Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha

Wyróżnione ogłoszenia

Witamy, Gość

TEMAT: walka z kg

walka z kg 4 lata 8 miesiąc temu #23255

• motylem bylam ,ale utylam
  • motylem bylam ,ale utylam Avatar
Czesc
Sluchajcie jest ktoś kto chce podjąć wspolna walke z kg ??? Od jutra zaczynam Dietke Dukana , może ktoś ma hcec dolaczyc będzie raźniej , a pozatym można się wymienić poglądami Sa chętni???
Zaraz pewnie dowiem się ze mam mniej zrec :woohoo:

walka z kg 4 lata 8 miesiąc temu #23256

• Anonim
  • Anonim Avatar
Dieta Dukana jest katastrofalna glupota. Wybierz cos madrzejszego

walka z kg 4 lata 8 miesiąc temu #23257

• Anonim
  • Anonim Avatar
"Brytyjskie Towarzystwo dietetyczne umieściło dietę Dukana na liście 5 najgorszych pomysłów na jadłospis w 2011 roku. Tak jak wielu specjalistów z dziedziny dietetyki uważam, że dieta ta może prowadzić do szeregu niekorzystnych zmian w pracy organizmu. Spożywanie wyimaginowanej ilości białek zawartych w produktach takich jak mięso, jaja, ryby czy sery może zakwasić organizm oraz drastycznie przeciążyć nerki co w rezultacie doprowadza do ich niewydolności. Atakowana jest również wątroba, która może przejść w stan zapalny czego konsekwencją jest marskość. Kolejnym poszkodowanym narządem jest mózg, który potrzebuje glukozy do prawidłowego funkcjonowania, stąd możemy tłumaczyć rozdrażnienie, osłabienie oraz zaburzenia koncentracji u osób stosujących dietę. Ponadto wyeliminowanie z diety warzyw i owoców, tłuszczów roślinnych oraz węglowodanów zawartych np. w pieczywie pełnoziarnistym wiąże się z niedoborem witamin, zwłaszcza rozpuszczalnych w tłuszczach, błonnika, a także zaburzeń lipidowych."

Czy istnieją przypadki ciężkich powikłań po jej stosowaniu?

Tak, istnieją. Dłuższe kontynuowanie diety grozi chronicznymi zaparciami, co powoduje namnażanie się w jelitach bakterii gnilnych, które przyczyniają się do chorób jelit. W organizmie dochodzi do wzrostu poziomu związków nitrozowych, których obecność wpływa na rozwój nowotworów. Zwiększa się ryzyko powstania obrzęków, nadciśnienia tętniczego, a także chorób serca, wspomnianego rozdrażnienia i bezsenności, a w efekcie rozwinięcia się zmian miażdżycowych. Zbyt wysoka podaż białka może przyczynić się również do uszkodzenia stawów, upośledzenia wchłaniania wapnia, występowania kamieni w nerkach oraz pojawienia się alergii. Niestety w ostatnim czasie zgłasza się do poradni coraz więcej z osób cierpiących na niektóre z wyżej wymienionych dolegliwości będących następstwem stosowania diety białkowej Dukana.

walka z kg 4 lata 8 miesiąc temu #23258

• e tammm
  • e tammm Avatar
Po części to racja ,ale nadwaga tez jest nie zdrowa:)

walka z kg 4 lata 8 miesiąc temu #23259

• Anonim
  • Anonim Avatar
-jasne ze nie jest zdrowa ale mozna odchudzac sie inaczej niz z dieta dukana, wystarczy zbilansowac odpowiednio ilosc kalori, skladniki odzywcze i ruch, nie trzeba zapychac sie bialkiem.

walka z kg 4 lata 8 miesiąc temu #23260

• Anonim
  • Anonim Avatar
Dietę Dukana stosowałam i efekty było widać, ale... No właśnie mimo stosowania się do wszystkich zaleceń, po czasie pojawił się problem z nerkami i odczuwam skutki tego do dzisiaj. A fakt że sam autor tej diety został niedawno pozbawiony prawa wykonywania zawodu mówi sam za siebie. Dieta tak, ale jakaś racjonalna. Trzymam kciuki :)

walka z kg 4 lata 8 miesiąc temu #23262

• kawka
  • kawka Avatar
Duckan to gowno
Lepiej faktycznie żreć połowę i ruszyć tyłek

walka z kg 4 lata 8 miesiąc temu #23263

• ja to ja
  • ja to ja Avatar
lepiej wybierz sie na silke ja chodze :D

walka z kg 4 lata 8 miesiąc temu #23265

• ewwwwka
  • ewwwwka Avatar
ja to ja napisał:
lepiej wybierz sie na silke ja chodze :D[/q uote]....a gdzie chodzisz na siłkę?...i czy ktoś wie gdzie można troszkę poćwiczyć w Oranmore? :)

walka z kg 4 lata 8 miesiąc temu #23269

• blondi
  • blondi Avatar
wybierz sie na zumbe w ornamore ;)))
rob dukana i nie patrz co ludzie mowia bo jak pomyslisz to kazda dieta jest niebezpieczna, rob to z glowa bierz witaminy i powodzenia kochana! ;)

walka z kg 4 lata 8 miesiąc temu #23270

• blondi
  • blondi Avatar
swietny tekst : motylem bylam ale utylam :P
mi brak motywacji ale daze do tego i tez zaczynam dukana ale cholercia co chwile cos wypada ;/

walka z kg 4 lata 8 miesiąc temu #23271

• MotylemBylamAleUtylam
  • MotylemBylamAleUtylam Avatar
blondi napisał:
swietny tekst : motylem bylam ale utylam :P
mi brak motywacji ale daze do tego i tez zaczynam dukana ale cholercia co chwile cos wypada ;/
Czesc
Ja wlasnie zrobiłam zakupy i zaczynam od teraz Dukac Dolacz do mnie będzie raźniej:) Co TY na to?

walka z kg 4 lata 8 miesiąc temu #23272

• luki
  • luki Avatar
  • Wylogowany
  • Expert Boarder
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 1
to zapodajcie foto :) po 3 miesiacach oceni sie efekty

walka z kg 4 lata 8 miesiąc temu #23273

• Anonim
  • Anonim Avatar
I stancie w kolejce po nowe nerki przydadzą się po tej diecie

walka z kg 4 lata 8 miesiąc temu #23277

• Verka
  • Verka Avatar
Bylam na Dukanie mieaic.problemy z nerkami zawroty glowy ogolne oslabienia .Po 1 tygodniu zrzucilam 2,5 kg i na tym koniec stanelo w miejscu. Od wrzesnia ide do Body Dynamics na Knocnakarze na Boot Camp. Nie dosc ze robia tam ocene organizmu okreslaja sami diete to do tego masz cwiczenia fizyczne dolaczone. Rozliczaja cie tygodniowo z wszystkiego i kontroluja. Znam osoby ktore bardzo skutecznie schudly i to sporo a takrze nabraly ksztaltow a nie wiotkiej skory.Polecam

walka z kg 4 lata 8 miesiąc temu #23280

• .
  • . Avatar
silownia w oranmore maldron hotel

walka z kg 4 lata 8 miesiąc temu #23285

• blondi
  • blondi Avatar
panstwo od nerek bolow glow i innych roznych schorzen...
bylam u dietetyka w kwietniu... ta pani napisala mi diete wszystko pieknie ladnie tylko ze ta dieta nie rozni sie niczym innym niz II faza dukanowa! porownalam swoja diete z dietami innych osob od roznych dietetykow no i moi drodzy kazdy dietetyk wam zabroni jesc wieprzowiny! kazdy dietetyk powie ze mleko powyzej 2% jest zle! owoce powzyej dziennej dawki sa zle! a co jesc? kurczaczka kochani, indyka, kawalek wolowinki nie wolno nic smazyc tylko piec gotowac grillowac a wiec wracamy do diety dietetyka ktora jest na bazie dukana.... a wiec tydzien bialka nic nam nie zaszkodzi a drugi tydzien na przemian z warzywami pieknie ureguluje wsio, do tego dawka witamin!
malo tego kazdy dietetyk mowi zero napoi slodzacych tylko woda.... a na dukanie trzeba duzo wody pic... wiec suma sumaru wszystko sproawadza sie do jednego :P
MOtylem bylam ale utylam daj mi namiary do siebie ;)))))

walka z kg 4 lata 8 miesiąc temu #23292

• luki
  • luki Avatar
  • Wylogowany
  • Expert Boarder
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 1
serio to te wszystkie diety to se mozna w du.... wsadzic to jest tylko naciaganie na kase , w kazdej diecie glownie chodzi ot ot samo czyli obciecie wegli stopniowo i ponownie je stopniowa dodawac aa wielu z was mysli tak ,,ooo wchodze na diete od dzis nie jem tego i tego i schudne 10kg albo wiecej po 2 tyg pff to nic nie daje i zaczyna jesc co sie chce ,, moje zdanie to takie najpierw to jest wazny cel po co chce to robic ? bo jesli jest to 1 minutowa mysl to tylko sobie taka dieta zaszkodzimy , dobra o co mi dokladnie chodzi DIETE wprowadza sie kilka tygodni nawet do 20 tygodni wtedy jest efekt jesli robi sie z glowa wszystko

walka z kg 4 lata 8 miesiąc temu #23298

• Motylem Bylam Ale Utylam
  • Motylem Bylam Ale Utylam Avatar
blondi napisał:
panstwo od nerek bolow glow i innych roznych schorzen...
bylam u dietetyka w kwietniu... ta pani napisala mi diete wszystko pieknie ladnie tylko ze ta dieta nie rozni sie niczym innym niz II faza dukanowa! porownalam swoja diete z dietami innych osob od roznych dietetykow no i moi drodzy kazdy dietetyk wam zabroni jesc wieprzowiny! kazdy dietetyk powie ze mleko powyzej 2% jest zle! owoce powzyej dziennej dawki sa zle! a co jesc? kurczaczka kochani, indyka, kawalek wolowinki nie wolno nic smazyc tylko piec gotowac grillowac a wiec wracamy do diety dietetyka ktora jest na bazie dukana.... a wiec tydzien bialka nic nam nie zaszkodzi a drugi tydzien na przemian z warzywami pieknie ureguluje wsio, do tego dawka witamin!
malo tego kazdy dietetyk mowi zero napoi slodzacych tylko woda.... a na dukanie trzeba duzo wody pic... wiec suma sumaru wszystko sproawadza sie do jednego :P
MOtylem bylam ale utylam daj mi namiary do siebie ;)))))
Czesc podam meila zgadamy się Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

walka z kg 4 lata 8 miesiąc temu #23299

• 3d chili polecam!!
  • 3d  chili polecam!! Avatar
poleca 3d chili!
i chodakowska!!

walka z kg 4 lata 8 miesiąc temu #23300

• vid chili polecam!!
  • vid  chili polecam!! Avatar
vitalia.pl tez fajne

walka z kg 4 lata 8 miesiąc temu #23355

• optym
  • optym Avatar
Dieta dukana to świadome okaleczanie się.
Polecam przestać czytać głupoty z gazet, lub śmiesznych stron a wziąć się za książki :) Najlepiej zacząć od Biochemii Harpera, anabolic oraz metabolic diet Mauro di Pasquale, jak i również z publikacjami Kwaśniewskiego. Dowiecie się czemu tłuszcze są najlepszym pokarmem jakiego potrzebujemy :) Tylko prosze, nie piszcie mi tu o cholesterolu i innych tego typu głupotach :) Ani o tym że ktoś kiedyś stosował a teraz choruje. Znam wiele osób które "stosowały" tę dietę i chorowały. Tylko że po przejrzeniu ich jadłospisu wychodziło na jaw, że koło żywienia optymalnego to nawet nie stało :P

walka z kg 4 lata 8 miesiąc temu #23356

• Liwia
  • Liwia Avatar
Ja polecam codzienne spacery i gotowanie na parze mięsa i warzyw. Nie trzeba stosować żadnych diet wystarczy ograniczyć słodycze, jeść zdrowo i być aktywnym na świeżym powietrzu. Po co katować się ćwiczeniami na siłowni i dietą jak można w ten łatwy, przyjemny i zdrowy sposób pozbyć się kg.

walka z kg 4 lata 8 miesiąc temu #23388

• rr
  • rr Avatar
Nadwaga czy lekka otylosc nie jest niezdrowa, na ogol ludzie grubsi zyja dluzej i sa rownie zdrowi, a przynajmniej kobiety:

http://www.sciencedaily.com/releases/2013/09/130902101848.htm

walka z kg 4 lata 8 miesiąc temu #23442

• :)
  • :) Avatar
poćwicz z Chodakowską :);p

walka z kg 4 lata 8 miesiąc temu #23443

• ja
  • ja Avatar
a ja mam jutro wizyte u dietetyczki. zobaczymy jakie beda efekty.

walka z kg 4 lata 8 miesiąc temu #23445

• kawka
  • kawka Avatar
Jak u polkiAni
To współczuję

walka z kg 4 lata 8 miesiąc temu #23489

• belu86
  • belu86 Avatar
Odradzam,wydaje sie naprawde fajna dieta i wszystko idzie dobrze ale...po paru miesiacach "po"pojawia sie efekt jojo.nie jestem odosobniona w tym.za to jesli ktos zna fajna i przystepna cenowo silownie i moze chce zaczac chodzic to piszcie.

walka z kg 4 lata 8 miesiąc temu #23496

• Kasia
  • Kasia Avatar
Jak poszlam do pracy w czerwcu to juz schudlam 9 kilo. Zaczelam jesc sniadanie, bodaj kromeczke chleba z zarnami (wlasnego wypieku) bez tego z domu nie wyjde. Minimum 4 posilki dziennie.Regularnie trzeba jesc, skurczyc zoladek zeby sie nie dopominal i o 18.00 ziper na jamochlon i KONIEC z zarciem Lodowka pod prad. Niestety jak sie chce schusc to trzeba sie ruszac. Mi na poczatku w pracy pot oczy zalewal, zakwasy mialam takie,ze po schodach chodzic nie moglam. Teraz juz wszystko sie ustabilizowalo. Na silownie musze isc zeby wzmocnic miesnie nog, brzucha, kregoslupa. No i oczywiscie basen, sauna i masazyta....najlepiej jakis przystojny ;-) Pozdrawiam.

walka z kg 4 lata 8 miesiąc temu #23503

• belu86
  • belu86 Avatar
Moze szukaja u Ciebie w pracy kogos?:)

walka z kg 3 miesiąc 3 tygodni temu #34484

• preKlementyna
  • preKlementyna Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
Ja przede wszystkim szukam dobrego sposobu żeby pozbyć się tkanki tłuszczowej zwłaszcza na brzuchu. Ostatnio troszkę przybyło mi kilogramów, co głównie odbiło się na moim brzuchu, dlatego szukam jakiegoś ciekawego rozwiązania, ćwiczeń może diety. Jest sporo rad w internecie, wiec chyba pozostaje mi się mocno za to zabrać. Wiem, że muszę zacząć ćwiczyć i zdrowo się odżywiać, szukając wskazówek trafiłam m.in. na taki artykuł http://www.kobiety.pl/fit/proste-sposoby-na-zgrabny-brzuch
Myślę, że są to bardzo trafne uwagi. Może komuś z was też się przydadzą.
Ostatnio zmieniany: 3 miesiąc 3 tygodni temu przez preKlementyna.

walka z kg 3 miesiąc 2 tygodni temu #34493

• Jowita
  • Jowita Avatar
Ja osobiscie polecam nic nie jesc po godz 17 ...ograniczyc przede wszytstkim jedzenie i duzo spacerku np. 8..10..km dziennie. Pozdrwiam

walka z kg 3 miesiąc 2 tygodni temu #34501

• Ważne co jesz a nie ile
  • Ważne co jesz a nie ile Avatar
Ważne co jesz i pijesz a nie ile. Unikać fastfoodów, gazowanych i słodzonych napojów typu cola i inne syfy.

walka z kg 2 miesiąc 3 tygodni temu #34543

• _Karma_
  • _Karma_ Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
Dla mnie najważniejsza jest odpowiednia kombinacja między dietą a treningiem. Jedno bez drugiego się nie obejdzie.

walka z kg 2 miesiąc 2 tygodni temu #34547

• sads
  • sads Avatar
To się nazywa dietą na redukcję. Samodzielnie można ją sobie ułożyć jak się dysponuje wiedzą na ten temat, Trener osobisty może Ci w tym pomóc, ułoży diete i plan treningowy. Nie wystarczy ograniczyć Supermac's i czekać na efekty, bo to tak nie działa. Musisz dobrać kaloryczność odpowiednią do twojego organizmu i trybu życia/ wysiłku fizycznego, a także plan ćwiczeń by uzyskać odpowiedni cel. Wszystko można obliczyć precyzyjnie tak, że zaczynając od dzisiaj jesteś w stanie określić dzień kiedy osiągniesz zamierzony efekt. Czyli przy planie treningowym od dzisiaj do końca miesiąca jesteś lżejsza o 3 kg. bez zmian niestetycznych na ciele, przy pełnowartościowych posiłkach, zapytaj trenera on Ci doradzi.

walka z kg 2 miesiąc 2 tygodni temu #34551

• do pani co motylem była
  • do pani co motylem była Avatar
kobieto takie pytania normalnie osłabiają..co zrobić żeby schudnąć ..boo tak na logikę co ci głowa podpowiada ..rozum ..bez kombinacji i filtrowania wszystkiego co gdzieś wyczytałaś usłyszałaś ..no to teraz już wiesz to jest właśnie odpowiedz .Pozdrawiam i dużo silnej woli bo bez tego waga nie ruszy w dół !

walka z kg 2 miesiąc 2 tygodni temu #34552

• mysia pysia
  • mysia pysia Avatar
tłuszcze wcale nie są takie zdrowe , są niezbędne ale trzeba wiedzieć jakie podstawą zdrowego jadłospisu są dobre warzywa owoce i orzechy oraz podstawa dobra woda.i przede wszystkim dotlenienie organizmu ruch a nie kanapa

walka z kg 1 miesiąc 5 godzin temu #34622

• Wooku
  • Wooku Avatar
Wcale nie wystarczy mniej żreć. Warto również zadbać o odpowiedni trening.
Czas generowania strony: 0.209 s.