Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
Witamy, Gość

TEMAT: Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores?

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 6 miesiąc 4 tygodni temu #33796

• Paragonowe niespodzianki
  • Paragonowe niespodzianki Avatar
Witam! Czy sprawdzacie po zrobieniu zakupów w polskim sklepie Polo Stores paragony? Ja od dłuższego czasu zostaję oszukiwany na zakupach w tym sklepie.Bardzo często oszukuje pan sprzedawca w okularach. A to " dorzuci" coś ekstra na paragon,następnym razem skasuje podwójnie, itd.Jeżeli sprzedawcy tego sklepu robią tak nagminnie to wyobraźcie sobie jaki mają z tego finalny zysk!

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 6 miesiąc 4 tygodni temu #33797

• aspire68
  • aspire68 Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
jak jelen to go w rogi

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 6 miesiąc 4 tygodni temu #33798

• Ania
  • Ania Avatar
Robilam tam zakupy jakis czas temu, ogladajac paragon w domu spostrzeglam, ze kasjerka skasowala mi Flegamine za jakies 7e. Oczywiscie zadnego syropu nie kupowalam...Niezgodnosc cen na paragonie z cena na polce rowniez zdarzala sie w moim przypadku bardzo czesto...

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 6 miesiąc 4 tygodni temu #33799

• Ja
  • Ja Avatar
Czemu Z gory nie napiszecie ze chodzi o polostore Ja poszalam do tam do sklepu I lezal stary zeschniety kawalek salcesonu poprosilam dziewczyne czy ukroi mi Z nowe go kawalka bo ten Wyglada ze jest nie swiezy a ona na to ze Szef jej nie pozwoli. Malo tego zachodze za 3dni dalej lezy ten Sam kawalek I mowie tej lace ze mi nie sprzedala salcesonu to Nikt nie kupill bo kto kupi stare I zeschniete. To nie wina pracownic tylko szefa mom Zdaniem

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 6 miesiąc 4 tygodni temu #33800

• ja to ja
  • ja to ja Avatar
WIdzisz to chyba zależy, bo ja powiedziałąm co było prawdą że ostatnio wędlina jest nieświeża i żeby otworzyła mi nowe opakowanie. Otworzyła bez komentarza.

polski sklep na dublin road... 6 miesiąc 4 tygodni temu #33802

• suzi
  • suzi Avatar
Dno... Brak towaru, brak miejsca na swobodne poruszanie sie... I ten klimat... Zal. Nie ma po co jechac.

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 6 miesiąc 4 tygodni temu #33803

• Koło
  • Koło Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
Witam widzę że znowu zajmujecie się sklepami to nie tak ,to brzydkie ,ta się nie uśmiecha .Moja rada róbcie zakupy w irlandzkich sklepach i tam zawsze (bedziecie zadowoleni z obsługi oraz towarów)parę euro wpadło do portfela i państwo się zrobiło ,pozdrawiam i życzę udanych zakupów

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 6 miesiąc 3 tygodni temu #33804

• janie
  • janie Avatar
Ja wszędzie sprawdzam paragony, ale w Polostores nigdy nie miałem problemu za to w Foodland często się zdarza, że jest jakaś inna cena, pomijając to, że tam w ogóle albo nie ma cen, albo są jakieś inne na półce niż przy płaceniu.

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 6 miesiąc 3 tygodni temu #33805

• Ania
  • Ania Avatar
Koło napisał:
Witam widzę że znowu zajmujecie się sklepami to nie tak ,to brzydkie ,ta się nie uśmiecha .Moja rada róbcie zakupy w irlandzkich sklepach i tam zawsze (bedziecie zadowoleni z obsługi oraz towarów)parę euro wpadło do portfela i państwo się zrobiło ,pozdrawiam i życzę udanych zakupów
To co, z twojego toku rozumowania wychodzi, ze mam w milczeniu sie godzic na 'dobijanie' do paragonu towaru ktorego nie kupilam?!!! Smieczne i zalosne te twoje rozumowanie... Moje niezadowolenie wynika z faktu ze mnie ktos oszukal, a nie ze mi pare ero 'wpadlo'!

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 6 miesiąc 3 tygodni temu #33806

• ja to ja
  • ja to ja Avatar
Koło napisał:
W irlandzkich sklepach też zdarza mi sięcofać do kasy z reklamacją o źle nabity towar. I wiesz co ? Nie dlatego, że mi żal euro czy dwa ale dla zasady. Jest cena i za taką chcę kupić towar. Koniec , kropka. Nie ma to nic wspólnego ze sknerstwet. Nie lubię tylko być w h robiona. Takie moje prawo jako klienta.

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 6 miesiąc 3 tygodni temu #33807

• ja to ja
  • ja to ja Avatar
Przepraszam za literówkę :P

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 6 miesiąc 3 tygodni temu #33809

• porannakawa
  • porannakawa Avatar
Mi w foodlandzie nabito złą cenę za wędline,paradoksalnie przed zakupem pytałam o cenę ..ot ci historia :evil:

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 6 miesiąc 3 tygodni temu #33811

• haha
  • haha Avatar
porannakawa napisał:
Mi w foodlandzie nabito złą cenę za wędline,paradoksalnie przed zakupem pytałam o cenę ..ot ci historia :evil:
To fakt. Foodland jest znany z cen, któych nie ma na produktach.

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 6 miesiąc 3 tygodni temu #33812

• sanepid
  • sanepid Avatar
Tak...foodland tez jest znany z wszechobecnego brudu...

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 6 miesiąc 3 tygodni temu #33814

• Food
  • Food Avatar
Brudno, inne ceny na półkach, niż na paragonie, dziewczyna źle wydaje resztę (zwykle -10 euro), , zadzwoń, podaj adres kto cię rąbnął i na ile, jakie były ceny na półce, jakie na paragonie i od razu przyjedzie inspekcja. Consumer Helpline on lo-call 1890 432 432 or 01 402 5555 (opening hours are from 9:00 to 18:00 Monday to Friday) consumerhelp KROPKA ie

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 6 miesiąc 2 tygodni temu #33815

• bzdura
  • bzdura Avatar
JAKBYM CZYTAŁA OPIS FOODLANU W Polostores jest zawsze czysto i towaru pod dostatkiem.. Ceny Też zgodne z wyłożonym towarem. Przecież to w Foodlandzie jest syf na maksa, zawsze ! Syf, brak towaru i cen. No bez żartów - jedźcie i porównajcie gdzie jest większy SYF.

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 6 miesiąc 2 tygodni temu #33816

• Ja
  • Ja Avatar
Wy Polacy tylko podjebywac wszystkich potraficie, a podejrzewam ze w domach swoich nielepszy macie syf

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 6 miesiąc 2 tygodni temu #33817

• Anonim
  • Anonim Avatar
Kazdy sklep ma swoje wady,POLO STORES-mieso, wedliny czesto nie swierze,czysto bo zawsze pusty,bez klientow.FOODLAND-owszem brak cenowek,wtedy z ogromna radoscia :whistle: biore kila produktow i bez wzgledu na ilosc ludzi w kolejce,kaze sobie sprawdzic poszczegolne ceny,sorry niektorych szl... trafia,ale czy to moja wina,ze nie wiem za ile kupuje dany towar? zwlaszcza chemia.Na Dagiszce,Pani stwierdzila,ze jest w ciazy i nie ma sily sprawdzac mi kilku PAST do ZEBOW,a wogole nie zyczy sobie by mowic do niej per TY,nic wiecej nie trzeba bylo Stwierdzilam,ze to sklep,anie koncert zyczen i jesli zle sie czuje idzie na chorobowe.Mam sprawdzona metode- w pol,sklepach trzeba walczyc ich bronia-ze stoickim spokojem i z usmiechem na twarzy,uwierzcie mi KREW ICH WSZYSTKICH ZALEWA,zwlaszcza,ze to ja jestem na prawie

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 6 miesiąc 2 tygodni temu #33819

• Ja
  • Ja Avatar
Prawo to masz zesrac sie i tak chodzic hahahha

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 6 miesiąc 2 tygodni temu #33820

• Ja
  • Ja Avatar
Nie podoba wam sie jednej z druga to wyp... do swojego kraju. Akurat nie jestem polakiem ale mam zone polke i hu...mnie szczela jak was slucham polaczki na zasilkach

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 6 miesiąc 2 tygodni temu #33822

• sanepid
  • sanepid Avatar
Wyrazy współczucia dla żony skoro tak inteligentnie wyrażasz się o jej narodowości.

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 6 miesiąc 2 tygodni temu #33823

• Anonim
  • Anonim Avatar
Niech mi ktoś powie ,który to jest polski sklep? Bo z tego co wiem właścicielami są Litwini,Chińczyk, i jacyś inni obywatele byłego ZSRR .???

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 6 miesiąc 2 tygodni temu #33830

• Wkurzony
  • Wkurzony Avatar
To jest przyklad BYDLA,za ktore reszta rodakow oczami swieci,droge do socjala zna lepiej niz do wlasnego lozka, o pracy wie tyle,ZE PRACA CHANBI

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 6 miesiąc 2 tygodni temu #33832

• Ramzes
  • Ramzes Avatar
Haha
Niektore bydlo tez nie zna granatyki, nieprawdaz?
Toc to HANBA!!!

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 6 miesiąc 2 tygodni temu #33833

• Ja
  • Ja Avatar
Ty Ramzes a "granatyka" gramatyka sie pisze raczej. Sam slownictwa nie znasz chyba

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 6 miesiąc 2 tygodni temu #33835

• ramzes
  • ramzes Avatar
to tylko literowka b.....e. nie ma nic wspolnego z gramatyka. jak ktos pisze na kolanie i w pospiechu to wlasnie tak sie dzieje

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 6 miesiąc 2 tygodni temu #33836

• Anonimek
  • Anonimek Avatar
Ale to był błąd ortograficzny, a nie gramatyczny, Z ogólnym sensem wypowiedzi się zgadzam, ale to było typowe samozaoranie

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 5 miesiąc 3 tygodni temu #33905

• gh
  • gh Avatar
Slyszalem od jednej z pracownic pewnego sklepu, ze wlasciciel placi drobne sumy osobom aby "tu i tam" cos szepneły złego o konkurencji. Dlatego opinie o sklepach opieram o wlasne doswiadczenia. Zgadzam sie z cenowkami, nie wiem co ile kosztuje na polce bo ceny dotycza innych artykulow. Co do czystosci nie jest zle, ale mogloby byc lepiej. Swiezosc produktow jest rozna. Na wedliny nie narzekam, golym okiem widac ktora warto kupic a ktora nie. To samo z miesem. Dziwia mnie terminy waznosci niektorych produktow. Na przykladzie smarowidla do chleba ktore ma zazwyczaj kilkumiesieczna date waznisci trzeba uwazac, poniewaz okazuje sie ze zostalo juz tylko kilka dni. Czyli ktos kupuje w Polsce w niezlej promocji koncowki dat, a sprzedaje jak pelnowartosciowy towar.

Jesli komus zdarzaja sie zle praktyki w takich miejscach zycze powodzenia w walce z nimi, nalezy upomniec sprzedawce, a nawet zmienic sklep. Walczmy o swoje, moze wtedy podniesie sie standard. Pozdrawiam.

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 5 miesiąc 2 tygodni temu #33917

• haha
  • haha Avatar
Anonim napisał:
,zwlaszcza,ze to ja jestem na prawie
Na którym roku?

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 4 miesiąc 4 tygodni temu #33973

• wiki90
  • wiki90 Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
ja od ponad roku sprawdzam kazdy paragon, czy to u nas czy w polsce czy gdzies za granica. Niestety w dzisiejszych czasach nie mozna ufac sprzedawca
Czas generowania strony: 0.299 s.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem