miesiąc temu #32394

• Mąż
  • Mąż Avatar
Witajcie,
Mam pytanko dla Pań, czy ucieszyłybyście się gdybyście dostały od swojego faceta niezapowiedziany prezencik, w którym byłby wibratorek lub sztuczny "franek". Co jest lepsze dla kobiety poza tym "prawdziwym" oczywiście.
Proszę o szczere odpowiedzi. Jesteśmy już kilka lat po ślubie i myślę o jakimś wzbogaceniu naszego pożycia. Bielizna i takie tam już mieliśmy ale jeszcze żadnych zabawek nie używaliśmy. Jest nam dobrze ale nie chcemy się zwieść rutynie.
Szczerze to pozwoliłbym się jej tym bawić nawet jak mnie nie będzie w domu lub będziemy mieli ciche dni.

Czy wy już takie zabawki macie/używacie.

Proszę o Wasze opinie, ale bez jakiś tam crazy morałów
dzięki
mąż

Niespodzianka 1 rok 3 miesiąc temu #32397

• Anonim
  • Anonim Avatar
hahhaah dobry jestes

Niespodzianka 1 rok 3 miesiąc temu #32398

• żona
  • żona Avatar
Gorzej jak się okaże że nowy wacek bardziej zadowala Twoją żonę hehehe i co wtedy ?

Niespodzianka 1 rok 3 miesiąc temu #32399

• Anonim
  • Anonim Avatar
mężu zależy co kto lubi,ty znasz swoją żonę,jeśli bawią ją takie rzeczy to spoko :) ja akurat nie chciałabym dostać takiego prezentu:) albo chociaż nie jako główny prezent tylko dodatek do głównego:)

Niespodzianka 1 rok 3 miesiąc temu #32401

• Anonim
  • Anonim Avatar
a ja bym chciała dostac cos takiego, serio, byłabym mile zaskoczona, najwyzej jak by mi sie nie spodobalo, to bym nie uzywala, :P musze zasugerowac to swojemu mezowi , haha

Niespodzianka 1 rok 3 miesiąc temu #32403

• ja
  • ja Avatar
Swietny prezent tym bardziej ze po paru latach juz sie nudno robi .Pmietaj zeby wydac z 60 e najlepiej taki z raczka do lechtaczki hi hi smiesznie to brzmi :)Ja kupilam po paru latach i jestesmy zadowoleni .Jak zona posmakuje to ci pieknie podziekuje.Szkoda tylko ze tyle osob sie wstydzi takiego tematu wszystko jest dla ludzi. Pozdrawiam

Niespodzianka 1 rok 3 miesiąc temu #32407

• Anonim
  • Anonim Avatar
My także mamy i jest superrr :) bardzo wzbogaca życie erotyczne, naprawdę :)

Niespodzianka 1 rok 3 miesiąc temu #32408

• Anonim
  • Anonim Avatar
A kogo to wogole obchodzi ze wy tez macie...

Niespodzianka 1 rok 3 miesiąc temu #32440

• Anonim
  • Anonim Avatar
Ale wyście są w dupę pomocni :-) to po cholerę to forum jak wiecznie komuś coś nie pasuje? A ty Mężu zacznij od czegoś mniejszego typu motylek z którym można wyjść nawet na miasto.sprawdzi się zawsze i wszędzie a ile frajdy daje :-) na grubsze sprawy przyjdzie czas potem

Niespodzianka 1 rok 3 miesiąc temu #32476

• Mąż
  • Mąż Avatar
Dzięki za wszystkie odpowiedzi, rozważę zakup, teraz akurat mamy ciche dni, muszę poszukać chyba czegoś dla siebie :) bo ona na pewno o niczym nie pomyśli.
Lubię jak żonka coś robi sobie sama jak ją poproszę, ale się strasznie tego wstydzi, czemu tak jest ?, czy Wy też wstydzicie się swoich mężów/facetów.
Chodzi przecież, żeby było Nam obojgu dobrze, Nieprawdaż ?

Ps. A co to za motylek, coś słyszałem ale nie do końca wiem co to jest. Jak to się fachowo nazywa, może jakiś link do ebaya, please

Niespodzianka 1 rok 3 miesiąc temu #32477

• Anonim
  • Anonim Avatar
Skoro macie ciche dni a ty jeszcze pytasz sie obcych ludzi na forum o takie rzeczy to ja proponowalabym zakup nie wibratora a poradnik lub seans u psychologa.wspolczuje wam

Niespodzianka 1 rok 3 miesiąc temu #32479

• maniek84
  • maniek84 Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
popieram. kompletny debil

Niespodzianka 1 rok 3 miesiąc temu #32486

• Anonim
  • Anonim Avatar
Pomysl dobrze obys sobie nie ZASZKODZIL kupujac cos takiego bo Ona moze pomyslec ze Tobie sie znudzila i moze dac to odwrotny efekt.Mysle ze powinienes znac juz na tyle swoja zone aby wiedziec co dla niej dobre .Z : tego co piszesz to osoba wstydliwa wiec taki prezent moze dac wprost odwrotny efekt od zamierzonego. :huh: :S

Niespodzianka 1 rok 3 miesiąc temu #32487

• Mąż
  • Mąż Avatar
Przykro mi że jesteś taki ograniczony Mańku84. Wszystko jest dla ludzi tylko trzeba wiedzieć ile czego używać. Ciekawe czy podoba się Twojej kobiecie cały czas tak po "bożemu" ?

Niespodzianka 1 rok 3 miesiąc temu #32488

• maniek84
  • maniek84 Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
kolejny idiota!!
to nie chodzi o to ze po bozemu czy nie po bozemu. co za imbecyl pyta sie i opisuje swoje prywatne sprawy na publicznym forum.szkoda czasu tu na takich jak wy!!

Niespodzianka 1 rok 3 miesiąc temu #32496

• Anonim
  • Anonim Avatar
To raczej z wami jest cos nie tak , jezeli nie macie nic sensownego do napisania to nie piszcie nic , komentujcie sobie i plotkujcie w domu , kazdy lubi to to co lubi i nic wam do tego bo kazdy z nas jest inny jeden lubi puszyste a drugi szczuple np. a jak ktos ma ochote na jakies zmiany to jego sprawa a wy mozecie se bzykac wasze kobiety w jednej pozycji przez najblizsze lata , ja osobiscie jestem za tego rodzaju zabawkami i za probowaniem czegos nowego a kto nie probowal to nawet nie wie o czym kolega pisze i raczej jak nie skosztujecie to nie macie co komentowac bo nawet nie wiecie o czym piszecie ....

Niespodzianka 1 rok 1 miesiąc temu #32755

• Doswiadczona zona
  • Doswiadczona zona Avatar
Kurcze, chociaz temat powazny to jednak sie ubawilam.Powiem tak;kobiety lubia romantyzm, ale tez szalenstwo.Chociaz sama posiadam takiego "przyjaciela" jednak kupilismy go wspolnie.Mysle, ze nie chcialabym dostac takiego prezentu-niespodzianki.Zwlaszcza, ze piszesz, ze dla zony to temat tabu.Moja rada:Rozmawiajcie o sexsie!!!Pozdrawiam goraco!!!

Niespodzianka 6 miesiąc 4 dni temu #33567

• Mąż
  • Mąż Avatar
I co ... prezent kupiony i jest lepiej... a żonkę jak robię na "2 baty" to jest wniebowzięta.... pozdrawiam i życzę żebyście dostały takiego "kolegę" na święta bo nie wiecie co tracicie. pozdrawiam zadowolony mąż

Niespodzianka 6 miesiąc 4 dni temu #33569

• anonim
  • anonim Avatar
na dwa baty w tym jeden gumowy hehe, dwa baty dobre, tyś widzioł dwa baty hehe

Niespodzianka 6 miesiąc 3 dni temu #33570

• że co?
  • że co? Avatar
Ludzie współczuje Wam. Po paru latach nudno? My jesteśmy razem już 14 lat a ogięń coraz wiekszy i płonie co noc.

P.S Nie pisać bo się nie rozdwoję.

Niespodzianka 6 miesiąc 3 dni temu #33573

• Chemia
  • Chemia Avatar
Niespodzianka super, fajny pomysł; ja bym się ucieszyła - lecz bardziej z inicjatywy ,chęci i pomysłowości męża; sama CHYBA bym nie używała , ale z mężem jak najbardziej. Super pomysł, moja podpowiedź : dodaj do tego prezentu coś jeszcze : czekoladki w kształcie serca , kwiaty OJ TO SIĘ UCIESZY NA PEWNO!!!!!!!! Ps. Super jesteście i tak trzymać, więcej pomysłów też :)

Niespodzianka 6 miesiąc 3 dni temu #33574

• Chemia
  • Chemia Avatar
Chemia napisał:
Niespodzianka super, fajny pomysł; ja bym się ucieszyła - lecz bardziej z inicjatywy ,chęci i pomysłowości męża; sama CHYBA bym nie używała , ale z mężem jak najbardziej. Super pomysł, moja podpowiedź : dodaj do tego prezentu coś jeszcze : czekoladki w kształcie serca , kwiaty OJ TO SIĘ UCIESZY NA PEWNO!!!!!!!! Ps. Super jesteście i tak trzymać, więcej pomysłów też :)
PS. aaaaaaa CHEMIA JAK BYŁA TO SIĘ DA ZROBIĆ WSZYSTKO, jak tej chemii nigdy nie było to klapa, ALE JAK BYŁA KIEDYŚ NAWET DAWNO TO DA SIĘ ODROBIĆ

Niespodzianka 6 miesiąc 2 dni temu #33581

• Anonim
  • Anonim Avatar
A ja sama sobie kupiłam 3 fajnie zabaweczki.Msm super faceta ale lubię też sama się pobawić zwłaszcza gdy on jest w pracy.On o tym chyba nie wie bo biedak mi do zrozumienia,ze znalazł coś w moich szufladach pod ubraniem,zrezta po co miałby tam zaglądać.

Niespodzianka 6 miesiąc 43 minut temu #33594

• Maz
  • Maz Avatar
Wiedzialem ze sa tez normalni ludzie na tym forum, teraz mysle kupic jej cos elektrycznego, mam nadzieje zen tez sie ucieszy. Zgodzilem sie nawet na to zeby sama sie bawila jak zechce. Pozdro dziewczyny

Niespodzianka 6 miesiąc 22 minut temu #33595

• |Wujek Dobra Rada
  • |Wujek Dobra Rada Avatar
Maz napisał:
teraz mysle kupic jej cos elektrycznego
Może krzesło... Tylko wypróbuj na sobie najpierw
Czas generowania strony: 0.214 s.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem