Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
Witamy, Gość

TEMAT: Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores?

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 1 miesiąc 31 minut temu #33796

• Paragonowe niespodzianki
  • Paragonowe niespodzianki Avatar
Witam! Czy sprawdzacie po zrobieniu zakupów w polskim sklepie Polo Stores paragony? Ja od dłuższego czasu zostaję oszukiwany na zakupach w tym sklepie.Bardzo często oszukuje pan sprzedawca w okularach. A to " dorzuci" coś ekstra na paragon,następnym razem skasuje podwójnie, itd.Jeżeli sprzedawcy tego sklepu robią tak nagminnie to wyobraźcie sobie jaki mają z tego finalny zysk!

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 3 tygodni 6 dni temu #33797

• aspire68
  • aspire68 Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
jak jelen to go w rogi

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 3 tygodni 5 dni temu #33798

• Ania
  • Ania Avatar
Robilam tam zakupy jakis czas temu, ogladajac paragon w domu spostrzeglam, ze kasjerka skasowala mi Flegamine za jakies 7e. Oczywiscie zadnego syropu nie kupowalam...Niezgodnosc cen na paragonie z cena na polce rowniez zdarzala sie w moim przypadku bardzo czesto...

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 3 tygodni 5 dni temu #33799

• Ja
  • Ja Avatar
Czemu Z gory nie napiszecie ze chodzi o polostore Ja poszalam do tam do sklepu I lezal stary zeschniety kawalek salcesonu poprosilam dziewczyne czy ukroi mi Z nowe go kawalka bo ten Wyglada ze jest nie swiezy a ona na to ze Szef jej nie pozwoli. Malo tego zachodze za 3dni dalej lezy ten Sam kawalek I mowie tej lace ze mi nie sprzedala salcesonu to Nikt nie kupill bo kto kupi stare I zeschniete. To nie wina pracownic tylko szefa mom Zdaniem

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 3 tygodni 5 dni temu #33800

• ja to ja
  • ja to ja Avatar
WIdzisz to chyba zależy, bo ja powiedziałąm co było prawdą że ostatnio wędlina jest nieświeża i żeby otworzyła mi nowe opakowanie. Otworzyła bez komentarza.

polski sklep na dublin road... 3 tygodni 5 dni temu #33802

• suzi
  • suzi Avatar
Dno... Brak towaru, brak miejsca na swobodne poruszanie sie... I ten klimat... Zal. Nie ma po co jechac.

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 3 tygodni 5 dni temu #33803

• Koło
  • Koło Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
Witam widzę że znowu zajmujecie się sklepami to nie tak ,to brzydkie ,ta się nie uśmiecha .Moja rada róbcie zakupy w irlandzkich sklepach i tam zawsze (bedziecie zadowoleni z obsługi oraz towarów)parę euro wpadło do portfela i państwo się zrobiło ,pozdrawiam i życzę udanych zakupów

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 3 tygodni 4 dni temu #33804

• janie
  • janie Avatar
Ja wszędzie sprawdzam paragony, ale w Polostores nigdy nie miałem problemu za to w Foodland często się zdarza, że jest jakaś inna cena, pomijając to, że tam w ogóle albo nie ma cen, albo są jakieś inne na półce niż przy płaceniu.

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 3 tygodni 4 dni temu #33805

• Ania
  • Ania Avatar
Koło napisał:
Witam widzę że znowu zajmujecie się sklepami to nie tak ,to brzydkie ,ta się nie uśmiecha .Moja rada róbcie zakupy w irlandzkich sklepach i tam zawsze (bedziecie zadowoleni z obsługi oraz towarów)parę euro wpadło do portfela i państwo się zrobiło ,pozdrawiam i życzę udanych zakupów
To co, z twojego toku rozumowania wychodzi, ze mam w milczeniu sie godzic na 'dobijanie' do paragonu towaru ktorego nie kupilam?!!! Smieczne i zalosne te twoje rozumowanie... Moje niezadowolenie wynika z faktu ze mnie ktos oszukal, a nie ze mi pare ero 'wpadlo'!

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 3 tygodni 4 dni temu #33806

• ja to ja
  • ja to ja Avatar
Koło napisał:
W irlandzkich sklepach też zdarza mi sięcofać do kasy z reklamacją o źle nabity towar. I wiesz co ? Nie dlatego, że mi żal euro czy dwa ale dla zasady. Jest cena i za taką chcę kupić towar. Koniec , kropka. Nie ma to nic wspólnego ze sknerstwet. Nie lubię tylko być w h robiona. Takie moje prawo jako klienta.

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 3 tygodni 4 dni temu #33807

• ja to ja
  • ja to ja Avatar
Przepraszam za literówkę :P

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 3 tygodni 4 dni temu #33809

• porannakawa
  • porannakawa Avatar
Mi w foodlandzie nabito złą cenę za wędline,paradoksalnie przed zakupem pytałam o cenę ..ot ci historia :evil:

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 3 tygodni 3 dni temu #33811

• haha
  • haha Avatar
porannakawa napisał:
Mi w foodlandzie nabito złą cenę za wędline,paradoksalnie przed zakupem pytałam o cenę ..ot ci historia :evil:
To fakt. Foodland jest znany z cen, któych nie ma na produktach.

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 3 tygodni 2 dni temu #33812

• sanepid
  • sanepid Avatar
Tak...foodland tez jest znany z wszechobecnego brudu...

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 3 tygodni 20 godzin temu #33814

• Food
  • Food Avatar
Brudno, inne ceny na półkach, niż na paragonie, dziewczyna źle wydaje resztę (zwykle -10 euro), , zadzwoń, podaj adres kto cię rąbnął i na ile, jakie były ceny na półce, jakie na paragonie i od razu przyjedzie inspekcja. Consumer Helpline on lo-call 1890 432 432 or 01 402 5555 (opening hours are from 9:00 to 18:00 Monday to Friday) consumerhelp KROPKA ie

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 3 tygodni 11 godzin temu #33815

• bzdura
  • bzdura Avatar
JAKBYM CZYTAŁA OPIS FOODLANU W Polostores jest zawsze czysto i towaru pod dostatkiem.. Ceny Też zgodne z wyłożonym towarem. Przecież to w Foodlandzie jest syf na maksa, zawsze ! Syf, brak towaru i cen. No bez żartów - jedźcie i porównajcie gdzie jest większy SYF.

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 3 tygodni 9 godzin temu #33816

• Ja
  • Ja Avatar
Wy Polacy tylko podjebywac wszystkich potraficie, a podejrzewam ze w domach swoich nielepszy macie syf

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 3 tygodni 2 godzin temu #33817

• Anonim
  • Anonim Avatar
Kazdy sklep ma swoje wady,POLO STORES-mieso, wedliny czesto nie swierze,czysto bo zawsze pusty,bez klientow.FOODLAND-owszem brak cenowek,wtedy z ogromna radoscia :whistle: biore kila produktow i bez wzgledu na ilosc ludzi w kolejce,kaze sobie sprawdzic poszczegolne ceny,sorry niektorych szl... trafia,ale czy to moja wina,ze nie wiem za ile kupuje dany towar? zwlaszcza chemia.Na Dagiszce,Pani stwierdzila,ze jest w ciazy i nie ma sily sprawdzac mi kilku PAST do ZEBOW,a wogole nie zyczy sobie by mowic do niej per TY,nic wiecej nie trzeba bylo Stwierdzilam,ze to sklep,anie koncert zyczen i jesli zle sie czuje idzie na chorobowe.Mam sprawdzona metode- w pol,sklepach trzeba walczyc ich bronia-ze stoickim spokojem i z usmiechem na twarzy,uwierzcie mi KREW ICH WSZYSTKICH ZALEWA,zwlaszcza,ze to ja jestem na prawie

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 2 tygodni 6 dni temu #33819

• Ja
  • Ja Avatar
Prawo to masz zesrac sie i tak chodzic hahahha

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 2 tygodni 6 dni temu #33820

• Ja
  • Ja Avatar
Nie podoba wam sie jednej z druga to wyp... do swojego kraju. Akurat nie jestem polakiem ale mam zone polke i hu...mnie szczela jak was slucham polaczki na zasilkach

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 2 tygodni 6 dni temu #33822

• sanepid
  • sanepid Avatar
Wyrazy współczucia dla żony skoro tak inteligentnie wyrażasz się o jej narodowości.

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 2 tygodni 6 dni temu #33823

• Anonim
  • Anonim Avatar
Niech mi ktoś powie ,który to jest polski sklep? Bo z tego co wiem właścicielami są Litwini,Chińczyk, i jacyś inni obywatele byłego ZSRR .???

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 2 tygodni 4 dni temu #33830

• Wkurzony
  • Wkurzony Avatar
To jest przyklad BYDLA,za ktore reszta rodakow oczami swieci,droge do socjala zna lepiej niz do wlasnego lozka, o pracy wie tyle,ZE PRACA CHANBI

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 2 tygodni 4 dni temu #33832

• Ramzes
  • Ramzes Avatar
Haha
Niektore bydlo tez nie zna granatyki, nieprawdaz?
Toc to HANBA!!!

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 2 tygodni 4 dni temu #33833

• Ja
  • Ja Avatar
Ty Ramzes a "granatyka" gramatyka sie pisze raczej. Sam slownictwa nie znasz chyba

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 2 tygodni 4 dni temu #33835

• ramzes
  • ramzes Avatar
to tylko literowka b.....e. nie ma nic wspolnego z gramatyka. jak ktos pisze na kolanie i w pospiechu to wlasnie tak sie dzieje

Czy sprawdzacie paragony ze sklepu Polo Stores? 2 tygodni 4 dni temu #33836

• Anonimek
  • Anonimek Avatar
Ale to był błąd ortograficzny, a nie gramatyczny, Z ogólnym sensem wypowiedzi się zgadzam, ale to było typowe samozaoranie
Czas generowania strony: 0.229 s.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem