Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
Witamy, Gość

TEMAT: Nieporadność dzisiajszych rodziców.

Nieporadność dzisiajszych rodziców. 2 miesiąc 3 tygodni temu #34075

• Nowoczesne mamy
  • Nowoczesne mamy Avatar
Podsłucham ostatnio rozmowę paru mam ,których dzieci już są w wieku szkolnym .Mam wrażenie ,że te matki dzisiejsze zrobią wszystko żeby tylko pozbyć się swoich dzieci.Zaczynając od poniedziałku po lekcjach dziecko jedzie z obcym na zabawe do innej koleżanki lub kolegi i wraca do domu ok godz 5-6 gdzie zmęczone nie ma siły na nic. Lekcje odrabia więc późnym wieczorem a spać idzie ok 10-11 w nocy.Zdarza się ,że niektóre odrabiają rano w samochodzie pod szkołą .Rano dzieciak blady ,oczy podkrążone i zaspany.We wtorek sytuacja ta sama...znowu odbieranie przez obcych i znowu powrót do domu ok 6 i spanko późno...za późno na dziecko kilkuletnie.Tak aż do czwartku ..non stop u obcych.W domu z rodzicem praktycznie wcale nie przebywa .Nie ma zabawy ,rozmowy tylko obowiązek odrobienia lekcji i spanie.Przychodzi weekend dzieciak jedzie do ojca...przypuszczalnie jeśli rodzice są po rozwodzie.Taka matka wcale nie przebywa ze swoim dzieckiem.Nic nie robią razem.Nie ma żadnego przytulenia .Większość czasu poświęcają sobie i tylko sobie.Koleżaneczki ,ploteczki ,zakupy ...jak coś do zjedzenia to pizza odgrzewana ( obiad to tylko kury domowe robią tak powie nowoczesna mamuśka ) .A najfajniejsze na koniec to stwierdzenie ,że musi się wyrwać od czasu do czasu bo przecież taka zmęczona ..tylko nie wiem czy dlatego ,że posiedzi z własnym dzieckiem od 6 do 10 czy od tego odgrzewania pizzy ?a weekend może byč dla kochasia przypuszczalnie :)

Nieporadność dzisiajszych rodziców. 2 miesiąc 3 tygodni temu #34076

• Leming
  • Leming Avatar
nieładnie jest podsłuchiwać

Nieporadność dzisiajszych rodziców. 2 miesiąc 3 tygodni temu #34078

• m
  • m Avatar
Nowoczesne mamy napisał:
Podsłucham ostatnio rozmowę paru mam ,których dzieci już są w wieku szkolnym .Mam wrażenie ,że te matki dzisiejsze zrobią wszystko żeby tylko pozbyć się swoich dzieci.Zaczynając od poniedziałku po lekcjach dziecko jedzie z obcym na zabawe do innej koleżanki lub kolegi i wraca do domu ok godz 5-6 gdzie zmęczone nie ma siły na nic. Lekcje odrabia więc późnym wieczorem a spać idzie ok 10-11 w nocy.Zdarza się ,że niektóre odrabiają rano w samochodzie pod szkołą .Rano dzieciak blady ,oczy podkrążone i zaspany.We wtorek sytuacja ta sama...znowu odbieranie przez obcych i znowu powrót do domu ok 6 i spanko późno...za późno na dziecko kilkuletnie.Tak aż do czwartku ..non stop u obcych.W domu z rodzicem praktycznie wcale nie przebywa .Nie ma zabawy ,rozmowy tylko obowiązek odrobienia lekcji i spanie.Przychodzi weekend dzieciak jedzie do ojca...przypuszczalnie jeśli rodzice są po rozwodzie.Taka matka wcale nie przebywa ze swoim dzieckiem.Nic nie robią razem.Nie ma żadnego przytulenia .Większość czasu poświęcają sobie i tylko sobie.Koleżaneczki ,ploteczki ,zakupy ...jak coś do zjedzenia to pizza odgrzewana ( obiad to tylko kury domowe robią tak powie nowoczesna mamuśka ) .A najfajniejsze na koniec to stwierdzenie ,że musi się wyrwać od czasu do czasu bo przecież taka zmęczona ..tylko nie wiem czy dlatego ,że posiedzi z własnym dzieckiem od 6 do 10 czy od tego odgrzewania pizzy ?a weekend może byč dla kochasia przypuszczalnie :)

Powiedziala to matka , ktora podejrzewam siedzi na socjalu caly dzien i nie ma co robic tylko patrzy innym do gara...

Won z forum

Nieporadność dzisiajszych rodziców. 2 miesiąc 3 tygodni temu #34079

• ekasia
  • ekasia Avatar
napisal to troll aby wzbudzic emocje i podkrecic atmosfere:)
a dzis sloneczko iwec goraco bedzie i tak!

Nieporadność dzisiajszych rodziców. 2 miesiąc 3 tygodni temu #34080

• ...
  • ... Avatar
Współcześni rodzice dają wszystko... oprócz czasu

Nieporadność dzisiajszych rodziców. 2 miesiąc 3 tygodni temu #34081

• .
  • . Avatar
Fenomeny sa wszedzie ...mamuski swoje dzieci puszczaja w pidzamach pod mundurkiem bo sie nie oplaca przebierac .Wiecej czasu bedzie dla psiapsiulek z winkiem ktore wpadna.A dziecko pojdzie spac bez kapieli ...od razu w pidzamce z wczoraj. Dzieci pochwala sie wszystkim w szkole jak I na podworku .Szkoda tych dzieciakow ze rodzice tacy obojetni .Nawyki wynosi sie z domu.Co zasiejesz to zbierzesz.

Nieporadność dzisiajszych rodziców. 2 miesiąc 3 tygodni temu #34082

• A kogo to obchodzi?
  • A kogo to obchodzi? Avatar
Brak troski, bezmyślność i zaspokajanie wlasnych potrzeb- znam mamusie ( wyksztalcone), ktore przez czas ciazy I karmienia nie potrafily odmowic sobie czy owego, raczac tym I owym wlasne dzieci. Teraz wychodza rozne przypadlosci zdrowotne. Pogratulowac takim rodzicom rozumu. Nic tylko zlozyc zyczenia z okazji Dnia Matki...

Nieporadność dzisiajszych rodziców. 2 miesiąc 3 tygodni temu #34083

• Gru
  • Gru Avatar
Polskie matki sa bardzo zaradne, sa ekspertami ds socjalu i jak wyzyskiwac system

Nieporadność dzisiajszych rodziców. 2 miesiąc 3 tygodni temu #34097

• Ja
  • Ja Avatar
Gru napisał:
Polskie matki sa bardzo zaradne, sa ekspertami ds socjalu i jak wyzyskiwac system
he he żeby socjal dostac to trzeba go bylo sobie wyoracowac. Tez jestem taka matka I wiesz Co Cale G... O ci do tego nie Zamierzam pracowac na samo przedszkole wole Z dupka po siedziec w domciu

Nieporadność dzisiajszych rodziców. 2 miesiąc 3 tygodni temu #34100

• A
  • A Avatar
Bo jestes kim jestes
Czas generowania strony: 0.161 s.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem