Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha

Wyróżnione ogłoszenia

Witamy, Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: fryzjer galway

Fryzjer w Galway??????ktory?? 6 lata 11 miesiąc temu #8179

• Aga
  • Aga Avatar
Czesc Jestem tutaj nowa szukam dobrego fryzjera w Galway z tego co sie orientuje jest sporo salonow ale chcialabym wiedziec do ktorego warto sie udac a ktory ominac Jestem wymagajaca co do swoich wlosow wiec licze na dobre sciecie
Prosze o rade.....Aga :)

O:Fryzjer w Galway??????ktory?? 6 lata 11 miesiąc temu #8180

• rty
  • rty Avatar
ten temat byl juz poruszany na forum.

z Polskich polecam Glamour gdyz tylko tam bylam. fryzjer Adrian, sciecie ok 30 eur.

z irlandzkich salonow polecam Barry's Hair Studio na shop street, cena 65 eur, fryzjerka Siobhan.

O:Fryzjer w Galway??????ktory?? 6 lata 11 miesiąc temu #8181

• ewelinas
  • ewelinas Avatar
ja tez polecam Adriana z Glamour :)

O:Fryzjer w Galway??????ktory?? 6 lata 11 miesiąc temu #8182

• kasia
  • kasia Avatar
także polecam Glamour ! zawsze zadowolona wychodzę :)

O:Fryzjer w Galway??????ktory?? 6 lata 11 miesiąc temu #8183

• zainteresowana
  • zainteresowana Avatar
Hej. Ja polecam Monike z salonu Magdalena na Doughiska.
A tak przy okazji zapytam :) Gdzie zrobie henne brwi i rzes??

O:Fryzjer w Galway??????ktory?? 6 lata 11 miesiąc temu #8191

• Joanna
  • Joanna Avatar
Ja polecam Magde z salonu Magdalena na Doughiska- ja osobiście do niej chodzę ale z tego co wiem to pracuje tez tam Monika i Agnieszka i one tez sa dobre. A i np za sciecie tez płace około 30e
Henne (brwi i rzes) tez mozna u nich zrobic.

O:Fryzjer w Galway??????ktory?? 6 lata 11 miesiąc temu #8192

• ewelinas
  • ewelinas Avatar
hey ja robie henne sama sobie w domku
t nic trudnego :) a taniej wychodzi i niemuszisz nigdzie isc
zestaw kosztuje do 15e i wystarcza na kilka zabiegow

O:Fryzjer w Galway??????ktory?? 6 lata 11 miesiąc temu #8196

• gosc
  • gosc Avatar
ewelinas napisał:
hey ja robie henne sama sobie w domku
t nic trudnego :) a taniej wychodzi i niemuszisz nigdzie isc
zestaw kosztuje do 15e i wystarcza na kilka zabiegow

A gdzie moge kupic ten zestaw??

O:Fryzjer w Galway??????ktory?? 6 lata 11 miesiąc temu #8197

• ewelinas
  • ewelinas Avatar
w kazdej aptece kupisz :)
ja mam 1000hour eyelash and brow dye kit i kosztowal 7.99 i jest okejowy:)

O:Fryzjer w Galway??????ktory?? 6 lata 11 miesiąc temu #8198

• gosc
  • gosc Avatar
oki dzieki bardzo :)

O:Fryzjer w Galway??????ktory?? 6 lata 11 miesiąc temu #8203

• Sylwia
  • Sylwia Avatar
Hej
a ja jak wyzej kolezanki musze pochwalic salon Glamour i pracujacego tam Adriana bylam na pasemkach rewelacja doradzil od razu wiedzial co i jak chlopak ma wyobraznie jest szybki zdecydowany i czuc ten fach w reku. Z tego co slyszalam ukonczyl nie tylko szkole ale i kilka kursow a to da sie odczuc. Polecam

O:Fryzjer w Galway??????ktory?? 6 lata 11 miesiąc temu #8251

• aga_cz
  • aga_cz Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 1
Też polecam Adriana z Glamour i Magdę z salonu Magdalena :)

O:Fryzjer w Galway??????ktory?? 6 lata 11 miesiąc temu #8397

• ula
  • ula Avatar
Zapraszam do salonu fryzjersko-kosmetycznego w Claregalway obok Arch Hotel HAIR NAILS AND SKIN CARE STUDIO 091799782. ...

O:Fryzjer w Galway??????ktory?? 6 lata 10 miesiąc temu #8543

• Iza
  • Iza Avatar
Czesc Ostatnio odwiedzilam salon Glamour i powiem ze bylam super zaskoczona,Wspaniala oblsuga,mili chlopacy wlascicielka tez fajna a do tego rewelacyjnie robia wlosy,chcialam zmiany scinal mnie Adrian i dokonal cudu na mojej glowie,rewelacja polecam goraco!!!

O:Fryzjer w Galway??????ktory?? 6 lata 10 miesiąc temu #8544

• marta26
  • marta26 Avatar
dziewczyny, czy mozecie podac mi strone intern tego salonu ???( Glamour) , bo nie moge znalezc nic podobnego w wyszukiwarce:-( ja nie bylam u fryzjera juz...ponad 2 lata heh, przez te glupie przesady,ze w ciazy nie wolno itd, no a potem...praca, dom, dziecko, a jednak wizyta u fryzjera z farbowaniem i scieciem zajmuje "troche" czasu heh
chcialam sie tez dowiedziec od Was dziewczyny do ktorej w weekendy (ewentualnie piatki) ten salon jest otwarty?
z gory dzieki!!!

O:Fryzjer w Galway??????ktory?? 6 lata 10 miesiąc temu #8546

• ewelinas
  • ewelinas Avatar
hey
oni nie maja jako takiej strony internetowej
mozesz ich zobaczyc na facebook-u
pod nazwa Glamour Galway
tam masz nr telefonu i godziny otwarcia
ja bylam na scieciu kolorze na cale wlosy i pasemka i zajelo im to ok 3 godziny plus minus :)

O:Fryzjer w Galway??????ktory?? 6 lata 10 miesiąc temu #8560

• Glamour
  • Glamour Avatar
Salon Glamour znajduje sie w centrum Galway (za Park House Hotel) Kiltaran House Unit 18b,obok Polskiego solarium otwarte jest od pon-sob 10-18 nr tel 0851499379

O:Fryzjer w Galway??????ktory?? 6 lata 10 miesiąc temu #8591

• Polecam
  • Polecam Avatar
Z tego co wiem w Galmour pracuje trojka fryzjerow , Monika i Adrian , swietni w pasemkach , kolorach , cieciach ( ekstremalne ciecia u Adriana ;) ) bardzo mili i kreatywni, kolejny chlopak jest chyba juniorem i sie szkoli u nich , rowniez swietny w kolorach i razem z Monika dobrali i mi niesamowity kolor, precyzje i profesjonalizm , da sie u nich wyczuc . Monika wspominala ze rozwija sie w szybkim tempie i czesze dla kilku fotografow , wiec nic tylko czekac na kolejnego niesamowitego fryzjera a uczyc moim zdaniem ma sie od kogo. Cena uslug, obsluga , mila atmosfera !! polecam

O:Fryzjer w Galway??????ktory?? 6 lata 10 miesiąc temu #8592

• gosiaaa
  • gosiaaa Avatar
ula napisał:
Zapraszam do salonu fryzjersko-kosmetycznego w Claregalway obok Arch Hotel HAIR NAILS AND SKIN CARE STUDIO 091799782. ...

Kolezanka tam chodzi i jest bardzo zadowolona:)

O:Fryzjer w Galway??????ktory?? 6 lata 10 miesiąc temu #8660

• kasia
  • kasia Avatar
A MOZE KTOS ZNA JAKAS PANIA CO DO DOMU PRZYJEZDZA ??DZIEKI

O:Fryzjer w Galway??????ktory?? 6 lata 10 miesiąc temu #8804

• sylwiaa
  • sylwiaa Avatar
ja mam fryzjerke która robi w domu u klientek,ma na imie Ewa,już 3 lata robi moje włosy i zawsze jestem zadowolona,jak chcesz namiar to daj znać

O:Fryzjer w Galway??????ktory?? 6 lata 10 miesiąc temu #9015

• Ania
  • Ania Avatar
Bylam ostatnio w Glamour u Adriana...super,chlopak zna sie na rzeczy,szybko,fachowo,modnie i tanio Goraco polecam

O:Fryzjer w Galway??????ktory?? 6 lata 10 miesiąc temu #9236

• marta26
  • marta26 Avatar
pojawialy sie opinie, ze Glamour posiada miejsca parkingowe, dltego postanowilam tam pojechac. Szukalam wlasnie fryzjera, gdzie bede mogla rowniez blisko zaparkowac. No i okazalo sie,ze parking nalezy do hotelu(wszystkie miejsca i tak byly zajete), a pod samym salonem na dwoch miejscach staly tez auta. Tak wiec przyjechalam i musialam odjechac. Porazka

O:Fryzjer w Galway??????ktory?? 6 lata 10 miesiąc temu #9237

• JAREK
  • JAREK Avatar
o matko...
przeciez obok jest pietrowy parking za 2 euro za godzine...
no bez jaj juz...

stac cie na fryzjera to stac cie na parking

O:Fryzjer w Galway??????ktory?? 6 lata 10 miesiąc temu #9238

• marta26
  • marta26 Avatar
JAREK napisał:
o matko...
przeciez obok jest pietrowy parking za 2 euro za godzine...
no bez jaj juz...

stac cie na fryzjera to stac cie na parking

nie wiem o jaki parking Ci chodzi? nie jestem z Galway
ale jak zwykle musiala sie pojawic :dobra rada" masakra

O:Fryzjer w Galway??????ktory?? 6 lata 10 miesiąc temu #9239

• Gosc275
  • Gosc275 Avatar
Wydaje mi sie ze nie chodzi o dwa euro tylko o fakt ze salon reklamuje sie za ma swoj wlasny parking a w rzeczywistosci go nie ma

O:Fryzjer w Galway??????ktory?? 6 lata 10 miesiąc temu #9241

• Agnieszka
  • Agnieszka Avatar
polecam Glamour! byłam wczoraj pierwszy raz i bardzo dobrze się tam czułam- miła atmosfera, profesjonalnie,nie było obgadywania znajomych , pierdzielenia o tipsach (sorry jeśli ktoś to lubi, fryzurka tak jak chciałam :cheer: POZYTYWNIE dziękuję bardzo

O:Fryzjer w Galway??????ktory?? 6 lata 10 miesiąc temu #9243

• asdf
  • asdf Avatar
marta26 napisał:
pojawialy sie opinie, ze Glamour posiada miejsca parkingowe, dltego postanowilam tam pojechac. Szukalam wlasnie fryzjera, gdzie bede mogla rowniez blisko zaparkowac. No i okazalo sie,ze parking nalezy do hotelu(wszystkie miejsca i tak byly zajete), a pod samym salonem na dwoch miejscach staly tez auta. Tak wiec przyjechalam i musialam odjechac. Porazka

Co za wioska. Myslisz ze beda trzymac miejsce dla ksiezniczki marty?

O:Fryzjer w Galway??????ktory?? 6 lata 10 miesiąc temu #9248

• dominika
  • dominika Avatar
ja polecam anie zawsze wychodze zadowolona Wiadomo ze w dobrym salonie strzyyzenie kosztuje 65 e a jak umowisz sie z nia w domu to 20 e
ja za pasemka i strzyyzenie zaplacilam 55 e Super efekt dobra cena i profesjonalizm Zadzwoni i zapytaj 0851080668

O:Fryzjer w Galway??????ktory?? 6 lata 10 miesiąc temu #9268

• Glamour
  • Glamour Avatar
Drogie Klientki nieprawda jest ze Salon Glamour nie posiada miejsca parkingowego dla Klientow. Salon znajduje sie w sasiedztwie Hotelu wiec za pozostale zajete miejsca nie odpowiadamy poniewaz nie sa nasza wlasnoscia. Do naszego salonu nalezy jedno miejsce parkingowe a dzieki uprzejmosci Solarium czasem mamy jeszcze jedno. Reklamujemy ze posiadamy poniewaz taka jest prawda, jesli ktos doczytal ze posiadamy parking to wystarczy przed wizyta zadzownic i zapytac czy miesjce jest wolne a klopotu nie bedzie,jesli tylko jest wolne nie mamy problemu z postawieniem blokady i zachowania miejsca w pozostalych sytuacjach zawsze wskazujemy najblizszy parking.

O:Fryzjer w Galway??????ktory?? 6 lata 10 miesiąc temu #9272

• martyna
  • martyna Avatar
witam co do salonu glamour to zostawie watek bez komentarza !!!!Fryzjerki z tego salonu jak i ich doswiadcznie to jakas tragedia Strzyzenia na jedno kopyto a pasemka zawsze z plamami no i ten zalosny parking !!!!!!!
jedno biedne miejsce parkingowe wowowow Podbijam temat do wypowiedzi Dominiki Masz racje jesli ktos szuka konkretnej osoby z fachem to rowniez polecam Anie trenerke z JLD 085 108 0668 Bylam u niej juz 3 razy i pewnie zostane tak dlugo jak bedzie mieszkac w Galway Fakt ze trzeba sie duzo wczesniej umowic i cierpliwie czekac na wizyte tylko potwierdza ze dziewczyna wie co robi i ma mase klientow Zawsze wychodze zadowolona i najwazniejsze ze nie kasuje jak w irlandzkich salonach

O:Fryzjer w Galway??????ktory?? 6 lata 10 miesiąc temu #9273

• kalapouch
  • kalapouch Avatar
wiesz moze czy meskie tez robi chodzi mi o fryzurke emo???

O:Fryzjer w Galway??????ktory?? 6 lata 10 miesiąc temu #9274

• Joanna
  • Joanna Avatar
martyna napisał:
witam co do salonu glamour to zostawie watek bez komentarza !!!!Fryzjerki z tego salonu jak i ich doswiadcznie to jakas tragedia Strzyzenia na jedno kopyto a pasemka zawsze z plamami no i ten zalosny parking !!!!!!!
jedno biedne miejsce parkingowe wowowow Podbijam temat do wypowiedzi Dominiki Masz racje jesli ktos szuka konkretnej osoby z fachem to rowniez polecam Anie trenerke z JLD 085 108 0668 Bylam u niej juz 3 razy i pewnie zostane tak dlugo jak bedzie mieszkac w Galway Fakt ze trzeba sie duzo wczesniej umowic i cierpliwie czekac na wizyte tylko potwierdza ze dziewczyna wie co robi i ma mase klientow Zawsze wychodze zadowolona i najwazniejsze ze nie kasuje jak w irlandzkich salonach

JLD? Gdzie to? Szukam dobrej fryzjerki, dzieki. ;)

O:Fryzjer w Galway??????ktory?? 6 lata 10 miesiąc temu #9277

• martyna
  • martyna Avatar
oj klapouch Skoro jest trenerem fryzjerstwa to logiczne ze damskie i meskie fryzury robi Pozdrawiam

O:Fryzjer w Galway??????ktory?? 6 lata 10 miesiąc temu #9278

• Ola
  • Ola Avatar
martyna napisał:
witam co do salonu glamour to zostawie watek bez komentarza !!!!Fryzjerki z tego salonu jak i ich doswiadcznie to jakas tragedia

a ile maja tych fryzjerek?

O:Fryzjer w Galway??????ktory?? 6 lata 10 miesiąc temu #9279

• martyna
  • martyna Avatar
JLD to skrot trenera miedzy narodowego ale rowniez nazwa sieci salonow w ktorych nie uzywa sie nozyczek Wlosy damskie jak i meskie strzyzye sie za pomoca maszynki Ta fryzjerka - ania pracuje tam szkolac ludzi ale dorabia sobie w domu dlatego jest na telefon Obecnie pracuje w salonie w galway tylko nawet nie pamietam w jakim ......

O:Fryzjer w Galway??????ktory?? 6 lata 10 miesiąc temu #9281

• gosc
  • gosc Avatar
Droga Olu skoro taki dramat i takie plamy Zapraszam do salonu i pokaz ten jakze zly efekt...najlepiej anonimowo obsmarowac kogos na internecie niz miec odwage i powiedziec to prosto w twarz...najdziwniejsze jest to ze piszesz o "fryzjerkach" a liczby mnogiej w tym salonie nie ma ale coz...w sumie sama pokazujesz swoj poziom
Pozdrawiam

O:Fryzjer w Galway??????ktory?? 6 lata 10 miesiąc temu #9282

• joanna
  • joanna Avatar
No to juz wiem o jaki salon chodzi W polsce bylam tylko raz i za usluge zaplacilam 560 zl Osoby tam pracujeac maja czesto szkolenia podnoszace fach dlatego uslugi sa tak drogie Nie wiedzilam tylko ze taki talent mieszka w galway
koniecznie musze zadzwoniec do tej anki i sie zapisac na domowa wizyte Kurcze a ja glupia smigam tyle kilometrow do limerick na strzyzenia :angry: a pod nosem ma takia fryzjerke Szok jakich zeczy mozna sie na tej stronce dowiedziec :lol: :lol: :lol:

O:Fryzjer w Galway??????ktory?? 6 lata 10 miesiąc temu #9283

• do goscia
  • do goscia Avatar
liczba mnoga bo 1 wyjechala do polski a drugia pseudo fryzjerka zostala a co do poziomu to w tym salonie nie ma zadnego

O:Fryzjer w Galway??????ktory?? 6 lata 10 miesiąc temu #9285

• gosc
  • gosc Avatar
haha Smieszna jestes i tyle...zal i tylko zal kompleksy powinnas leczyc a nie okazywac

O:Fryzjer w Galway??????ktory?? 6 lata 10 miesiąc temu #9286

• Jerzyk
  • Jerzyk Avatar
martyna napisał:

Litosci pani Martynko , skoro bylas w salonie Glamour ( w co osobiscie watpie) powinnas wiedziec ze w tym otoz to salonie pracuja FRYZJERZY , nie FRYZJERKI, wiec najlepiej by bylo jakbys cofnela sie do szkoly podstawowej nauczyc odpowiedniej deklinacji , a jeszcze lepiej jakbys przestala pisac bajki i oczerniac innych ,

O:Fryzjer w Galway??????ktory?? 6 lata 10 miesiąc temu #9287

• do goscia
  • do goscia Avatar
[...]
Ostatnio zmieniany: 6 lata 10 miesiąc temu przez . Powód: tekst nie zgodny z regulaminem. Jeszcze raz i ban na IP.

O:Fryzjer w Galway??????ktory?? 6 lata 10 miesiąc temu #9288

• zainteresowana
  • zainteresowana Avatar
boze ludzie co wy tu za wioche robicie ?????temat byl dobry fryzjer lub fryzjerka Idzcie sie klocic gdzies indziej !!!!!!!

O:Fryzjer w Galway??????ktory?? 6 lata 10 miesiąc temu #9289

• joanna
  • joanna Avatar
no wlasnie!!!!!!!sioo

O:Fryzjer w Galway??????ktory?? 6 lata 10 miesiąc temu #9291

• joanna
  • joanna Avatar
kurcze dzwonie do tej anki fryzjerki ale albo ma tel wylaczony albo mam zly nr tel czy to napewno 085 108 0668 ???

O:Fryzjer w Galway??????ktory?? 6 lata 10 miesiąc temu #9292

• gosc
  • gosc Avatar
Nie wiem do kogo Ty to piszesz ale racja nie pisz juz wiecej bo poziom juz pokazalas wlasnie teraz...[...], nie wiesz nic o zyciu, fryzjerstwie ani o osobie o ktorej tak wypisujesz bo niestey zle trafilas. nie do tej osoby piszesz...ale zal mi tylko tej dziewczyny ze trafila na swojej drodze na taka "klientke" jak Ty...a co do wioski i ludzi ktorych obrazasz to heheh komicznie ale pokazalas "przyslowiowa slome" hehe zal
Ostatnio zmieniany: 6 lata 10 miesiąc temu przez . Powód: tekst nie zgodny z regulaminem. Jeszcze raz i ban na IP.

O:Fryzjer w Galway??????ktory?? 6 lata 10 miesiąc temu #9293

• klapouch
  • klapouch Avatar
tak 085 108 0668 dzwonilem juz do niej pewnie jej bateria siadla Pozdrawiam ;)

O:Fryzjer w Galway??????ktory?? 6 lata 10 miesiąc temu #9297

• Inesse
  • Inesse Avatar
do goscia napisał:
Wulgarna , chamska polka , nie dosc ze zaczelas oczerniac salon Glamour to jeszcze wjezdzasz na ludzi z wyksztalceniem zawodowym lub pochodzacych z wioski, ty pewnie pani z uniwersytetu , tak ? Na miejscu salonu Glamour natychmiastowo zazadalabym twoj adres IP i oskarzyla za takie oszczerstwa i wulgaryzmy
Ostatnio zmieniany: 6 lata 10 miesiąc temu przez .

O:Fryzjer w Galway??????ktory?? 6 lata 10 miesiąc temu #9298

• tomek
  • tomek Avatar
Inesse napisał:
do goscia napisał:

Wulgarna , chamska polka , nie dosc ze zaczelas oczerniac salon Glamour to jeszcze wjezdzasz na ludzi z wyksztalceniem zawodowym lub pochodzacych z wioski, ty pewnie pani z uniwersytetu , tak ? Na miejscu salonu Glamour natychmiastowo zazadalabym twoj adres IP i oskarzyla za takie oszczerstwa i wulgaryzmy

Popieram...szcyt Chamstwa i kompletny brak taktu,odwazna na forum idz i powiedz to w oczy Martynko beznadziejna

O:Fryzjer w Galway??????ktory?? 6 lata 10 miesiąc temu #9299

• lwica38
  • lwica38 Avatar
Inesse napisał:
do goscia napisał:

Dokladnie tak tez bym zrobila na miejscu osob pracujacych w Glamour! Szkoda slow ....
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.234 s.