Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
Witamy, Gość

TEMAT: ZUMBA!!!

ZUMBA!!! 6 lata 10 miesiąc temu #8490

• mila
  • mila Avatar
Witam czy ktos orientuje sie gdzie jest organizowana zumba badz fitnes w godzinach porannych????

O:ZUMBA!!! 6 lata 10 miesiąc temu #8497

• gość
  • gość Avatar
IN PRO BOXING CLUB,Unit 11 Glenrock Business Park,Bothar Na Mine ,Tuam Road,Galway. to adres na zumbę prowadzi polka Agnieszka zresztą fantastycznie ,po godzinie czujesz ze zyjesz..wtorek godzina 20.

O:ZUMBA!!! 6 lata 10 miesiąc temu #8501

• kaska
  • kaska Avatar
nie slyszalam o zajeciach Agnieszki,ale bylam pare razy na zajeciach zumby w lady fitness ,bylo super,wracam z pl w nasteonym tyg.wiec napewno tam zawitam ponownie ,moge powiedziec,ze tylko tam czylam sie komfortowo wszystkie dziewczyny byly mile ,atmosfera jest dla mmie najwazniejsza,wogole ceny niskie.bedziesz zadowolona napewno z zajec u Tess,super dziewczyna,jak cos to zadz.do niej .0871346087.

O:ZUMBA!!! 6 lata 10 miesiąc temu #8502

• Ania
  • Ania Avatar
ja tam chodze na zumbe do lady fitness tez jestm zadowolona i niskie ceny co mi odpowiada;-)na step tez chodze jest czad poprostu ,mokrutka wychodze ..nie ma zlituj sie u Tereski heh ale wlasnie o to mi chodzilo..pozdrawiam

O:ZUMBA!!! 6 lata 5 miesiąc temu #14689

• rudzia
  • rudzia Avatar
Witam, poszukuje osoby ktora prowadzi lekcje zumby dla dzieci , szukam grupy dla osmiolatki. Oranmore lub okolice. Z gory dziekuje.

O:ZUMBA!!! 6 lata 5 miesiąc temu #14708

• rudzia
  • rudzia Avatar
:(

ZUMBA!!! 5 lata 1 miesiąc temu #22869

• riri2
  • riri2 Avatar
Skoro już rozmawiamy o tańcu to polecam film który miałam,okazje ostatnio widzieć http://seans24.pl/film/39198-just-dance-tylko-taniec-make-it-happen/

ZUMBA!!! 5 lata 1 miesiąc temu #22873

• Anonim
  • Anonim Avatar
Witam :) mam pytanie gdzie znajduje sie "lady fitness" i w jakich godzinach jest prowadzona zumba i step?:) dziekuje i pozdrawiam!

ZUMBA!!! 5 lata 1 miesiąc temu #22874

• Anonim
  • Anonim Avatar
juz nie istnieje,teresa urodzila i reopen ponoc po wrzesniu dopiero

ZUMBA!!! 5 lata 1 miesiąc temu #22876

• ja
  • ja Avatar
Ja polecam Zumbę w Oranmore. tu namiary: https://www.facebook.com/pages/ZUMBA-WITH-FRANCESCA/210105095725627?fref=ts

ZUMBA!!! 5 lata 1 miesiąc temu #22882

• Anonim
  • Anonim Avatar
to czekam do po wrzesniu ;)

ZUMBA!!! 8 miesiąc 6 dni temu #34453

• preKlementyna
  • preKlementyna Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
Fajna sprawa, chodziłam na takie zajęcia jeszcze w Polsce. Własnie może fajnie byłoby do tego zajęcia wrócić.

ZUMBA!!! 7 miesiąc 3 tygodni temu #34483

• preKlementyna
  • preKlementyna Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
.
Ostatnio zmieniany: 7 miesiąc 3 tygodni temu przez preKlementyna.
Czas generowania strony: 0.137 s.